غزه

علی‌رغم مذاکرات برای تمدید آتش بس، اما رژیم صهیونیستی با ادعای عدم رعایت مفاد این آتش بس از سوی حماس، اقدام به از سرگیری حملات کرده است که این حملات با پاسخ نیروهای مقاومت فلسطین روبه رو شده است.

سرویس جهان مشرق - شبکه الجزیره قطر صبح امروز از پایان آتش بس در غزه خبر داد زیرا که مهلت آتش‌بس بین حماس و رژیم صهیونیستی که با میانجی‌گری قطر همراه با تبادل اسرا آغاز شده بود، تمدید نشده است. براساس اعلام برخی رسانه‌های عربی، تیراندازی و شلیک گلوله‌های سنگین در شمال غرب منطقه النصیرات و درگیری‌های شدید در شرق منطقه البریح در جریان است. این منابع همچنین از درگیری و انفجار و حملات توپخانه‌ای در همه مناطقی که ارتش رژیم صهیونیستی پیشتر به آنجا یورش برده بودند، خبر دادند.

درگیری‌هایی نیز در نزدیک چهار راه نتساریم شنیده شده و ارتش رژیم صهیونیستی از به صدا درآمدن آژیر خطر در شهرک صهیونیست نشین حولیت در اطراف نوار غزه خبر داده است. سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شد که حماس توافق آتش‌بس موقت را نقض کرده و به سمت سرزمین‌های اشغالی گلوله شیلک کرده است. شهر خان‌یونس هم اکنون شاهد بمباران سنگین ارتش اسرائیل است. درگیری‌های شدیدی هم اکنون بین رزمندگان مقاومت و نیروهای اشغالگر در شمال غربی غزه در جریان است.

شبکه المیادین از نبرد رزمندگان مقاومت فلسطین با ارتش رژیم صهیونیستی در شمال غربی غزه خبر داد. درگیری‌های شدیدی هم اکنون بین رزمندگان مقاومت و نیروهای اشغالگر در شمال غربی غزه در جریان است. به گفته این شبکه، رزمندگان مقاومت به مقابله با تانک‌های ارتش رژیم صهیونیستی در این منطقه پرداخته‌اند. آتش بس موقت بین حماس و رژیم صهیونیستی امروز بدون تمدید، پایان یافت. سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شد که جنبش حماس یک راکت به سوی سرزمین‌های اشغالی شلیک کرده و آتش‌بس را نقض کرده است.

دفتر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز در واکنش به از سرگیری جنایت های این رژیم علیه مردم غزه مدعی شد که جنبش حماس به وظایف خود برای تبادل اسرا پایبند نبوده و موشک به سرزمین های اشغالی شلیک کرده است.

این دفتر ادعا کرد: حماس به وظیفه خود بر اساس طرح آزادی زنان ربوده شده (زنان اسیر صهیونیست) عمل نکرد و به اسرائیل راکت شلیک کرده است. دفتر نتانیاهو بار دیگر توهم سران این رژیم را تکرار کرد و گفت: با بازگشت جنگ، کابینه اسرائیل تایید می کند که به اهداف جنگ برای آزادی ربوده شدگان (اسیران صهیونیست) و نابودی حماس و اطمینان از اینکه غزه دیگر تهدیدی برای اسرائیلی ها نیست، پایبند است. با پایان موعد آتش بس در غزه، رژیم صهیونیستی صبح امروز تجاوزهای خود علیه مردم فلسطین در این منطقه را از سر گرفت.


تحولات سرزمین های اشغالی - روز پنجاه و ششم جنگ

وزیر خارجه آمریکا در اظهاراتی متناقض و خلاف واقع مدعی شد ارتش رژیم صهیونیستی از توان و قدرتی برخوردار است که می‌تواند بدون اینکه زنان و کودکان را هدف قرار دهد، به حماس ضربه بزند!

آنتونی بلینکن در بخش دیگری از اظهاراتش گفت فلسطینیان حق دارند رهبران خود را انتخاب کنند و این موضوع باید در مرحله بعد از جنگ مطرح شود. بلینکن همچنین اظهار داشت که باید تضمین کنیم حاکمیت در غزه کاملا متفاوت با قبل از جنگ باشد که حماس بر این منطقه حاکم بود و پس از آن موضوع انتخابات مطرح خواهد شد.

روزنامه فایننشال تایمز به نقل از برخی منابع اعلام کرد که طرف‌های واسطه در تلاش برای تمدید مجدد آتش‌بس موقت در غزه هستند. این منابع تاکید کردند که هدف طرف‌های واسطه ابتدا تمدید یک روزه آتش‌بس موقت و پس از آن تلاش برای تمدید مجدد آن است. منابع مذکور عنوان کردند که هر دو طرف برای تمدید آتش‌بس در غزه آمادگی دارند.

منابع مصری در گفتگو با العربی الجدید اعلام کردند که جنبش حماس به طرف‌های واسطه ابلاغ کرده لیست اسرای اسرائیلی که قرار است برای هشتمین روز آتش‌بس موقت در مورد آزادی آن‌ها با رژیم صهیونیستی مذاکره کند، آخرین اعداد موجود در دست این جنبش است. به گفته این منابع، حماس اعلام کرده برای تماس با دیگر گروه‌های فلسطینی در رابطه با اسرایی که در اختیار دارند، به زمان بیشتری نیاز دارد.

درگیری مسلحانه مقاومت با اشغالگران در کرانه باختری

منابع محلی از درگیری مسلحانه مبارزان مقاومت فلسطین با نظامیان اشغالگر اسرائیلی در شهرک عرابه در مجاورت جنین خبر دادند.

درگیری شدید فلسطینیان با نظامیان اشغالگر اسرائیلی در شهرک بیتونیا در رام الله همزمان با آزادی هفتمین گروه از اسرای فلسطینی. صهیونیست‌ها به سمت فلسطینیان گاز اشک‌آور شلیک کردند.

پایان آتش بس موقت در غزه و آغاز حملات رژیم صهیونیستی/ درگیری‌های شدید نیروهای مقاومت و رژیم صهیونیستی/ توقف ورود کمک‌های بشر دوستانه به غزه/ ازسرگیری حملات راکتی مقاومت به سرزمین‌های اشغالی+ عکس و فیلم
حملات رژیم صهیونیستی به غزه

منابع محلی از درگیری مسلحانه مبارزان مقاومت فلسطین با نظامیان اشغالگر اسرائیلی در جریان یورش به شهرک تقوع در جنوب شرق بیت لحم خبر دادند.

منابع عبری زبان از کشته شدن یکی دیگر از مجروحان عملیات تیراندازی روز پنجشنبه در شهرک راموت در قدس اشغالی خبر دادند. این منابع تاکید کردند که فرد کشته شده همان شهرک‌نشینی است که نظامیان اسرائیلی به گمان اینکه فلسطینی است به سمت او آتش گشودند. با کشته شدن این صهیونیست، شمار کشته‌های این عملیات به ۴ نفر افزایش یافت. ۵ نفر دیگر در این عملیات مجروح شدند که حال دست کم دو نفر از آن‌ها وخیم است.

تاکنون آتش‌بس در غزه تمدید نشده است

هواپیماهای جنگی اسرائیلی بر خلاف بندهای توافق آتش‌بس موقت در غزه، به طور گسترده در آسمان خان یونس و رفح در جنوب نوار غزه به پرواز درآمدند.

منابع عبری زبان از به صدا درآمدن آژیر خطر در برخی شهرک‌های صهیونیستی اطراف غزه از جمله سدیروت و نیر عام خبر دادند. رژیم صهیونیستی مدعی شلیک یک موشک به سمت سدیروت و رهگیری آن شد.

برخی منابع از وقوع انفجار و تیراندازی در محله شیخ رضوان در شمال نوار غزه خبر دادند. هواپیماهای اسرائیلی هم همچنان در حال پرواز در آسمان مناطق شمال غرب شهر غزه هستند.

یک منبع سیاسی اسرائیلی در گفتگو با شبکه عبری زبان کان اعلام کرد که جنگ ازسرگرفته شده است. سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی هم از آغاز مجدد حملات به نوار غزه خبر داد.

حملات هوایی ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه

هواپیماهای اسرائیلی حملات گسترده‌ای را به مناطق مختلف نوار غزه انجام دادند. وزارت کشور فلسطین در نوار غزه اعلام کرد که جنگنده‌های اسرائیلی چندین منطقه در نوار غزه از جمله منطقه ابو اسکند در شمال شهر غزه و مناطق در جنوب این شهر را بمباران کردند.

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که توپخانه و جنگنده‌های اسرائیلی در حال بمباران مناطق مختلف نوار غزه هستند.

منابع محلی از درگیری شدید مبارزان مقاومت فلسطین با نظامیان اشغالگر اسرائیلی در چندین محور در شهر غزه از جمله محله شیخ رضوان خبر دادند. جنگنده‌های اسرائیلی چندین خانه را در شمال غزه بمباران و بر سر ساکنان آن تخریب کردند. توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی هم شهرک خزاعه را هدف قرار داد.

منابع فلسطینی اعلام کردند که مقاومت یک خودروی زرهی دشمن صهیونیستی را در محله شیخ رضوان منهدم کرده و آن را به آتش کشیده است.

غزه

هم اکنون در محله جحر الدیک در شهر غزه، شرق خان یونس و نزدیکی بیمارستان رنتیسی درگیری‌های بسیار شدیدی بین مقاومت و اشغالگران اسرائیلی در جریان است.

منابع عبری زبان اعلام کردند که آژیر خطر در شهرک اشکول و حولیت در مجاورت نوار غزه به صدا درآمده است. آژیر خطر در منطقه نیر اسحاق در اطراف نوار غزه هم به صدا درآمد.

مبارزان مقاومت ایست بازرسی دشمن صهیونیستی را در نزدیکی منطقه نتساریم در خیابان صلاح الدین هدف قرار داده و به آتش کشیدند و درگیری‌های شدیدی در این منطقه در جریان است. مبارزان نیروهای شهید عمر القاسم اشغالگران صهیونیست را در منطقه شالیهات در غرب غزه هدف حمله خمپاره‌ای قرار دادند.

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی به نقل از یک منبع سیاسی بلندپایه اعلام کرد که این رژیم جنگ علیه غزه را ازسرگرفته و هیچ مذاکره‌ای برای بازگرداندن اسرای اسرائیلی از غزه انجام نخواهد گرفت.

دفتر اطلاع رسانی دولت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد که جامعه بین‌الملل و در راس آن آمریکا و جو بایدن رئیس جمهور و آنتونی بلینکن وزیر خارجه این کشور با نشان دادن چراغ سبز برای ادامه جنگ علیه غزه بدون هرگونه اعتنایی به قوانین جنگی و قوانین بین‌المللی و انسانی، در برابر حملات و جنایات وحشیانه ارتش رژیم صهیونیستی علیه غیرنظامیان و زنان و کودکان فلسطینی در غزه مسئول هستند.

درگیری های شدید نیروهای مقاوت و رژیم صهیونیستی

در منطقه تل الهوا در جنوب غرب شهر غزه نیز هم اکنون درگیری‌های بسیار شدیدی بین مبارزان مقاومت و نیروهای اشغالگر اسرائیلی در جریان است.

سازمان رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا دقایقی پس از آغاز مجدد حملات رژیم اشغالگر صهیونیستی به نوار غزه اراضی اشغالی را ترک کرده است.

هواپیماهای اسرائیلی و توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی برج مسکونی القسطل در شرق دیر البلح و مناطقی را در شرق نوار غزه هدف قرار دادند. هواپیماهای اسرائیلی طی دو ساعت گذشته بیش از ۱۰۰ نقطه را در نوار غزه بمباران کردند.

بی بی سی به نقل از یک منبع فلسطینی اعلام کرد که مذاکرات برای دست‌یابی به توافق آتش‌بس جدید در غزه با وجود ازسرگیری جنگ در این باریکه ادامه دارد.

حملات رژیم صهیونیستی به غزه

وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد که از آغاز مجدد حملات وحشیانه ارتش رژیم صهیونیستی به این باریکه تا این لحظه ۲۱ فلسطینی دیگر به شهادت رسیده و ده‌ها نفر هم زخمی شدند.

مقاومت فلسطین شهرک صهیونیست‌نشین کیزوویم در اطراف نوار غزه را هدف حمله خمپاره‌ای قرار داد.

شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که برآوردها حاکی از گسترش دامنه حملات موشکی مقاومت به اراضی اشغالی از جمله تل آویو طی ساعات آینده است. منابع عبری زبان از وقوع انفجار در مرزهای شمالی فلسطین اشغالی خبر دادند.

مبارزان مقاومت فلسطین وارد درگیری مسلحانه شدیدی با اشغالگران اسرائیلی در محله شیخ رضوان در شمال شهر غزه شدند.

حملات مقاومت فلسطین به رژیم صهیونیستی

گردان‌های قسام شاخه نظامی حماس اعلام کرد که در پاسخ به کشتار غیرنظامیان فلسطینی در غزه، شهرهای اشغالی عسقلان، سدیروت و بئر السبع را هدف حمله موشکی قرار داده است. منابع عبری زبان اعلام کردند که در حمله موشکی قسام به عسقلان یک صهیونیست زخمی شده است.

گردان‌های قسام اعلام کرد نیروهای اشغالگر اسرائیلی را در شمال غرب غزه با موشک‌های رجوم ۱۱۴ میلی متری و خمپاره‌های کالیبر سنگین در هم کوبیده است. مقاومت فلسطین لحظاتی قبل شهرک‌های کیزوویم، نیریم و عین الثالثه در اطراف غزه را هدف حمله خمپاره‌ای سنگین قرار داد.

گردان‌های قسام اعلام کرد که یک دستگاه تانک اشغالگران اسرائیلی را در شمال شهر غزه باب بمب ضدزره هدف قرار داده است.

منابع فلسطینی از درگیری شدید مبارزان مقاومت فلسطین با نظامیان اشغالگر اسرائیلی در چند محور در شهر غزه از جمله منطقه المشتل، المخابرات و المقوسی در شمال غرب این شهر خبر دادند. این منابع تاکید کردند که صدای الله اکبر مجاهدان فلسطینی و فریادها و درخواست پشتیبانی نیروهای اشغالگر اسرائیلی در همه جا شنیده می‌شود.

گردان‌های قسام شاخه نظامی حماس اعلام کرد که یک دستگاه نفربر زرهی ارتش صهیونیستی را در شمال شهر غزه هدف قرار داده است. این گردان‌ها تاکید کرد که در هنگام حمله به این نفربر با راکت «تاندوم»، تعدادی از نظامیان صهیونیست روی آن قرار داشتند و بعد از شلیک راکت به نفربر، نظامیان را هم با تیربار هدف قرار داده است.

پایان آتش بس موقت در غزه و آغاز حملات رژیم صهیونیستی/ درگیری‌های شدید نیروهای مقاومت و رژیم صهیونیستی/ توقف ورود کمک‌های بشر دوستانه به غزه/ ازسرگیری حملات راکتی مقاومت به سرزمین‌های اشغالی+ عکس و فیلم
حملات رژیم صهیونیستی به غزه

گروهان‌های قدس اعلام کرد که یک پهباد اسرائیلی از نوع "سکای لارک" را در آسمان استان مرکزی نوار غزه سرنگون کرده است.

هواپیماهای اسرائیلی دقایقی پیش محوطه‌ بیمارستان اروپایی در شهر خان یونس در جنوب نوار غزه را بمباران کردند.

ورود کمک‌های بشر دوستانه به غزه متوقف شده است

گردان‌های قسام اعلام کرد که پایگاه اسرائیلی رعیم را هدف حمله موشکی قرار داده است.

رویترز به نقل از منابع امنیتی اعلام کرد که در پی ازسرگیری جنگ در غزه، ورود کامیون‌های حامل کمک‌های بشردوستانه و سوخت به نوار غزه از طریق گذرگاه رفح متوقف شده است.

مقاومت فلسطین در پاسخ به ادامه جنایات رژیم صهیونیستی علیه غیرنظامیان در غزه، شهرک‌های صهیونیستی مجاور غزه و النقب غربی در جنوب فلسطین اشغالی را هدف حمله موشکی قرار داد.

گردان‌های قسام شاخه نظامی حماس شهرک‌های اشغالی سدیروت و نتیفوت در مجاورت نوار غزه را هدف حمله موشکی قرار داد.

منابع عبری زبان اعلام کردند که آژیر خطر در منطقه الجلیل علیا در شمال فلسطین اشغالی به صدا درآمده است. این منابع از احتمال حمله موشکی از جنوب لبنان به این منطقه خبر دادند.

خبرنگار الجزیره از انفجار یک موشک سامانه پدافندی رژیم صهیونیستی در آسمان شهرک کفرشوبا در جنوب لبنان خبر داد.

حملات موشکی قسام به سرزمین های اشغالی

سازمان اطلاعات روسیه اعلام کرد که تصاویر ماهواره‌ای نشان می‌دهد ارتش رژیم صهیونیستی از آغاز مجدد جنگ در غزه پس از پایان آتش‌بس ۷ روزه، از برخی محورهای نبرد در غزه عقب‌نشینی کرده و پیشروی نداشته است.

ارتش رژیم صهیونیستی به زخمی شدن ۹ نظامی خود از صبح امروز در غزه و مناطق اطراف آن اعتراف کرده است.

وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد که از صبح امروز تا این لحظه ۱۰۹ فلسطینی در حملات مجدد ارتش رژیم صهیونیستی به این باریکه به شهادت رسیده و صدها نفر دیگر زخمی شدند.

مبارزان مقاومت فلسطین مجدد با نیروهای اشغالگر اسرائیلی در اطراف بیمارستان رنتیسی در محله شیخ رضوان در شمال شهر غزه درگیر شدند. هم اکنون درگیری‌های شدیدی در این منطقه در جریان است.  گردان‌های قسام شاخه نظامی حماس اعلام کرد که خودروهای زرهی و نیروهای اشغالگر اسرائیلی را در شمال و جنوب شهر غزه با ده‌ها گلوله‌ خمپاره کالیبر سنگین درهم کوبیده است. همچنین گردان های قسام در پاسخ به کشتار غیرنظامیان فلسطینی در غزه شهر اشغالی اسدود را هدف حمله موشکی قرار داده است.

 حزب الله دو پایگاه اسرائیلی را هدف قرار داد

حزب الله لبنان اعلام کرد گروهی از نظامیان اشغالگر اسرائیلی را در اطراف پایگاه جل العلام در شمال فلسطین اشغالی با سلاح مناسب هدف قرار داده است. حزب الله همچنین از شلیک موشک ضد زره به پایگاه المناره متعلق به ارتش رژیم صهیونیستی خبر داد.

حزب الله لبنان با موشک هدایت شونده شهرک شتولا در شمال فلسطین اشغالی را هدف قرار داد. منابع عبری زبان از به صدا درآمدن آژیر خطر در بخش‌های وسیعی از شمال فلسطین اشغالی خبر دادند. این منابع همچنین از شلیک موشک‌های سامانه پدافندی ارتش رژیم صهیونیستی در آسمان المطله و کفر کلا در جنوب لبنان خبر دادند. حزب الله لبنان اعلام کرد که نظامیان اسرائیلی را در محوطه پایگاه اسرائیلی المرج در شمال فلسطین اشغالی با سلاح‌های مناسب هدف قرار داده است.

حمله موشکی قسام به تل آویو

گردان‌های قسام لحظاتی قبل شهر اشغالی تل آویو را در پاسخ به حملات اشغالگران صهیونیست علیه غیرنظامیان فلسطینی در غزه هدف حمله موشکی قرار داد. در پی این حمله موشکی، آژیر خطر در شهرک‌های اطراف غزه و مناطق مرکزی فلسطین اشغالی از جمله تل آویو، گوش دان، ریشون لتسیون، رمله، رحوفوت، بن شیمن، نس تسیونا، حولون و ... به صدا درآمده است.

شبکه المنار اعلام کرد که در حمله توپخانه‌ای ارتش رژیم صهیونیستی به شهرک حولا در جنوب لبنان، یک زن و نوه‌اش به شهادت رسیدند.

حزب الله لبنان اعلام کرد که برای بار دوم پایگاه اسرائیلی المرج در شمال فلسطین اشغالی را هدف حمله موشکی قرار داده و تلفاتی قطعی به اشغالگران وارد کرده است.

حملات موشکی مقاومت به سرزمین های اشغالی

گردان‌های قسام برای دومین بار طی ساعات اخیر شهر اشغالی تل آویو را در پاسخ به قتل و کشتار مردم غیرنظامی در غزه توسط اشغالگران اسرائیلی هدف حمله موشکی قرار داد. مقاومت فلسطین یک خودروی زرهی ارتش رژیم صهیونیستی را در جنوب غرب غزه با موشک هدایت شونده کورنت هدف قرار داد.

مبارزان مقاومت فلسطین در محورهای مختلف نبرد در غزه از جمله محله‌های تل الهوا، النصر، شمال اردوگاه الشاطئ و محله شیخ رضوان وارد درگیری‌های شدیدی با اشغالگران اسرائیلی شدند.

روزنامه وال استریت ژورنال به نقل از مسئولان آمریکایی اعلام کرد که این کشور ۱۰۰ بمب سنگرشکن BLU-۱۰۹  را که هر یک از آن‌ها حدود یک تن وزن دارد، در اختیار ارتش رژیم صهیونیستی قرار داده است.

گروهان‌های قدس اعلام کرد در پاسخ به کشتار غیرنظامیان فلسطینی در غزه، شهر اشغالی تل آویو، اسدود، عسقلان و شهرک‌های صهیونیست‌نشین اطراف غزه را هدف حمله موشکی قرار داده است. در پی این حمله، آژیر خطر در بخش وسیعی از اراضی اشغالی از جمله اطراف قدس به صدا درآمده است. گروهان‌های قدس اعلام کرد در پاسخ به کشتار مردم غزه، شهر اشغالی قدس و برخی مناطق در مرکز اراضی اشغالی را هدف حمله موشکی قرار داده است. منابع عبری زبان از وقوع انفجارهایی در اطراف قدس و جنوب بیت لحم در کرانه باختری خبر دادند.

رژیم صهیونیستی به دنبال آتش‌بس یک روزه در غزه

سازمان رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی به نقل از منابع آگاه اعلام کرد که "اسرائیل" به طرف‌های واسطه اعلام کرده که به دنبال آتش‌بس یک روزه در غزه است. منبع مذکور اشاره کرد که رژیم صهیونیستی قصد دارد در مقابل آتش‌بس یک روزه در غزه زنان و کودکان اسیر باقی مانده در غزه آزاد شوند.


می توانید پوشش لحظه به لحظه مشرق از عملیات طوفان الاقصی در روزهای گذشته را اینجا مرور کنید:

روز اول: شکست تاریخی رژیم صهیونیستی/ اسارت تعدادی بالایی از نظامیان به دست رزمندگان مقاومت/ نتانیاهو: روزهای سختی در پیش داریم

روز دوم: رژیم صهیونیستی زیر آتش خشم فلسطینیان می‌سوزد

روز سوم: تلفات صهیونیست‌ها در اثر حملات موشکی حزب الله / سخنگوی القسام: نبردهای ما در بسیاری از نقاط ادامه دارد

روز چهارم: فرمان تخلیه صهیونیست‌ها از شهرک هم مرز با لبنان/ شلیک خمپاره از خاک سوریه به سرزمین های اشغالی/ هشدار رهبر انصارالله یمن در رابطه با هرگونه دخالت آمریکا به سود رژیم صهیونیستی

روز پنجم: شروع درگیری در کرانه باختری/ کشته های رژیم صهیونیستی به ۱۳۰۰ نفر رسید/ تلفات ارتش رژیم صهیونیستی به ۱۸۹ نفر افزایش یافت/ورود نیروهای تازه نفس قسام به خط مقدم جنگ

روز ششم و هفتم: انتشار خبر سرنگونی یک بالگرد ارتش رژیم صهیونیستی/اختلاف میان نتانیاهو و وزیرجنگ رژیم صهیونیستی/حزب الله چندین هدف در سرزمین های اشغالی را مورد حمله قرار داد

روز هشتم: تبادل آتش میان حزب‌الله و اشغالگران صهیونیست/ موشک باران تل‌آویو، ‌عسقلان و اشدود/ شمار کشته‌های ارتش اسرائیل به ۲۶۵ نفر رسید

روز نهم: تعدادی شهدای حملات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی به ۲۷۵۰ نفر رسید/ نتانیاهو: هیچ آتش بس بشر دوستانه ای وجود ندارد/ خبرنگار صهیونیست: حزب الله عملا تبدیل به یک طرف جنگ شده است

روز دهم: تل‌آویو آماج حملات موشکی مقاومت غزه/ وزیر امورخارجه ایران: اگر فوری جنایات صهیونیست‌ها متوقف نشود، جبهه‌های جدید به رویشان گشوده خواهد شد

روز یازدهم: جنایت هولناک رژیم صهیونیستی در غزه/ چند صد فلسطینی در حمله صهیونیست‌ها به یک بیمارستان به شهادت رسیدند/ حمله به مراکز رژیم صهیونیستی در چندین کشور پس از جنایت بیمارستان معمدانی

روز دوازدهم: شبکه عبری کان: امروز شدیدترین روز جنگ در مرز شمالی فلسطین اشغالی و لبنان بود / تل‌آویو امروز بیش از چند مرتبه مورد حملات راکتی مقاومت قرار گرفت

روز سیزدهم: حمله به مواضع آمریکا در عراق و سوریه/ تبادل آتش میان رژیم صهیونیستی و حزب الله لبنان/ حمله به پایگاه آمریکایی عین الاسد/ شلیک موشک از یمن به سمت سرزمین های اشغالی

روز چهاردهم: حمله به نیروهای آمریکایی در کردستان عراق/هلاکت چند نظامی صهیونیست در حمله حزب الله لبنان/ اسرائیل تخلیه شهرک کریات شمونا در شمال فلسطین اشغالی را آغاز کرد

روز پانزدهم: حملات حزب الله به مواضع رژیم صهیونیستی ادامه دارد/ تظاهرات صهیونیست‌ها علیه بنیامین نتانیاهو/ حمله مجدد به پایگاه عین الاسد

روز شانزدهم: نتانیاهو حمله زمینی را به تعویق انداخت/ شلیک کورنت از سوی نیروهای حزب الله ادامه دارد/ اولین تلاش صهیونیست‌ها برای ورود به غزه ناکام ماند/ تلفات نظامیان رژیم صهیونیستی به ۳۰۷ نفر رسید

روز هفدهم: حمله به ۳ پایگاه‌ آمریکا در عراق/ آمریکایی‌ها ترجیح میدهند که حمله زمینی به غزه انجام نگیرد/ وزیر جنگ رژیم صهیونیستی: مرحله بعدی عملیات علیه غزه، جنگ ترکیبی دریایی، هوایی و خاکی خواهد بود

روز هجدهم: حمله تند رئیس سازمان ملل به اقدامات رژیم صهیونیستی/حمله سنگین موشکی مقاومت فلسطین به تل‌آویو/ سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی: سوخت تحت هیچ شرایطی وارد غزه نخواهد شد

روز نوزدهم: نایب رئیس دفتر سیاسی حماس خطاب به صهیونیست‌ها: منتظر باشید، جنگ هنوز شروع نشده است/هلاکت نیروهای ویژه آمریکا در درگیری با نیروهای مقاومت

روز بیستم: شهدای حملات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی از ۷۰۰۰ نفر گذشت/ تعطیلی فرودگاه بن گورین/حمله مجدد نیروهای مقاومت به پایگاه آمریکا/ انهدام بالگرد ارتش رژیم صهیونیستی توسط نیروهای قسام

روز بیست‌ ویکم: غزه از زمین، هوا و دریا زیر حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی قرار دارد/ حملات موشکی سنگین نیروهای مقاومت به مناطق اشغالی/ اخبار غیررسمی حاکی از درگیری در مرز غزه است

روز بیست‌ و دوم: فشار داخلی صهیونیست‌ها بر نتانیاهو ادامه دارد/ حمله راکتی نیروهای مقاومت به دیمونا/ شکست مجدد صهیونیست‌ها در ورود زمینی به غزه

روز بیست‌ وسوم:حملات و ضربات پی در پی نیروهای مقاومت به رژیم صهیونیستی/ زمین‌گیر شدن ارتش صهیونیستی در ورودی‌های نوار غزه/ احتمال ریزش بیمارستان‌های اصلی غزه

روز بیست و چهارم: افزایش آمار تلفات رژیم صهیونیستی به بالای ۱۵۰۰ نفر/ تعداد تلفات نیروهای نظامی رژیم صهیونیستی به ۳۱۵ نفر رسید/ مناطق اشغالی زیر آتش نیروهای مقاومت/ چند حمله زمینی صهیونیست‌ها دفع شد

روز بیست و پنجم: هلاکت و زخمی شدن ۱۲۰ نظامی صهیونیستی در درگیری با حزب الله/ جنایتی دیگر از صهیونیست‌ها، این بار در اردوگاه جبالیا/ درگیری شدید مقاومت و اشغالگران در شمال غرب غزه

روز بیست‌ و ششم: ضربات پی در پی مقاومت به ارتش رژیم صهیونیستی در غزه/ حمله مجدد یمن به رژیم صهیونیستی/درگیری شدید نظامیان با نیروهای مقاومت/ اذعان گالانت به تلفات سنگین رژیم در مرز غزه

روز بیست و هفتم: درگیری‌های نفس‌گیر میان ارتش رژیم صهیونیستی و نیروهای مقاومت/ حملات پی در پی مقاومت به شمال سرزمین های اشغالی/ نتانیاهو: متأسفانه در میان نیروهایمان تلفات داریم

روز بیست و هشتم: افزایش تلفات صهیونیست‌ها در درگیری با رزمندگان مقاومت/ ناتوانی صهیونیست‌ها از پیشروی زمینی در غزه/ حملات وحشیانه به غیرنظامیان غزه ادامه دارد
روز ب
یست و نهم: حمله شدید هوایی جنگنده‌های اسرائیلی به مناطقی در جنوب لبنان/ مقاومت فلسطین اشدود و عسقلان را مورد حملات راکتی قرار داد/ حمله صهیونیست‌ها به خانه اسماعیل هنیه

روز سی ام: شکار نظامیان و ادوات ارتش رژیم صهیونیستی در غزه/ حملات مستمر به مناطق اشغالی از سوی مقاومت فلسطین/ حمله موشکی حزب الله به داخل مرزهای رژیم صهیونیستی

روز سی و یکم: ارتش‌صهیونیست‌ها کماکان بدون دستاورد/ لیبرمن: منتظر استعفای نتانیاهو از نخست وزیری هستیم/ رئیس سابق شعبه عملیات و برنامه‌ریزی ارتش رژیم صهیونیستی: هیچ نشانه‌ای دال بر شکست حماس وجود ندارد

روز سی و دوم: حملات مستمر مقاومت به تل آویو/ انهدام تانک‌های رژیم صهیونیستی، یکی پس از دیگری/ صهیونیست‌ها کماکان نگران افزایش تلفات و خسارات در نبرد غزه/ حملات به پایگاه‌های آمریکایی ادامه دارد

روز سی و سوم: ضربات پی در پی به ارتش رژیم صهیونیستی توسط رزمندگان مقاومت فلسطین/ انهدام بیش از ۱۰ تانک و خودروی زرهی توسط نیروهای مقاومت در یک روز/ صهیونیست‌ها مجبور به استفاده از تانک‌های قدیمی شدند

روز سی و چهارم: ایهود باراک: بنیامین نتانیاهو از لحاظ روحی کاملا درهم شکسته است/ حمله موفق نیروهای یمن به سرزمین های اشغالی/نیروهای مسلح یمن: اهداف حساس و مختلف دشمن صهیونیستی را با موشک‌های بالستیک مورد حمله قرار دادیم/ انهدام دو تانک رژیم صهیونیستی توسط حزب الله

روز سی و پنجم: نبرد شدید میان نیروهای مقاومت و نظامیان رژیم صهیونیستی/ حملات راکتی نیروهای مقاومت به سرزمین‌های اشغالی ادامه دارد/ حمله رژیم صهیونیستی به یک مرکز درمانی در جنوب لبنان/ فرمانده یگان زرهی ارتش رژیم صهیونیستی به هلاکت رسید

روز سی و ششم: حمله حزب الله به دو پایگاه ارتش رژیم صهیونیستی/ وزیر جنگ رژیم صهیونیستی: حزب الله در حال ارتکاب اشتباهی بزرگ است/ شمار شهدای غزه تا این لحظه از ۱۱۱۰۰ نفر فراتر رفته است

روز سی و هفتم: بورس تل‌آویو پس از پرتاب موشک از لبنان سقوط کرد/ حزب الله لبنان: نظامیان لجستیک ارتش اشغالگر را هدف قرار دادیم/ ارتش رژیم صهیونیستی: هیچ استثنایی برای بمباران ‌غزه قائل نیستیم

روز سی و هشتم: ابوعبیده: مجاهدان ما مخفیگاه‌های دشمن را با راکت‌های ضدنفر مورد حمله قرار دادند/ حملات راکتی مقاومت به تل آویو و دیگر مناطق اشغالی

روز سی و نهم: افزایش تلفات نظامیان رژیم صهیونیستی/ حمله موشکی از یمن و سوریه به اهدافی در سرزمین‌های اشغالی/ انهدام ده‌ها دستگاه ادوات نظامی و زرهی ارتش اشغالگر در غزه/ افزایش شهدا به ۱۱۳۲۰ نفر

روز چهلم: حمله حزب الله لبنان و تلفات قطعی صهیونیست‌ها/ نتانیاهو باید برکنار شود/ پیشرفت مذاکرات برای مبادله اسرا و آتش بس موقت

روز چهل و یکم: تلفات رژیم صهیونیستی در نبرد طوفان الاقصی به ۳۷۰ نفر افزایش یافت/ نتانیاهو در امضای قراداد مبادله اسرا تعلل می‌کند/ ادامه حملات مقاومت لبنان به سرزمین‌های اشغالی

روز چهل و دوم: سخنگوی قسام: تلفات اسرائیل بسیار بیشتر از آن چیزی است که تصور می‌کنید/ حمله حزب الله به ۱۳ پایگاه رژیم صهیونیستی طی یک روز/ رئیس سنتکام وارد فلسطین اشغالی شد

روز چهل و سوم: ادامه جنایت‌های رژیم صهیونیستی علیه کودکان و زنان/ نزدیک به ۴۰۰ نظامی صهیونیست از ابتدای جنگ به هلاکت رسیده‌اند/ شهدای غزه از ۱۲ هزار نفر گذشت

روز چهل و چهارم: کشتی تاجر صهیونیست در دست نیروهای یمن/ عقب راندن تانک‌های ارتش رژیم صهیونیستی توسط رزمندگان قسام/ شلیک بیش از ۱۰۰۰ موشک توسط حزب الله از آغاز عملیات طوفان الاقصی

روز چهل و پنجم: گسترده‌ترین حمله راکتی به تل آویو از آغاز عملیات طوفان الاقصی/ هک پایگاه اینترنتی سرویس‌های امنیت داخلی رژیم صهیونیستی/ شبکه کان: اسرائیل به انعقاد قرارداد مبادله اسرا چراغ سبز نشان داد

روز چهل و ششم: انهدام ۹ تانک، ۳ نفربر و یک خودروی نظامی دیگر اشغالگران توسط نیروهای مقاومت/ درگیری مسلحانه شدید مبارزان مقاومت با اشغالگران اسرائیلی در شهرک قباطیه در جنوب جنین

روز چهل و هفتم: کابینه دولت رژیم صهیونیستی توافق مبادله اسرا را تصویب کرد/ قطر: توافق مبادله اسرا طی ۲۴ ساعت دیگر اجرا خواهد شد/ مشاور نتانیاهو: اسرائیل آماده تمدید مدت آتش بس است

روز چهل و هشتم: بزرگترین حمله به مناطق شمالی فلسطین اشغالی از ابتدای جنگ/ درگیری های شدید میان نیروهای مقاومت و نظامیان رژیم صهیونیستی ساعاتی قبل از شروع آتش بس

روز چهل و نهم تا پنجاه و یکم/ آتش بس غزه :آخرین تحولات سرزمین‌های اشغالی پس از شروع آتش بس در غزه/ ورود کامیون‌های سوخت و کمک‌های بشردوستانه از گذرگاه رفح/ فلسطینیان در حال بازگشت به منازل خود در شمال غزه

روز پنجاه و دوم/ آتش بس غزه: آتش بس غزه دو روز دیگر تمدید شد/ حماس توانست ثابت کند در شمال نوار غزه شکست نخورده است

روز پنجاه و سوم/ آتش بس غزه: مقاومت فلسطین: هرگونه نقض آتش‌بس در غزه توسط رژیم صهیونیستی را زیر نظر داریم

روز پنجاه چهارم/ آتش بس غزه: آتش بس غزه دو روز دیگر تمدید شد/ حماس توانست ثابت کند در شمال نوار غزه شکست نخورده است/ یورش صهیونیست‌ها به جنین ادامه دارد

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 13
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 11
 • ۲۰:۲۷ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۰
  0 4
  آمریکا و صهیونیستها در تبادل اسرا ، نیروهای حماس فلسطین را محک زدند! ؛ آنها مشاهده کردند که نه تنها اسرای صهیونیست اعم از پیر فرتوت و کودکان صحیح و سالم هستند، بلکه حتی سگهایشان هم زنده و سرحال باقی مانده اند و از آنها به نحو احسن پذیرایی شده است ، بطوریکه یکی از دختران کوچک پس از مبادله خودش را ملکه ی غزه تصور کرده است !، نیروهای حماس حتی پیرها را در آغوش گرفته سوار وسائط نقلیه ی صلیب سرخ می کنند!، تبادل شدگان در هنگام تبادل و جدایی شاد و خندان با نیروهای حماس دست تکان داده و بای بای می کنند ! ، بنا براین صهیونستها خیالشان تخت شده و استنباطشان این است که اسرای صهیونیست و غیر صهیونیست جایشان امن است !، در نتیجه با اتمام آتش بس، حملات وحشیانه ی خود را شدید تر می کنند و خیال می کنند که اسرای صهیونیست بر اثر بمبارانها صدمه ای نخواهند دید! . بایستی در مرحله ی بعدی آتش بس و تبادل اسرا ، تابوت های جنازه های متعفن صهیونیستهایی را که بر اثر بمباران صهیونیستها مرده اند را در لیست مبادله قرار دهند و تحویل صلیب سرخ دهند تا صهیونیستها متنبه شوند و بفهمند که عواقب بمباران و صدماتش شامل خود صهیونیستها هم شده است و خواهد شد!.
 • ۲۰:۵۱ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۰
  1 3
  آقای محسن رضایی، این جانیان صهیونیست دوباره حمله کردند... بسم‌الله.
 • ۲۲:۰۲ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۰
  0 4
  متاسفانه سگ وحشی را فقط بافقط باقانون زور بجایش شانده شود
 • ۲۳:۱۵ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۰
  3 1
  اشتباه محاسباتی
 • ۲۳:۱۷ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۰
  3 0
  فکر می کنید کمک های بشردوستانه که خیلی هم زیاد است ، اصلا به دست مردم غزه می رسد ؟؟؟؟؟؟؟
 • ۲۳:۵۷ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۰
  2 5
  خدا لعنتشون کنه این همه کشتار میکنند
 • ۰۰:۲۰ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۱
  0 5
  مژده بر مظلومان که امپراطوری ایران دوباره زنده شده است
 • سیدمحمدمهدی ۰۰:۲۲ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۱
  0 4
  لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ،:(فَإِن تَوَلَّوۡاْ فَقُلۡ حَسۡبِيَ ٱللَّهُ لَآ إِلَٰهَ إِلَّا هُوَۖ عَلَيۡهِ تَوَكَّلۡتُۖ وَهُوَ رَبُّ ٱلۡعَرۡشِ ٱلۡعَظِيمِ 129 ) پروردگار بر مسلمانان و انسانیت آزادگان طول تاریخ بشریت به لطف پیامبران را در سرزمین های وحی برانگیخت تا به نوع بشریت یاری رساند و از گمراهی و استبداد مستبدانه دیکتاتوری نجات بخشد بدینوسیله راه و رسم زندگی سعادتمند را به ما آموخت فلسطین و فلسطینیان بهمراه آزادگان جهان بشریت در طوفان الاقصی می آموزیم چگونه مقابل قتل و کشتار بایستیم جهاد اسلامی و حماس که با مبارزه مسلحانه در برابر لشگر کشی فرعون زمانه حاضر قیام کردند تا از حرمت فلسطین و فلسطینیان دفاع می کنند رژیم نتانیاهو و دست اندرکاران و دولتمردان مدافع نتانیاهو بوسیله نظامیان و هواپیماها و لشگر زرهی در کنار رودر رو شدن در خط مقدم جبهه جنگ با رزمندگان مسلح از ابتدای طوفان الاقصی بالاخص امروز،روز پنجاه و ششمین جنگ غیر نظامیان غزه و فلسطینیان را هدف قرار داده و تا به حال حدود ۱۰۰۰۰ ده هزار کودک و زن کشته شده و به درجه رفیع شهادت نائل آمدند . Free free Palestine عدالت‌خواهی انسانیت مرگ بر نتانیاهو و متحدانش
 • ۰۰:۳۱ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۱
  2 0
  هر چی فیلم از این موشک باران تل آویو و...همش رو اسمونه که خنثی میشه این چه مدلشه
 • ۰۰:۳۹ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۱
  0 4
  تا کشورهایی عربی و مسلمان متحد نشوند جنایات اسرائیل ادامه دارد . اما قابل تصور نیست که مثلاً امارات و اردن ضداسرائیلی بشن. یه مشت عیاش بی غیرت شدن رئیس کشورهای عربی .
 • ۰۰:۵۰ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۱
  1 0
  یک عده نفع شان در ایجاد نا امنی و جنگ است تا این عده به این طرز تفکر ادامه بدهند فلسطین و در کل خاورمیانه روی صلح و آرامش را نخواهد داشت
 • ۰۱:۴۰ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۱
  0 6
  امپراطوری ایران دوباره زنده شده است و این بار مردان امپراطوری برای شاه جهان مهدی فاطمه می جنگند.
 • ۰۳:۱۵ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۱
  2 3
  این چند روز فرصت مناسبی بود تا ۱۰ میلبون نفر عاشق مبارزه با اسرائیل به غزه اعزام شوند

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس