روایت گاردین از اشراف اطلاعاتی حماس به اسرار ارتش اسرائیل

گزارش‌های حاکی از آن است که نظامیان رژیم صهیونیستی روز گذشته، چندین بار در کمین رزمندگان مقاومت فلسطین گرفتار شده و تعدادی از صهیونیست‌ها به هلاکت رسیدند.

سرویس جهان مشرق - شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی در این باره فاش کرد: لحن صحبت‌ها در جریان نشست اعضای خانواده‌های ربوده شده‌ها (اسرای صهیونیست) و کابینه جنگ به ریاست نتانیاهو تند شد و دشنام‌هایی میان حاضران رد و بدل شد. برپایه این گزارش، یکی از حاضران در نشست با فریاد خطاب به نتانیاهو و اعضای کابینه جنگ رژیم صهیونیستی گفت: ببینید اطرافتان چه رخ می‌دهد؛ حماس به خواسته‌اش رسیده است و شما مردم را از هم دور کرده‌اید.

شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی در این باره فاش کرد: نتانیاهو در این جلسه به خانواده های اسرا اعلام کرد که در شرایط فعلی قادر به آزاد کردن همه آنها نیست. رسانه های رژیم صهیونیستی همچنین اعلام کردند که نمایندگان خانواده‌های اسرای صهیونیست از نشست با نتانیاهو خارج شدند و این دیدار را ناتمام گذاشتند.

روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارانوت» دوشنبه در این باره نوشته بود: اسرای صهیونیست که اخیرا آزاد شده اند، خواستار دیدار فوری با «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم اسراییل بوده و تاکید کردند که با شروع دوباره جنگ، زندگی اسرا در معرض خطر قرار گرفته است.

یک روزنامه انگلیسی می‌گوید ارتش اسرائیل بر اساس اسناد به دست‌آمده از عملیات رزمندگان جنبش مقاومت فلسطین، حماس در روز ۷ اکتبر متوجه شده این گروه با کمک گرفتن از جاسوس‌هایی در داخل اسرائیل موفق به ترسیم نقشه‌هایی دقیق از پایگاه‌های نظامی اسرائیل شده است.

روزنامه گاردین نوشته ارتش اسرائیل بعد از بررسی مجموعه‌ای از اسناد و مستندات به دست آمده از نیروهای مسلح حماس در غزه اعم از تلفن، دفترچه‌های یادداشت و دیگر اسناد به این جمع‌بندی رسیده که طراحی عملیات ۷ اکتبر سال‌ها طول کشیده و حماس با کمک گرفتن از جاسوس‌هایی در داخل اسرائیل اقدام به طراحی نقشه‌های جزئی و دقیق کرده است.

به نوشته گاردین، رزمندگان حماس با خودشان کتابچه‌های راهنمای ترجمه از عربی به عبری حمل می‌کردند. از جمله جملاتی که آنها ادای آن به زبان عبری را یاد گرفته بودند این جمله بود: «دستتان را بالا بگیرید و پاهایتان را باز کند.» این سند از جمله اسنادی است که یکی از یگان‌های اطلاعاتی ارتش اسرائیل موسوم به «آمشات» روز دوشنبه آنها را منتشر کرد.

آژانس آوارگان فلسطینی سازمان ملل روز سه شنبه به وقت محلی اعلام کرد ۱۹ کارمند دیگر سازمان ملل در غزه کشته شدند. آنروا جزئیات بیشتری درباره مکان و زمان کشته شدن ۱۹ نفر جدید ارائه نکرد.

این آژانس گفت که نزدیک به یک میلیون آواره در ۹۹ مرکز آن در مناطق مرکز و جنوب غزه از جمله خان یونس و رفح پناه گرفته اند. این سازمان اعلام کرد که یکی از مدارس آن در دیر البلاح در مرکز غزه بر اثر حمله روز یکشنبه آسیب دیده است، در حالی که مدرسه دیگری در خان یونس در اثر حمله ای آسیب دیده و چهار فلسطینی که در آن پناه گرفته اند کشته شده اند. در همین حال، فیلیپ لازارینی، رئیس آنروا، گزارش‌هایی مبنی بر اینکه آژانس قصد دارد اردوگاه‌های جدید پناهندگان را در رفح بازگشایی کند، رد کرد.


تحولات سرزمین های اشغالی - روز شصتم

ادامه حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به غزه

هواپیماهای اسرائیلی منطقه بنی سهیلا در خان یونس و اردوگاه النصیرات در مرکز نوار غزه را هدف حملات شدیدی قرار دادند. هواپیماهای اسرائیلی خانه‌ای را در جبالیا در شمال نوار غزه بمباران کردند که طی آن بیش از ۱۵ فلسطینی شهید شدند. برنی ساندرز سناتور آمریکایی در مجلس سنا تاکید کرد آنچه دولت نتانیاهو در نوار غزه انجام می‌دهد، نقض قوانین بین‌الملل است و واشنگتن به هیچ وجه نباید در آن دست داشته باشد.

ارتش رژیم صهیونیستی به کشته شدن یک افسر و ۲ نظامی دیگر خود در نبردهای جاری در نوار غزه اعتراف کرد. سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی همچنین اعلام کرد که ۴ نظامی هم در نبردهای غزه زخمی شدند.

درگیری مبارزان مقاومت با نظامیان رژیم‌صهیونیستی

گردان‌های قسام اعلام کرد شهر اشغالی بئر السبع را در پاسخ به کشتار غیرنظامیان در غزه هدف حمله موشکی قرار داده است. گردان‌های شهید عزالدین قسام اعلام کرد که امروز چهارده خودروی زرهی ارتش صهیونیستی و یک دستگاه تانک را با موشک‌های ضد زره یاسین ۱۰۵ در شرق خانیونس هدف قرار داده است.

الجزیره اعلام کرد که ارتش صهیونیستی پس از درگیری‌های شدید با مقاومت فلسطین از شمال غربی شهر غزه عقب نشینی کرد. روزنامه عبری زبان یدیعوت احرونوت تاکید کرد که ارتش رژیم صهیونیستی طی ۵۹ روز جنگ نتوانست حماس را در شهر غزه و اطراف آن شکست دهد، بنابراین در یک بازه زمانی کمتر قادر به پاکسازی خان یونس نخواهد بود و همین مسئله این رژیم را تحت فشارهای بسیار بیشتری قرار خواهد داد.

حمله موشکی به پایگاهی اسرائیلی در شمال فلسطین اشغالی

منابع عبری زبان از شلیک ۱۰ موشک از جنوب لبنان به سمت پایگاه اسرائیلی زبدین در مزارع اشغالی شبعا در شمال فلسطین اشغالی خبر دادند. پایگاه‌ها و اهداف نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در منطقه هار دوف در جنوب لبنان هدف حمله موشک‌های کورنت و خمپاره قرار گرفت.

در غزه نیز گروهان‌های قدس اعلام کرد که دو تانک اسرائیلی را در خیابان مشتهی در محله شجاعیه و یک خودروی زرهی را هم در محله زیتون در شرق غزه با راکت ضدزره تاندوم هدف قرار داده است. گردان‌های قسام اعلام کرد که در پاسخ به کشتار غیرنظامیان در غزه مجددا شهر اشغالی بئر السبع را هدف حمله موشکی قرار داده است.

درگیری رزمندگان مقاومت فلسطین با نظامیان رژیم صهیونیستی

ارتش رژیم صهیونیستی به کشته شدن دو افسر دیگر خود در نبردهای جاری در غزه اذعان کرد. سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی تاکید کرد یکی از کشته‌ها جانشین فرمانده یکی از واحدها است. ارتش رژیم صهیونیستی اذعان کرد که از آغاز نبرد طوفان الاقصی در غزه در هفتم اکتبر گذشته تاکنون ۴۰۶ نظامی اسرائیلی کشته شدند. شمار کشته‌های ارتش از آغاز حمله زمینی به غزه هم ۸۰ نفر اعلام شده است.

ادامه حملات راکتی مقاومت به سرزمین های اشغالی

امروز شهر اشغالی عسقلان مجددا هدف حمله موشکی قرار گرفت. گروهان مقاومت به حملات راکتی خود به مناطق اشغالی ادامه میدهند. همچنین شهر اشغالی تل آویو در پاسخ به قتل عام فلسطینیان در نوار غزه هدف حمله موشکی قرار گرفت.

گردان‌های قسام با راکت‌های کم برد ۱۱۴ میلی متری رجوم پایگاه نظامی کیزوویم را هدف قرار داد. آنها همچنین اعلام کرده اند که مقر فرماندهی ارتش رژیم صهیونیستی در محور جنوبی شهر غزه را با راکت‌های کم برد ۱۱۴ میلی متری رجوم هدف قرار داده اند. به گفته گردان قسام، آنها ۳ بولدوزر نظامی، یک تانک و یک نفربر ارتش رژیم صهیونیستی را در شمال شهر خان یونس با راکت‌های ضدزره یاسین ۱۰۵ هدف قرار دادند.

هلاکت نظامیان صهیونیست در کمین‌های پی در پی رزمندگان مقاومت / ضربات بی‌وقفه حزب الله به رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی/ تعداد تلفات صهیونیست‌ها فراتر از حد تصور است + عکس و فیلم

رزمندگان مقاومت در ادامه درگیری های خود، دو تانک و یک نفربر دیگر اشغالگران اسرائیلی را در محور شرق شهر خان یونس هدف قرار دادند. تا ساعت پنج عصر، گروه‌های مقاومت فلسطین ۳۵ خودروی زرهی اسرائیلی اعم از تانک، نفربر و بولدوزر نظامی را در جنوب غزه منهدم کردند.

تلفات دهی صهیونیست‌ها ادامه دارد

مجاهدان فلسطینی اعلام کردند که طی یک عملیات، ۱۰ نظامی اسرائیلی را در محور شرق خان یونس از مسافت صفر هدف قرار داده و همه آن‌ها را به قتل رساندند. همچنین پس از این عملیات و طی عملیاتی دیگر، ۱۴ نظامی صهیونیست زخمی و کشته شدند. خبرگزاری رویترز به نقل از یک فرمانده نظامی اسرائیلی اعلام کرد که امروز شدیدترین روز نبرد نیروهای اسرائیلی با مبارزان مقاومت در غزه از آغاز حمله زمینی به این منطقه بوده است. روزنامه اسرائیلی یدیعوت احرونوت گفت: بهایی که ارتش اسرائیل در شمال نوار غزه پرداخت می‌کند بسیار نگران کننده است و احتمالا چنین بهایی را نیز در خان‌یونس در جنوب نوار غزه بپردازد.

حزب الله لبنان اعلام کرد ۴ پایگاه اسرائیلی را در مرزهای شمالی فلسطین اشغالی هدف قرار داده است. حزب الله تاکید کرد که پایگاه‌های جل العلام، الضهیره، کوپرا، برکه ریشا و نیروهای اسرائیلی را در "خله ورده" با سلاح‌های مناسب هدف قرار داده و تلفاتی قطعی به صهیونیست‌ها وارد کرده است.

احساس خفت و خواری می کنم/ حملات مقاومت به مناطق اشغالی ادامه دارد

روزنامه عبری زبان یدیعوت احرونوت به نقل از "آموس مالکا" مسئول اسبق شعبه اطلاعات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی "أمان" تاکید کرد که به خاطر شکست اطلاعاتی ارتش و شاباک در هفتم اکتبر احساس خفت و خواری و سرافکندی می‌کند. مالکا تصریح کرد که ما در ایجاد بازدارندگی در برابر دشمنانمان ناکام ماندیم و ارتش مسئول کامل این شکست است. وی گفت نتانیاهو به گونه‌ای رفتار می‌کند انگار در اوج تبلیغات سیاسی قرار دارد.

اصابت راکت به مناطق اشغالی

منابع عبری زبان از شلیک ۱۰ موشک از جنوب لبنان به سمت الجلیل در شمال فلسطین اشغالی خبر دادند. الجزیره اعلام کرد که در پی این حمله آژیر خطر در کریات شمونا، المناره، کفر گلعای، مرگلیوت و مناطقی دیگر در الجلیل علیا به صدا درآمده است. منابع صهیونیستی از شنیده شدن صدای انفجارهایی در شهرک کریات شمونا خبر دادند.

حزب الله لبنان اعلام کرد در پاسخ به بمباران یکی از پایگاه‌های ارتش لبنان و شهادت یک لبنانی از جمله عبدالکریم مقداد، گروهی از نیروهای اشغالگر اسرائیلی را در شهرک المناره با موشک‌های هدایت شونده هدف قرار داده و آن‌ها را کشته یا زخمی کرده است. همچنین حزب الله اعلام کرد پایگاه اسرائیلی المطله در شمال فلسطین اشغالی را با پهبادی انتحاری هدف قرار داده و تلفاتی قطعی به دشمن وارد کرده است. شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که ارتش جایگزینی برخی نیروهای ذخیره را آغاز خواهد کرد.

رسانه های صهیونیستی از حمله موشکی به شهرک کریات شمونا در شمال فلسطین اشغالی خبر دادند. گروهان‌های قدس اعلام کرد یک تانک و یک نفربر ارتش رژیم صهیونیستی را در اطراف میدان السنافور در شرق غزه با چند راکت ضدزره تاندوم هدف قرار داده و منهدم کرده است. گردان‌های قسام اعلام کرد یک میدان مین در شرق خان یونس را ـ شامل ۴ مین ضدنفر که از قبل کارگذاشته شده بود ـ پس از ورود گروهی از نظامیان اسرائیلی به آن منفجر کرده که طی آن نظامیان اسرائیلی کشته یا مجروح شدند.

افزایش تعداد شهدا ادامه دارد

دفتر اطلاع رسانی دولت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد که رژیم صهیونیستی پس از پایان آتش‌بس موقت در غزه دست به ۷۷ جنایت و کشتار دیگر در حق ساکنان این باریکه زده که طی آن ۱۲۴۰ نفر شهید شدند. واشنگتن پست تاکید کرد که تا پایان عملیات نظامی رژیم صهیونیستی در شمال غزه زمان زیادی باقی مانده و نیروهای زمینی این رژیم هنوز نتوانستند وارد پایگاه‌های اجتماعی حماس شوند.

هلاکت نظامیان صهیونیست در کمین‌های پی در پی رزمندگان مقاومت / ضربات بی‌وقفه حزب الله به رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی/ تعداد تلفات صهیونیست‌ها فراتر از حد تصور است + عکس و فیلم

تحلیلگران نظامی رژیم صهیونیستی اعلام کردند نتانیاهو، گالانت و گانتز بی‌دلیل نگفتند بهای این جنگ بسیار زیاد است، این اظهارات صرفا به خاطر کشته شدن ۷ نظامی اسرائیلی طی یک روز نیست، بلکه تعداد کشته‌ها بسیار بیشتر و شاید فراتر از حد تصور ماست.

سازمان رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که آمریکا تا اوایل سال آینده (۲۰۲۴) به "اسرائیل" برای پایان جنگ در غزه زمان داده است. المانیتور نیز به نقل از منابع آگاه ضمن اشاره به این خبر، تاکید کرد که واشنگتن معتقد است اسرائیل به اتمام اهداف عملیات زمینی گسترده در غزه نزدیک می‌شود.


می توانید پوشش لحظه به لحظه مشرق از عملیات طوفان الاقصی در روزهای گذشته را اینجا مرور کنید:

روز اول: شکست تاریخی رژیم صهیونیستی/ اسارت تعدادی بالایی از نظامیان به دست رزمندگان مقاومت/ نتانیاهو: روزهای سختی در پیش داریم

روز دوم: رژیم صهیونیستی زیر آتش خشم فلسطینیان می‌سوزد

روز سوم: تلفات صهیونیست‌ها در اثر حملات موشکی حزب الله / سخنگوی القسام: نبردهای ما در بسیاری از نقاط ادامه دارد

روز چهارم: فرمان تخلیه صهیونیست‌ها از شهرک هم مرز با لبنان/ شلیک خمپاره از خاک سوریه به سرزمین های اشغالی/ هشدار رهبر انصارالله یمن در رابطه با هرگونه دخالت آمریکا به سود رژیم صهیونیستی

روز پنجم: شروع درگیری در کرانه باختری/ کشته های رژیم صهیونیستی به ۱۳۰۰ نفر رسید/ تلفات ارتش رژیم صهیونیستی به ۱۸۹ نفر افزایش یافت/ورود نیروهای تازه نفس قسام به خط مقدم جنگ

روز ششم و هفتم: انتشار خبر سرنگونی یک بالگرد ارتش رژیم صهیونیستی/اختلاف میان نتانیاهو و وزیرجنگ رژیم صهیونیستی/حزب الله چندین هدف در سرزمین های اشغالی را مورد حمله قرار داد

روز هشتم: تبادل آتش میان حزب‌الله و اشغالگران صهیونیست/ موشک باران تل‌آویو، ‌عسقلان و اشدود/ شمار کشته‌های ارتش اسرائیل به ۲۶۵ نفر رسید

روز نهم: تعدادی شهدای حملات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی به ۲۷۵۰ نفر رسید/ نتانیاهو: هیچ آتش بس بشر دوستانه ای وجود ندارد/ خبرنگار صهیونیست: حزب الله عملا تبدیل به یک طرف جنگ شده است

روز دهم: تل‌آویو آماج حملات موشکی مقاومت غزه/ وزیر امورخارجه ایران: اگر فوری جنایات صهیونیست‌ها متوقف نشود، جبهه‌های جدید به رویشان گشوده خواهد شد

روز یازدهم: جنایت هولناک رژیم صهیونیستی در غزه/ چند صد فلسطینی در حمله صهیونیست‌ها به یک بیمارستان به شهادت رسیدند/ حمله به مراکز رژیم صهیونیستی در چندین کشور پس از جنایت بیمارستان معمدانی

روز دوازدهم: شبکه عبری کان: امروز شدیدترین روز جنگ در مرز شمالی فلسطین اشغالی و لبنان بود / تل‌آویو امروز بیش از چند مرتبه مورد حملات راکتی مقاومت قرار گرفت

روز سیزدهم: حمله به مواضع آمریکا در عراق و سوریه/ تبادل آتش میان رژیم صهیونیستی و حزب الله لبنان/ حمله به پایگاه آمریکایی عین الاسد/ شلیک موشک از یمن به سمت سرزمین های اشغالی

روز چهاردهم: حمله به نیروهای آمریکایی در کردستان عراق/هلاکت چند نظامی صهیونیست در حمله حزب الله لبنان/ اسرائیل تخلیه شهرک کریات شمونا در شمال فلسطین اشغالی را آغاز کرد

روز پانزدهم: حملات حزب الله به مواضع رژیم صهیونیستی ادامه دارد/ تظاهرات صهیونیست‌ها علیه بنیامین نتانیاهو/ حمله مجدد به پایگاه عین الاسد

روز شانزدهم: نتانیاهو حمله زمینی را به تعویق انداخت/ شلیک کورنت از سوی نیروهای حزب الله ادامه دارد/ اولین تلاش صهیونیست‌ها برای ورود به غزه ناکام ماند/ تلفات نظامیان رژیم صهیونیستی به ۳۰۷ نفر رسید

روز هفدهم: حمله به ۳ پایگاه‌ آمریکا در عراق/ آمریکایی‌ها ترجیح میدهند که حمله زمینی به غزه انجام نگیرد/ وزیر جنگ رژیم صهیونیستی: مرحله بعدی عملیات علیه غزه، جنگ ترکیبی دریایی، هوایی و خاکی خواهد بود

روز هجدهم: حمله تند رئیس سازمان ملل به اقدامات رژیم صهیونیستی/حمله سنگین موشکی مقاومت فلسطین به تل‌آویو/ سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی: سوخت تحت هیچ شرایطی وارد غزه نخواهد شد

روز نوزدهم: نایب رئیس دفتر سیاسی حماس خطاب به صهیونیست‌ها: منتظر باشید، جنگ هنوز شروع نشده است/هلاکت نیروهای ویژه آمریکا در درگیری با نیروهای مقاومت

روز بیستم: شهدای حملات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی از ۷۰۰۰ نفر گذشت/ تعطیلی فرودگاه بن گورین/حمله مجدد نیروهای مقاومت به پایگاه آمریکا/ انهدام بالگرد ارتش رژیم صهیونیستی توسط نیروهای قسام

روز بیست‌ ویکم: غزه از زمین، هوا و دریا زیر حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی قرار دارد/ حملات موشکی سنگین نیروهای مقاومت به مناطق اشغالی/ اخبار غیررسمی حاکی از درگیری در مرز غزه است

روز بیست‌ و دوم: فشار داخلی صهیونیست‌ها بر نتانیاهو ادامه دارد/ حمله راکتی نیروهای مقاومت به دیمونا/ شکست مجدد صهیونیست‌ها در ورود زمینی به غزه

روز بیست‌ وسوم:حملات و ضربات پی در پی نیروهای مقاومت به رژیم صهیونیستی/ زمین‌گیر شدن ارتش صهیونیستی در ورودی‌های نوار غزه/ احتمال ریزش بیمارستان‌های اصلی غزه

روز بیست و چهارم: افزایش آمار تلفات رژیم صهیونیستی به بالای ۱۵۰۰ نفر/ تعداد تلفات نیروهای نظامی رژیم صهیونیستی به ۳۱۵ نفر رسید/ مناطق اشغالی زیر آتش نیروهای مقاومت/ چند حمله زمینی صهیونیست‌ها دفع شد

روز بیست و پنجم: هلاکت و زخمی شدن ۱۲۰ نظامی صهیونیستی در درگیری با حزب الله/ جنایتی دیگر از صهیونیست‌ها، این بار در اردوگاه جبالیا/ درگیری شدید مقاومت و اشغالگران در شمال غرب غزه

روز بیست‌ و ششم: ضربات پی در پی مقاومت به ارتش رژیم صهیونیستی در غزه/ حمله مجدد یمن به رژیم صهیونیستی/درگیری شدید نظامیان با نیروهای مقاومت/ اذعان گالانت به تلفات سنگین رژیم در مرز غزه

روز بیست و هفتم: درگیری‌های نفس‌گیر میان ارتش رژیم صهیونیستی و نیروهای مقاومت/ حملات پی در پی مقاومت به شمال سرزمین های اشغالی/ نتانیاهو: متأسفانه در میان نیروهایمان تلفات داریم

روز بیست و هشتم: افزایش تلفات صهیونیست‌ها در درگیری با رزمندگان مقاومت/ ناتوانی صهیونیست‌ها از پیشروی زمینی در غزه/ حملات وحشیانه به غیرنظامیان غزه ادامه دارد
روز ب
یست و نهم: حمله شدید هوایی جنگنده‌های اسرائیلی به مناطقی در جنوب لبنان/ مقاومت فلسطین اشدود و عسقلان را مورد حملات راکتی قرار داد/ حمله صهیونیست‌ها به خانه اسماعیل هنیه

روز سی ام: شکار نظامیان و ادوات ارتش رژیم صهیونیستی در غزه/ حملات مستمر به مناطق اشغالی از سوی مقاومت فلسطین/ حمله موشکی حزب الله به داخل مرزهای رژیم صهیونیستی

روز سی و یکم: ارتش‌صهیونیست‌ها کماکان بدون دستاورد/ لیبرمن: منتظر استعفای نتانیاهو از نخست وزیری هستیم/ رئیس سابق شعبه عملیات و برنامه‌ریزی ارتش رژیم صهیونیستی: هیچ نشانه‌ای دال بر شکست حماس وجود ندارد

روز سی و دوم: حملات مستمر مقاومت به تل آویو/ انهدام تانک‌های رژیم صهیونیستی، یکی پس از دیگری/ صهیونیست‌ها کماکان نگران افزایش تلفات و خسارات در نبرد غزه/ حملات به پایگاه‌های آمریکایی ادامه دارد

روز سی و سوم: ضربات پی در پی به ارتش رژیم صهیونیستی توسط رزمندگان مقاومت فلسطین/ انهدام بیش از ۱۰ تانک و خودروی زرهی توسط نیروهای مقاومت در یک روز/ صهیونیست‌ها مجبور به استفاده از تانک‌های قدیمی شدند

روز سی و چهارم: ایهود باراک: بنیامین نتانیاهو از لحاظ روحی کاملا درهم شکسته است/ حمله موفق نیروهای یمن به سرزمین های اشغالی/نیروهای مسلح یمن: اهداف حساس و مختلف دشمن صهیونیستی را با موشک‌های بالستیک مورد حمله قرار دادیم/ انهدام دو تانک رژیم صهیونیستی توسط حزب الله

روز سی و پنجم: نبرد شدید میان نیروهای مقاومت و نظامیان رژیم صهیونیستی/ حملات راکتی نیروهای مقاومت به سرزمین‌های اشغالی ادامه دارد/ حمله رژیم صهیونیستی به یک مرکز درمانی در جنوب لبنان/ فرمانده یگان زرهی ارتش رژیم صهیونیستی به هلاکت رسید

روز سی و ششم: حمله حزب الله به دو پایگاه ارتش رژیم صهیونیستی/ وزیر جنگ رژیم صهیونیستی: حزب الله در حال ارتکاب اشتباهی بزرگ است/ شمار شهدای غزه تا این لحظه از ۱۱۱۰۰ نفر فراتر رفته است

روز سی و هفتم: بورس تل‌آویو پس از پرتاب موشک از لبنان سقوط کرد/ حزب الله لبنان: نظامیان لجستیک ارتش اشغالگر را هدف قرار دادیم/ ارتش رژیم صهیونیستی: هیچ استثنایی برای بمباران ‌غزه قائل نیستیم

روز سی و هشتم: ابوعبیده: مجاهدان ما مخفیگاه‌های دشمن را با راکت‌های ضدنفر مورد حمله قرار دادند/ حملات راکتی مقاومت به تل آویو و دیگر مناطق اشغالی

روز سی و نهم: افزایش تلفات نظامیان رژیم صهیونیستی/ حمله موشکی از یمن و سوریه به اهدافی در سرزمین‌های اشغالی/ انهدام ده‌ها دستگاه ادوات نظامی و زرهی ارتش اشغالگر در غزه/ افزایش شهدا به ۱۱۳۲۰ نفر

روز چهلم: حمله حزب الله لبنان و تلفات قطعی صهیونیست‌ها/ نتانیاهو باید برکنار شود/ پیشرفت مذاکرات برای مبادله اسرا و آتش بس موقت

روز چهل و یکم: تلفات رژیم صهیونیستی در نبرد طوفان الاقصی به ۳۷۰ نفر افزایش یافت/ نتانیاهو در امضای قراداد مبادله اسرا تعلل می‌کند/ ادامه حملات مقاومت لبنان به سرزمین‌های اشغالی

روز چهل و دوم: سخنگوی قسام: تلفات اسرائیل بسیار بیشتر از آن چیزی است که تصور می‌کنید/ حمله حزب الله به ۱۳ پایگاه رژیم صهیونیستی طی یک روز/ رئیس سنتکام وارد فلسطین اشغالی شد

روز چهل و سوم: ادامه جنایت‌های رژیم صهیونیستی علیه کودکان و زنان/ نزدیک به ۴۰۰ نظامی صهیونیست از ابتدای جنگ به هلاکت رسیده‌اند/ شهدای غزه از ۱۲ هزار نفر گذشت

روز چهل و چهارم: کشتی تاجر صهیونیست در دست نیروهای یمن/ عقب راندن تانک‌های ارتش رژیم صهیونیستی توسط رزمندگان قسام/ شلیک بیش از ۱۰۰۰ موشک توسط حزب الله از آغاز عملیات طوفان الاقصی

روز چهل و پنجم: گسترده‌ترین حمله راکتی به تل آویو از آغاز عملیات طوفان الاقصی/ هک پایگاه اینترنتی سرویس‌های امنیت داخلی رژیم صهیونیستی/ شبکه کان: اسرائیل به انعقاد قرارداد مبادله اسرا چراغ سبز نشان داد

روز چهل و ششم: انهدام ۹ تانک، ۳ نفربر و یک خودروی نظامی دیگر اشغالگران توسط نیروهای مقاومت/ درگیری مسلحانه شدید مبارزان مقاومت با اشغالگران اسرائیلی در شهرک قباطیه در جنوب جنین

روز چهل و هفتم: کابینه دولت رژیم صهیونیستی توافق مبادله اسرا را تصویب کرد/ قطر: توافق مبادله اسرا طی ۲۴ ساعت دیگر اجرا خواهد شد/ مشاور نتانیاهو: اسرائیل آماده تمدید مدت آتش بس است

روز چهل و هشتم: بزرگترین حمله به مناطق شمالی فلسطین اشغالی از ابتدای جنگ/ درگیری های شدید میان نیروهای مقاومت و نظامیان رژیم صهیونیستی ساعاتی قبل از شروع آتش بس

روز چهل و نهم تا پنجاه و یکم/ آتش بس غزه :آخرین تحولات سرزمین‌های اشغالی پس از شروع آتش بس در غزه/ ورود کامیون‌های سوخت و کمک‌های بشردوستانه از گذرگاه رفح/ فلسطینیان در حال بازگشت به منازل خود در شمال غزه

روز پنجاه و دوم/ آتش بس غزه: آتش بس غزه دو روز دیگر تمدید شد/ حماس توانست ثابت کند در شمال نوار غزه شکست نخورده است

روز پنجاه و سوم/ آتش بس غزه: مقاومت فلسطین: هرگونه نقض آتش‌بس در غزه توسط رژیم صهیونیستی را زیر نظر داریم

روز پنجاه چهارم/ آتش بس غزه: آتش بس غزه دو روز دیگر تمدید شد/ حماس توانست ثابت کند در شمال نوار غزه شکست نخورده است/ یورش صهیونیست‌ها به جنین ادامه دارد

روز پنچاه و پنجم: احتمال از سرگیری جنگ در غزه/ آتش‌بس فقط یک روز تمدید شد/ انصار الله یمن به از سرگیری حملات علیه رژیم صهیونیستی تهدید کرد

روز پنجاه و ششم: پایان آتش بس موقت در غزه و آغاز حملات رژیم صهیونیستی/ درگیری‌های شدید نیروهای مقاومت و رژیم صهیونیستی/کمک تسلیحاتی آمریکا به رژیم صهیونیستی

روز پنجاه و هفتم: جنایت هولناک صهیونیست‌ها در جبالیا و شهادت بیش از ۱۰۰ فلسطینی/ راکت باران تل‌آویو توسط مقاومت فلسطین

روز پنجاه و هشتم: تلفات سنگین صهیونیست‌ها در نبرد با رزمندگان مقاومت/ حملات بی‌وقفه مقاومت فلسطین به مناطق اشغالی/ حمله به رزم‌ناو آمریکا در دریای سرخ

روز پنجاه و نهم: دو حمله به جولان اشغالی در کمتر از ۲۴ ساعت/ هنوز ۱۳۷ اسرائیلی دیگر در غزه اسیر هستند

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 12
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 1
 • امید ۱۳:۲۴ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۵
  6 2
  فلسطین پیروز خواهد شد.
 • ۱۴:۴۲ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۵
  5 2
  توقع داشتم فیلم اعلام العسکری گردان های شهید عزالدین قسام که مسافت کم تر از صفر از خیمه های وحوش کودک کش در حال استراحت گرفته بود را می گذاشتی. اثر روانی بسیار گسترده ای بر وحوش کودک کش ، خبرنگار کش و زن کش گذاشته است.
 • ۱۵:۲۰ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۵
  5 1
  راه غزه برای نوشیدن شربت شهادت باز است
 • وحید ۱۶:۱۶ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۵
  2 1
  آمریکا و اسراییل و عربستان سعودی و امارات متحده عربی و قطر باید نابود بشوند. مرگ بر انگلیس.
 • ۱۶:۱۸ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۵
  3 3
  آب دریا ک پمپاژ بشه توی تونلها
  • ۱۸:۴۸ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۶
   0 1
   شما اول تونل ها را پیدا کن، بعد آب را پمپاژ کن. حالا کی می گه که تونل ها به هم متصل و پیوسته هستند؟ به نظرت یک راه زیر زمینی را نمی شود با یک بمب منفجر و راه را بست؟
 • ۱۶:۵۸ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۵
  2 3
  بجای اینکه یمنیهای... مبارز را به جان امریکا غول بیاندازیم-بهتره به جان گاوهای شیرده بیاندازیم وتا حاکمیت کشورهای عربی نفتی وگازی دست دلقکهای عرب امریکا است اب درهاوان کوبیدن هست-باید به امریکا ،روسیه وچین بگوئیم-اگر حاکمیت(عربستان،قطر،دوبی،کویت وکشورهای نفتی گازی عرب)رابه یمن،حشدالشعبی،انصارلله... تحویل دهند یا بگذارندیمنیها...این کشورهاراتصاحب کنند-ما کاری به کشنیهای نفتی... درخلیج فارس ودریای سرخ...نداریم-یااینکه یمنیها...خودشان این کشورهای عربی راتصاحب میکنند وانوقت هست که باید التماس کنند تا نفت وگازبهشان بدهیم
  • ۱۸:۵۲ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۵
   4 0
   تو قرص هاتو خوردی ؟؟ الان وقت خوابه بگیر بخواب
 • ۱۷:۳۶ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۵
  1 0
  سیستم گنبدشون بمب هایی که در مناطق بیابانی میخوره رو رهگیری تا انتها نمیکنه.
 • ۱۹:۰۷ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۵
  2 0
  واقعا آدم دلش بدرد میآید این همه آوارگی این همه ویرانی
 • ۲۰:۱۶ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۵
  2 4
  هنیه کاری کرد بهانه داد غاصب که غزه را نابود کند.
 • ۰۰:۴۱ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۶
  1 3
  تلفات اسرائیل خیلی کم است ، کشته سازی نکنید، مقاومت هنوز هنر جنگیدن را نیاموخته

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس