فایننشال‌تایمز: تونل‌های حماس بزرگ‌تر از متروی لندن است

ایالات متحده آمریکا در ادامه حمایت‌های جنایتکارانه خود، وتوی برقراری آتش بس در غزه را وتو کرد، تا پرونده جنایت‌های خود را تکمیل‌تر از گذشته کند.

سرویس جهان مشرق - درگیری‌های زمینی بین رزمندگان مقاومت و نظامیان رژیم صهیونیستی در شمال غزه و شرق شهر خانیونس در جنوب نوار غزه همزمان با بمبارانهای این رژیم ادامه دارد. گردان های القسام نیز بعد از ظهر امروز اعلام کرد که یک دستگاه تانک مرکاوای ارتش رژیم صهیونیستی را با موشک الیاسین ۱۰۵ منهدم کرد.

رسانه های فلسطینی نیز از شلیک چند موشک از لبنان به سوی شهرک های صهیونیست نشین «مسگاو عام» و «المطله» در شمال فلسطین اشغالی خبر می دهند. گروه‌های مقاومت فلسطین ۱۵ مهرماه (هفتم اکتبر) عملیات «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم اسرائیل آغاز کردند که سرانجام پس از ۴۵ روز نبرد و درگیری، سوم آذرماه ۱۴۰۲ ( ۲۴ نوامبر) میان اسرائیل و حماس آتش بس موقت چهار روزه یا همان وقفه برای تبادل اسرا برقرار شد.

به دنبال پایان آتش ‌بس‌موقت چهار روزه، قطر به عنوان یکی از کشورهای میانجی اعلام کرد که توافق حماس و تل آویو برای تمدید آتش بس به مدت ۴۸ ساعت حاصل شده است. حماس هم اعلام کرد که با قطر و مصر در مورد تمدید آتش‌بس بشردوستانه موقت برای ۲ روز دیگر، بر اساس همان شروط آتش‌بس قبلی به توافق رسید. صبح جمعه ۱۰ آذر( اول دسامبر) آتش‌بس موقت به پایان رسید و رژیم اسرائیل حملات علیه غزه را از سر گرفت.

«گلعاد اردان» سفیر رژیم صهیونیستی در سازمان ملل در خصوص پیش نویس قطعنامه برقراری آتش بس در غزه و وتوی آن از سوی آمریکا در شورای امنیت گفت: از آمریکا و «جو بایدن» رئیس جمهور این کشور به خاطر ایستادگی قاطع در کنار ما تشکر می‌کنم.

او بار دیگر به سازمان ملل متحد حمله کرد و موضعگیری این سازمان را به زعم خود جانبدارانه خواند و با فرافکنی و طرح ادعای شلیک موشک های مقاومت از درون مناطق مسکونی در جنوب نوار غزه گفت: بسیار شوکه‌کننده است که حماس از داخل مناطق مسکونی در جنوب غزه به سمت شهرک (صهیونیست نشین) «غوش دان» موشک شلیک می‌کند اما سازمان ملل وارد بررسی موضوع جانبدارانه می شود و حتی حماس را محکوم نمی‌کند.

الی کوهن وزیر خارجه رژیم صهیونیستی نیز در همین راستا به دبیرکل سازمان ملل بار دیگر حمله کرد و مدعی شد: «آنتونیو گوترش» دبیرکل سازمان ملل در کنار جنبش حماس ایستاده و موضعش لکه ننگی برای سازمان ملل است.

«فیصل بن فرحان» وزیر خارجه عربستان در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «پی.بی.اس» آمریکا گفت که ما شاهد کشتار بی‌سابقه در غزه هستیم و این کشتار با هیچ بهانه‌ای برای دفاع از خود، قابل توجیه نیست. وی افزود: تداوم عملیات نظامی به سود هیچ طرفی از جمله رژیم صهیونیستی نیست. وزیر خارجه عربستان روز جمعه در سفر به واشنگتن نیز خواستار آتش بس در غزه شد.

وی گفت که به نظر نمی‌رسد پایان دادن به جنگ در غزه اولویت جامعه بین المللی باشد. بن فرحان با درخواست از شورای امنیت سازمان ملل برای برقراری آتش‌بس در غزه ادامه داد: ما باید فوراً به جنگ پایان دهیم و این پیام ما است. وی به عنوان عضوی از هیات کشورهای عرب اسلامی به واشنگتن سفر کرده است.


تحولات سرزمین های اشغالی - روز شصت و چهارم

وتو قطعنامه آتش بس در غزه توسط آمریکا

معاون نماینده آمریکا در سازمان ملل در جلسۀ شورای امنیت تاکید کرد که واشنگتن از درخواست‌ها برای آتش‌بس فوری انسان دوستانه در غزه حمایت نمی‌کند. ۱۳ کشور به این قطعنامه رای موافق دادند، انگلیس رای ممتنع داد و آمریکا هم آن را وتو کرد.

جنبش مقاومت اسلامی حماس طی بیانیه‌ای اعلام کرد: کارشکنی دولت آمریکا در مسیر تصویب قطعنامه‌ای در شورای امنیت که خواستار آتش‌بس فوری در غزه بود، را شدیدا محکوم می‌کنیم و دولت آمریکا را در قتل و کشتار مردم فلسطین از طریق ارائه حمایت‌های سیاسی و نظامی به رژیم اشغالگر برای ادامه کشتار جمعی ساکنان غزه شریک می‌دانیم.

تلفات‌گیری رزمندگان مقاومت از ارتش رژیم صهیونیستی همچنان ادامه دارد/ محکومیت اقدام آمریکا در وتوی آتش بس در غزه/ حملات بی‌وقفه حزب‌الله به پایگاه‌های اسرائیل/ کمک جدید تسلیحاتی آمریکا به رژیم صهیونیستی/ ادامه انهدام خودروهای زرهی دشمن توسط نیروهای فلسطینی+ عکس و فیلم
وتوی قطعنامه آتش بس توسط آمریکا

حماس همچنین از کشورهایی که به این قطعنامه رای موافق دادند، به ویژه روسیه و چین و گروه عربی تقدیر کرد و از جامعه بین‌الملل خواست اقداماتی جدی و ملموس برای توقف کشتار وحشیانه مردم غزه که جزو فجیع‌ترین جنایات در عصر حاضر است، انجام دهد.

نماینده چین در شورای امنیت گفت: استفاده آمریکا از حق وتو علیه قطعنامه شورای امنیت در مورد آتش‌بس فوری در غزه به رغم ادامه کشتارها، مایه تاسف است. معاون نماینده روسیه در شورای امنیت در واکنش به وتو آمریکا گفت: وتوی قطعنامه شورای امنیت به معنی حکم آمریکا به اعدام هزاران و شاید هم ده‌ها هزار فلسطینی است.

حملات خمپاره ای مقاومت به مواضع صهیونیست‌ها

سازمان دیدبان حقوق‌بشر اعلام کرد کاخ‌سفید با وتوی قطعنامه شورای امنیت برای آتش‌بس فوری در غزه خود را در جنایات جنگی رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه شریک می‌کند. لوئیس شاربونو، مدیر بخش سازمان ملل دیدبان حقوق‌بشر گفت وتوی این قطعنامه در شورای امنیت در حقیقت مانع برداشتن گام‌هایی شده که خود آمریکا بارها از رژیم صهیونیستی و گروه‌های فلسطینی تقاضای انجام آنها را کرده بود. او تصریح کرد: «آمریکا با ادامه حمایت تسلیحاتی از اسرائیل و کمک دیپلماتیک به پوشاندن جنایاتی مانند مجازات جمعی فلسطینیان در غزه، خود را در معرض هم‌دستی و شریک شدن در جنایات جنگی» قرار می‌دهد.

نتانیاهو باید برود

شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی تاکید کرد که بر اساس یک نظرسنجی انجام شده، ۴۱ درصد صهیونیست‌ها گفته‌اند بنیامین نتانیاهو بلافاصله بعد از جنگ باید استعفا دهد و ۳۱ درصد نیز گفته‌اند او همین الان باید استعفا دهد. این شبکه افزود که نتانیاهو در وضعیت خوبی قرار ندارد و بسیار نگران است.

تلفات‌گیری رزمندگان مقاومت از ارتش رژیم صهیونیستی همچنان ادامه دارد/ محکومیت اقدام آمریکا در وتوی آتش بس در غزه/ حملات بی‌وقفه حزب‌الله به پایگاه‌های اسرائیل/ کمک جدید تسلیحاتی آمریکا به رژیم صهیونیستی/ ادامه انهدام خودروهای زرهی دشمن توسط نیروهای فلسطینی+ عکس و فیلم
بیمارستان یافای غزه بعد از بمباران

شبکه عبری زبان کان اعلام کرد که بیش از ۷۵ درصد صهیونیست‌های ساکن شهرک‌های مجاور نوار غزه گفته‌اند حتی پس از پایان جنگ حاضر به بازگشت به این منطقه نیستند.

وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد که در ۲۴ ساعت گذشته ۷۱ شهید و ۱۶۰ مجروح دیگر در نتیجه حملات اشغالگران اسرائیلی به بیمارستان شهدای الاقصی انتقال داده شدند.

از آغاز نبرد طوفان الاقصی در غزه تاکنون ۲۸۰ فلسطینی در کرانه باختری به شهادت رسیدند. مرکز داده‌های فلسطینی معطی در گزارشی تاکید کرد که تاکنون ۶۴ نفر در جنین، ۴۴ نفر در طولکرم، ۳۷ نفر در الخلیل، ۳۶ نفر در نابلس، ۲۷ نفر در قدس، ۲۶ نفر در رام الله، ۱۸ نفر در طوباس، ۱۱ نفر در قلقیلیه، ۷ نفر در بیت لحم، ۷ نفر در اریحا و ۳ نفر در سلفیت به شهادت رسیدند.

خوشحالی رزمنده فلسطینی پس از زدن به تانک

تاکنون بیش از ۳۴۰۰ نفر دیگر در کرانه باختری در حملات اشغالگران اسرائیلی زخمی شدند و بیش از ۳۳۰۰ فلسطینی هم به بازداشت نظامیان اسرائیلی درآمدند.

دیده‌بان حقوق بشر اروپا مدیترانه تاکید کرد که ۲.۳ میلیون نفر در نوار غزه که بیش از ۴۵ درصد از آن‌ها کودک هستند، نه فقط به سبب حملات و بمباران‌های وحشیانه، بلکه به سبب انتشار انواع بیماری در سایه فروپاشی سیستم بهداشت با مرگ دست و پنجه نرم می‌کنند.

آمریکا به وزیر خارجه تشکیلات خودگردان اجازه اظهارنظر نداد

دولت آمریکا به «ریاض المالکی» وزیر خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین و عضو گروه ارتباط سازمان همکاری اسلامی و اتحادیه عرب اجازه اظهارنظر نداد. ریاض المالکی که به همراه شماری از مقامات کشورهای عربی به آمریکا سفر کرده، دیشب در نشستی مطبوعاتی در هتل «فور سیزن» واشنگتن با رسانه‌ها گفت‌وگو نکرد.

تلفات‌گیری رزمندگان مقاومت از ارتش رژیم صهیونیستی همچنان ادامه دارد/ محکومیت اقدام آمریکا در وتوی آتش بس در غزه/ حملات بی‌وقفه حزب‌الله به پایگاه‌های اسرائیل/ کمک جدید تسلیحاتی آمریکا به رژیم صهیونیستی/ ادامه انهدام خودروهای زرهی دشمن توسط نیروهای فلسطینی+ عکس و فیلم
حمله حزب الله به مواضع رژیم صهیونیستی

علت این مسئله پس از آن مشخص شد که یک خبرنگار سؤالی از ریاض المالکی پرسید، اما «فیصل بن فرحان» وزیر امور خارجه عربستان سعودی به این سؤال پاسخ داد و گفت: «آقای المالکی نمی‌تواند به سؤال شما پاسخ دهد چون دولت آمریکا او را محدود کرده و او نمی‌تواند با مطبوعات در ارتباط باشد».

درگیری میدانی در غزه/ استمرار حملات حزب الله لبنان

یک منبع در گردان‌های قسام اعلام کرد که مجاهدان این گردان‌ها دو گروه از نیروهای کماندوی ارتش رژیم صهیونیستی را در کمین‌هایی سخت و محکم در محله شیخ رضوان و منطقه الکرامه در شهر غزه گرفتار کرده‌اند. منبع مذکور اشاره کرد که مجاهدان قسام موفق شدند هر دو گروه از نیروهای دشمن را از پا درآورده و به سلامت عقب بنشینند. امروز درگیری‌های بسیار شدید بین مقاومت فلسطین و نظامیان اشغالگر اسرائیلی در محله شیخ رضوان در شمال شهر غزه رخ داد. نیروهای مقاومت نیروها و ادوات جنگی ارتش رژیم صهیونیستی را در محور شمال خان یونس با خمپاره در هم کوبیدند.

مجاهدان این گردان‌ها از صبح امروز وارد درگیری‌های بسیار شدیدی از فاصله صفر با نیروهای اشغالگر اسرائیلی در غرب اردوگاه جبالیا در شمال نوار غزه شدند. رزمندگان مقاومت، در محله شیخ رضوان در غرب غزه، یک خودروی زرهی اسرائیلی را که تعدادی نظامی صهیونیست پشت آن پناه گرفته بودند، با راکت ضدزره تاندوم هدف قرار داده و تلفاتی قطعی به دشمن وارد کرده است.

لحظه انهدام تانک مرکاوای رژیم صهیونیستی

حزب الله لبنان اعلام کرد گروهی از نیروهای اشغالگر اسرائیلی را در اطراف پایگاه المطله در شمال فلسطین اشغالی هدف قرار داده و تلفاتی قطعی به دشمن وارد کرده است. توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی منطقه "رویسات السماقه" در بلندی‌های کفرشوبا و شهرک میس الجبل در جنوب لبنان را هدف قرار داد. حزب الله لبنان گروهی از نظامیان اشغالگر اسرائیلی را در پایگاه رامیا در شمال فلسطین اشغالی با اسلحه مناسب هدف قرار داده و تلفاتی قطعی به آن‌ها وارد کرده است. منابع عبری زبان از حمله موشکی از جنوب لبنان به پایگاه‌های ارتش رژیم صهیونیستی در منطقه "هار دوف" در شمال فلسطین اشغالی خبر دادند.

حزب الله لبنان اعلام کرد ۳ پایگاه ارتش رژیم صهیونیستی را در شمال فلسطین اشغالی هدف قرار داده است. حزب الله بیان کرد که نیروهای پیاده دشمن را در پایگاه "رویسه العاصی"، پایگاه البغدادی و مقر فرماندهی لشکر ۹۱ در پایگاه برانیت را با سلاح‌های مناسب هدف قرار داده و تلفاتی قطعی به دشمن وارد کرده است. حزب الله لبنان از صبح امروز تا این لحظه ۹ پایگاه ارتش رژیم صهیونیستی را در مرزهای شمالی در حمایت از مردم و مقاومت در غزه هدف قرار داده است. ارتش رژیم صهیونیستی به زخمی شدن ۱۵ نظامی خود در حملات حزب الله به پایگاه‌های اسرائیلی در شمال فلسطین اشغالی طی دو روز گذشته اذعان کرده است.

تلفات‌گیری رزمندگان مقاومت از ارتش رژیم صهیونیستی همچنان ادامه دارد/ محکومیت اقدام آمریکا در وتوی آتش بس در غزه/ حملات بی‌وقفه حزب‌الله به پایگاه‌های اسرائیل/ کمک جدید تسلیحاتی آمریکا به رژیم صهیونیستی/ ادامه انهدام خودروهای زرهی دشمن توسط نیروهای فلسطینی+ عکس و فیلم
اصابت موشک قسام به مناطق اشغالی

نیروهای مسلح یمن اعلام کرد از این لحظه عبور از دریای عرب و دریای سرخ برای کشتی‌هایی که مقصدشان فلسطین اشغالی است ممنوع است. سخنگوی نیروهای مسلح یمن تاکید کرد: در صورت تامین‌نشدنِ غذا و داروی مردم غزه، علاوه بر کشتی‌های اسرائیلی از عبور کشتی‌هایی که مقصدشان "اسرائیل" است نیز جلوگیری می‌کنیم و صرف نظر از مالکیت کشتی آن را هدفی مشروع دانسته و مورد حمله قرار می‌دهیم.

آخرین آمار از شهدای فلسطین

وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد از آغاز جنگ در غزه در هفتم اکتبر گذشته تاکنون ۱۷۷۰۰ فلسطینی به شهادت رسیده و ۴۸۷۸۰ نفر دیگر نیز زخمی شدند. وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد نظامیان اشغالگر اسرائیلی تعدادی از زنان باردار را که برای زایمان به بیمارستان کمال عدوان در شمال نوار غزه مراجعه کرده بودند، به گلوله بسته و به شهادت رساندند. این وزارتخانه همچنین تاکید کرد که صهیونیست‌ها طی ساعات اخیر دو نفر از کادر پزشکی و درمانی را هم به شهادت رساندند.

ارتش رژیم صهیونیستی رسما به کشته شدن ۵ نظامی دیگر خود در نبردهای نوار غزه اذعان کرد. ارتش صهیونیستی همچنین از زخمی شدن ۱۲ نظامی دیگر در نوار غزه خبر داده و اعلام کرده وضعیت برخی از آنان وخیم است.

تخریب اموال یک مغازه دار در غزه توسط سرباز صهیونیست

گردان‌های قسام اعلام کرد پس از رصد حضور ده‌ها نظامی اشغالگر اسرائیلی در داخل مدرسه‌ای در شرق محله الزیتون در شهر غزه، اقدام به بمب‌گذاری و انفجار این مدرسه کرده که طی آن نظامیان صهیونیست کشته و زخمی شدند. گروهان‌های قدس اعلام کرد یک تانک اسرائیلی را در محله شجاعیه در شرق غزه با بمب "ثاقب" منهدم کرده و سه تانک دیگر را هم با راکت‌های ضدزره تاندوم هدف قرار داده است.

اسرای غزه را دفن کنید!

معاون شهردار قدس اشغالی خواستار دفن زنده اسرای فلسطینی ساکن نوار غزه شد. ارتش رژیم صهیونیستی اخیرا ده‌ها غیرنظامی فلسطینی را در شمال نوار غزه بازداشت و آن‌ها را عریان کرده و پس از شکنجه وحشیانه، به مکانی نامعلوم انتقال داد. "آریه کینگ" در یادداشتی در شبکه اجتماعی ایکس اسرای فلسطینی را نازی خوانده و گفت دفن زنده آن‌ها بهترین کاری است که می‌توان کرد چرا که آن‌ها جز گروهی از مورچه‌ها نیستند!

تلفات‌گیری رزمندگان مقاومت از ارتش رژیم صهیونیستی همچنان ادامه دارد/ محکومیت اقدام آمریکا در وتوی آتش بس در غزه/ حملات بی‌وقفه حزب‌الله به پایگاه‌های اسرائیل/ کمک جدید تسلیحاتی آمریکا به رژیم صهیونیستی/ ادامه انهدام خودروهای زرهی دشمن توسط نیروهای فلسطینی+ عکس و فیلم
حملات راکتی مقاومت فلسطین به سرزمین های اشغالی

پنتاگون اعلام کرد دولت بایدن بدون ارجاع به کنگره، از اختیارات اضطراری برای فروش ۱۴ هزار گلوله تانک به رژیم صهیونیستی استفاده کرده است. پنتاگون تاکید کرد که وزارت امور خارجه آمریکا از اختیارات اضطراری به موجب قانون نظارت بر صادرات سلاح استفاده کرده است. وزارت دفاع آمریکا بیان کرد که بلینکن توضیحات مفصلی به کنگره در رابطه با ضرورت ارسال فوری گلوله‌های تانک برای "اسرائیل" ارائه داده است.

آژانس آنروا وابسته به سازمان ملل اعلام کرد که از آغاز جنگ در غزه تا این لحظه ۱۳۳ نفر از کارکنان این سازمان در حملات رژیم صهیونیستی به شهادت رسیدند. آنروا تاکید کرد که بیشتر این افراد همراه با خانواده‌هایشان شهید شدند.

تبادل آتش میان رژیم صهیونیستی و حزب الله لبنان ادامه دارد

خبرنگار المنار اعلام کرد جنگنده‌های اسرائیلی مناطقی را در اطراف الناقوره، کوه بلاط، بلندی‌های کفرشوبا و کفر حمام در جنوب لبنان هدف حمله قرار داد.

مقاومت اسلامی عراق در پاسخ به جنایاتی که دشمن علیه مردم غزه مرتکب شد، روز گذشته با یازده عملیات، پایگاه‌های اشغالگر آمریکا در عراق و سوریه را هدف قرار داد و ده‌ها موشک و پهپاد آنها را مورد اصابت قرار داد.


می توانید پوشش لحظه به لحظه مشرق از عملیات طوفان الاقصی در روزهای گذشته را اینجا مرور کنید:

روز اول: شکست تاریخی رژیم صهیونیستی/ اسارت تعدادی بالایی از نظامیان به دست رزمندگان مقاومت/ نتانیاهو: روزهای سختی در پیش داریم

روز دوم: رژیم صهیونیستی زیر آتش خشم فلسطینیان می‌سوزد

روز سوم: تلفات صهیونیست‌ها در اثر حملات موشکی حزب الله / سخنگوی القسام: نبردهای ما در بسیاری از نقاط ادامه دارد

روز چهارم: فرمان تخلیه صهیونیست‌ها از شهرک هم مرز با لبنان/ شلیک خمپاره از خاک سوریه به سرزمین های اشغالی/ هشدار رهبر انصارالله یمن در رابطه با هرگونه دخالت آمریکا به سود رژیم صهیونیستی

روز پنجم: شروع درگیری در کرانه باختری/ کشته های رژیم صهیونیستی به ۱۳۰۰ نفر رسید/ تلفات ارتش رژیم صهیونیستی به ۱۸۹ نفر افزایش یافت/ورود نیروهای تازه نفس قسام به خط مقدم جنگ

روز ششم و هفتم: انتشار خبر سرنگونی یک بالگرد ارتش رژیم صهیونیستی/اختلاف میان نتانیاهو و وزیرجنگ رژیم صهیونیستی/حزب الله چندین هدف در سرزمین های اشغالی را مورد حمله قرار داد

روز هشتم: تبادل آتش میان حزب‌الله و اشغالگران صهیونیست/ موشک باران تل‌آویو، ‌عسقلان و اشدود/ شمار کشته‌های ارتش اسرائیل به ۲۶۵ نفر رسید

روز نهم: تعدادی شهدای حملات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی به ۲۷۵۰ نفر رسید/ نتانیاهو: هیچ آتش بس بشر دوستانه ای وجود ندارد/ خبرنگار صهیونیست: حزب الله عملا تبدیل به یک طرف جنگ شده است

روز دهم: تل‌آویو آماج حملات موشکی مقاومت غزه/ وزیر امورخارجه ایران: اگر فوری جنایات صهیونیست‌ها متوقف نشود، جبهه‌های جدید به رویشان گشوده خواهد شد

روز یازدهم: جنایت هولناک رژیم صهیونیستی در غزه/ چند صد فلسطینی در حمله صهیونیست‌ها به یک بیمارستان به شهادت رسیدند/ حمله به مراکز رژیم صهیونیستی در چندین کشور پس از جنایت بیمارستان معمدانی

روز دوازدهم: شبکه عبری کان: امروز شدیدترین روز جنگ در مرز شمالی فلسطین اشغالی و لبنان بود / تل‌آویو امروز بیش از چند مرتبه مورد حملات راکتی مقاومت قرار گرفت

روز سیزدهم: حمله به مواضع آمریکا در عراق و سوریه/ تبادل آتش میان رژیم صهیونیستی و حزب الله لبنان/ حمله به پایگاه آمریکایی عین الاسد/ شلیک موشک از یمن به سمت سرزمین های اشغالی

روز چهاردهم: حمله به نیروهای آمریکایی در کردستان عراق/هلاکت چند نظامی صهیونیست در حمله حزب الله لبنان/ اسرائیل تخلیه شهرک کریات شمونا در شمال فلسطین اشغالی را آغاز کرد

روز پانزدهم: حملات حزب الله به مواضع رژیم صهیونیستی ادامه دارد/ تظاهرات صهیونیست‌ها علیه بنیامین نتانیاهو/ حمله مجدد به پایگاه عین الاسد

روز شانزدهم: نتانیاهو حمله زمینی را به تعویق انداخت/ شلیک کورنت از سوی نیروهای حزب الله ادامه دارد/ اولین تلاش صهیونیست‌ها برای ورود به غزه ناکام ماند/ تلفات نظامیان رژیم صهیونیستی به ۳۰۷ نفر رسید

روز هفدهم: حمله به ۳ پایگاه‌ آمریکا در عراق/ آمریکایی‌ها ترجیح میدهند که حمله زمینی به غزه انجام نگیرد/ وزیر جنگ رژیم صهیونیستی: مرحله بعدی عملیات علیه غزه، جنگ ترکیبی دریایی، هوایی و خاکی خواهد بود

روز هجدهم: حمله تند رئیس سازمان ملل به اقدامات رژیم صهیونیستی/حمله سنگین موشکی مقاومت فلسطین به تل‌آویو/ سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی: سوخت تحت هیچ شرایطی وارد غزه نخواهد شد

روز نوزدهم: نایب رئیس دفتر سیاسی حماس خطاب به صهیونیست‌ها: منتظر باشید، جنگ هنوز شروع نشده است/هلاکت نیروهای ویژه آمریکا در درگیری با نیروهای مقاومت

روز بیستم: شهدای حملات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی از ۷۰۰۰ نفر گذشت/ تعطیلی فرودگاه بن گورین/حمله مجدد نیروهای مقاومت به پایگاه آمریکا/ انهدام بالگرد ارتش رژیم صهیونیستی توسط نیروهای قسام

روز بیست‌ ویکم: غزه از زمین، هوا و دریا زیر حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی قرار دارد/ حملات موشکی سنگین نیروهای مقاومت به مناطق اشغالی/ اخبار غیررسمی حاکی از درگیری در مرز غزه است

روز بیست‌ و دوم: فشار داخلی صهیونیست‌ها بر نتانیاهو ادامه دارد/ حمله راکتی نیروهای مقاومت به دیمونا/ شکست مجدد صهیونیست‌ها در ورود زمینی به غزه

روز بیست‌ وسوم:حملات و ضربات پی در پی نیروهای مقاومت به رژیم صهیونیستی/ زمین‌گیر شدن ارتش صهیونیستی در ورودی‌های نوار غزه/ احتمال ریزش بیمارستان‌های اصلی غزه

روز بیست و چهارم: افزایش آمار تلفات رژیم صهیونیستی به بالای ۱۵۰۰ نفر/ تعداد تلفات نیروهای نظامی رژیم صهیونیستی به ۳۱۵ نفر رسید/ مناطق اشغالی زیر آتش نیروهای مقاومت/ چند حمله زمینی صهیونیست‌ها دفع شد

روز بیست و پنجم: هلاکت و زخمی شدن ۱۲۰ نظامی صهیونیستی در درگیری با حزب الله/ جنایتی دیگر از صهیونیست‌ها، این بار در اردوگاه جبالیا/ درگیری شدید مقاومت و اشغالگران در شمال غرب غزه

روز بیست‌ و ششم: ضربات پی در پی مقاومت به ارتش رژیم صهیونیستی در غزه/ حمله مجدد یمن به رژیم صهیونیستی/درگیری شدید نظامیان با نیروهای مقاومت/ اذعان گالانت به تلفات سنگین رژیم در مرز غزه

روز بیست و هفتم: درگیری‌های نفس‌گیر میان ارتش رژیم صهیونیستی و نیروهای مقاومت/ حملات پی در پی مقاومت به شمال سرزمین های اشغالی/ نتانیاهو: متأسفانه در میان نیروهایمان تلفات داریم

روز بیست و هشتم: افزایش تلفات صهیونیست‌ها در درگیری با رزمندگان مقاومت/ ناتوانی صهیونیست‌ها از پیشروی زمینی در غزه/ حملات وحشیانه به غیرنظامیان غزه ادامه دارد
روز ب
یست و نهم: حمله شدید هوایی جنگنده‌های اسرائیلی به مناطقی در جنوب لبنان/ مقاومت فلسطین اشدود و عسقلان را مورد حملات راکتی قرار داد/ حمله صهیونیست‌ها به خانه اسماعیل هنیه

روز سی ام: شکار نظامیان و ادوات ارتش رژیم صهیونیستی در غزه/ حملات مستمر به مناطق اشغالی از سوی مقاومت فلسطین/ حمله موشکی حزب الله به داخل مرزهای رژیم صهیونیستی

روز سی و یکم: ارتش‌صهیونیست‌ها کماکان بدون دستاورد/ لیبرمن: منتظر استعفای نتانیاهو از نخست وزیری هستیم/ رئیس سابق شعبه عملیات و برنامه‌ریزی ارتش رژیم صهیونیستی: هیچ نشانه‌ای دال بر شکست حماس وجود ندارد

روز سی و دوم: حملات مستمر مقاومت به تل آویو/ انهدام تانک‌های رژیم صهیونیستی، یکی پس از دیگری/ صهیونیست‌ها کماکان نگران افزایش تلفات و خسارات در نبرد غزه/ حملات به پایگاه‌های آمریکایی ادامه دارد

روز سی و سوم: ضربات پی در پی به ارتش رژیم صهیونیستی توسط رزمندگان مقاومت فلسطین/ انهدام بیش از ۱۰ تانک و خودروی زرهی توسط نیروهای مقاومت در یک روز/ صهیونیست‌ها مجبور به استفاده از تانک‌های قدیمی شدند

روز سی و چهارم: ایهود باراک: بنیامین نتانیاهو از لحاظ روحی کاملا درهم شکسته است/ حمله موفق نیروهای یمن به سرزمین های اشغالی/نیروهای مسلح یمن: اهداف حساس و مختلف دشمن صهیونیستی را با موشک‌های بالستیک مورد حمله قرار دادیم/ انهدام دو تانک رژیم صهیونیستی توسط حزب الله

روز سی و پنجم: نبرد شدید میان نیروهای مقاومت و نظامیان رژیم صهیونیستی/ حملات راکتی نیروهای مقاومت به سرزمین‌های اشغالی ادامه دارد/ حمله رژیم صهیونیستی به یک مرکز درمانی در جنوب لبنان/ فرمانده یگان زرهی ارتش رژیم صهیونیستی به هلاکت رسید

روز سی و ششم: حمله حزب الله به دو پایگاه ارتش رژیم صهیونیستی/ وزیر جنگ رژیم صهیونیستی: حزب الله در حال ارتکاب اشتباهی بزرگ است/ شمار شهدای غزه تا این لحظه از ۱۱۱۰۰ نفر فراتر رفته است

روز سی و هفتم: بورس تل‌آویو پس از پرتاب موشک از لبنان سقوط کرد/ حزب الله لبنان: نظامیان لجستیک ارتش اشغالگر را هدف قرار دادیم/ ارتش رژیم صهیونیستی: هیچ استثنایی برای بمباران ‌غزه قائل نیستیم

روز سی و هشتم: ابوعبیده: مجاهدان ما مخفیگاه‌های دشمن را با راکت‌های ضدنفر مورد حمله قرار دادند/ حملات راکتی مقاومت به تل آویو و دیگر مناطق اشغالی

روز سی و نهم: افزایش تلفات نظامیان رژیم صهیونیستی/ حمله موشکی از یمن و سوریه به اهدافی در سرزمین‌های اشغالی/ انهدام ده‌ها دستگاه ادوات نظامی و زرهی ارتش اشغالگر در غزه/ افزایش شهدا به ۱۱۳۲۰ نفر

روز چهلم: حمله حزب الله لبنان و تلفات قطعی صهیونیست‌ها/ نتانیاهو باید برکنار شود/ پیشرفت مذاکرات برای مبادله اسرا و آتش بس موقت

روز چهل و یکم: تلفات رژیم صهیونیستی در نبرد طوفان الاقصی به ۳۷۰ نفر افزایش یافت/ نتانیاهو در امضای قراداد مبادله اسرا تعلل می‌کند/ ادامه حملات مقاومت لبنان به سرزمین‌های اشغالی

روز چهل و دوم: سخنگوی قسام: تلفات اسرائیل بسیار بیشتر از آن چیزی است که تصور می‌کنید/ حمله حزب الله به ۱۳ پایگاه رژیم صهیونیستی طی یک روز/ رئیس سنتکام وارد فلسطین اشغالی شد

روز چهل و سوم: ادامه جنایت‌های رژیم صهیونیستی علیه کودکان و زنان/ نزدیک به ۴۰۰ نظامی صهیونیست از ابتدای جنگ به هلاکت رسیده‌اند/ شهدای غزه از ۱۲ هزار نفر گذشت

روز چهل و چهارم: کشتی تاجر صهیونیست در دست نیروهای یمن/ عقب راندن تانک‌های ارتش رژیم صهیونیستی توسط رزمندگان قسام/ شلیک بیش از ۱۰۰۰ موشک توسط حزب الله از آغاز عملیات طوفان الاقصی

روز چهل و پنجم: گسترده‌ترین حمله راکتی به تل آویو از آغاز عملیات طوفان الاقصی/ هک پایگاه اینترنتی سرویس‌های امنیت داخلی رژیم صهیونیستی/ شبکه کان: اسرائیل به انعقاد قرارداد مبادله اسرا چراغ سبز نشان داد

روز چهل و ششم: انهدام ۹ تانک، ۳ نفربر و یک خودروی نظامی دیگر اشغالگران توسط نیروهای مقاومت/ درگیری مسلحانه شدید مبارزان مقاومت با اشغالگران اسرائیلی در شهرک قباطیه در جنوب جنین

روز چهل و هفتم: کابینه دولت رژیم صهیونیستی توافق مبادله اسرا را تصویب کرد/ قطر: توافق مبادله اسرا طی ۲۴ ساعت دیگر اجرا خواهد شد/ مشاور نتانیاهو: اسرائیل آماده تمدید مدت آتش بس است

روز چهل و هشتم: بزرگترین حمله به مناطق شمالی فلسطین اشغالی از ابتدای جنگ/ درگیری های شدید میان نیروهای مقاومت و نظامیان رژیم صهیونیستی ساعاتی قبل از شروع آتش بس

روز چهل و نهم تا پنجاه و یکم/ آتش بس غزه :آخرین تحولات سرزمین‌های اشغالی پس از شروع آتش بس در غزه/ ورود کامیون‌های سوخت و کمک‌های بشردوستانه از گذرگاه رفح/ فلسطینیان در حال بازگشت به منازل خود در شمال غزه

روز پنجاه و دوم/ آتش بس غزه: آتش بس غزه دو روز دیگر تمدید شد/ حماس توانست ثابت کند در شمال نوار غزه شکست نخورده است

روز پنجاه و سوم/ آتش بس غزه: مقاومت فلسطین: هرگونه نقض آتش‌بس در غزه توسط رژیم صهیونیستی را زیر نظر داریم

روز پنجاه چهارم/ آتش بس غزه: آتش بس غزه دو روز دیگر تمدید شد/ حماس توانست ثابت کند در شمال نوار غزه شکست نخورده است/ یورش صهیونیست‌ها به جنین ادامه دارد

روز پنچاه و پنجم: احتمال از سرگیری جنگ در غزه/ آتش‌بس فقط یک روز تمدید شد/ انصار الله یمن به از سرگیری حملات علیه رژیم صهیونیستی تهدید کرد

روز پنجاه و ششم: پایان آتش بس موقت در غزه و آغاز حملات رژیم صهیونیستی/ درگیری‌های شدید نیروهای مقاومت و رژیم صهیونیستی/کمک تسلیحاتی آمریکا به رژیم صهیونیستی

روز پنجاه و هفتم: جنایت هولناک صهیونیست‌ها در جبالیا و شهادت بیش از ۱۰۰ فلسطینی/ راکت باران تل‌آویو توسط مقاومت فلسطین

روز پنجاه و هشتم: تلفات سنگین صهیونیست‌ها در نبرد با رزمندگان مقاومت/ حملات بی‌وقفه مقاومت فلسطین به مناطق اشغالی/ حمله به رزم‌ناو آمریکا در دریای سرخ

روز پنجاه و نهم: دو حمله به جولان اشغالی در کمتر از ۲۴ ساعت/ هنوز ۱۳۷ اسرائیلی دیگر در غزه اسیر هستند

روز شصتم: هلاکت نظامیان صهیونیست در کمین‌های پی در پی رزمندگان مقاومت / ضربات بی‌وقفه حزب الله به رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی

روز شصت و یکم: بیمارستان کمال عدوان از خدمت خارج شد/ کشتار بی‌رحمانه غیرنظامیان فلسطینی در غزه ادامه دارد/ ۲۳ خودروی نظامی رژیم صهیونیستی منهدم شد

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 14
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 14
 • ۱۳:۴۰ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۹
  24 9
  نبرد مَلازگِرد نبردی میان نیروهای امپراتوری ایران به فرماندهی آلپ ارسلان و نیروهای امپراتوری بیزانس به فرماندهی رومانوس دیوژن بود و ایرانیان بالاخره تفاله روم را شکست دادند. تاریخ قوی ایران قوی.
 • ۱۴:۲۴ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۹
  16 16
  اسراییل مرداشون اگر مقابل یه مرد قرار بگیرند مثل بچه های کوچیک خودشون و شلوارشون رو تر میکنن
  • امید ۱۸:۵۱ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۹
   12 3
   همه سربازان اسرائیل از مواد مخدر و قرص برای جلوگیری از ترس و همچنین از My Babe استفاده می کنند.
  • ۱۹:۲۶ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۹
   0 2
   مگه بی اختیاری فقط برای بچه ها هست ؟؟هر مردی تو هر سنی ممکنه براش پیش بیاد
 • ۱۶:۵۶ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۹
  4 3
  مغازداره را به خورد جانثاران ویژه قالب می کنی فیکه
  • محمد ۱۸:۰۴ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۹
   4 2
   خدا شفات بده بدبخت فیک تویی
 • ۱۷:۳۳ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۹
  3 4
  نیروهای نظامی انتظامی امنیتی ما باید مرتبا در تماس با دین انقلاب مناسک دینی روحانیت و قوانین شریعت نماز باشند این مهمه و همین طور بسیج ما
  • ۰۱:۳۸ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۰
   0 1
   اسقاطیلی منافق صفت فارسی نویس تو خفه
 • ۲۲:۲۳ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۹
  4 2
  سربازان حماس خوب می جنگند...عجب شجاعتی دارند ماشاالله
 • ۲۲:۳۲ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۹
  0 0
  ملت فلسطین باید به مظلومیت خود وآشکارکردن آن نزد ملل آزاده جهان با برنامه پیش روند و رفتار صهیونیستها را بدقت زیرنظرگرفته واین "همانی"را درشکل هیتلر وبقیه فاشیستهای غربی با بکارگیری کارفرهنکی بسیارزیادی ودرکنار کارمیدانی که میکنند واقعیت تلخ این قطعه اززمین را که صهیونیستها با همکاری دول عربی انجام میدهند برای دنیا آشکار ویک ائتلاف جهانی ایندفعه ازجنس ملتها هموارکنند این شمشیر برنده قطعا زیان صهیونیستها را بدنبال دارد بطوریکه درهیچ مکانی امنیت نخواهند داشت وآتش باختیار نفرت ازصهیونیستها شکلهای عجیبی بخود خواهد گرفت .معمولا عملکردها درهرمیدانی خودش به اندازه ایی تاثیرگذاراست که قابل توصیف نیست والان رفتارصهیونیستها برقتل وعام ملت فلسطین هرروز که بگذرد نام صهیونیست برده شود حس نفرت بلند میشود .
 • دکترای روانشناسی ۲۲:۳۵ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۹
  1 0
  معمولأ برای دزدان ، قاتلان ، و جنایتکاران در سطح بین المللی از پلیس بین‌الملل یا اینترپل استفاده میشه. ولی یک سیستم خیلی قویتر هم هست که بمراتب بهتر از تعقیب با اینترپل جواب میدهد و آن ذهن و حافظه مردم دنیا است. بهترین کار اینست که عکس و مشخصات آنها در همه شبکه های اجتماعی ، مجلات ، روزنامه ها و ... منتشر شود...اگهی برای دستگیری جنایتکارجنگی و قاتل انسانها و.. باور کنید زندگی طرف نابود میشه مثل ،، مایک پمپئو ،، و دونالد ترامپ و نوچه هاشون که حتی توالت هم میخوان برند بایستی با تفتیش قبلی توالت و محافظان ماهوارهی و یک دوجین افسران خبره و جلیقه ضد گلوله بروند و حتی برای خوابشان هم همین مراحل اجراء شود و کلأ زندگیشان سیاه شده تا بمیرن. همین مایک پمپئو بعد از رفتن اسمش تو لیست جنایتکاران در عرض چند ماه 70 کیلو از ترس لاغر شد و هر روز با انواع قرص و داورهای مخدر زندگی میکند ، حتی زنش رسمأ التماس میکرد که بخشیده بشن. اگر یانکیها بخاطر بمب اتم و پولهای باد آورده اعراب خلیج فارس قوی شده و از هولکاست و کشتار مردم فلسطین حمایت میکند ، در مقابل افکار عمومی مردم جهان شکست خواهد خورد و این شدنی است نه خیال و توهم. از روزی که جنایتکاران عکس و مشخصاتشان در جهان انتشار یابد روز مرگ آنها فرا میرسد و یقین داشته باشید زندگی در انزوا و ترس از مجازات در مدت کوتاهی زندگیشان را تبدیل به جهنم میکند. مجازات و عذاب خداوند که سرجایش هست و دیر و زود دارد که سوخت و سوز ندارد.
 • علی ۲۳:۰۹ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۹
  6 1
  هر موقع حماس یا هر گروه مسلمانی داخل تل آویو با ارتش اسرائیل در حال نبرد بود و شهرهای اسرائیل مثل غزه تخریب شدن اون موقع بر طبل شادانه بکوبید و بگید اسرائیل در حال نابودیست!!!!
  • کافر ۱۰:۰۵ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۰
   1 1
   احسنت
 • اکبر ۰۸:۵۶ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۰
  1 1
  در آینده از ما خواهند پرسید که نسل شما در این جنگ چه کرد ؟ .. و ما خواهیم گفت که هیچ کاری نکردیم فقط نظاره گر کشتار وحشیانه مردم مظلوم فلسطین بودیم ...بهترین برداران مسلمان ما در تونل ها غرق شدند و ما فقط سکوت کردیم ...لعنت خدا بر ما باد غرق در به دنیای مادی شده ایم

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس