حمله همزمان به اراضی اشغالی از سمت لبنان و سوریه

مجاهدان گردان‌های قسام در ۷۲ ساعت گذشته ۱۳۵ خودروی زرهی اشغالگران (اعم از تانک، نفربر یا بولدوزر نظامی) را در محورهای مختلف نبرد در نوار غزه به طور کلی یا جزئی منهدم کردند.

سرویس جهان مشرق - حزب الله لبنان در بیانیه ای اعلام کرد که راستای حمایت از ملت مقاوم فلسطین در نوار غزه و در حمایت از مقاومت دلیرانه و شرافتمندانه آن ها، مبارزان لبنانی در ساعت ۱۱ ظهر پنجشنبه، پایگاه «معیان باروخ» رژیم صهیونیستی را با سلاح مناسب هدف قرار دادند. حزب الله اعلام کرد که این حمله به طور دقیق انجام شد و پایگاه نظامی مورد نظر به طور مستقیم هدف قرار گرفت.

این دومین حمله حزب الله لبنان به پایگاه های رژیم صهیونیستی در روز پنجشنبه است. مقاومت اسلامی لبنان پیشتر از هدف قرار دادن، پایگاه «المرج» در (روستای اشغالی هونین لبنان) در ساعت ۷ صبح امروز خبرداده بود. حزب الله لبنان تاکید کرد که این عملیات تلفات و خسارت های قطعی به رژیم صهیونیستی وارد کرد. حزب‌الله لبنان شامگاه چهارشنبه نیز در بیانیه‌های جداگانه از حمله به چهار موضع نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی خبر داده بود.

روز سه شنبه یک نیروی ارتش لبنان در جنوب این کشور بر اثر شلیک یک تانک ارتش رژیم صهیونیستی به موقعیت نظامی تل العویصه در منطقه العدیسه شهید و سه نیروی دیگر زخمی شده بودند. به تازگی روزنامه الاخبار نوشت که مقاومت لبنان به تاکتیک‌های خاصی روی آورده است که دشمن توان رویارویی با آن را ندارد. بر این اساس، فرماندهی مقاومت به رزمندگان اختیاراتی داده که آنها را قادر به انجام اقدامات زیادی می‌کند و مقاومت لبنان موفق به وارد کردن خسارات مستقیم به مواضع، جنگ افزارها و سیستم‌های دشمن شده است.

وب سایت رویترز به نقل از ۲ منبع آگاه عربستانی اعلام داشت که ریاض از واشنگتن خواسته است تا در واکنش به توقیف کشتی‌ها در دریای سرخ توسط ارتش ملی یمن خویشتن‌داری نشان دهد، زیرا عربستان سعودی به دنبال مهار آشوب پس از جنگ حماس و رژیم صهیونسیتی است.

ارتش ملی یمن چندی پیش اعلام داشت که اقدامات اخیر نیروهای مسلح این کشور در دریای سرخ، برای نشان دادن حمایت از فلسطینی‌ها است و وعده داد تا زمانی که اسرائیل حملات خود را به نوار غزه متوقف نکند، این روند ادامه خواهد داشت. منابع آگاه گفتند: پیام ریاض برای خویشتن داری به واشنگتن با هدف جلوگیری از تشدید بیشتر تنش در این منطقه است. یکی از این منابع نیز اعلام داشت: ریاض آمریکایی ها را در این مورد و اینکه باید درگیری در غزه متوقف شود، تحت فشار قرار دادند. کاخ سفید از اظهار نظر درباره این موضوع خودداری کرده است.

دولت عربستان سعودی نیز به درخواست ایمیلی رویترز برای اظهار نظر در مورد این گفت وگوها پاسخ نداد. عربستان سعودی برای توقف آنچه «جنگ وحشیانه» در غزه نامیده است، بر کشورهای غربی فشار می آورد و دیپلماسی این کشور نشان دهنده سیاست گسترده تری با هدف ارتقای ثبات در منطقه است.


تحولات سرزمین های اشغالی - روز شصت و دوم

روزنامه عبری زبان معاریو به نقل از برخی منابع از بالاگرفتن اختلافات بین مسئولان دولت رژیم صهیونیستی خبر داد. این روزنامه اشاره کرد که در پی درخواست اخراج بنی گانتز از کابینه جنگ، اختلافات در کابینه دولت شدت گرفته است.

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی یک بلوک مسکونی دیگر را در اردوگاه المغازی در مرکز نوار غزه بمباران کردند که بر اثر آن دهها فلسطینی شهید و زخمی شدند و تاکنون اجساد تنها ۱۰ شهید از زیر آوار خارج شده و تعداد زیادی از شهدا هنوز در زیر آوار هستند.

سازمان رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که حدود ۱۰۰ نظامی اسرائیلی در جریان درگیری‌های زمینی در نوار غزه از ناحیه چشم زخمی شدند که برخی از آن‌ها بینایی خود را از دست داده‌اند.

عصبانیت رژیم صهیونیستی از نامه گوترش به شورای امنیت

الی کوهن وزیر خارجه رژیم صهیونیستی شدیدا به نامه بی سابقه دبیر کل سازمان ملل بر اساس ماده ۹۹ منشور این سازمان به شورای امنیت برای اقدام فوری در جهت برقراری آتش بس در غزه اعتراض کرد. کوهن اظهار داشت که دبیر کلی گوترش در سازمان ملل خطری برای صلح جهانی است.

عصبانیت رژیم صهیونیستی از نامه گوترش به شورای امنیت/ انهدام ۱۳۵ خودروی زرهی اشغالگران طی ۷۲ ساعت/ رژیم صهیونیستی غیرنظامیان با پرچم سفید را هم هدف قرار داد+ عکس و فیلم
حملات راکتی به سرزمین های اشغالی

وزیر خارجه رژیم صهیونیستی درخواست گوترش برای فعال‌سازی ماده ۹۹ سازمان ملل را "حمایت از حماس" دانست. «آنتونیو گوترش» دبیر کل سازمان ملل شامگاه چهارشنبه نامه‌ای را به شورای امنیت سازمان ملل درباره اوضاع غزه ارسال کرد. وی این نامه را بر اساس ماده ۹۹ منشور سازمان ملل که در خصوص تهدیدات صلح جهانی است، منتشر کرده است.

دبیر کل سازمان ملل در این نامه هشدار داده است: «اوضاع در غزه، صلح و امنیت بین‌المللی را تهدید می‌کند و جامعه بین‌الملل باید از نفوذ خود برای پایان دادن به این بحران استفاده کند». گوترش از اعضای شورای امنیت سازمان ملل خواست تا با اعمال فشار از ایجاد بحران انسانی جلوگیری کرده و خواستار ایجاد آتش‌بس بشردوستانه در نوار غزه شد.

آکسیوس از نشست شورای امنیت برای بررسی جنگ در غزه خبر داد. منبع مذکور تاکید کرد که این نشست روز جمعه به دنبال درخواست آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل از شورای امنیت برای تحرک و اقدام فوری جهت جلوگیری از وقوع فاجعه‌ای انسانی در غزه برگزار می‌شود.

غزه با سلاح آمریکا بمباران می‌شود

سناتور دمکرات آمریکا تاکید کرد که طی ۸ هفته جنگ در غزه، شاهد حجم گسترده‌ای از ویرانی، قتل و کشتار و آواره شدن فلسطینیان بودیم. کریس وان هولن تصریح کرد که هم اکنون در غزه از توپ‌ها و بمب‌های آمریکایی استفاده می‌شود و ما بهای آن را پرداخت کردیم. وی گفت در تلاش برای تهیه لایحه‌ای خواهد بود که استفاده هر کشوری از سلاح‌های آمریکایی را به رعایت قوانین بشردوستانه بین‌المللی مشروط سازد.

الیزابت وارن سناتور ایالت ماساچوست آمریکا گفت: قتل و کشتار بیش از ۱۵ هزار نفر در غزه، شکستی اخلاقی برای اسرائیل است.

برنی ساندرز سناتور آمریکایی گفت: به تحویل بسته کمکی به اسرائیل رای مخالف دادم تا کمک‌هایی بدون شرط را برای ادامه جنگ غیرانسانی علیه فلسطینیان در غزه در اختیار این رژیم قرار ندهیم.

جوزپ بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در پیامی در شبکه اجتماعی ایکس از کشورهای اروپایی و دیگر اعضای شورای امنیت خواست با دعوت دبیرکل سازمان ملل در مورد غزه همراهی کنند. بورل تصریح کرد که شورای امنیت باید برای جلوگیری از فروپاشی کامل اوضاع انسانی در غزه دست به اقدام و تحرکی فوری بزند.

روزنامه عبری زبان هاآرتص اذعان کرد که ۶ اسیر فلسطینی از آغاز جنگ در غزه در زندان‌های رژیم صهیونیستی به شهادت رسیدند که روی اجساد حداقل دو نفر از آنان آثار شکنجه دیده می‌شود و نتیجه کالبدشکافی یکی از آن‌ها نشان داده که از ناحیه قفسه سینه دچار شکستگی شده و آثار شکنجه روی گردن و سر او مشاهده می‌شود.

کشتار وحشیانه مردم غزه توسط رژیم صهیونیستی

ادامه بمباران غزه توسط جنگندهای رژیم صهیونیستی

هواپیماهای اسرائیلی طی ساعات گذشته حملات و بمباران‌ها در شهر رفح در جنوب نوار غزه را ادامه دادند. اردوگاه یبنا در جنوب رفح نیز توسط اشغالگران بمباران شد. ارتش رژیم صهیونیستی حملات شدیدی را هم به اردوگاه النصیرات در مرکز این باریکه انجام داد. در حملات ساعات اخیر به نوار غزه ده‌ها نفر شهید و مجروح شدند.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی به کشته شدن دو نظامی دیگر این رژیم در نبردهای جاری در نوار غزه اذعان کرد. وی همچنین از زخمی شدن ۴ نظامی دیگر از جمله ۳ نظامی یگان چتربازان و یک نظامی گردان ۷۰۰۸ خبر داد و وضعیت آن‌ها را وخیم اعلام کرد.

منابع محلی از درگیری مسلحانه مبارزان مقاومت با نظامیان اشغالگر اسرائیلی در میدان المناره در مرکز شهر رام الله خبر دادند. همچنین منابع عبری زبان اعلام کردند که آژیر خطر در برخی شهرک‌های صهیونیستی شمال فلسطین اشغالی از جمله مرگلیوت به صدا درآمده است. شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی از شلیک چند موشک از جنوب لبنان به سمت شهرک مرگلیوت در شمال فلسطین اشغالی خبر داد.

حملات رزمندگان مقاومت به نظامیان صهیونیست‌ادامه دارد

گروهان‌های قدس دو تانک و یک نفربر را هدف قرار داد. گروهان‌های قدس اعلام کرد که دو تانک و یک نفربر اسرائیلی را در بیت لاهیا و جبالیا در شمال نوار غزه با راکت‌های تاندوم و RPG هدف قرار داده است. روزنامه عبری زبان یدیعوت احرونوت اعلام کرد که محله شجاعیه در شهر غزه تنها دیروز چهارشنبه شاهد ۵۰ مورد درگیری شدید بین نظامیان اسرائیلی و مبارزان مقاومت بوده است.

گردان‌های قسام اعلام کرد اتاق فرماندهی ارتش رژیم صهیونیستی را در محور جنوب شهر غزه با راکت‌های کم برد ۱۱۴ میلی متری رجوم هدف قرار داده است. رزمندگان مقاومت با ۶ نفر از نیروهای پیاده ارتش رژیم صهیونیستی در محور شرق خان یونس درگیر شده و آن‌ها را کشته یا زخمی کردند و یک ربات را هم از آن‌ها به غنیمت گرفتند. تک‌تیراندازان گردان‌های قسام دو نظامی اشغالگر اسرائیلی را در شمال شرق شهر خان یونس با اسلحه "غول" هدف قرار دادند.

روزنامه اسرائیل هیوم اعلام کرد که هیچ هدف حقیقی و اعلام شده‌ای در جنگ کنونی ارتش رژیم صهیونیستی چه در جبهه شمالی با حزب الله و چه در جبهه جنوبی با حماس وجود ندارد، زیرا مشخص نیست که اصطلاح "نابودی حماس" چه معنا و تعریفی دارد.

افزایش آمار شهدا همچنان ادامه دارد

منابع فلسطینی اعلام کردند که اشغالگران اسرائیلی تنها در عرض یک ساعت بیش از ۱۰۰ موشک به اردوگاه جبالیا در شمال نوار غزه شلیک کردند. وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد که در ۲۴ ساعت گذشته ۳۵۰ فلسطینی دیگر در حملات اشغالگران اسرائیلی به نوار غزه به شهادت رسیدند. این وزارتخانه تاکید کرد که شمار شهدای غزه از هفتم اکتبر گذشته تاکنون به ۱۷۱۷۷ نفر افزایش یافته است.

گردان‌های مجاهدین اعلام کرد که شهرک‌های نیرعوز و کیزوویم را در اطراف نوار غزه هدف حمله موشکی قرار داده است. گردان‌های قسام اعلام کرد مجاهدان این گردان‌ها گروهی از نیروهای اسرائیلی شامل ۱۵ نظامی را در شرق شهر خان یونس با ۳ بمب ضدنفر هدف قرار داده و همه این نیروها را کشته یا زخمی کردند.

شهادت کودکان در غزه

حزب الله لبنان اعلام کرد که مجاهدان مقاومت اسلامی محوطه پایگاه اسرائیلی میتات را در شمال فلسطین اشغالی با اسلحه مناسب هدف قرار داده و تلفاتی قطعی به دشمن وارد کردند. رتش رژیم صهیونیستی شهرک رمیش در مرز بین لبنان و فلسطین اشغالی را با بمب‌های ممنوعه فسفری هدف قرار داد. توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی برخی شهرک‌های واقع در جنوب لبنان را هدف حمله توپخانه‌ای قرار داد.

حزب الله لبنان اعلام کرد سه پایگاه دیگر ارتش اشغالگر صهیونیستی را در شمال فلسطین اشغالی هدف قرار داده است. حزب الله در بیانیه‌ای تاکید کرد پایگاه بیاض بلیدا، جل العلام و "خله ورده" در شمال فلسطین اشغالی را با سلاح‌های مناسب هدف قرار داده و تلفاتی قطعی به دشمن اشغالگر وارد کرده است.

عبدالله بن زاید آل نهیان وزیر امور خارجه امارات اعلام کرد کشورش با توجه به وضعیت فاجعه‌بار غزه و تشدید رنج و محنت‌های ملت عزیز فلسطین همانگونه که در پیام دبیرکل سازمان ملل هم اشاره شده بود، قطعنامه‌ای را برای توقف فوری جنگ در غزه به دلایل انسانی به شورای امنیت ارائه داده است.

ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که پسر گادی آیزنکوت رئیس اسبق ستاد کل ارتش این رژیم و عضو کابینه جنگ در نبردهای نوار غزه کشته شده است.

مجاهدان گردان‌های قسام در ۷۲ ساعت گذشته ۱۳۵ خودروی زرهی اشغالگران (اعم از تانک، نفربر یا بولدوزر نظامی) را در محورهای مختلف نبرد در نوار غزه به طور کلی یا جزئی منهدم کردند. مجاهدان قسام از طریق درگیری با نظامیان اسرائیلی از فاصله صفر، شلیک راکت‌های ضدنفر و ضدزره به سمت این نیروها و محل استقرار آن‌ها و خانه‌هایی که در آن پناه گرفته بودند و بمب‌گذاری دهانه تونل‌ها و انفجار آن پس از ورود این نیروها، ده‌ها نظامی اسرائیلی را کشته یا زخمی کردند. مبارزان قسام نیروها و ادوات جنگی دشمن را با گلوله‌های خمپاره و راکت‌های کم برد در هم کوبیده و حملات موشکی گسترده‌ای به اهداف مختلف و شهرهای اسرائیلی در اراضی اشغالی انجام دادند.

کاهش مهاجرت به سرزمین های اشغالی

شبکه عبری زبان کان نیز اعلام کرد که طبق آمارهای وزارت مهاجرت رژیم صهیونیستی، از هفتم اکتبر تا ۲۹ نوامبر میزان مهاجرت به اراضی اشغالی ۷۰ درصد کاهش داشته است. منبع مذکور تاکید کرد که نیم میلیون اسرائیلی قبل از جنگ و پس از آغاز آن، اراضی اشغالی را ترک کردند و برنگشتند.

جنبش مقاومت اسلامی حماس خواستار اتحاد امت اسلامی برای حمایت از غزه و فلسطین تا توقف کامل جنگ و جنایات اشغالگران اسرائیلی شد.

عصبانیت رژیم صهیونیستی از نامه گوترش به شورای امنیت/ انهدام ۱۳۵ خودروی زرهی اشغالگران طی ۷۲ ساعت/ رژیم صهیونیستی غیرنظامیان با پرچم سفید را هم هدف قرار داد+ عکس و فیلم
پسر گادی آیزنکوت رئیس اسبق ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی در غزه کشته شد

این جنبش در بیانیه‌ای تاکید کرد: در سایه ادامه کشتار جمعی و جنایات وحشیانه دشمن اشغالگر صهیونیستی علیه بیش از دو میلیون فلسطینی در نوار غزه طی دو ماه گذشته، امت اسلامی و عربی، علما، اندیشمندان و تمامی نهادهای و جریان‌های پویای آن را به راهپیمایی‌های گسترده در روز جمعه و دیگر روزهای هفته در تمامی شهرها و میادین و مشارکت فعال و پررنگ در تظاهرات‌های همبستگی با مردم غزه و اعمال فشار برای ورود کمک‌های بشردوستانه و پزشکی به سرتاسر نوار غزه و توقف جنگ و جنایات دشمن علیه ملت بی‌دفاع فلسطین فرامی‌خوانیم.

یائیر گولان نایب رئیس اسبق ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی اذعان کرد که این رژیم قادر به نابودی حماس نخواهد بود و باید بر بازگرداندن اسرای اسرائیلی از غزه تمرکز کند.

اسرائیل غیر نظامیانی را به قتل رساند که پرچم سفید در دست داشتند

دیده‌بان حقوق بشر اروپا مدیترانه تاکید کرد: نیروهای اسرائیلی خانه‌هایی را در بیت لاهیا به آتش کشیده و غیرنظامیانی را به قتل رساندند که پرچم سفید در دست داشتند. اسرائیل ده‌ها غیرنظامی را در مدارس آژانس آنروا وابسته به سازمان ملل در شمال غزه بازداشت کرده است. بازداشت خبرنگاران، پزشکان، شخصیت‌های آکادمیک و افراد سالخورده را در مراکز اسکان آوارگان در شمال غزه پس از برهنه کردن آن‌ها مستندسازی کردیم.

مسئولان بیمارستان سوروکا در بئر السبع اعلام کردند که بالگردهای اسرائیلی امروز ۲۴ نظامی مجروح در درگیری‌های نوار غزه را به این بیمارستان منتقل کردند که حال برخی از آن‌ها وخیم است. آن‌ها تاکید کردند که از آغاز جنگ در غزه ۱۹۵۰ نظامی مجروح به این بیمارستان منتقل شده‌اند.


می توانید پوشش لحظه به لحظه مشرق از عملیات طوفان الاقصی در روزهای گذشته را اینجا مرور کنید:

روز اول: شکست تاریخی رژیم صهیونیستی/ اسارت تعدادی بالایی از نظامیان به دست رزمندگان مقاومت/ نتانیاهو: روزهای سختی در پیش داریم

روز دوم: رژیم صهیونیستی زیر آتش خشم فلسطینیان می‌سوزد

روز سوم: تلفات صهیونیست‌ها در اثر حملات موشکی حزب الله / سخنگوی القسام: نبردهای ما در بسیاری از نقاط ادامه دارد

روز چهارم: فرمان تخلیه صهیونیست‌ها از شهرک هم مرز با لبنان/ شلیک خمپاره از خاک سوریه به سرزمین های اشغالی/ هشدار رهبر انصارالله یمن در رابطه با هرگونه دخالت آمریکا به سود رژیم صهیونیستی

روز پنجم: شروع درگیری در کرانه باختری/ کشته های رژیم صهیونیستی به ۱۳۰۰ نفر رسید/ تلفات ارتش رژیم صهیونیستی به ۱۸۹ نفر افزایش یافت/ورود نیروهای تازه نفس قسام به خط مقدم جنگ

روز ششم و هفتم: انتشار خبر سرنگونی یک بالگرد ارتش رژیم صهیونیستی/اختلاف میان نتانیاهو و وزیرجنگ رژیم صهیونیستی/حزب الله چندین هدف در سرزمین های اشغالی را مورد حمله قرار داد

روز هشتم: تبادل آتش میان حزب‌الله و اشغالگران صهیونیست/ موشک باران تل‌آویو، ‌عسقلان و اشدود/ شمار کشته‌های ارتش اسرائیل به ۲۶۵ نفر رسید

روز نهم: تعدادی شهدای حملات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی به ۲۷۵۰ نفر رسید/ نتانیاهو: هیچ آتش بس بشر دوستانه ای وجود ندارد/ خبرنگار صهیونیست: حزب الله عملا تبدیل به یک طرف جنگ شده است

روز دهم: تل‌آویو آماج حملات موشکی مقاومت غزه/ وزیر امورخارجه ایران: اگر فوری جنایات صهیونیست‌ها متوقف نشود، جبهه‌های جدید به رویشان گشوده خواهد شد

روز یازدهم: جنایت هولناک رژیم صهیونیستی در غزه/ چند صد فلسطینی در حمله صهیونیست‌ها به یک بیمارستان به شهادت رسیدند/ حمله به مراکز رژیم صهیونیستی در چندین کشور پس از جنایت بیمارستان معمدانی

روز دوازدهم: شبکه عبری کان: امروز شدیدترین روز جنگ در مرز شمالی فلسطین اشغالی و لبنان بود / تل‌آویو امروز بیش از چند مرتبه مورد حملات راکتی مقاومت قرار گرفت

روز سیزدهم: حمله به مواضع آمریکا در عراق و سوریه/ تبادل آتش میان رژیم صهیونیستی و حزب الله لبنان/ حمله به پایگاه آمریکایی عین الاسد/ شلیک موشک از یمن به سمت سرزمین های اشغالی

روز چهاردهم: حمله به نیروهای آمریکایی در کردستان عراق/هلاکت چند نظامی صهیونیست در حمله حزب الله لبنان/ اسرائیل تخلیه شهرک کریات شمونا در شمال فلسطین اشغالی را آغاز کرد

روز پانزدهم: حملات حزب الله به مواضع رژیم صهیونیستی ادامه دارد/ تظاهرات صهیونیست‌ها علیه بنیامین نتانیاهو/ حمله مجدد به پایگاه عین الاسد

روز شانزدهم: نتانیاهو حمله زمینی را به تعویق انداخت/ شلیک کورنت از سوی نیروهای حزب الله ادامه دارد/ اولین تلاش صهیونیست‌ها برای ورود به غزه ناکام ماند/ تلفات نظامیان رژیم صهیونیستی به ۳۰۷ نفر رسید

روز هفدهم: حمله به ۳ پایگاه‌ آمریکا در عراق/ آمریکایی‌ها ترجیح میدهند که حمله زمینی به غزه انجام نگیرد/ وزیر جنگ رژیم صهیونیستی: مرحله بعدی عملیات علیه غزه، جنگ ترکیبی دریایی، هوایی و خاکی خواهد بود

روز هجدهم: حمله تند رئیس سازمان ملل به اقدامات رژیم صهیونیستی/حمله سنگین موشکی مقاومت فلسطین به تل‌آویو/ سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی: سوخت تحت هیچ شرایطی وارد غزه نخواهد شد

روز نوزدهم: نایب رئیس دفتر سیاسی حماس خطاب به صهیونیست‌ها: منتظر باشید، جنگ هنوز شروع نشده است/هلاکت نیروهای ویژه آمریکا در درگیری با نیروهای مقاومت

روز بیستم: شهدای حملات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی از ۷۰۰۰ نفر گذشت/ تعطیلی فرودگاه بن گورین/حمله مجدد نیروهای مقاومت به پایگاه آمریکا/ انهدام بالگرد ارتش رژیم صهیونیستی توسط نیروهای قسام

روز بیست‌ ویکم: غزه از زمین، هوا و دریا زیر حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی قرار دارد/ حملات موشکی سنگین نیروهای مقاومت به مناطق اشغالی/ اخبار غیررسمی حاکی از درگیری در مرز غزه است

روز بیست‌ و دوم: فشار داخلی صهیونیست‌ها بر نتانیاهو ادامه دارد/ حمله راکتی نیروهای مقاومت به دیمونا/ شکست مجدد صهیونیست‌ها در ورود زمینی به غزه

روز بیست‌ وسوم:حملات و ضربات پی در پی نیروهای مقاومت به رژیم صهیونیستی/ زمین‌گیر شدن ارتش صهیونیستی در ورودی‌های نوار غزه/ احتمال ریزش بیمارستان‌های اصلی غزه

روز بیست و چهارم: افزایش آمار تلفات رژیم صهیونیستی به بالای ۱۵۰۰ نفر/ تعداد تلفات نیروهای نظامی رژیم صهیونیستی به ۳۱۵ نفر رسید/ مناطق اشغالی زیر آتش نیروهای مقاومت/ چند حمله زمینی صهیونیست‌ها دفع شد

روز بیست و پنجم: هلاکت و زخمی شدن ۱۲۰ نظامی صهیونیستی در درگیری با حزب الله/ جنایتی دیگر از صهیونیست‌ها، این بار در اردوگاه جبالیا/ درگیری شدید مقاومت و اشغالگران در شمال غرب غزه

روز بیست‌ و ششم: ضربات پی در پی مقاومت به ارتش رژیم صهیونیستی در غزه/ حمله مجدد یمن به رژیم صهیونیستی/درگیری شدید نظامیان با نیروهای مقاومت/ اذعان گالانت به تلفات سنگین رژیم در مرز غزه

روز بیست و هفتم: درگیری‌های نفس‌گیر میان ارتش رژیم صهیونیستی و نیروهای مقاومت/ حملات پی در پی مقاومت به شمال سرزمین های اشغالی/ نتانیاهو: متأسفانه در میان نیروهایمان تلفات داریم

روز بیست و هشتم: افزایش تلفات صهیونیست‌ها در درگیری با رزمندگان مقاومت/ ناتوانی صهیونیست‌ها از پیشروی زمینی در غزه/ حملات وحشیانه به غیرنظامیان غزه ادامه دارد
روز ب
یست و نهم: حمله شدید هوایی جنگنده‌های اسرائیلی به مناطقی در جنوب لبنان/ مقاومت فلسطین اشدود و عسقلان را مورد حملات راکتی قرار داد/ حمله صهیونیست‌ها به خانه اسماعیل هنیه

روز سی ام: شکار نظامیان و ادوات ارتش رژیم صهیونیستی در غزه/ حملات مستمر به مناطق اشغالی از سوی مقاومت فلسطین/ حمله موشکی حزب الله به داخل مرزهای رژیم صهیونیستی

روز سی و یکم: ارتش‌صهیونیست‌ها کماکان بدون دستاورد/ لیبرمن: منتظر استعفای نتانیاهو از نخست وزیری هستیم/ رئیس سابق شعبه عملیات و برنامه‌ریزی ارتش رژیم صهیونیستی: هیچ نشانه‌ای دال بر شکست حماس وجود ندارد

روز سی و دوم: حملات مستمر مقاومت به تل آویو/ انهدام تانک‌های رژیم صهیونیستی، یکی پس از دیگری/ صهیونیست‌ها کماکان نگران افزایش تلفات و خسارات در نبرد غزه/ حملات به پایگاه‌های آمریکایی ادامه دارد

روز سی و سوم: ضربات پی در پی به ارتش رژیم صهیونیستی توسط رزمندگان مقاومت فلسطین/ انهدام بیش از ۱۰ تانک و خودروی زرهی توسط نیروهای مقاومت در یک روز/ صهیونیست‌ها مجبور به استفاده از تانک‌های قدیمی شدند

روز سی و چهارم: ایهود باراک: بنیامین نتانیاهو از لحاظ روحی کاملا درهم شکسته است/ حمله موفق نیروهای یمن به سرزمین های اشغالی/نیروهای مسلح یمن: اهداف حساس و مختلف دشمن صهیونیستی را با موشک‌های بالستیک مورد حمله قرار دادیم/ انهدام دو تانک رژیم صهیونیستی توسط حزب الله

روز سی و پنجم: نبرد شدید میان نیروهای مقاومت و نظامیان رژیم صهیونیستی/ حملات راکتی نیروهای مقاومت به سرزمین‌های اشغالی ادامه دارد/ حمله رژیم صهیونیستی به یک مرکز درمانی در جنوب لبنان/ فرمانده یگان زرهی ارتش رژیم صهیونیستی به هلاکت رسید

روز سی و ششم: حمله حزب الله به دو پایگاه ارتش رژیم صهیونیستی/ وزیر جنگ رژیم صهیونیستی: حزب الله در حال ارتکاب اشتباهی بزرگ است/ شمار شهدای غزه تا این لحظه از ۱۱۱۰۰ نفر فراتر رفته است

روز سی و هفتم: بورس تل‌آویو پس از پرتاب موشک از لبنان سقوط کرد/ حزب الله لبنان: نظامیان لجستیک ارتش اشغالگر را هدف قرار دادیم/ ارتش رژیم صهیونیستی: هیچ استثنایی برای بمباران ‌غزه قائل نیستیم

روز سی و هشتم: ابوعبیده: مجاهدان ما مخفیگاه‌های دشمن را با راکت‌های ضدنفر مورد حمله قرار دادند/ حملات راکتی مقاومت به تل آویو و دیگر مناطق اشغالی

روز سی و نهم: افزایش تلفات نظامیان رژیم صهیونیستی/ حمله موشکی از یمن و سوریه به اهدافی در سرزمین‌های اشغالی/ انهدام ده‌ها دستگاه ادوات نظامی و زرهی ارتش اشغالگر در غزه/ افزایش شهدا به ۱۱۳۲۰ نفر

روز چهلم: حمله حزب الله لبنان و تلفات قطعی صهیونیست‌ها/ نتانیاهو باید برکنار شود/ پیشرفت مذاکرات برای مبادله اسرا و آتش بس موقت

روز چهل و یکم: تلفات رژیم صهیونیستی در نبرد طوفان الاقصی به ۳۷۰ نفر افزایش یافت/ نتانیاهو در امضای قراداد مبادله اسرا تعلل می‌کند/ ادامه حملات مقاومت لبنان به سرزمین‌های اشغالی

روز چهل و دوم: سخنگوی قسام: تلفات اسرائیل بسیار بیشتر از آن چیزی است که تصور می‌کنید/ حمله حزب الله به ۱۳ پایگاه رژیم صهیونیستی طی یک روز/ رئیس سنتکام وارد فلسطین اشغالی شد

روز چهل و سوم: ادامه جنایت‌های رژیم صهیونیستی علیه کودکان و زنان/ نزدیک به ۴۰۰ نظامی صهیونیست از ابتدای جنگ به هلاکت رسیده‌اند/ شهدای غزه از ۱۲ هزار نفر گذشت

روز چهل و چهارم: کشتی تاجر صهیونیست در دست نیروهای یمن/ عقب راندن تانک‌های ارتش رژیم صهیونیستی توسط رزمندگان قسام/ شلیک بیش از ۱۰۰۰ موشک توسط حزب الله از آغاز عملیات طوفان الاقصی

روز چهل و پنجم: گسترده‌ترین حمله راکتی به تل آویو از آغاز عملیات طوفان الاقصی/ هک پایگاه اینترنتی سرویس‌های امنیت داخلی رژیم صهیونیستی/ شبکه کان: اسرائیل به انعقاد قرارداد مبادله اسرا چراغ سبز نشان داد

روز چهل و ششم: انهدام ۹ تانک، ۳ نفربر و یک خودروی نظامی دیگر اشغالگران توسط نیروهای مقاومت/ درگیری مسلحانه شدید مبارزان مقاومت با اشغالگران اسرائیلی در شهرک قباطیه در جنوب جنین

روز چهل و هفتم: کابینه دولت رژیم صهیونیستی توافق مبادله اسرا را تصویب کرد/ قطر: توافق مبادله اسرا طی ۲۴ ساعت دیگر اجرا خواهد شد/ مشاور نتانیاهو: اسرائیل آماده تمدید مدت آتش بس است

روز چهل و هشتم: بزرگترین حمله به مناطق شمالی فلسطین اشغالی از ابتدای جنگ/ درگیری های شدید میان نیروهای مقاومت و نظامیان رژیم صهیونیستی ساعاتی قبل از شروع آتش بس

روز چهل و نهم تا پنجاه و یکم/ آتش بس غزه :آخرین تحولات سرزمین‌های اشغالی پس از شروع آتش بس در غزه/ ورود کامیون‌های سوخت و کمک‌های بشردوستانه از گذرگاه رفح/ فلسطینیان در حال بازگشت به منازل خود در شمال غزه

روز پنجاه و دوم/ آتش بس غزه: آتش بس غزه دو روز دیگر تمدید شد/ حماس توانست ثابت کند در شمال نوار غزه شکست نخورده است

روز پنجاه و سوم/ آتش بس غزه: مقاومت فلسطین: هرگونه نقض آتش‌بس در غزه توسط رژیم صهیونیستی را زیر نظر داریم

روز پنجاه چهارم/ آتش بس غزه: آتش بس غزه دو روز دیگر تمدید شد/ حماس توانست ثابت کند در شمال نوار غزه شکست نخورده است/ یورش صهیونیست‌ها به جنین ادامه دارد

روز پنچاه و پنجم: احتمال از سرگیری جنگ در غزه/ آتش‌بس فقط یک روز تمدید شد/ انصار الله یمن به از سرگیری حملات علیه رژیم صهیونیستی تهدید کرد

روز پنجاه و ششم: پایان آتش بس موقت در غزه و آغاز حملات رژیم صهیونیستی/ درگیری‌های شدید نیروهای مقاومت و رژیم صهیونیستی/کمک تسلیحاتی آمریکا به رژیم صهیونیستی

روز پنجاه و هفتم: جنایت هولناک صهیونیست‌ها در جبالیا و شهادت بیش از ۱۰۰ فلسطینی/ راکت باران تل‌آویو توسط مقاومت فلسطین

روز پنجاه و هشتم: تلفات سنگین صهیونیست‌ها در نبرد با رزمندگان مقاومت/ حملات بی‌وقفه مقاومت فلسطین به مناطق اشغالی/ حمله به رزم‌ناو آمریکا در دریای سرخ

روز پنجاه و نهم: دو حمله به جولان اشغالی در کمتر از ۲۴ ساعت/ هنوز ۱۳۷ اسرائیلی دیگر در غزه اسیر هستند

روز شصتم: هلاکت نظامیان صهیونیست در کمین‌های پی در پی رزمندگان مقاومت / ضربات بی‌وقفه حزب الله به رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی

روز شصت و یکم: بیمارستان کمال عدوان از خدمت خارج شد/ کشتار بی‌رحمانه غیرنظامیان فلسطینی در غزه ادامه دارد/ ۲۳ خودروی نظامی رژیم صهیونیستی منهدم شد

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 22
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 10
 • ۰۷:۱۸ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۷
  13 31
  این آمارهای شما از تلفات اسراییل اینقدر غیر واقعی و افسانه‌ای هست که حتی طرفداران خودتان هم باور نمی کنند واقعا شماها چی مصرف می‌کنید
  • حمیدرضا ۰۷:۵۷ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۷
   12 8
   حالاتو چرا زور بهت اومده!!؟؟
  • ۰۸:۱۲ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۷
   12 10
   شما طرفدار کی هستید؟ کودک کش و جانی؟
  • ۰۸:۱۵ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۷
   13 8
   لابد آمارهای اسرائیل درسته. کشته شدن 17000 زن و کودک و بیگناه. و تقریبا صفر رزمنده حماس در این دو ماه تنها دستاورد شماها بوده.
  • ۱۲:۰۵ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۷
   1 0
   😂🤣🤣
  • ۱۲:۴۱ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۷
   0 2
   ۰۷:۱۸ این آمارهای شما از تلفات اسراییل اینقدر غیر واقعی و افسانه‌ای هست که..../ خوش بحال اسقاطیل چه نوکر کلفت ها و پادوها و توسری خورها و خودتحقیر کن ها و وطنفروشان فارسی زبانی پیدا کرده .اینها ایرانی نیستند اینها فقط زبان فارسی را یاد گرفته اند نه فرهنگ ایرانی و ایرانی بودن را .از این حشرات زیاد داریم . خودتحثیری بیماری مزمنیست که از عقده های روانی دوران کودکی شروع میشه مثل اون آفتابه مسی قمقمی کلاه متوهم هُرهُری/
  • ۱۲:۵۱ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۷
   2 0
   چایی چایی این روزا این کلمه رو زیاد می شنویم شما چایی تون رو بخورید سرد نشه ما فقط میتونیم بشنویم.
  • ۱۳:۱۳ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۷
   0 2
   طرفداران کی؟ شما برو فارسیت رو قوی کن
  • ۱۳:۳۶ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۷
   0 1
   حتی تحمل دیدن به جهنم رفتن چند اسرییلی رو هم نداری این آمار نصف اون چیزی که در واقعیت اتفاق افتاده نیست
  • ۱۹:۴۵ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۷
   0 0
   مرگ بر آمریکا و اسراییل و انگلیس و فرانسه و آلمان و .... و کشورهای خائن منطقه و منافقین داخلی و خارجی و کفار و مشرکین و توطئه گران و فتنه گران ...
 • ۰۷:۲۳ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۷
  7 2
  تیتر اینطور تصاویر اونطور؟!
  • ناصر ۰۹:۵۲ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۷
   1 0
   این آمار غیرقابل باور هستند!
 • ۱۱:۰۳ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۷
  6 0
  زمان جنگ جهانی دوم توی یه مدرسه در یکی از روستاهای ژاپن مدیر مدرسه سر صف اومد و گفت تبریک نیروهای دریایی ژاپن به بندر پرل هاربر آمریکا حمله کرده اند و همه معلمان و دانش آموزان شروع به شادی و پایکوبی کردند تفکر شماها همونه
  • ایرانی ۱۳:۴۸ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۷
   0 1
   ببین عمو جان، تو هر وقت تفاوت حمله ژاپن به پرل هاربر وچین و... در جنگ جهانی دوم که برای کشورگشایی وسلطه بر دنیا بود با تلاش حماس برای رهایی مردم و مملکتش از دست وحوش اشغالگر صهیونیست رو فهمیدی بیا اینجا افاضه کن! البته امثال تو که قسم خوردن مغزشونو آکبند حفظ کنن بعیده تلاشی برا فهمیدن بکنن!
 • ۱۱:۰۹ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۷
  4 5
  آمار غیرواقعی رسانه را بی اعتبار میکند. امروز مردم به رسانه های گوناگون و اخبار موثق دسترسی دارند. احمق فرض کردن مخاطب کار پلیدی است.
  • ۱۳:۳۸ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۷
   0 2
   باورت نمیشه؟ حقیقت تلخه. دیگه از این به بعد یکی بزنید باید یکی بخورید.
  • آزاده ۱۳:۵۷ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۷
   0 2
   آمار موثق فقط آمار کدخدا! بقیه هر چی بگن دروغه!!!
 • Mohsen ۱۱:۲۲ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۷
  0 2
  سلام و عرض ادب،لیست دقیق از منابع روسی اطلاعات دقیق تعداد خرید های نظامی رو داده من هم درکانال معروف یوتیوب که سایت از این کانال طلاعات کسب میکنند هستش بریم سراغ خریدهای جنگنده سوخو 35 تعداد 72،یاک 136 تعداد 36. هلیکوپتر قدرتمند میل 28 تعداد 48 عدد، مبارک همه ما ایرانی ها محسن ایلام
 • ۱۲:۲۳ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۷
  0 0
  خدا لعنت کنه اسرائیل رو وبعد سران خاعن عرب که سیب زمینی از این بیشرفها غیرت بیشتر داره خدا خودت کمکشون کن
 • ۱۳:۵۷ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۷
  3 2
  رژیم صهیونیستی معمولا آمار خسارات و تلفات خودشو سانسور می کنه تا جلوی مهاجرت معکوس صهیونیستها را بگیره، یهودیان به شدت ترسو هستند و تنها با تجهیزات و سلاح به خودشون روحیه می دهند، برعکس رزمندگان مقاومت که با سلاح ایمان با خون خود مبارزه می کنن
 • ۱۴:۵۱ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۷
  1 3
  ترک و بلوچ و عرب و فارس ‌پشت به پشت هم دست بر دامان سرورمان و مالک جانهایمان مهدی فاطمه
 • ۱۹:۴۵ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۷
  1 0
  مرگ بر آمریکا و اسراییل و انگلیس و فرانسه و آلمان و .... و کشورهای خائن منطقه و منافقین داخلی و خارجی و کفار و مشرکین و توطئه گران و فتنه گران ...

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس