سی‌ان‌ان: جنگ اسرائیل و حماس احتمالا از سر گرفته می‌شود

رژیم صهیونیستی مجددا آتش بس را برای هفتمین روز تمدید کرد اما تاکنون مشخص نشده است که آیا آتش بس در غزه برای روزهای آینده ادامه پیدا خواهد داشت یا وضعیت مجددا به سمت تنش و درگیری خواهد رفت.

سرویس جهان مشرق - هرتسی هالوی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح رژیم صهیونیستی اعلام کرده است که حمله زمینی آنها ادامه خواهد داشت. تایمز اسرائیل با اعلام این خبر افزود که هالیوی این مطلب را به اطلاع آنتونی بلینکن وزیر امورخارجه آمریکا گفته که به سرزمین‌های اشغالی سفر کرده و در جلسه شورای جنگ این رژیم حضور داشته است. از سوی دیگر شبکه ۱۳ رژیم صهیونیستی نیز فاش کرد که یوآو گالانت وزیر جنگ این رژیم نیز به اطلاع بلینکن رسانده که جنگ در غزه چندین ماه به طول خواهد انجامید. براساس این گزارش، بلینکن نیز در جواب وی گفته: فکر نمی‌کنم که این میزان به طول بکشد. این دومین سفر بلینکن به کرانه باختری از زمان آغاز جنگ اسرائیل و حماس است و در بحبوحه تشدید خشونت شهرک نشینان اسرائیلی علیه فلسطینیان در کرانه باختری پس از حمله ۷ اکتبر به اسرائیل انجام می شود.

شبکه تلویزیونی سی ان ان نزدیک به دموکرات ها و دولت جو بایدن روز پنجشنبه به وقت محلی در گزارشی اعلام کرد: هم اسرائیل و هم حماس ممکن است از تمدید وقفه در جنگ کنونی سود زیادی برده باشند اما کارشناسان می گویند که از سرگیری عملیات نظامی اسرائیل در نوار غزه اجتناب ناپذیر است.

در این گزارش آمده است: وقفه در نبرد بین اسرائیل و حماس که منجر به آزادی گروگان‌های حماس در ازای آزادی فلسطینیان در زندان‌های اسرائیل شد، اکنون وارد ششمین و احتمالا آخرین روز خود شده است. با این حال، مذاکره‌کنندگان در حال کار بر روی تمدید دوباره این توافق هستند که می‌تواند منجر به آزادی گروگان‌های بیشتر و طولانی‌تر شدن وقفه در کارزار جنگی ارتش اسرائیل در غزه شود.

برای اسرائیل، تمدید وقفه در جنگ به معنای بازگشت ده ها گروگان دیگر است، که به ویژه برای بنیامین نتانیاهو نخست وزیر، که تحت فشار شدید مردم اسرائیل برای بازگرداندن گروگان ها قرار گرفته است، بسیار مهم است. تمدید این وقفه برای حماس، فرصتی برای سازماندهی مجدد و بهره مندی از کمک ها که به تدریج به غزه محاصره شده ارسال می شوند، ارائه می کند.


تحولات سرزمین های اشغالی - روز هفتم آتش بس

روزنامه واشنگتن پست اعلام کرد که شماری از نمایندگان دمکرات آمریکا معتقدند کمک‌های این کشور به رژیم صهیونیستی بر خلاف قوانینی است که تامین مالی نیروهای خارجیِ ناقضِ قوانین بین‌المللی را ممنوع می‌داند.

در همین حال، این روزنامه به نقل از یک نماینده دمکرات آمریکایی آورده است که ادعای رژیم صهیونیستی در مورد اینکه برای اجتناب از قتل و کشتار غیرنظامیان در غزه هرچه در توان داشته، انجام داده، صحت ندارد.

شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که این رژیم امشب جلسه‌ای امنیتی به منظور بررسی تمدید دو روزه آتش‌بس موقت در غزه برگزار خواهد کرد.

وزارت امور خارجه قطر اعلام کرد که ششمین گروه از اسرای اسرائیلی در غزه تحویل صلیب سرخ داده شدند. این وزارتخانه افزود که این گروه از اسرا شامل ۵ زن و ۵ کودک از جمله تعدادی افراد دو تابعیتی، یک تبعه هلندی، ۳ آلمانی و یک آمریکایی بود. ارتش رژیم صهیونیستی هم اعلام کرد که ۱۰ اسیر اسرائیلی و ۴ کارگر خارجی را از صلیب سرخ تحویل گرفته است.

اتوبوس حامل ششمین گروه از اسرای آزاد شده فلسطینی به موجب توافق مبادله اسرا بین حماس و رژیم صهیونیستی از زندان اوفر خارج و راهی شهر رام الله شد. ۳۰ اسیر فلسطینی دیگر شامل ۱۴ زن و ۱۶ کودک آزاد شدند.

احتمال از سرگیری جنگ در غزه/ آتش‌بس فقط یک روز تمدید شد/ انصار الله یمن به از سرگیری حملات علیه رژیم صهیونیستی تهدید کرد/ حماس مسؤولیت عملیات در قدس اشغالی را پذیرفت + عکس و فیلم
شهادت کودک فلسطینی در یورش تروریست‌های صهیونیستی

تلاش برای تمدید آتش بس ادامه دارد

اسامه حمدان از رهبران جنبش حماس تاکید کرد که تلاش‌ها برای تمدید آتش‌بس موقت در غزه تا این لحظه به جایی نرسیده و آنچه تا این لحظه برای تمدید آتش‌بس به حماس ارائه شده، حتی ارزش بررسی را هم نداشته است. حمدان گفت که مقاومت خود را برای هر احتمالی پس از پایان آتش‌بس موقت آماده کرده است. وی تاکید کرد که اگر دشمن صهیونیستی دست به هرگونه حمله و جنایتی بزند، مقاومت آماده پاسخگویی است و در صورتی که آتش‌بس ادامه داشته باشد، ما هم به آن پایبند خواهیم بود.

آتش‌بس تا این لحظه تمدید نشده است

رسانه‌های اسرائیلی به نقل از کابینه جنگ رژیم صهیونیستی اعلام کردند که اسامی اعلام شده توسط حماس برای آزادی مورد موافقت این رژیم قرار نگرفته و در صورتی که این لیست تا قبل از ۷ صبح امروز به وقت محلی تغییر نکند، آتش‌بس تمدید نشده و جنگ ازسرگرفته خواهد شد.

گردان‌های قسام شاخه نظامی حماس در بیانیه‌ای از تمامی نیروهای خود در نوار غزه خواسته برای ادامه جنگ ۰با اشغالگران اسرائیلی در صورت عدم تمدید آتش‌بس موقت طی ساعات آینده آمادگی کامل داشته باشند و تا زمانی که بیانیه‌ای رسمی در مورد تمدید آتش‌بس صادر نشده، سطح آمادگی خود را حفظ کنند.

حمله استشهادی در قدس اشغالی

منابع عبری زبان از وقوع تیراندازی در ورودی شهر قدس و زخمی شدن ۶ نفر در این عملیات خبر دادند. منابع عبری زبان اعلام کردند که مجری عملیات به ضرب گلوله نیروهای پلیس رژیم صهیونیستی به شهادت رسیده است. برخی منابع نیز گفته‌اند مجریان این عملیات دو نفر بودند که با خودرو خود را به این منطقه رسانده و اقدام به تیراندازی به سمت صهیونیست‌ها کردند و در نهایت هر دو به ضرب گلوله به شهادت رسیدند.

سازمان اورژانس رژیم صهیونیستی اعلام کرد که در تیراندازی در قدس ۷ صهیونیست زخمی شدند که حال ۳ نفر از آنان به شدت وخیم است.

شبه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که در عملیات تیراندازی در شهرک راموت در قدس اشغالی، یک صهیونیست کشته شده و ۸ نفر دیگر زخمی شدند.

لحظه عملیات استشهادی در قدس اشغالی

تمدید آتش بس برای یک روز دیگر

جنبش مقاومت اسلامی حماس و سخنگوی ارتش صهیونیستی از تمدید آتش بش برای روز هفتم خبر دادند.

ایتمار بن گویر وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی مجددا شهرک‌نشینان اشغالگر صهیونیست را به حمل سلاح برای مقابله با فلسطینیان فراخواند. ایتمار بن گویر تاکید کرد که مجریان عملیات امروز در قدس از اعضای حماس بودند.

وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که جوان به شهادت رسیده در بیتونیا در رام الله فادی موید بدران (۲۱ ساله) بوده است. این وزارتخانه تاکید کرد که با شهادت این جوان، شمار شهدای کرانه باختری از ابتدای سال جاری تا این لحظه به ۴۵۷ نفر افزایش یافت. همچنین از آغاز نبرد طوفان الاقصی در غزه نیز تاکنون ۲۴۹ فلسطینی در کرانه باختری و قدس شهید شدند.

منابع عبری زبان از کشته شدن یکی دیگر از مجروحان عملیات تیراندازی در شهرک راموت در قدس و افزایش کشته‌های این عملیات به ۳ نفر خبر دادند. در این عملیات ۶ صهیونیست دیگر زخمی شدند که حال ۳ نفر از آن‌ها وخیم گزارش شده است.

نابع عبری زبان اعلام کردند که یکی از کشته‌های عملیات تیراندازی امروز در شهرک راموت در قدس، خاخام یهودی "الیمالک واسرمن" است. روزنامه عبری زبان معاریو اعلام کرد که واسرمن مدیر دادگاه خاخامی شهر اشغالی اشدود بود.

گردان‌های شهدای الاقصی در قلقیلیه در بیانیه‌ای اعلام کرد که مبارزان این گردان‌ها با نظامیان اشغالگر اسرائیلی که به قلقیلیه یورش برده بودند، درگیر شده و آن‌ها را به گلوله بستند. این گردان‌ها همه مبارزان فلسطینی را به آماده‌باش کامل برای مقابله با صهیونیست‌های اشغالگر فراخواند.

آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا پس از ورود به فلسطین اشغالی و دیدار با اسحاق هرتزوگ رئیس رژیم صهیونیستی، بار دیگر تاکید کرد که آمریکا قاطعانه از این رژیم دفاع می‌کند و حق دفاع از خود برای آن قائل است.

وضعیت نامعلوم درباره ادامه آتش بس

سازمان رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی به نقل از یک منبع سیاسی اسرائیلی اعلام کرد که رژیم صهیونیستی به پایان توافق آتش‌بس کنونی در غزه نزدیک شده است. برخی منابع از پرواز هواپیماهای اسرائیلی در آسمان مناطق مختلف نوار غزه خبر دادند.

مشاور نتانیاهو در گفتگو با سی ان ان تاکید کرد که آتش‌بس در غزه هر روز که حماس ۱۰ اسیر دیگر اسرائیلی را آزاد کند، برای آن روز تمدید خواهد شد. وی گفت که هنوز حداقل ۱۴۰ اسرائیلی دیگر در غزه اسیر هستند.

منابع عبری زبان از وقوع عملیات زیرگیری با خودرو در منطقه اغوار خبر دادند. در همین راستا، روزنامه عبری زبان معاریو اعلام کرد که در این عملیات دو نظامی صهیونیست زخمی شدند و مجری عملیات هم به ضرب گلوله نیروهای امنیتی به شهادت رسیده است.

منابع خبری اعلام کردند که یک فروند پهباد ارتش رژیم صهیونیستی یک موشک به سمت منطقه‌ای باز در اطراف شهرک رشاف در جنوب لبنان شلیک کرده است.

حماس مسئولیت عملیات امروز در قدس را برعهده گرفت

جنبش مقاومت اسلامی حماس مسئولیت عملیات تیراندازی امروز در قدس که به زخمی شدن ۳ صهیونیست و زخمی شدن شماری دیگر انجامید را برعهده گرفت. حماس در بیانیه‌ای خواستار تشدید مقاومت علیه اشغالگران صهیونیست شد و این عملیات را پاسخی طبیعی به جنایات بی‌سابقه رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه و کشتار کودکان فلسطینی در جنین و تجاوزات علیه اسرا و مسجد مبارک الاقصی دانست. حماس بیان کرد که قهرمانان ملت فلسطین در هر گوشه و کنار به اشغالگران اسرائیلی ضربه خواهند زد و تا بیرون راندن آنان از این سرزمین آرام نخواهند نشست.

شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که وزارت خارجه این رژیم درصدد احضار و توبیخ سفیر اسپانیا به خاطر اظهارات نخست وزیر این کشور است. نخست وزیر اسپانیا امروز تاکید کرد آنچه در غزه اتفاق افتاده، غیر قابل قبول است. پدرو سانچز همچنین گفته کاملا شک دارد که رژیم صهیونیستی در غزه به قوانین انسانی بین‌المللی پایبند بوده باشد.

تحویل اسرای صهیونیست به صلیب سرخ

منابع عبری زبان اعلام کردند که وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی در پی تنش با اسپانیا سفیر خود در این کشور را برای مشورت فرامی‌خواند.

وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد که آنتونی بلینکن وزیر خارجه این کشور و محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین امروز پنجشنبه در رام الله با هم دیدار کردند. طرفین در این دیدار در رابطه با طولانی کردن آتش‌بس موقت در غزه و تسریع در روند ارسال کمک‌های بشردوستانه به غزه گفتگو کردند. بلینکن همچنین خشونت و حملات شهرک‌نشینان صهیونیست علیه فلسطینیان در کرانه باختری را محکوم و بر ضرورت مجازات آن‌ها تاکید کرد.

افزایش فشارهای داخلی بر بایدن به سبب حمایت از جنگ علیه غزه

شبکه ان بی سی به نقل از مسئولان آمریکایی از افزایش مخالفت‌ها و فشارهای داخلی بر جو بایدن به سبب حمایت از حمله نظامی ارتش رژیم صهیونیستی به غزه خبر داد. منبع مذکور افزود که میزان اختلافات داخلی در دولت بایدن به سبب جنگ در غزه استثنائی است و در دولت‌های قبلی آمریکا سابقه نداشته است.

این شبکه به نقل از مسئولان وزارت خارجه آمریکا تاکید کرد که کارکنان وزارت خارجه بر این باورند که کمک‌های آمریکا به رژیم صهیونیستی باید تحت شروط و قید و بندهایی قرار گیرد. مسئولان وزارت خارجه آمریکا بیان کردند که به محض انتشار تصاویر غزه و افزایش تعداد کشته‌های غیرنظامی، متوجه شدیم که از چه سلاح‌هایی در این باریکه استفاده شده است.

پایگاه خبری عبری زبان والا به نقل از مسئولان اسرائیلی از اختلاف بین مسئولان آمریکایی و اسرائیلی بر سر ادامه جنگ در غزه خبر داد.

مدیر اطلاع رسانی گذرگاه رفح اعلام کرد که امروز تنها ۷ کامیون سوخت و گاز وارد نوار غزه شده است. در همین حال، هلال احمر فلسطین هم تاکید کرد که نهادهای بین‌المللی حاضر به ارسال کمک‌های بشردوستانه به شمال نوار غزه نیستند.

یارون ابراهام خبرنگار اسرائیلی اعلام کرد که کابینه جنگ رژیم صهیونیستی ساعت ۸:۳۰ امشب به وقت محلی تشکیل جلسه خواهد داد.

رسانه‌های عبری زبان اعلام کردند که آزادی گروهی دیگر از اسرای اسرائیلی طی فردا محتمل است اما هنوز قطعی نیست و مذاکرات برای تمدید آتش‌بس ممکن است تا صبح ادامه داشته باشد.

انصار الله یمن تهدید به ازسرگیری حملات علیه رژیم صهیونیستی کرد

نیروهای مسلح یمن طی بیانیه‌ای اعلام کرد که همسو با خواسته‌های ملت یمن و امت اسلامی و عربی و در راستای حمایت از ملت فلسطین و مقاومت قهرمان آن بر آمادگی خود برای ازسرگیری حملات علیه رژیم اشغالگر صهیونیستی در صورت آغاز مجدد جنگ علیه غزه تاکید می‌کند.

نیروهای مسلح یمن عنوان کرد که لحظه‌ای در گسترش دامنه حملات خود علیه رژیم اشغالگر صهیونیستی دریغ نخواهد کرد و این بار این حملات اهدافی را در دریا و خشکی شامل خواهد شد که دشمن گمانش را هم نمی‌کند. یمنی‌ها اعلام کردند که همچنان مانع از عبور کشتی‌های اسرائیلی از دریای سرخ خواهند شد و به زودی تدابیر بیشتری در این راستا اتخاذ خواهند کرد. نیروهای مسلح یمن توقف حملات خود علیه اهداف و مواضع رژیم صهیونیستی را به توقف حملات و جنایات این رژیم علیه مردم غزه مشروط کرده است.

احتمال از سرگیری جنگ در غزه/ آتش‌بس فقط یک روز تمدید شد/ انصار الله یمن به از سرگیری حملات علیه رژیم صهیونیستی تهدید کرد/ حماس مسؤولیت عملیات در قدس اشغالی را پذیرفت + عکس و فیلم
انتظار فلسطینی ها برای دریافت آرد

کاخ سفید اعلام کرد که به همکاری با قطر، مصر و رژیم صهیونیستی برای تمدید آتش‌بس موقت در غزه ادامه خواهد داد. کاخ سفید تاکید کرد که اسرائیلی‌ها به ما ابلاغ کرده‌اند که پس از پایان آتش‌بس‌های موقت قصد ازسرگیری حمله به غزه را دارند. در بیانیه کاخ سفید آمده است که ۶ آمریکایی در غزه آزاد شدند و اطلاعاتی از دیگر آمریکایی‌های حاضر در این منطقه نداریم. کاخ سفید اعلام کرد که از تحرکات و حملات رژیم صهیونیستی به جنوب غزه مادامی که امنیت غیرنظامیان تضمین نشود، حمایت نخواهد کرد.

اختلاف بین آمریکا و اسرائیل بر سر ادامه جنگ در غزه

پایگاه خبری عبری زبان والا به نقل از مسئولان اسرائیلی تاکید کرد که آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا به اعضای کابینه جنگ رژیم صهیونیستی گفته طولانی شدن جنگ در غزه فشارها بر این رژیم و آمریکا را افزایش خواهد داد. منبع مذکور از اختلاف آمریکا و رژیم صهیونیستی بر سر ادامه جنگ در غزه خبر داد. واللا افزود که نتانیاهو نخست وزیر، گالانت وزیر جنگ و هرتزی هلیوی رئیس ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی به بلینکن گفتند تلفات حمله زمینی به غزه کمتر از حملات هوایی خواهد بود.

الجزیره اعلام کرد تصاویر ماهواره‌ای که به آن دست یافته، نشان می‌دهد که تانک‌ها و ادوات جنگی رژیم صهیونیستی از مناطق مسکونی در شهر غزه که وارد آن شده بودند، عقب‌نشینی کردند. الجزیره تاکید کرد که نیروهای اسرائیلی پس از عقب‌نشینی از مرکز شهر غزه در شمال و جنوب این شهر مستقر شدند.


می توانید پوشش لحظه به لحظه مشرق از عملیات طوفان الاقصی در روزهای گذشته را اینجا مرور کنید:

روز اول: شکست تاریخی رژیم صهیونیستی/ اسارت تعدادی بالایی از نظامیان به دست رزمندگان مقاومت/ نتانیاهو: روزهای سختی در پیش داریم

روز دوم: رژیم صهیونیستی زیر آتش خشم فلسطینیان می‌سوزد

روز سوم: تلفات صهیونیست‌ها در اثر حملات موشکی حزب الله / سخنگوی القسام: نبردهای ما در بسیاری از نقاط ادامه دارد

روز چهارم: فرمان تخلیه صهیونیست‌ها از شهرک هم مرز با لبنان/ شلیک خمپاره از خاک سوریه به سرزمین های اشغالی/ هشدار رهبر انصارالله یمن در رابطه با هرگونه دخالت آمریکا به سود رژیم صهیونیستی

روز پنجم: شروع درگیری در کرانه باختری/ کشته های رژیم صهیونیستی به ۱۳۰۰ نفر رسید/ تلفات ارتش رژیم صهیونیستی به ۱۸۹ نفر افزایش یافت/ورود نیروهای تازه نفس قسام به خط مقدم جنگ

روز ششم و هفتم: انتشار خبر سرنگونی یک بالگرد ارتش رژیم صهیونیستی/اختلاف میان نتانیاهو و وزیرجنگ رژیم صهیونیستی/حزب الله چندین هدف در سرزمین های اشغالی را مورد حمله قرار داد

روز هشتم: تبادل آتش میان حزب‌الله و اشغالگران صهیونیست/ موشک باران تل‌آویو، ‌عسقلان و اشدود/ شمار کشته‌های ارتش اسرائیل به ۲۶۵ نفر رسید

روز نهم: تعدادی شهدای حملات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی به ۲۷۵۰ نفر رسید/ نتانیاهو: هیچ آتش بس بشر دوستانه ای وجود ندارد/ خبرنگار صهیونیست: حزب الله عملا تبدیل به یک طرف جنگ شده است

روز دهم: تل‌آویو آماج حملات موشکی مقاومت غزه/ وزیر امورخارجه ایران: اگر فوری جنایات صهیونیست‌ها متوقف نشود، جبهه‌های جدید به رویشان گشوده خواهد شد

روز یازدهم: جنایت هولناک رژیم صهیونیستی در غزه/ چند صد فلسطینی در حمله صهیونیست‌ها به یک بیمارستان به شهادت رسیدند/ حمله به مراکز رژیم صهیونیستی در چندین کشور پس از جنایت بیمارستان معمدانی

روز دوازدهم: شبکه عبری کان: امروز شدیدترین روز جنگ در مرز شمالی فلسطین اشغالی و لبنان بود / تل‌آویو امروز بیش از چند مرتبه مورد حملات راکتی مقاومت قرار گرفت

روز سیزدهم: حمله به مواضع آمریکا در عراق و سوریه/ تبادل آتش میان رژیم صهیونیستی و حزب الله لبنان/ حمله به پایگاه آمریکایی عین الاسد/ شلیک موشک از یمن به سمت سرزمین های اشغالی

روز چهاردهم: حمله به نیروهای آمریکایی در کردستان عراق/هلاکت چند نظامی صهیونیست در حمله حزب الله لبنان/ اسرائیل تخلیه شهرک کریات شمونا در شمال فلسطین اشغالی را آغاز کرد

روز پانزدهم: حملات حزب الله به مواضع رژیم صهیونیستی ادامه دارد/ تظاهرات صهیونیست‌ها علیه بنیامین نتانیاهو/ حمله مجدد به پایگاه عین الاسد

روز شانزدهم: نتانیاهو حمله زمینی را به تعویق انداخت/ شلیک کورنت از سوی نیروهای حزب الله ادامه دارد/ اولین تلاش صهیونیست‌ها برای ورود به غزه ناکام ماند/ تلفات نظامیان رژیم صهیونیستی به ۳۰۷ نفر رسید

روز هفدهم: حمله به ۳ پایگاه‌ آمریکا در عراق/ آمریکایی‌ها ترجیح میدهند که حمله زمینی به غزه انجام نگیرد/ وزیر جنگ رژیم صهیونیستی: مرحله بعدی عملیات علیه غزه، جنگ ترکیبی دریایی، هوایی و خاکی خواهد بود

روز هجدهم: حمله تند رئیس سازمان ملل به اقدامات رژیم صهیونیستی/حمله سنگین موشکی مقاومت فلسطین به تل‌آویو/ سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی: سوخت تحت هیچ شرایطی وارد غزه نخواهد شد

روز نوزدهم: نایب رئیس دفتر سیاسی حماس خطاب به صهیونیست‌ها: منتظر باشید، جنگ هنوز شروع نشده است/هلاکت نیروهای ویژه آمریکا در درگیری با نیروهای مقاومت

روز بیستم: شهدای حملات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی از ۷۰۰۰ نفر گذشت/ تعطیلی فرودگاه بن گورین/حمله مجدد نیروهای مقاومت به پایگاه آمریکا/ انهدام بالگرد ارتش رژیم صهیونیستی توسط نیروهای قسام

روز بیست‌ ویکم: غزه از زمین، هوا و دریا زیر حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی قرار دارد/ حملات موشکی سنگین نیروهای مقاومت به مناطق اشغالی/ اخبار غیررسمی حاکی از درگیری در مرز غزه است

روز بیست‌ و دوم: فشار داخلی صهیونیست‌ها بر نتانیاهو ادامه دارد/ حمله راکتی نیروهای مقاومت به دیمونا/ شکست مجدد صهیونیست‌ها در ورود زمینی به غزه

روز بیست‌ وسوم:حملات و ضربات پی در پی نیروهای مقاومت به رژیم صهیونیستی/ زمین‌گیر شدن ارتش صهیونیستی در ورودی‌های نوار غزه/ احتمال ریزش بیمارستان‌های اصلی غزه

روز بیست و چهارم: افزایش آمار تلفات رژیم صهیونیستی به بالای ۱۵۰۰ نفر/ تعداد تلفات نیروهای نظامی رژیم صهیونیستی به ۳۱۵ نفر رسید/ مناطق اشغالی زیر آتش نیروهای مقاومت/ چند حمله زمینی صهیونیست‌ها دفع شد

روز بیست و پنجم: هلاکت و زخمی شدن ۱۲۰ نظامی صهیونیستی در درگیری با حزب الله/ جنایتی دیگر از صهیونیست‌ها، این بار در اردوگاه جبالیا/ درگیری شدید مقاومت و اشغالگران در شمال غرب غزه

روز بیست‌ و ششم: ضربات پی در پی مقاومت به ارتش رژیم صهیونیستی در غزه/ حمله مجدد یمن به رژیم صهیونیستی/درگیری شدید نظامیان با نیروهای مقاومت/ اذعان گالانت به تلفات سنگین رژیم در مرز غزه

روز بیست و هفتم: درگیری‌های نفس‌گیر میان ارتش رژیم صهیونیستی و نیروهای مقاومت/ حملات پی در پی مقاومت به شمال سرزمین های اشغالی/ نتانیاهو: متأسفانه در میان نیروهایمان تلفات داریم

روز بیست و هشتم: افزایش تلفات صهیونیست‌ها در درگیری با رزمندگان مقاومت/ ناتوانی صهیونیست‌ها از پیشروی زمینی در غزه/ حملات وحشیانه به غیرنظامیان غزه ادامه دارد
روز ب
یست و نهم: حمله شدید هوایی جنگنده‌های اسرائیلی به مناطقی در جنوب لبنان/ مقاومت فلسطین اشدود و عسقلان را مورد حملات راکتی قرار داد/ حمله صهیونیست‌ها به خانه اسماعیل هنیه

روز سی ام: شکار نظامیان و ادوات ارتش رژیم صهیونیستی در غزه/ حملات مستمر به مناطق اشغالی از سوی مقاومت فلسطین/ حمله موشکی حزب الله به داخل مرزهای رژیم صهیونیستی

روز سی و یکم: ارتش‌صهیونیست‌ها کماکان بدون دستاورد/ لیبرمن: منتظر استعفای نتانیاهو از نخست وزیری هستیم/ رئیس سابق شعبه عملیات و برنامه‌ریزی ارتش رژیم صهیونیستی: هیچ نشانه‌ای دال بر شکست حماس وجود ندارد

روز سی و دوم: حملات مستمر مقاومت به تل آویو/ انهدام تانک‌های رژیم صهیونیستی، یکی پس از دیگری/ صهیونیست‌ها کماکان نگران افزایش تلفات و خسارات در نبرد غزه/ حملات به پایگاه‌های آمریکایی ادامه دارد

روز سی و سوم: ضربات پی در پی به ارتش رژیم صهیونیستی توسط رزمندگان مقاومت فلسطین/ انهدام بیش از ۱۰ تانک و خودروی زرهی توسط نیروهای مقاومت در یک روز/ صهیونیست‌ها مجبور به استفاده از تانک‌های قدیمی شدند

روز سی و چهارم: ایهود باراک: بنیامین نتانیاهو از لحاظ روحی کاملا درهم شکسته است/ حمله موفق نیروهای یمن به سرزمین های اشغالی/نیروهای مسلح یمن: اهداف حساس و مختلف دشمن صهیونیستی را با موشک‌های بالستیک مورد حمله قرار دادیم/ انهدام دو تانک رژیم صهیونیستی توسط حزب الله

روز سی و پنجم: نبرد شدید میان نیروهای مقاومت و نظامیان رژیم صهیونیستی/ حملات راکتی نیروهای مقاومت به سرزمین‌های اشغالی ادامه دارد/ حمله رژیم صهیونیستی به یک مرکز درمانی در جنوب لبنان/ فرمانده یگان زرهی ارتش رژیم صهیونیستی به هلاکت رسید

روز سی و ششم: حمله حزب الله به دو پایگاه ارتش رژیم صهیونیستی/ وزیر جنگ رژیم صهیونیستی: حزب الله در حال ارتکاب اشتباهی بزرگ است/ شمار شهدای غزه تا این لحظه از ۱۱۱۰۰ نفر فراتر رفته است

روز سی و هفتم: بورس تل‌آویو پس از پرتاب موشک از لبنان سقوط کرد/ حزب الله لبنان: نظامیان لجستیک ارتش اشغالگر را هدف قرار دادیم/ ارتش رژیم صهیونیستی: هیچ استثنایی برای بمباران ‌غزه قائل نیستیم

روز سی و هشتم: ابوعبیده: مجاهدان ما مخفیگاه‌های دشمن را با راکت‌های ضدنفر مورد حمله قرار دادند/ حملات راکتی مقاومت به تل آویو و دیگر مناطق اشغالی

روز سی و نهم: افزایش تلفات نظامیان رژیم صهیونیستی/ حمله موشکی از یمن و سوریه به اهدافی در سرزمین‌های اشغالی/ انهدام ده‌ها دستگاه ادوات نظامی و زرهی ارتش اشغالگر در غزه/ افزایش شهدا به ۱۱۳۲۰ نفر

روز چهلم: حمله حزب الله لبنان و تلفات قطعی صهیونیست‌ها/ نتانیاهو باید برکنار شود/ پیشرفت مذاکرات برای مبادله اسرا و آتش بس موقت

روز چهل و یکم: تلفات رژیم صهیونیستی در نبرد طوفان الاقصی به ۳۷۰ نفر افزایش یافت/ نتانیاهو در امضای قراداد مبادله اسرا تعلل می‌کند/ ادامه حملات مقاومت لبنان به سرزمین‌های اشغالی

روز چهل و دوم: سخنگوی قسام: تلفات اسرائیل بسیار بیشتر از آن چیزی است که تصور می‌کنید/ حمله حزب الله به ۱۳ پایگاه رژیم صهیونیستی طی یک روز/ رئیس سنتکام وارد فلسطین اشغالی شد

روز چهل و سوم: ادامه جنایت‌های رژیم صهیونیستی علیه کودکان و زنان/ نزدیک به ۴۰۰ نظامی صهیونیست از ابتدای جنگ به هلاکت رسیده‌اند/ شهدای غزه از ۱۲ هزار نفر گذشت

روز چهل و چهارم: کشتی تاجر صهیونیست در دست نیروهای یمن/ عقب راندن تانک‌های ارتش رژیم صهیونیستی توسط رزمندگان قسام/ شلیک بیش از ۱۰۰۰ موشک توسط حزب الله از آغاز عملیات طوفان الاقصی

روز چهل و پنجم: گسترده‌ترین حمله راکتی به تل آویو از آغاز عملیات طوفان الاقصی/ هک پایگاه اینترنتی سرویس‌های امنیت داخلی رژیم صهیونیستی/ شبکه کان: اسرائیل به انعقاد قرارداد مبادله اسرا چراغ سبز نشان داد

روز چهل و ششم: انهدام ۹ تانک، ۳ نفربر و یک خودروی نظامی دیگر اشغالگران توسط نیروهای مقاومت/ درگیری مسلحانه شدید مبارزان مقاومت با اشغالگران اسرائیلی در شهرک قباطیه در جنوب جنین

روز چهل و هفتم: کابینه دولت رژیم صهیونیستی توافق مبادله اسرا را تصویب کرد/ قطر: توافق مبادله اسرا طی ۲۴ ساعت دیگر اجرا خواهد شد/ مشاور نتانیاهو: اسرائیل آماده تمدید مدت آتش بس است

روز چهل و هشتم: بزرگترین حمله به مناطق شمالی فلسطین اشغالی از ابتدای جنگ/ درگیری های شدید میان نیروهای مقاومت و نظامیان رژیم صهیونیستی ساعاتی قبل از شروع آتش بس

روز چهل و نهم تا پنجاه و یکم/ آتش بس غزه :آخرین تحولات سرزمین‌های اشغالی پس از شروع آتش بس در غزه/ ورود کامیون‌های سوخت و کمک‌های بشردوستانه از گذرگاه رفح/ فلسطینیان در حال بازگشت به منازل خود در شمال غزه

روز پنجاه و دوم/ آتش بس غزه: آتش بس غزه دو روز دیگر تمدید شد/ حماس توانست ثابت کند در شمال نوار غزه شکست نخورده است

روز پنجاه و سوم/ آتش بس غزه: مقاومت فلسطین: هرگونه نقض آتش‌بس در غزه توسط رژیم صهیونیستی را زیر نظر داریم

روز پنجاه چهارم/ آتش بس غزه:  آتش بس غزه دو روز دیگر تمدید شد/ حماس توانست ثابت کند در شمال نوار غزه شکست نخورده است/ یورش صهیونیست‌ها به جنین ادامه دارد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 29
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 24
 • ۰۱:۵۹ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۰
  22 11
  قله زیر قدم ماست بیا برخیزیم/ حاج قاسم دلش انجاست بیا برخیزیم/ ته این معرکه سرخ چراغ سبز، خیمه مهدی زهراست بیا برخیزیم. ان شالله🤩🤩🤩
  • ۰۹:۰۴ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۰
   2 2
   کجایند حماسگرایان
  • ۱۳:۳۰ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۰
   1 1
   حماسگرایان دیگه یعنی چی ؟!
 • ۰۲:۰۱ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۰
  13 9
  اسراییل، تیغ مظلوم ندیدید چنین شیر شدید/ یادتان هست در احزاب زمین گیر شدید/ عمرتان رو به زوال است دگر پیر شدید/ با دم شیر در این معرکه درگیر شدید. ان شالله با دعای خیر مهدی فاطمه کارتان تمومه🤩🤩🤩
 • ۰۳:۲۶ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۰
  12 7
  یا امام رضا کمکشون کن
  • ۱۰:۴۹ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۰
   3 2
   از خدا کمک بخواه این دستور الهی است
  • ۱۱:۱۸ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۰
   0 2
   کمکشون میکنه
 • ۰۶:۲۵ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۰
  2 5
  اللهم عجل لوليك الفرج
 • ۰۷:۲۸ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۰
  0 0
  برای چی آمار ایسپا را منتشر کردید
 • ۰۸:۰۱ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۰
  1 1
  جنگ جنگ تا پیروزی .
 • vpn فروش ۰۸:۰۱ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۰
  0 1
  جنگ جنگ تا پیروزی .... تا رفع فتنه در جهان
 • ۰۸:۱۰ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۰
  3 2
  انصارالله دیگه چی میگه این وسط
 • ۰۸:۳۱ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۰
  1 0
  استشهادی
 • ۰۸:۴۸ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۰
  1 2
  اگر سلاحهای هدایت شونده و نقطه زن به فلسطین میرسید، واقعا جنگ برای صهیونیست‌ها دردناک و غیرقابل ادامه میشد.
 • ۰۸:۵۶ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۰
  0 2
  خوشم میاد حماس
 • ۰۹:۰۵ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۰
  0 1
  جنگ جنگ تا پیروزی
 • ۰۹:۱۵ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۰
  1 3
  گنبد اهنی سوراخ و ناکارامده
 • ۰۹:۲۰ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۰
  4 1
  با دست خالی نمیتواند ضربه بزنند به غاصب. غاصب باهوش تر از اعراب است و تمام تحرکات را زیر نظر دارد.
 • ۱۰:۰۳ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۰
  1 3
  مژده بر مظلومان که امپراطوری ایران دوباره زنده شده است.
 • ۱۰:۰۵ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۰
  3 0
  شما همیشه کاری را می کنید که اونها می خواهند
 • ۱۰:۴۸ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۰
  2 0
  خنگ باید ادامه داشته باشد
 • ۱۲:۱۹ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۰
  5 0
  اگه جنگ تموم بشه هزینه بازسازی غزه رو کی باید بده ؟؟؟ یه کم فکر کنید !!
  • ۱۳:۳۷ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۰
   0 1
   جان کودکها مهم تره یا مال ؟ شما نگران نباش بیشترین کمکها توسط اقشار متوسط جامعه بوده که به حساب و کتاب آخرت ایمان داشتن
  • ۱۶:۱۲ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۰
   3 0
   ملت بدبخت ایران
 • ۱۲:۳۹ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۰
  1 2
  خدا آخر عاقبت بخیر کن همه ماها و این شهدای غزه رو
 • سعید ۱۲:۵۰ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۰
  2 0
  محور مقاومت حماس را تنها گذاشت؟
 • هاشمی ۱۳:۰۹ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۰
  0 1
  حمله به غزه حمله به پایگاههای انگلیس در عراق
 • هاشمی ۱۳:۰۹ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۰
  0 1
  حمله به غزه حمله به پایگاههای انگلیس در عراق
 • ۱۵:۰۱ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۰
  1 1
  کرانه باختری باید غیرت نشون بده و همگی وارد جنگ با دشمن صهیونیستی بشن.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس