انهدام ۱۱ تانک و نفربر و ۴ بولدوزر اشغالگران در مناطق مختلف غزه

رژیم صهیونیستی با گذشت زمان همچنان در رسیدن به اهداف اصلی خود یعنی دست‌یابی به فرماندهان ارشد مقاومت و همچنین تسلط کامل بر غزه ناکام بوده است.

سرویس جهان مشرق - گردان های عزالدین القسام تأکید کرد، پنج تانک و یک نفربر و سه بولدوزر اشغالگران را در محله شجاعیه در شرق غزه با استفاده از راکت های یاسین ۱۰۵ هدف قرار داده است. القسام افزود در درگیری های شرق محله الزیتون در شهر غزه، یک نفربر اشغالگران را راکت یاسین ۱۰۵ هدف قرار داده است. شاخه نظامی حماس در ادامه تصریح کرد، در رویارویی با اشغالگران در خیابان الجلاء در شهر غزه، چهار تانک مرکاوا و یک بولدوزر متعلق به اشغالگران را با استفاده از راکت های ضد زره، منهدم کرده است.

گردان های القسام همچنین اعلام کرد که نیروهایش در یک عملیات، ۱۵ نیروی اشغالگر را در شمال شرق خانیونس هدف قرار داده و به هلاکت رسانده اند. القسام اضافه کرد، مجاهدان القسام از محور انجام عملیات علیه نیروی نظامی درهم شکسته اشغالگران در منطقه المعری در شمال شرق خانیونس، اقدام به پیشروی کردند. گردان های شهید عزالدین القسام تأکید کرد که یک بمب بزرگ را در میان ده‌ها نیروی اشغالگر در شمال شرق خانیونس منفجر کرده است که منجر به هلاکت و زخمی شدن شمار زیادی از آنها شد.

منابع عبری زبان اعلام کردند که آژیر خطر در شهرک‌های صهیونیستی اطراف غزه از جمله صوفا، نیر اسحاق و بیری به صدا درآمده است. خبرنگار الجزیره گزارش داد که مقاومت همزمان با تحرکات نظامیان صهیونیست در اردوگاه جبالیا از این اردوگاه چندین موشک به سمت شهرک های صهیونیست نشین شلیک کردند. منابع محلی از شلیک دو راکت TBGبه سمت نظامیان صهیونیست، همزمان با بالا گرفتن درگیری‌ها در شمال نوار غزه و تلاش صهیونیست‌ها برای پیشروی به سمت اردوگاه جبالیا خبر دادند.

گردان‌های قسام کماندوهای رژیم صهیونیستی را در داخل دو خانه بمب‌گذاری شده در غرب جبالیا با بمب‌های ضدنفر هدف قرار دادند و ۶ نفر از آن‌ها از جمله یک افسر را به قتل رساندند. منابع فلسطینی اعلام کردند: در فالوجا در شمال غزه هم نیروهای قسام با موشک یاسین ۱۰۵ جنگ افزار رژیم صهیونیستی را هدف قرار دادند. نبرد سنگینی در محله شرقی شهر غزه جریان دارد.

ارتش رژیم صهیونیستی به طور رسمی به زخمی شدن ۱۵۹۳ نظامی خود از آغاز جنگ در غزه اذعان و تاکید کرد که حال ۲۵۵ نفر از آنها وخیم است. ارتش این رژیم اذعان کرد: ۵۵۹ نظامی از زمان حمله زمینی به غزه زخمی شده اند که حال ۱۲۷ نفر از آنها وخیم گزارش شده است. همچنین ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که ۴۱۶ نظامی در بیمارستانها تحت درمان هستند که ۴۰ درصد از آنها حالشان وخیم و ۲۱۱ نفر هم جراحت متوسط دارند. ارتش این رژیم به هلاکت ۴۲۶ نظامی و افسر از زمان آغاز جنگ در هفتم اکتبر اذعان کرد که ۱۰۲ نفر از آنها از زمان شروع حمله زمینی کشته شده اند. همچنین ارتش این رژیم از هلاکت ۲۹ نظامی از زمان پایان آتش بس موقت خبر داد.

«صادق عبدالله» کارشناس مسائل امنیتی در عراق خبر داد سرقت نفت سوریه و قاچاق آن به عراق توسط نیروهای آمریکایی به مدت ۸ هفته است که متوقف شده است. صادق عبدالله، امروز (یکشنبه)، به پایگاه خبری «المعلومه» گفت که نیروهای آمریکایی که چند میدان نفتی سوریه را با کمک متحدانشان تحت کنترل دارند، ماهانه ۳ تا ۴ محموله به ارزش ۱۰ تا ۱۵ میلیون دلار سرقت می‌کردند که از این پول برای تأمین مالی عملیات نیروهای آمریکایی و متحدانشان استفاده می‌شد.

نیروهای آمریکایی مناطق نفت‌خیز شرق و شمال شرق سوریه را تحت اشغال دارند و با کمک شبه‌نظامیان کُرد موسوم به «نیروهای دموکراتیک سوریه» (قسد) محموله‌های نفتی را به پایگاه‌های خود در عراق قاچاق می‌کردند. صادق عبدالله در ادامه اضافه کرد گروهای مقاومت به علت حملات مکرر به پایگاه‌های آمریکا، روند سرقت نفت خام سوریه را طی ۸ هفته گذشته فلج کرده‌اند و اکنون این نیروها به دلایل امنیتی قادر به خروج از پایگاه‌هایشان نیستند چراکه در وضعیت جنگی قرار دارند.


تحولات سرزمین های اشغالی - روز شصت و پنجم

شبکه ۱۳ تلویزیو رژیم صهیونیستی اعلام کرد که بنیامین نتانیاهو به بایدن و اولاف شولتس صدراعظم آلمان ابلاغ کرده در صورتی که تدابیری علیه انصارالله یمن اتخاذ نشود، این رژیم علیه یمن اقدام نظامی انجام خواهد داد. رسانه‌های عبری زبان اعلام کردند که رئیس اسبق شعبه اطلاعات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی "أمان" گفته تهدید یمن معضل و خطری جدی برای امنیت داخلی رژیم صهیونیستی و تهدیدی خطرناک در سطح راهبردی برای آزادی دریانوردی "اسرائیل" است.

جنبش مقاومت اسلامی حماس طی بیانیه‌ای اعلام کرد: تصمیم برادرانمان در یمن عزیز در زمینه ممانعت از عبور کشتی‌های اسرائیلی یا هر کشتی به مقصد فلسطین اشغالی با هر مالکیتی که باشد، تا زمانی که غذا و داروی مورد نیاز برای مردم غزه وارد نشود، را می‌ستاییم.

تحلیلگر نظامی هاآرتص: شرایط نبرد در غزه پیچیده‌تر شده است/ هلاکت بیش از ۳۰ صهیونیست طی درگیری‌های روز گذشته غزه/ روزنامه‌نگار صهیونیست: تعداد حقیقی کشته‌ها سه برابر بیشتر از آن چیزی است که اعلام شده/ حمله راکتی گسترده به سرزمین‌های اشغالی از جنوب لبنان/ گوترش: از موضعم برای برقراری آتش بس در غزه کوتاه نخواهم آمد+ عکس و فیلم
بمباران مناطق مسکونی فلسطین

حماس تاکید کرد که ما این را تصمیمی شجاعانه در راستای حمایت از مردم غزه و مقابله با تجاوزگری صهیونیستی آمریکایی می‌دانیم که ۶۴ روز است دست به کشتار جمعی مردم غزه زده و تمامی نیازهای ضروری آنان برای ادامه زندگی را به نابودی کشیده است.

این جنبش از کشورهای اسلامی و عربی خواست تمامی امکانات و توانمندی‌های خود را بکار گرفته و با توجه به مسئولیت تاریخی خود شهامت و شجاعت به خرج داده و برای شکستن محاصره غزه و توقف جنگ و کشتار مردم غزه تحت حمایت‌های آمریکا دست به تحرک فوری بزنند.

تصاویر جدید از هدف قرار دادن نظامیان رژیم صهیونیستی

سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد که ادامه حملات رژیم صهیونیستی به زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی در نوار غزه بسیار هولناک و نگران کننده است. این سازمان خواستار احترام به قوانین بین‌المللی انسانی و حفاظت از غیرنظامیان و مراکز درمانی شد.

رویترز به نقل از ارتش رژیم صهیونیستی از کشته شدن ۵ نظامی دیگر این رژیم در نبردهای غزه خبر داد. همچنین گردان‌های قسام اعلام کرد ۱۳ نظامی اسرائیلی را در منطقه الفالوجا در شمال نوار غزه از فاصله صفر از پا درآورده است.

حملات رژیم صهیونیستی و درگیری با رزمندگان مقاومت

سازمان رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که ارتش رژیم صهیونیستی از ترس وقوع درگیری‌های شدید و تلفات سنگین در بین نیروهای خود، جرات حمله به محله الزیتون، یکی از پایگاه‌های اجتماعی اصلی حماس را ندارد.

برخی منابع اعلام کردند درگیری‌های بسیار شدیدی بین مبارزان مقاومت فلسطین و نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در شمال و شرق خان یونس در جریان است و همزمان این مناطق زیر حملات توپخانه‌ای شدید اشغالگران قرار دارند.

تحلیلگر نظامی هاآرتص: شرایط نبرد در غزه پیچیده‌تر شده است/ هلاکت بیش از ۳۰ صهیونیست طی درگیری‌های روز گذشته غزه/ روزنامه‌نگار صهیونیست: تعداد حقیقی کشته‌ها سه برابر بیشتر از آن چیزی است که اعلام شده/ حمله راکتی گسترده به سرزمین‌های اشغالی از جنوب لبنان/ گوترش: از موضعم برای برقراری آتش بس در غزه کوتاه نخواهم آمد+ عکس و فیلم
تبدیل شدن مناطق مسکونی غزه به خرابه

ارتش رژیم صهیونیستی در جریان یورش بامداد امروز به طوباس در کرانه باختری یک خانه را منفجر کرد. درگیری مسلحانه مبارزان مقاومت با اشغالگران در طوباس هم همچنان ادامه دارد.

روزنامه عبری زبان معاریو به نقل از وزیر انرژی رژیم صهیونیستی تاکید کرد که عملیات زمینی ارتش در غزه هیچ محدودیت زمانی ندارد و باید زمان کافی برای تحقق اهداف مورد نظر داده شود.

گردان‌های قسام اعلام کرد گروهی از نیروهای کماندوی ارتش رژیم صهیونیستی را که در داخل ساختمانی در غرب اردوگاه جبالیا در شمال نوار غزه پناه گرفته بودند، با راکت ضدنفر هدف قرار داده است.

ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که نیروهای این رژیم در شجاعیه، جبالیا و خان یونس در اوج نبرد با مقاومت قرار دارند. ارتش صهیونیستی همچنین تاکید کرد که ۳۴ درصد از اسرائیلی‌ها از صدمات روحی و روانی بعد از حمله هفتم اکتبر رنج می‌برند. به گفته صهیونیست‌ها از آغاز جنگ در غزه، آژیر خطر ۲۰۰۰ مرتبه در سرتاسر اراضی اشغالی به صدا درآمده است.

روزنامه عبری زبان هاآرتص اعلام کرد که موجی از ناامیدی بر فرماندهان ارتش رژیم صهیونیستی حاکم شده زیرا دولت هنوز اهدافی را که قرار است در پایان جنگ در غزه محقق شود، مشخص نکرده است.

توجیه کشتار غیر نظامیان در غزه مایه تاسف است

وزیر خارجه و نخست وزیر قطر تاکید کرد: مایه تاسف است که توجیه و بهانه‌های رژیم صهیونیستی برای قتل و کشتار غیرنظامیان فلسطینی در غزه برای بعضی قابل قبول است. محمد بن عبد الرحمن آل ثانی اظهار داشت که محکوم کردن محاصره غزه و قتل و کشتار غیرنظامیان در این باریکه موضع ثابت و بدون تغییر قطر است. آل ثانی اظهار داشت: باید بازنگری در نظامی بین‌المللی و انسانی را آغاز کنیم، به گونه‌ای که زور و تبعیض هیچ امتیازی نداشته باشد.

لحظه انهدام تانک مرکاوا

آنتونیو دبیرکل سازمان ملل متحد امروز در کنفرانس دوحه بیان کرد: حمایت مؤثری از غیرنظامیان در غزه به عمل نمی‌آید و تعداد قربانیان در این منطقه بی‌سابقه و بسیار بالا است. متاسفانه شورای امنیت از اتخاذ قطعنامه‌ای برای آتش‌بس انسانی در غزه عاجز و ناتوان مانده است. وجهه و اعتبار شورای امنیت درخصوص جنگ غزه بسیار آسیب دیده است. احتمال فروپاشی وضعیت انسانی در نوار غزه وجود دارد. درخصوص تلاش برای دستیابی به آتش‌بس در غزه و جلوگیری از فاجعه انسانی تسلیم نخواهم شد.

غافلگیری روزانه ارتش رژیم صهیونیستی از قدرت بالای مقاومت

روزنامه عبری زبان یدیعوت احرونوت تاکید کرد که ارتش رژیم صهیونیستی هر روز در میدان نبرد در نوار غزه از قدرت بالای مبارزان حماس غافلگیر می‌شود. در همین راستا، "یوسی یهوشوع" تحلیلگر نظامی روزنامه یدیعوت احرونوت بیان کرد که پس از گذشت یک ماه از حمله زمینی به غزه، جنگ در پایگاه‌های اجتماعی حماس بسیار شدیدتر شده است که در نتیجه آن تلفات سنگینی به نیروهای ارتش وارد شده است.

توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی شهرک رامیا، مروحین و عیتا الشعب در جنوب لبنان را مورد حمله قرار داد. حزب الله لبنان اعلام کرد مقر فرماندهی جدید ارتش رژیم صهیونیستی در جنوب پایگاه یعرا در شمال فلسطین اشغالی را هدف حمله پهبادی قرار داده و تلفاتی دقیق و قطعی به نیروهای دشمن وارد کرده است.

تحلیلگر نظامی هاآرتص: شرایط نبرد در غزه پیچیده‌تر شده است/ هلاکت بیش از ۳۰ صهیونیست طی درگیری‌های روز گذشته غزه/ روزنامه‌نگار صهیونیست: تعداد حقیقی کشته‌ها سه برابر بیشتر از آن چیزی است که اعلام شده/ حمله راکتی گسترده به سرزمین‌های اشغالی از جنوب لبنان/ گوترش: از موضعم برای برقراری آتش بس در غزه کوتاه نخواهم آمد+ عکس و فیلم
کوچ اجباری مردم فلسطین به جنوب غزه

ارتش رژیم صهیونیستی رسما به زخمی شدن ۱۵۹۳ نظامی خود از آغاز جنگ در غزه اذعان و تاکید کرد که حال ۲۵۵ نفر از آن‌ها وخیم است. ارتش رژیم صهیونیستی همچنین تعداد مجروحان خود از آغاز حمله زمینی به غزه را ۵۵۹ نفر اعلام کرده که حال ۱۲۷ نفر از آن‌ها وخیم است. طبق بیانیه ارتش رژیم صهیونیستی، ۴۱۶ نظامی در بیمارستان‌ها بستری هستند که ۴۰ نفر از آن‌ها وضعیت وخیمی دارند و وضعیت ۲۱۱ نفر هم متوسط است.

پایگاه خبری عبری زبان "حدشوت بزمان" اعلام کرد "نتنائیل مناحیم ایتان" افسر اسرائیلی از منطقه معالیه افرایم از نیروهای یگان ۶۶۹ بر اثر انفجار بمب در نوار غزه کشته شده است. منبع مذکور همچنین از زخمی شدن ۵ نظامی دیگر خبر داد و گفت حال دو نفر از آن‌ها وخیم است.

خبرنگار الجزیره اعلام کرد هم اکنون درگیری‌های بسیار شدیدی بین مبارزان مقاومت فلسطین و نیروهای اشغالگر اسرائیلی در عمق اردوگاه جبالیا در شمال نوار غزه جریان دارد. گردان‌های قسام اعلام کرد مبارزان این گردان‌ها در غرب جبالیا در شمال نوار غزه وارد درگیری‌های بسیار شدیدی از فاصله صفر با نظامیان اشغالگر اسرائیلی شدند و گروهی از نیروهای کماندوی اسرائیلی را با راکت و بمب‌های ضدنفر هدف قرار دادند که این نیروها کشته و زخمی شدند.

نبرد سخت در محله خان‌یونس

منابع عبری زبان اعلام کردند گروهی از نیروهای اشغالگر اسرائیلی در اردوگاه جبالیا به محاصره مبارزان مقاومت درآمدند. این منابع تاکید کردند که در این درگیری‌ها تعدادی نظامی اسرائیلی کشته و زخمی شدند. الجزیره هم از درگیری شدید مقاومت با نظامیان اسرائیلی در مناطق شرقی شهر غزه خبر داده است.

خبرنگار الجزیره اعلام کرد که دست کم ۱۵ موشک از جنوب لبنان به سمت شهرک‌های صهیونیست‌نشین در منطقه الجلیل غربی در شمال فلسطین اشغالی شلیک شده است. حزب الله لبنان اعلام کرد از صبح امروز تا این لحظه ۵ عملیات را در مرزهای شمالی علیه اشغالگران اسرائیلی انجام داده است. حزب الله عنوان کرد که یکی از این عملیات‌ها با پهبادهای انتحاری انجام شده است. در این حملات تلفات سنگینی به نیروهای اشغالگر اسرائیلی وارد شده است.

انهدام ادوات زرهی و تلفات رژیم صهیونیستی ادامه دارد

بر اساس گزارش های منتشر شده از سوی رسانه مقاومت فلسطین،‌ طی امروز و تا این لحظه، بیش از ده‌ها خودروی زرهی از جمله تانک،‌ بولدوزر و ... توسط رزمندگان مقاومت منهدم شده و تنها امروز بیش از ۳۰ صهیونیست به هلاکت رسیده اند.

تظاهرات در نقاط مختلف جهان در حمایت از مردم غزه ادامه دارد

ابوعبیده سخنگوی گردان‌های قسام اعلام کرد: بعد از ۶۵ روز از آغاز نبرد طوفان الاقصی و پس از پایان آتش‌بس موقت در غزه، دشمن جنایتکار اسرائیلی همچنان به حملات وحشیانه خود علیه مردم غزه ادامه می‌دهد و در حال انتقام‌گیری از زنان و کودکان است و بیمارستان‌ها، خانه‌ها و مراکز غیرنظامی را هدف قرار می‌دهد و این تنها دستاورد دشمن در غزه بوده است.

ابوعبیده: مجاهدان ما طی ۱۰ روز اخیر بیش از ۱۸۰ خودروی زرهی دشمن را به طور کامل یا جزئی منهدم کردند. مجاهدان ما خودروهای زرهی دشمن را با راکت‌های یاسین ۱۰۵، تاندوم و بمب مورد حمله قرار دادند. دست به عملیات‌های مختلفی علیه نیروهای اشغالگر اسرائیلی اعم از حمله به نیروهای پیاده، عملیات تک‌تیراندازی و منفجر کردن میادین مین زدیم. نیروهای پیاده دشمن را در ساختمان‌ها با راکت‌های ضدزره و ضدنفر هدف قرار داده و آن‌ها را از فاصله صفر به قتل رساندیم. تعداد زیادی از نیروهای اشغالگر را به طور قطع به قتل رساندیم. دشمن در تمامی محورهای نبرد شکست خورده و هر اندازه جنگ را ادامه دهد، نتیجه‌ای جز شکست نخواهد داشت.

وی افزود: مجاهدان ما پس از نزدیک شدن به نیروهای دشمن در مناطق شجاعیه، الزیتون، شیخ رضوان، اردوگاه جبالیا، بیت لاهیا، شرق دیر البلح و شرق و شمال خان یونس در جنوب نوار غزه بیش از ۱۸۰ خودروی زرهی را به طور کامل یا جزئی منهدم کردند.

گردان‌های قسام اعلام کرد مجاهدان این گردان‌ها یک بمب قدرتمند ضدنفر را در منطقه المعری در شمال شرق خان یونس در میان شمار زیادی از نظامی اسرائیلی منفجر کردند که در نتیجه آن این نیروها کشته و زخمی شدند.

تحلیلگر نظامی هاآرتص: شرایط نبرد در غزه پیچیده‌تر شده است/ هلاکت بیش از ۳۰ صهیونیست طی درگیری‌های روز گذشته غزه/ روزنامه‌نگار صهیونیست: تعداد حقیقی کشته‌ها سه برابر بیشتر از آن چیزی است که اعلام شده/ حمله راکتی گسترده به سرزمین‌های اشغالی از جنوب لبنان/ گوترش: از موضعم برای برقراری آتش بس در غزه کوتاه نخواهم آمد+ عکس و فیلم
هدف قرار دادن ادوات زرهی رژیم صهیونیستی

قسام دقایقی بعد اعلام کرد مجاهدان این گردان‌ها مجددا به سمت نیروهای دشمن بازگشتند و متوجه شدند که از این نیروی ۱۵ نفره، ۱۳ نفر کشته شده و دو نفر زنده ماندند که آن‌ها را هم از پا درآوردند و به سلامت به پایگاه‌های خود بازگشتند.

جنگ در غزه پیچیده تر شده است

آموس هرئیل تحلیلگر نظامی روزنامه عبری زبان هاآرتص تاکید کرد که زمان باقی مانده (برای پایان موافقت بین‌المللی) با ادامه جنگ در خان یونس رو به پایان است و جنگ و درگیری‌ها در این شهر هر لحظه خطرناک‌تر و پیچیده‌تر خواهد شد.

وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی اعلام کرد که از اول جنگ کنونی تا به امروز بیمارستان‌های اسرائیلی ۱۰۵۸۴ نظامی و غیر نظامی را تحت درمان قرار داده که از این تعداد ۱۳۱ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

تحلیلگر نظامی هاآرتص: شرایط نبرد در غزه پیچیده‌تر شده است/ هلاکت بیش از ۳۰ صهیونیست طی درگیری‌های روز گذشته غزه/ روزنامه‌نگار صهیونیست: تعداد حقیقی کشته‌ها سه برابر بیشتر از آن چیزی است که اعلام شده/ حمله راکتی گسترده به سرزمین‌های اشغالی از جنوب لبنان/ گوترش: از موضعم برای برقراری آتش بس در غزه کوتاه نخواهم آمد+ عکس و فیلم
تظاهرات در لندن در حمایت از مردم مظلوم غزه

آریل شمعون روزنامه‌نگار صهیونیستی: چرا دولت آمار حقیقی کشته‌ها و مجروحان و خسارات وارده به خودروها و ادوات جنگی در غزه را اعلام نمی‌کند؟ تعداد حقیقی کشته‌ها سه برابر بیشتر از آن چیزی است که اعلام شده، بیش از ۲۵۰ افسر و نظامی اسرائیلی بینایی خود را به طور کامل از دست دادند و بیش از ۵۰۰ خودروی نظامی هم منهدم شده است.

روزنامه عبری زبان هاآرتص به نقل از یک منبع امنیتی اسرائیلی اعلام کرد که مانور نظامی برای فراهم کردن شرایط توافقی دیگر برای مبادله اسرا بی‌نتیجه بود و راه به جایی نبرد.

می توانید پوشش لحظه به لحظه مشرق از عملیات طوفان الاقصی در روزهای گذشته را اینجا مرور کنید:

روز اول: شکست تاریخی رژیم صهیونیستی/ اسارت تعدادی بالایی از نظامیان به دست رزمندگان مقاومت/ نتانیاهو: روزهای سختی در پیش داریم

روز دوم: رژیم صهیونیستی زیر آتش خشم فلسطینیان می‌سوزد

روز سوم: تلفات صهیونیست‌ها در اثر حملات موشکی حزب الله / سخنگوی القسام: نبردهای ما در بسیاری از نقاط ادامه دارد

روز چهارم: فرمان تخلیه صهیونیست‌ها از شهرک هم مرز با لبنان/ شلیک خمپاره از خاک سوریه به سرزمین های اشغالی/ هشدار رهبر انصارالله یمن در رابطه با هرگونه دخالت آمریکا به سود رژیم صهیونیستی

روز پنجم: شروع درگیری در کرانه باختری/ کشته های رژیم صهیونیستی به ۱۳۰۰ نفر رسید/ تلفات ارتش رژیم صهیونیستی به ۱۸۹ نفر افزایش یافت/ورود نیروهای تازه نفس قسام به خط مقدم جنگ

روز ششم و هفتم: انتشار خبر سرنگونی یک بالگرد ارتش رژیم صهیونیستی/اختلاف میان نتانیاهو و وزیرجنگ رژیم صهیونیستی/حزب الله چندین هدف در سرزمین های اشغالی را مورد حمله قرار داد

روز هشتم: تبادل آتش میان حزب‌الله و اشغالگران صهیونیست/ موشک باران تل‌آویو، ‌عسقلان و اشدود/ شمار کشته‌های ارتش اسرائیل به ۲۶۵ نفر رسید

روز نهم: تعدادی شهدای حملات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی به ۲۷۵۰ نفر رسید/ نتانیاهو: هیچ آتش بس بشر دوستانه ای وجود ندارد/ خبرنگار صهیونیست: حزب الله عملا تبدیل به یک طرف جنگ شده است

روز دهم: تل‌آویو آماج حملات موشکی مقاومت غزه/ وزیر امورخارجه ایران: اگر فوری جنایات صهیونیست‌ها متوقف نشود، جبهه‌های جدید به رویشان گشوده خواهد شد

روز یازدهم: جنایت هولناک رژیم صهیونیستی در غزه/ چند صد فلسطینی در حمله صهیونیست‌ها به یک بیمارستان به شهادت رسیدند/ حمله به مراکز رژیم صهیونیستی در چندین کشور پس از جنایت بیمارستان معمدانی

روز دوازدهم: شبکه عبری کان: امروز شدیدترین روز جنگ در مرز شمالی فلسطین اشغالی و لبنان بود / تل‌آویو امروز بیش از چند مرتبه مورد حملات راکتی مقاومت قرار گرفت

روز سیزدهم: حمله به مواضع آمریکا در عراق و سوریه/ تبادل آتش میان رژیم صهیونیستی و حزب الله لبنان/ حمله به پایگاه آمریکایی عین الاسد/ شلیک موشک از یمن به سمت سرزمین های اشغالی

روز چهاردهم: حمله به نیروهای آمریکایی در کردستان عراق/هلاکت چند نظامی صهیونیست در حمله حزب الله لبنان/ اسرائیل تخلیه شهرک کریات شمونا در شمال فلسطین اشغالی را آغاز کرد

روز پانزدهم: حملات حزب الله به مواضع رژیم صهیونیستی ادامه دارد/ تظاهرات صهیونیست‌ها علیه بنیامین نتانیاهو/ حمله مجدد به پایگاه عین الاسد

روز شانزدهم: نتانیاهو حمله زمینی را به تعویق انداخت/ شلیک کورنت از سوی نیروهای حزب الله ادامه دارد/ اولین تلاش صهیونیست‌ها برای ورود به غزه ناکام ماند/ تلفات نظامیان رژیم صهیونیستی به ۳۰۷ نفر رسید

روز هفدهم: حمله به ۳ پایگاه‌ آمریکا در عراق/ آمریکایی‌ها ترجیح میدهند که حمله زمینی به غزه انجام نگیرد/ وزیر جنگ رژیم صهیونیستی: مرحله بعدی عملیات علیه غزه، جنگ ترکیبی دریایی، هوایی و خاکی خواهد بود

روز هجدهم: حمله تند رئیس سازمان ملل به اقدامات رژیم صهیونیستی/حمله سنگین موشکی مقاومت فلسطین به تل‌آویو/ سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی: سوخت تحت هیچ شرایطی وارد غزه نخواهد شد

روز نوزدهم: نایب رئیس دفتر سیاسی حماس خطاب به صهیونیست‌ها: منتظر باشید، جنگ هنوز شروع نشده است/هلاکت نیروهای ویژه آمریکا در درگیری با نیروهای مقاومت

روز بیستم: شهدای حملات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی از ۷۰۰۰ نفر گذشت/ تعطیلی فرودگاه بن گورین/حمله مجدد نیروهای مقاومت به پایگاه آمریکا/ انهدام بالگرد ارتش رژیم صهیونیستی توسط نیروهای قسام

روز بیست‌ ویکم: غزه از زمین، هوا و دریا زیر حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی قرار دارد/ حملات موشکی سنگین نیروهای مقاومت به مناطق اشغالی/ اخبار غیررسمی حاکی از درگیری در مرز غزه است

روز بیست‌ و دوم: فشار داخلی صهیونیست‌ها بر نتانیاهو ادامه دارد/ حمله راکتی نیروهای مقاومت به دیمونا/ شکست مجدد صهیونیست‌ها در ورود زمینی به غزه

روز بیست‌ وسوم:حملات و ضربات پی در پی نیروهای مقاومت به رژیم صهیونیستی/ زمین‌گیر شدن ارتش صهیونیستی در ورودی‌های نوار غزه/ احتمال ریزش بیمارستان‌های اصلی غزه

روز بیست و چهارم: افزایش آمار تلفات رژیم صهیونیستی به بالای ۱۵۰۰ نفر/ تعداد تلفات نیروهای نظامی رژیم صهیونیستی به ۳۱۵ نفر رسید/ مناطق اشغالی زیر آتش نیروهای مقاومت/ چند حمله زمینی صهیونیست‌ها دفع شد

روز بیست و پنجم: هلاکت و زخمی شدن ۱۲۰ نظامی صهیونیستی در درگیری با حزب الله/ جنایتی دیگر از صهیونیست‌ها، این بار در اردوگاه جبالیا/ درگیری شدید مقاومت و اشغالگران در شمال غرب غزه

روز بیست‌ و ششم: ضربات پی در پی مقاومت به ارتش رژیم صهیونیستی در غزه/ حمله مجدد یمن به رژیم صهیونیستی/درگیری شدید نظامیان با نیروهای مقاومت/ اذعان گالانت به تلفات سنگین رژیم در مرز غزه

روز بیست و هفتم: درگیری‌های نفس‌گیر میان ارتش رژیم صهیونیستی و نیروهای مقاومت/ حملات پی در پی مقاومت به شمال سرزمین های اشغالی/ نتانیاهو: متأسفانه در میان نیروهایمان تلفات داریم

روز بیست و هشتم: افزایش تلفات صهیونیست‌ها در درگیری با رزمندگان مقاومت/ ناتوانی صهیونیست‌ها از پیشروی زمینی در غزه/ حملات وحشیانه به غیرنظامیان غزه ادامه دارد
روز ب
یست و نهم: حمله شدید هوایی جنگنده‌های اسرائیلی به مناطقی در جنوب لبنان/ مقاومت فلسطین اشدود و عسقلان را مورد حملات راکتی قرار داد/ حمله صهیونیست‌ها به خانه اسماعیل هنیه

روز سی ام: شکار نظامیان و ادوات ارتش رژیم صهیونیستی در غزه/ حملات مستمر به مناطق اشغالی از سوی مقاومت فلسطین/ حمله موشکی حزب الله به داخل مرزهای رژیم صهیونیستی

روز سی و یکم: ارتش‌صهیونیست‌ها کماکان بدون دستاورد/ لیبرمن: منتظر استعفای نتانیاهو از نخست وزیری هستیم/ رئیس سابق شعبه عملیات و برنامه‌ریزی ارتش رژیم صهیونیستی: هیچ نشانه‌ای دال بر شکست حماس وجود ندارد

روز سی و دوم: حملات مستمر مقاومت به تل آویو/ انهدام تانک‌های رژیم صهیونیستی، یکی پس از دیگری/ صهیونیست‌ها کماکان نگران افزایش تلفات و خسارات در نبرد غزه/ حملات به پایگاه‌های آمریکایی ادامه دارد

روز سی و سوم: ضربات پی در پی به ارتش رژیم صهیونیستی توسط رزمندگان مقاومت فلسطین/ انهدام بیش از ۱۰ تانک و خودروی زرهی توسط نیروهای مقاومت در یک روز/ صهیونیست‌ها مجبور به استفاده از تانک‌های قدیمی شدند

روز سی و چهارم: ایهود باراک: بنیامین نتانیاهو از لحاظ روحی کاملا درهم شکسته است/ حمله موفق نیروهای یمن به سرزمین های اشغالی/نیروهای مسلح یمن: اهداف حساس و مختلف دشمن صهیونیستی را با موشک‌های بالستیک مورد حمله قرار دادیم/ انهدام دو تانک رژیم صهیونیستی توسط حزب الله

روز سی و پنجم: نبرد شدید میان نیروهای مقاومت و نظامیان رژیم صهیونیستی/ حملات راکتی نیروهای مقاومت به سرزمین‌های اشغالی ادامه دارد/ حمله رژیم صهیونیستی به یک مرکز درمانی در جنوب لبنان/ فرمانده یگان زرهی ارتش رژیم صهیونیستی به هلاکت رسید

روز سی و ششم: حمله حزب الله به دو پایگاه ارتش رژیم صهیونیستی/ وزیر جنگ رژیم صهیونیستی: حزب الله در حال ارتکاب اشتباهی بزرگ است/ شمار شهدای غزه تا این لحظه از ۱۱۱۰۰ نفر فراتر رفته است

روز سی و هفتم: بورس تل‌آویو پس از پرتاب موشک از لبنان سقوط کرد/ حزب الله لبنان: نظامیان لجستیک ارتش اشغالگر را هدف قرار دادیم/ ارتش رژیم صهیونیستی: هیچ استثنایی برای بمباران ‌غزه قائل نیستیم

روز سی و هشتم: ابوعبیده: مجاهدان ما مخفیگاه‌های دشمن را با راکت‌های ضدنفر مورد حمله قرار دادند/ حملات راکتی مقاومت به تل آویو و دیگر مناطق اشغالی

روز سی و نهم: افزایش تلفات نظامیان رژیم صهیونیستی/ حمله موشکی از یمن و سوریه به اهدافی در سرزمین‌های اشغالی/ انهدام ده‌ها دستگاه ادوات نظامی و زرهی ارتش اشغالگر در غزه/ افزایش شهدا به ۱۱۳۲۰ نفر

روز چهلم: حمله حزب الله لبنان و تلفات قطعی صهیونیست‌ها/ نتانیاهو باید برکنار شود/ پیشرفت مذاکرات برای مبادله اسرا و آتش بس موقت

روز چهل و یکم: تلفات رژیم صهیونیستی در نبرد طوفان الاقصی به ۳۷۰ نفر افزایش یافت/ نتانیاهو در امضای قراداد مبادله اسرا تعلل می‌کند/ ادامه حملات مقاومت لبنان به سرزمین‌های اشغالی

روز چهل و دوم: سخنگوی قسام: تلفات اسرائیل بسیار بیشتر از آن چیزی است که تصور می‌کنید/ حمله حزب الله به ۱۳ پایگاه رژیم صهیونیستی طی یک روز/ رئیس سنتکام وارد فلسطین اشغالی شد

روز چهل و سوم: ادامه جنایت‌های رژیم صهیونیستی علیه کودکان و زنان/ نزدیک به ۴۰۰ نظامی صهیونیست از ابتدای جنگ به هلاکت رسیده‌اند/ شهدای غزه از ۱۲ هزار نفر گذشت

روز چهل و چهارم: کشتی تاجر صهیونیست در دست نیروهای یمن/ عقب راندن تانک‌های ارتش رژیم صهیونیستی توسط رزمندگان قسام/ شلیک بیش از ۱۰۰۰ موشک توسط حزب الله از آغاز عملیات طوفان الاقصی

روز چهل و پنجم: گسترده‌ترین حمله راکتی به تل آویو از آغاز عملیات طوفان الاقصی/ هک پایگاه اینترنتی سرویس‌های امنیت داخلی رژیم صهیونیستی/ شبکه کان: اسرائیل به انعقاد قرارداد مبادله اسرا چراغ سبز نشان داد

روز چهل و ششم: انهدام ۹ تانک، ۳ نفربر و یک خودروی نظامی دیگر اشغالگران توسط نیروهای مقاومت/ درگیری مسلحانه شدید مبارزان مقاومت با اشغالگران اسرائیلی در شهرک قباطیه در جنوب جنین

روز چهل و هفتم: کابینه دولت رژیم صهیونیستی توافق مبادله اسرا را تصویب کرد/ قطر: توافق مبادله اسرا طی ۲۴ ساعت دیگر اجرا خواهد شد/ مشاور نتانیاهو: اسرائیل آماده تمدید مدت آتش بس است

روز چهل و هشتم: بزرگترین حمله به مناطق شمالی فلسطین اشغالی از ابتدای جنگ/ درگیری های شدید میان نیروهای مقاومت و نظامیان رژیم صهیونیستی ساعاتی قبل از شروع آتش بس

روز چهل و نهم تا پنجاه و یکم/ آتش بس غزه :آخرین تحولات سرزمین‌های اشغالی پس از شروع آتش بس در غزه/ ورود کامیون‌های سوخت و کمک‌های بشردوستانه از گذرگاه رفح/ فلسطینیان در حال بازگشت به منازل خود در شمال غزه

روز پنجاه و دوم/ آتش بس غزه: آتش بس غزه دو روز دیگر تمدید شد/ حماس توانست ثابت کند در شمال نوار غزه شکست نخورده است

روز پنجاه و سوم/ آتش بس غزه: مقاومت فلسطین: هرگونه نقض آتش‌بس در غزه توسط رژیم صهیونیستی را زیر نظر داریم

روز پنجاه چهارم/ آتش بس غزه: آتش بس غزه دو روز دیگر تمدید شد/ حماس توانست ثابت کند در شمال نوار غزه شکست نخورده است/ یورش صهیونیست‌ها به جنین ادامه دارد

روز پنچاه و پنجم: احتمال از سرگیری جنگ در غزه/ آتش‌بس فقط یک روز تمدید شد/ انصار الله یمن به از سرگیری حملات علیه رژیم صهیونیستی تهدید کرد

روز پنجاه و ششم: پایان آتش بس موقت در غزه و آغاز حملات رژیم صهیونیستی/ درگیری‌های شدید نیروهای مقاومت و رژیم صهیونیستی/کمک تسلیحاتی آمریکا به رژیم صهیونیستی

روز پنجاه و هفتم: جنایت هولناک صهیونیست‌ها در جبالیا و شهادت بیش از ۱۰۰ فلسطینی/ راکت باران تل‌آویو توسط مقاومت فلسطین

روز پنجاه و هشتم: تلفات سنگین صهیونیست‌ها در نبرد با رزمندگان مقاومت/ حملات بی‌وقفه مقاومت فلسطین به مناطق اشغالی/ حمله به رزم‌ناو آمریکا در دریای سرخ

روز پنجاه و نهم: دو حمله به جولان اشغالی در کمتر از ۲۴ ساعت/ هنوز ۱۳۷ اسرائیلی دیگر در غزه اسیر هستند

روز شصتم: هلاکت نظامیان صهیونیست در کمین‌های پی در پی رزمندگان مقاومت / ضربات بی‌وقفه حزب الله به رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی

روز شصت و یکم: بیمارستان کمال عدوان از خدمت خارج شد/ کشتار بی‌رحمانه غیرنظامیان فلسطینی در غزه ادامه دارد/ ۲۳ خودروی نظامی رژیم صهیونیستی منهدم شد

روز شصت دوم: عصبانیت رژیم صهیونیستی از نامه گوترش به شورای امنیت/ انهدام ۱۳۵ خودروی زرهی اشغالگران طی ۷۲ ساعت/ رژیم صهیونیستی غیرنظامیان با پرچم سفید را هم هدف قرار داد

روز شصت چهارم: تلفات‌گیری رزمندگان مقاومت از ارتش رژیم صهیونیستی همچنان ادامه دارد/ محکومیت اقدام آمریکا در وتوی آتش بس در غزه/ حملات بی‌وقفه حزب‌الله به پایگاه‌های اسرائیل/ کمک جدید تسلیحاتی آمریکا به رژیم صهیونیستی

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 12
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 7
 • ۱۸:۲۵ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۰
  5 13
  ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران باید مثل ارتش یمن به صورت رسمی علیه رژیم صهیونیسم اعلام جنگ کنند. خویشتنداری و بهانه گسترش جنگ را متوقف کنید. سکوت در چنین مواقعی جایز نیست.
  • ۲۱:۱۱ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۰
   4 3
   مرگ بر اسراییل
  • ۲۲:۰۰ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۰
   1 2
   ایران به موقع عمل میکنه
  • ارش ۲۲:۵۲ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۰
   9 2
   بیا برو بابا جنگ عراق ششصد میلیارد دلار خسارت به مملکت زد با این شرایط اقتصادی حالا بیایم با آمریکا و اسرائیل وارد جنگ هم بشیم خیلی مشتاقی خودت برسون لبنان
 • ۱۸:۵۷ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۰
  11 3
  علمای اسلام از شیعه و سنی و هر انسان آزاده ایی هرگونه تجارت و خرید و فروش با صهیون را حرام بدانند مثل ایران. با هر سودی که به اسقاطیل میرسه و پولی که بدست میآورن بمب و اسلحه درست میکنند و زن و بچه مسلمونا را میکشند و با حیله سرزمینهای مردم را میدزدن مثلأ مدتی است در قبرس صهیونیستها دارند زمین و مسقلات میخرند. اگر این قوم فاسد در امان باشند مطمئن باشید حتی سرزمینهای ساکنین جنوبی خلیج فارس را هم صاحب میشوند. صهیون زنده است با پول و سود ، اگر این را ازشون گرفته بشه با مرده دزدی هم نمیتوانند زنده بمونند.
 • ۲۰:۲۸ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۰
  2 4
  حماس چرا معبد بهایی را نمی زند
  • ۲۱:۲۱ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۰
   2 2
   ارزش موشک بیشتر است. هدف های نظامی مهم ترند. به موقعش سرویس بهداشتی میسازیم تا هر کس خواست گناهانش امرزیده شود به گور بها پی پی کند !
 • ۲۱:۰۵ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۰
  4 4
  الحمد لله خبرهای خوشی از پیروزی رزمندگان غزه به گوش می رسه النصر قریب
 • ۲۱:۱۱ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۰
  1 1
  مرگ بر آمریکا و اسراییل و انگلیس و فرانسه و آلمان و .... و کشورهای خائن منطقه و منافقین داخلی و خارجی و کفار و مشرکین و توطئه گران و فتنه گران ...
 • ۲۱:۴۰ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۰
  0 4
  اعلام جهاد علیه یهودیان صهیونیست را از علمای اسلام و مراجع تقلید خواستاریم. سپاه پاسداران و ارتش جمهوری اسلامی ایران باید خویشتنداری و بهانه خطر گسترش جنگ منطقه ای را کنار گذاشته و به صورت رسمی وارد نبرد غزه شوند و مثل ارتش یمن اسرائیل را موشک باران کنند. جنگ و کشتار مردم غزه به لحظات حساسی رسیده و بیانیه ها و تظاهرات مردمی دیگر کارساز نیست.
 • ۲۳:۱۰ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۰
  5 1
  اللهم عجل لولیک الفرج
 • بسیجی خط امام ۰۸:۲۲ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۱
  2 0
  بابا این ملعونا غزه رو با خاک یکسان کردند

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس