القسام: ۷۰ درصد نیروهای اسرائیل از شمال غزه عقب‌نشینی کردند

در ادامه درگیری های میان رژیم صهیونیستی و رزمندگان مقاومت، نیروهای فلسطینی ضربات سخت و تلفات سنگینی را به صهیونیست‌ها وارد کرده اند.

سرویس جهان مشرق - یکی از فرماندهان گردان‌های القسام خبر داد که در نتیجه حملات نیروهای مقاومت و شکست عملیاتی، ۷۰ درصد از نظامیان اسرائیلی از شمال نوار غزه خارج شدند. رادیو ارتش رژیم صهیونیستی امروز یکشنبه از آغاز حمله زمینی ارتش به خان یونس واقع در جنوب نوار غزه خبر داد. خان یونس از روز جمعه گذشته هدف حملات شدید هوایی رژیم صهیونیستی قرار دارد و در همین ارتباط سخنگوی یونیسف اعلام کرد که جنوب غزه در معرض شدیدترین بمباران قرار دارد و منجر به تلفات سنگین در میان کودکان شده است. وی به شبکه خبری الجزیره گفت: خروج از شمال نوار غزه با آتش‌بس آغاز شد و پس از حملات نیروهای مقاومت، در دو روز گذشته، شدت گرفته است. این فرمانده القسام همچنین خبر داد که عملیات زمینی صهیونیست‌ها، در جنوب نوار غزه متمرکز است و همزمان، قدرت مانور محدودی در شمال دارند.

«بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی شامگاه یکشنبه هشدار داد چالشی که این رژیم با آن مواجه بوده بسیار بزرگ بوده و باید از کابینه این رژیم حمایت شود. وی که در دیدار با تعدادی از نظامیانی که به تازگی به ارتش رژیم صهیونیستی پیوسته بودند صحبت می‌کرد، افزود: «این لحظه‌ای تاریخی بوده و باید امنیت را به شمال و جنوب بازگردانیم».

اسامه حمدان از رهبران جنبش حماس ضمن حمله به جنایات رژیم صهیونیستی و آمریکا تأکید کرد که غزه همیشه گورستان متجاوزان بوده و خواهد ماند. حمدان با اشاره به اینکه رفتار آمریکا در قبال مسئله فلسطین، عامل انفجار در منطقه می‌شود، گفت: از آزادگان آمریکا می‌خواهیم در انتخابات آینده، به بایدن رأی ندهند. آمریکا بعد از ۷ اکتبر به شدت از حملات رژیم اسرائیل حمایت کرده است.

دولت جو بایدن در روزهای گذشته گفته که تنها از «وقفه‌های جنگی» در غزه حمایت می‌کند و طرفدار آتش‌بس که می‌تواند به نفع حماس تمام شود نیست. کاخ سفید تا کنون در برابر خواسته‌های فعالان حقوق بشر و برخی از سیاستمداران حزب دموکرات برای پایان دادن به حملات اسرائیل مقاومت کرده است. مقام‌های دولت بایدن می‌گویند در حال حاضر بهبود وضعیت انسانی در غزه تنها از طریق همین آتش‌بس‌های موقت امکان‌پذیر خواهد بود. حمدان به شبکه خبری الجزیره گفت: اسرائیل در حال افزایش جنایات خود در غزه، کرانه باختری و قدس است، ولی عاقبت، شکست خواهد خورد. آمریکا هم شریک کشتار جمعی ملت فلسطین و پاکسازی نژادی در غزه است.


تحولات سرزمین های اشغالی - روز پنجاه و هشتم جنگ

حملات و درگیری های مقاومت و ارتش رژیم صهیونیستی ادامه دارد

خبرنگار شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که مدت‌ها بود که سابقه نداشته بود این وقت شب حمله موشکی به اراضی اشغالی انجام گیرد. سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی به کشته شدن دو نظامی دیگر در نبردهای زمینی در شهر غزه اعتراف کرد.

وزارت دفاع انگلیس اعلام کرد هواپیمای جاسوسی این کشور برای جمع‌آوری اطلاعات و کمک به رژیم صهیونیستی برای پیدا کردن اسرای اسرائیلی در غزه در آسمان این منطقه اقدام به گشت‌زنی کرده است.

هواپیماهای اسرائیلی حملات شدیدی را به شهر خان یونس در جنوب نوار غزه انجام دادند. در همین حال، توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی هم مرکز نوار غزه را هدف قرار داده است. مقاومت فلسطین بامداد امروز یکشنبه شهرهای اشغالی عسقلان و سدیروت در مجاورت نوار غزه را هدف حمله موشکی قرار داد.

گردان‌های قسام شاخه نظامی حماس اعلام کرد که مجاهدان این گردان‌ها بامداد امروز پس از رصد استقرار ده‌ها نظامی اسرائیلی (حدود ۶۰ نظامی) در داخل چادرهایی در شرق جحر الدیک، اقدام به کارگذاشتن ۳ بمب ضدنفر به شکل دایره‌وار در اطراف آن‌ها کردند و راس ساعت ۴:۳۰ بمب‌ها را منفجر کرده و یکی از مجاهدان قسام برای کشتن باقی مانده نظامیان اسرائیلی پیش رفت و در نهایت مجاهدان پس از به قتل رساندن شمار زیادی از نیروهای دشمن به سلامت به پایگاه‌های خود بازگشتند.

حملات بی رحمانه رژیم صهیونیستی به مردم غزه

گردان‌های قسام اعلام کرد که نیروها و ادوات جنگی ارتش رژیم صهیونیستی را در شرق شهرک ماگین هدف حمله موشکی قرار داده است. رزمندگان مقاومت فلسطین نیروها و ادوات جنگی رژیم صهیونیستی را در شرق خان یونس هدف حمله خمپاره‌ای قرار داد. رزمندگان مقاومت همچنین نیروهای اشغالگر اسرائیلی را در شرق دیر البلح با خمپاره‌های کالیبر سنگین هدف قرار داده است.

گردان‌های قسام اعلام کرد که پایگاه نظامی اسرائیلی رعیم را هم هدف حمله موشکی قرار داده است. مقاومت فلسطین همچنین نیروها و ادوات جنگی اشغالگران اسرائیلی را در شرق محله زیتون با خمپاره‌های کالیبر سنگین هدف قرار داده است. رزمندگان حماس ۵ خودروی زرهی اشغالگران اسرائیلی(تانک، نفربر و بولدوزر) را در شرق دیر البلح با بمب‌های "العمل الفدائی" و راکت‌های ضدزره یاسین ۱۰۵ هدف قرار داده است که از این تعداد ۳ خودروی زرهی به طور کامل منهدم شده است.

مجاهدان فلسطینی گروهی از نظامیان اشغالگر اسرائیلی را که در داخل ساختمانی در بیت حانون پناه گرفته بودند، با راکت‌های ضد زره TBG هدف قرار داده سپس با سلاح تیربار با آن‌ها درگیر شده‌ و شماری از نظامیان صهیونیست را به قتل رساندند.

گردان‌های قسام تاکنون هفت تانک، یک دستگاه بولدوزر D۹ و یک دستگاه نفربر اشغالگران اسرائیلی را در جنوب بیت لاهیا با راکت ضدزره یاسین ۱۰۵ هدف قرار داده است. مقاومت فلسطین یک پهپاد ارتش رژیم صهیونیستی را در شمال نوار غزه با موشک زمین به هوا هدف قرار داده و سرنگون کرد. نیروهای مقاومت فلسطین شهر اشغالی بئر السبع، صوفا و حولیت و امیتای را هدف حمله موشکی قرار داده است. گردان‌های قسام اعلام کرد که دهانه یکی از تونل‌ها را در شرق بیت لاهیا بمب‌گذاری کرده و پس از ورود نظامیان اسرائیلی به داخل تونل آن را منفجر کرده است.

اصابت موشک کورنت به خودروی زرهی صهیونیست‌ها در بیت هلیل

منابع عبری زبان اعلام کردند که یک موشک هدایت شونده کورنت از لبنان به سمت شهرک بیت هلیل در شمال فلسطین اشغالی شلیک شده است. این منابع تاکید کردند که بر اثر اصابت این موشک، چند صهیونیست زخمی شدند. ارتش رژیم صهیونیستی هم اعلام کرد که این موشک به یکی از خودروهای زرهی ارتش اصابت کرده و طی آن تعدادی نظامی زخمی شدند. حزب الله لبنان پایگاه اسرائیلی رادار در مزارع اشغالی شبعا را هدف حمله موشکی قرار داد.

منابع عبری زبان از حمله موشکی به مناطقی در شمال فلسطین اشغالی خبر دادند. گفته می‌شود ۴ موشک به سمت منطقه اصبع الجلیل شلیک شده است. یک موشک به شهرک کریات شمونا اصابت کرده است. این منابع همچنین از وقوع انفجارهایی در کوه "هار دوو" در شمال فلسطین اشغالی خبر دادند. منابع عبری زبان اعلام کردند که شهرک صهیونیست‌نشین زرعیت در شمال فلسطین اشغالی از سمت لبنان هدف حمله موشکی قرار گرفته است.

تلفات سنگین صهیونیست‌ها در نبرد با رزمندگان مقاومت/ حملات بی‌وقفه مقاومت فلسطین به مناطق اشغالی/ حمله به رزم‌ناو آمریکا در دریای سرخ/ یمن یک کشتی دیگر صهیونیست‌ها را مورد حمله قرار داد + عکس و فیلم
تخریب غزه در حملات رژیم صهیونیستی

گردان‌های قسام اعلام کرد در پاسخ به جنایات ضدبشری صهیونیست‌ها در غزه، مناطق اشغالی را مورد هدف قرار داده است، از جمله این مناطق، اوفاکیم، عسقلان، اویشالوم و کیزوویم است. رزمندگان فلسطینی همچنین یک بمب قوی را در مسیر تانکی اسرائیلی در نزدیکی مسجد حجاج در منطقه المغراقه در غزه منفجر کرده است. همچنین گردان‌های قسام شاخه نظامی حماس در بیانیه‌ای اعلام کرد که مجاهدان این گردان‌ها یک میدان مین را در شرق خان یونس هنگام حضور ۸ نظامی اشغالگر اسرائیلی منفجر کردند و پس از آن نیز نظامیانی را که زنده مانده بودند، از نقطه صفر هدف قرار داده و از پا درآوردند.

منابع عبری زبان اعلام کردند که یگان سایبری گردان‌های قسام شبکه ارتباطات ارتش رژیم صهیونیستی را هک کرده و با ارسال پیام‌هایی برای نیروهای ذخیره از آن‌ها خواسته به خدمت بازگردند.

اعلام آمادگی یمنی‌ها برای وارد کردن ضرباتی سخت به صهیونیست‌ها

نیروهای مسلح یمن در صنعا در بیانیه‌ای هشدار داد: در پی ازسرگیری حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به غزه، حملات سخت و دردناک خود به این رژیم اشغالگر را ازسرخواهیم گرفت.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که فعلا تمرکز حملات هوایی این رژیم بر شهر خان یونس در جنوب نوار غزه است. دانیل هاگاری بار دیگر به حزب الله نسبت به ادامه حملات به اراضی اشغالی هشدار داد.

گرفتاری نیروهای صهیونیست در کمین رزمندگان مقاومت

آغاز حمله زمینی اشغالگران اسرائیلی به خان یونس

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی از آغاز عملیات زمینی ارتش در شمال خان یونس در جنوب نوار غزه خبر داد. گردان‌های قسام اعلام کرد مجاهدان این گردان‌ها تونلی بمب‌گذاری شده را در محله شیخ رضوان در شهر غزه پس از ورود گروهی از نیروهای پیاده اسرائیلی منفجر کرده و تلفاتی قطعی به آن‌ها وارد کردند سپس نیروهای امدادی را هم با خمپاره هدف قرار داده‌اند.

وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد که شمار شهدای غزه از آغاز جنگ در هفتم اکتبر به ۱۵۵۲۳ نفر رسیده است.

ناو رزمی آمریکا در دریای سرخ هدف حمله موشکی و پهپادی قرار گرفت

پنتاگون اعلام کرد که ناو رزمی «یو اس اس کارنی» و چند کشتی در دریای سرخ هدف حمله موشکی و پهپادی یمنی‌ها قرار گرفته‌ است. انگلیس اعلام کرد یکی از کشتی‌های این کشور هنگام عبور از دریای سرخ در نزدیکی یمن هدف حمله موشکی یمنی‌ها قرار گرفته است.

حزب الله لبنان طی بیانیه‌ای اعلام کرد که دو پایگاه الراهب و رامیا متعلق به ارتش رژیم صهیونیستی را در مرزهای شمالی فلسطین اشغالی با سلاح مناسب هدف قرار داده است.

شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی از حمله پهپادی به شهرک سدیروت در مجاورت نوار غزه خبر داد. این شبکه افزود که ارتش رژیم صهیونیستی به سمت این پهپاد آتش گشوده است. برخی رسانه‌های اسرائیلی هم از رصد ۶ الی ۷ پهپاد در آسمان شهرک سدیروت و مقابله ارتش رژیم صهیونیستی با آن‌ها خبر دادند. پلیس رژیم صهیونیستی از صهیونیست‌های ساکن این شهرک خواسته در خانه‌های خود بمانند و تا مشخص شدن هویت پهپادهایی که در آسمان این منطقه به پرواز درآمدند، خارج نشوند.

وضعیت ساختمان های غزه پس از حملات رژیم صهیونیستی

رسانه‌های اسرائیلی از رهگیری یک فروند پهپاد در ساحل شهر اشغالی عسقلان خبر دادند. رادیو ارتش رژیم صهیونیستی از اصابت دو موشک به مناطقی باز در شهرک کیشیت در بلندی‌های اشغالی جولان خبر داد. یک منبع در گردان‌های قسام اعلام کرد که ۷۰ درصد نیروهای اشغالگر اسرائیلی به سبب شکست عملیات خود در شمال نوار غزه و ضربات سخت و کاری مقاومت، مجبور به عقب‌نشینی از این منطقه شدند.


می توانید پوشش لحظه به لحظه مشرق از عملیات طوفان الاقصی در روزهای گذشته را اینجا مرور کنید:

روز اول: شکست تاریخی رژیم صهیونیستی/ اسارت تعدادی بالایی از نظامیان به دست رزمندگان مقاومت/ نتانیاهو: روزهای سختی در پیش داریم

روز دوم: رژیم صهیونیستی زیر آتش خشم فلسطینیان می‌سوزد

روز سوم: تلفات صهیونیست‌ها در اثر حملات موشکی حزب الله / سخنگوی القسام: نبردهای ما در بسیاری از نقاط ادامه دارد

روز چهارم: فرمان تخلیه صهیونیست‌ها از شهرک هم مرز با لبنان/ شلیک خمپاره از خاک سوریه به سرزمین های اشغالی/ هشدار رهبر انصارالله یمن در رابطه با هرگونه دخالت آمریکا به سود رژیم صهیونیستی

روز پنجم: شروع درگیری در کرانه باختری/ کشته های رژیم صهیونیستی به ۱۳۰۰ نفر رسید/ تلفات ارتش رژیم صهیونیستی به ۱۸۹ نفر افزایش یافت/ورود نیروهای تازه نفس قسام به خط مقدم جنگ

روز ششم و هفتم: انتشار خبر سرنگونی یک بالگرد ارتش رژیم صهیونیستی/اختلاف میان نتانیاهو و وزیرجنگ رژیم صهیونیستی/حزب الله چندین هدف در سرزمین های اشغالی را مورد حمله قرار داد

روز هشتم: تبادل آتش میان حزب‌الله و اشغالگران صهیونیست/ موشک باران تل‌آویو، ‌عسقلان و اشدود/ شمار کشته‌های ارتش اسرائیل به ۲۶۵ نفر رسید

روز نهم: تعدادی شهدای حملات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی به ۲۷۵۰ نفر رسید/ نتانیاهو: هیچ آتش بس بشر دوستانه ای وجود ندارد/ خبرنگار صهیونیست: حزب الله عملا تبدیل به یک طرف جنگ شده است

روز دهم: تل‌آویو آماج حملات موشکی مقاومت غزه/ وزیر امورخارجه ایران: اگر فوری جنایات صهیونیست‌ها متوقف نشود، جبهه‌های جدید به رویشان گشوده خواهد شد

روز یازدهم: جنایت هولناک رژیم صهیونیستی در غزه/ چند صد فلسطینی در حمله صهیونیست‌ها به یک بیمارستان به شهادت رسیدند/ حمله به مراکز رژیم صهیونیستی در چندین کشور پس از جنایت بیمارستان معمدانی

روز دوازدهم: شبکه عبری کان: امروز شدیدترین روز جنگ در مرز شمالی فلسطین اشغالی و لبنان بود / تل‌آویو امروز بیش از چند مرتبه مورد حملات راکتی مقاومت قرار گرفت

روز سیزدهم: حمله به مواضع آمریکا در عراق و سوریه/ تبادل آتش میان رژیم صهیونیستی و حزب الله لبنان/ حمله به پایگاه آمریکایی عین الاسد/ شلیک موشک از یمن به سمت سرزمین های اشغالی

روز چهاردهم: حمله به نیروهای آمریکایی در کردستان عراق/هلاکت چند نظامی صهیونیست در حمله حزب الله لبنان/ اسرائیل تخلیه شهرک کریات شمونا در شمال فلسطین اشغالی را آغاز کرد

روز پانزدهم: حملات حزب الله به مواضع رژیم صهیونیستی ادامه دارد/ تظاهرات صهیونیست‌ها علیه بنیامین نتانیاهو/ حمله مجدد به پایگاه عین الاسد

روز شانزدهم: نتانیاهو حمله زمینی را به تعویق انداخت/ شلیک کورنت از سوی نیروهای حزب الله ادامه دارد/ اولین تلاش صهیونیست‌ها برای ورود به غزه ناکام ماند/ تلفات نظامیان رژیم صهیونیستی به ۳۰۷ نفر رسید

روز هفدهم: حمله به ۳ پایگاه‌ آمریکا در عراق/ آمریکایی‌ها ترجیح میدهند که حمله زمینی به غزه انجام نگیرد/ وزیر جنگ رژیم صهیونیستی: مرحله بعدی عملیات علیه غزه، جنگ ترکیبی دریایی، هوایی و خاکی خواهد بود

روز هجدهم: حمله تند رئیس سازمان ملل به اقدامات رژیم صهیونیستی/حمله سنگین موشکی مقاومت فلسطین به تل‌آویو/ سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی: سوخت تحت هیچ شرایطی وارد غزه نخواهد شد

روز نوزدهم: نایب رئیس دفتر سیاسی حماس خطاب به صهیونیست‌ها: منتظر باشید، جنگ هنوز شروع نشده است/هلاکت نیروهای ویژه آمریکا در درگیری با نیروهای مقاومت

روز بیستم: شهدای حملات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی از ۷۰۰۰ نفر گذشت/ تعطیلی فرودگاه بن گورین/حمله مجدد نیروهای مقاومت به پایگاه آمریکا/ انهدام بالگرد ارتش رژیم صهیونیستی توسط نیروهای قسام

روز بیست‌ ویکم: غزه از زمین، هوا و دریا زیر حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی قرار دارد/ حملات موشکی سنگین نیروهای مقاومت به مناطق اشغالی/ اخبار غیررسمی حاکی از درگیری در مرز غزه است

روز بیست‌ و دوم: فشار داخلی صهیونیست‌ها بر نتانیاهو ادامه دارد/ حمله راکتی نیروهای مقاومت به دیمونا/ شکست مجدد صهیونیست‌ها در ورود زمینی به غزه

روز بیست‌ وسوم:حملات و ضربات پی در پی نیروهای مقاومت به رژیم صهیونیستی/ زمین‌گیر شدن ارتش صهیونیستی در ورودی‌های نوار غزه/ احتمال ریزش بیمارستان‌های اصلی غزه

روز بیست و چهارم: افزایش آمار تلفات رژیم صهیونیستی به بالای ۱۵۰۰ نفر/ تعداد تلفات نیروهای نظامی رژیم صهیونیستی به ۳۱۵ نفر رسید/ مناطق اشغالی زیر آتش نیروهای مقاومت/ چند حمله زمینی صهیونیست‌ها دفع شد

روز بیست و پنجم: هلاکت و زخمی شدن ۱۲۰ نظامی صهیونیستی در درگیری با حزب الله/ جنایتی دیگر از صهیونیست‌ها، این بار در اردوگاه جبالیا/ درگیری شدید مقاومت و اشغالگران در شمال غرب غزه

روز بیست‌ و ششم: ضربات پی در پی مقاومت به ارتش رژیم صهیونیستی در غزه/ حمله مجدد یمن به رژیم صهیونیستی/درگیری شدید نظامیان با نیروهای مقاومت/ اذعان گالانت به تلفات سنگین رژیم در مرز غزه

روز بیست و هفتم: درگیری‌های نفس‌گیر میان ارتش رژیم صهیونیستی و نیروهای مقاومت/ حملات پی در پی مقاومت به شمال سرزمین های اشغالی/ نتانیاهو: متأسفانه در میان نیروهایمان تلفات داریم

روز بیست و هشتم: افزایش تلفات صهیونیست‌ها در درگیری با رزمندگان مقاومت/ ناتوانی صهیونیست‌ها از پیشروی زمینی در غزه/ حملات وحشیانه به غیرنظامیان غزه ادامه دارد
روز ب
یست و نهم: حمله شدید هوایی جنگنده‌های اسرائیلی به مناطقی در جنوب لبنان/ مقاومت فلسطین اشدود و عسقلان را مورد حملات راکتی قرار داد/ حمله صهیونیست‌ها به خانه اسماعیل هنیه

روز سی ام: شکار نظامیان و ادوات ارتش رژیم صهیونیستی در غزه/ حملات مستمر به مناطق اشغالی از سوی مقاومت فلسطین/ حمله موشکی حزب الله به داخل مرزهای رژیم صهیونیستی

روز سی و یکم: ارتش‌صهیونیست‌ها کماکان بدون دستاورد/ لیبرمن: منتظر استعفای نتانیاهو از نخست وزیری هستیم/ رئیس سابق شعبه عملیات و برنامه‌ریزی ارتش رژیم صهیونیستی: هیچ نشانه‌ای دال بر شکست حماس وجود ندارد

روز سی و دوم: حملات مستمر مقاومت به تل آویو/ انهدام تانک‌های رژیم صهیونیستی، یکی پس از دیگری/ صهیونیست‌ها کماکان نگران افزایش تلفات و خسارات در نبرد غزه/ حملات به پایگاه‌های آمریکایی ادامه دارد

روز سی و سوم: ضربات پی در پی به ارتش رژیم صهیونیستی توسط رزمندگان مقاومت فلسطین/ انهدام بیش از ۱۰ تانک و خودروی زرهی توسط نیروهای مقاومت در یک روز/ صهیونیست‌ها مجبور به استفاده از تانک‌های قدیمی شدند

روز سی و چهارم: ایهود باراک: بنیامین نتانیاهو از لحاظ روحی کاملا درهم شکسته است/ حمله موفق نیروهای یمن به سرزمین های اشغالی/نیروهای مسلح یمن: اهداف حساس و مختلف دشمن صهیونیستی را با موشک‌های بالستیک مورد حمله قرار دادیم/ انهدام دو تانک رژیم صهیونیستی توسط حزب الله

روز سی و پنجم: نبرد شدید میان نیروهای مقاومت و نظامیان رژیم صهیونیستی/ حملات راکتی نیروهای مقاومت به سرزمین‌های اشغالی ادامه دارد/ حمله رژیم صهیونیستی به یک مرکز درمانی در جنوب لبنان/ فرمانده یگان زرهی ارتش رژیم صهیونیستی به هلاکت رسید

روز سی و ششم: حمله حزب الله به دو پایگاه ارتش رژیم صهیونیستی/ وزیر جنگ رژیم صهیونیستی: حزب الله در حال ارتکاب اشتباهی بزرگ است/ شمار شهدای غزه تا این لحظه از ۱۱۱۰۰ نفر فراتر رفته است

روز سی و هفتم: بورس تل‌آویو پس از پرتاب موشک از لبنان سقوط کرد/ حزب الله لبنان: نظامیان لجستیک ارتش اشغالگر را هدف قرار دادیم/ ارتش رژیم صهیونیستی: هیچ استثنایی برای بمباران ‌غزه قائل نیستیم

روز سی و هشتم: ابوعبیده: مجاهدان ما مخفیگاه‌های دشمن را با راکت‌های ضدنفر مورد حمله قرار دادند/ حملات راکتی مقاومت به تل آویو و دیگر مناطق اشغالی

روز سی و نهم: افزایش تلفات نظامیان رژیم صهیونیستی/ حمله موشکی از یمن و سوریه به اهدافی در سرزمین‌های اشغالی/ انهدام ده‌ها دستگاه ادوات نظامی و زرهی ارتش اشغالگر در غزه/ افزایش شهدا به ۱۱۳۲۰ نفر

روز چهلم: حمله حزب الله لبنان و تلفات قطعی صهیونیست‌ها/ نتانیاهو باید برکنار شود/ پیشرفت مذاکرات برای مبادله اسرا و آتش بس موقت

روز چهل و یکم: تلفات رژیم صهیونیستی در نبرد طوفان الاقصی به ۳۷۰ نفر افزایش یافت/ نتانیاهو در امضای قراداد مبادله اسرا تعلل می‌کند/ ادامه حملات مقاومت لبنان به سرزمین‌های اشغالی

روز چهل و دوم: سخنگوی قسام: تلفات اسرائیل بسیار بیشتر از آن چیزی است که تصور می‌کنید/ حمله حزب الله به ۱۳ پایگاه رژیم صهیونیستی طی یک روز/ رئیس سنتکام وارد فلسطین اشغالی شد

روز چهل و سوم: ادامه جنایت‌های رژیم صهیونیستی علیه کودکان و زنان/ نزدیک به ۴۰۰ نظامی صهیونیست از ابتدای جنگ به هلاکت رسیده‌اند/ شهدای غزه از ۱۲ هزار نفر گذشت

روز چهل و چهارم: کشتی تاجر صهیونیست در دست نیروهای یمن/ عقب راندن تانک‌های ارتش رژیم صهیونیستی توسط رزمندگان قسام/ شلیک بیش از ۱۰۰۰ موشک توسط حزب الله از آغاز عملیات طوفان الاقصی

روز چهل و پنجم: گسترده‌ترین حمله راکتی به تل آویو از آغاز عملیات طوفان الاقصی/ هک پایگاه اینترنتی سرویس‌های امنیت داخلی رژیم صهیونیستی/ شبکه کان: اسرائیل به انعقاد قرارداد مبادله اسرا چراغ سبز نشان داد

روز چهل و ششم: انهدام ۹ تانک، ۳ نفربر و یک خودروی نظامی دیگر اشغالگران توسط نیروهای مقاومت/ درگیری مسلحانه شدید مبارزان مقاومت با اشغالگران اسرائیلی در شهرک قباطیه در جنوب جنین

روز چهل و هفتم: کابینه دولت رژیم صهیونیستی توافق مبادله اسرا را تصویب کرد/ قطر: توافق مبادله اسرا طی ۲۴ ساعت دیگر اجرا خواهد شد/ مشاور نتانیاهو: اسرائیل آماده تمدید مدت آتش بس است

روز چهل و هشتم: بزرگترین حمله به مناطق شمالی فلسطین اشغالی از ابتدای جنگ/ درگیری های شدید میان نیروهای مقاومت و نظامیان رژیم صهیونیستی ساعاتی قبل از شروع آتش بس

روز چهل و نهم تا پنجاه و یکم/ آتش بس غزه :آخرین تحولات سرزمین‌های اشغالی پس از شروع آتش بس در غزه/ ورود کامیون‌های سوخت و کمک‌های بشردوستانه از گذرگاه رفح/ فلسطینیان در حال بازگشت به منازل خود در شمال غزه

روز پنجاه و دوم/ آتش بس غزه: آتش بس غزه دو روز دیگر تمدید شد/ حماس توانست ثابت کند در شمال نوار غزه شکست نخورده است

روز پنجاه و سوم/ آتش بس غزه: مقاومت فلسطین: هرگونه نقض آتش‌بس در غزه توسط رژیم صهیونیستی را زیر نظر داریم

روز پنجاه چهارم/ آتش بس غزه: آتش بس غزه دو روز دیگر تمدید شد/ حماس توانست ثابت کند در شمال نوار غزه شکست نخورده است/ یورش صهیونیست‌ها به جنین ادامه دارد

روز پنچاه و پنجم: احتمال از سرگیری جنگ در غزه/ آتش‌بس فقط یک روز تمدید شد/ انصار الله یمن به از سرگیری حملات علیه رژیم صهیونیستی تهدید کرد

روز پنجاه و ششم: پایان آتش بس موقت در غزه و آغاز حملات رژیم صهیونیستی/ درگیری‌های شدید نیروهای مقاومت و رژیم صهیونیستی/کمک تسلیحاتی آمریکا به رژیم صهیونیستی

روز پنجاه و هفتم: جنایت هولناک صهیونیست‌ها در جبالیا و شهادت بیش از ۱۰۰ فلسطینی/ راکت باران تل‌آویو توسط مقاومت فلسطین

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس