اعضای عزالدین قسام

به دنبال ادامه حملات رژیم صهیونیستی به مردم غزه، تعداد شهدای حملات غزه همچنان در حال افزایش است. مقاومت فلسطین در پاسخ به جنایات صهیونیست‌ها سرزمین های اشغالی را مورد حمله راکتی قرار می‌دهد.

سرویس جهان مشرق - وزیر خارجه اردن چهارشنبه شب در سخنانی گفت، تغییراتی در مواضع جامعه جهانی در زمینه پذیرش درخواست های ما برای آتش بس وجود دارد. اما این تغییرات هنوز در سطح مطلوبی نیست. ایمن صفدی افزود: کشورهای عربی، نسبت به گذشته مواضع قوی تری اتخاذ کرده اند و ما بر آتش بس و توقف جنایات در کرانه باختری و نوار غزه تأکید داریم.

وزیر امور خارجه اردن تصریح کرد: با هر گونه تلاش رژیم صهیونیستی برای جدا کردن نوار غزه از کرانه باختری مقابله خواهیم کرد. ایمن صفدی خاطرنشان کرد: جامعه جهانی حداقل در راستای منافع خودش در منطقه، اقدام کند.

در همین رابطه وزارت امور خارجه اردن با انتشار بیانیه ای، تظاهرات صهیونیست های افراطی در محله های شهر قدیمی قدس و محله اسلامی این شهر، تبلیغات و فراخوان های تحریک آمیز افراطیون علیه مدیریت اوقاف قدس و امور مسجد الاقصی و تلاش صهیونیست ها برای تغییر وضعیت تاریخی و قانونی کنونی بیت المقدس و مقدسات آن را محکوم کرد و آن را اقدامی مردود، محکوم و تحریک آمیز دانست.

رای الیوم در مطلبی با اشاره به حمایت نظامی انگلیس از رژیم صهیونیستی در جنگ علیه غزه آورده است: تصمیم مقامات نظامی انگلیسی در فرستادن هواپیماهای جاسوسی در ارتفاعات بالا در آسمان نوار غزه و در سواحل مدیترانه، شگفتی محافل دیپلماتیک و اطلاعاتی در برخی پایتخت‌های عربی را به همراه داشته است که اصولا با توجه به شمار زیادی هواپیماهای اسرائیلی و آمریکایی در همان منطقه و در آسمان آن، چه نیازی به هواپیماهای انگلیسی است!؟

این رسانه نوشت: آنچه درباره ماموریت و هدف این هواپیماها از سوی مقامات انگلیسی گفته شده، مبنی بر اینکه هدف مطلع شدن از مکان حضور اسیران نزد مقاومت فلسطین است، نمی‌تواند درست و دقیق باشد. منابع آگاه دیپلماتیک اعلام کرده اند که این ماموریت جاسوسی با وزارت دفاع آمریکا هماهنگ شده است نه با ارتش رژیم صهیونیستی.

از نگاه کارشناسان و تحلیلگران امور، این هواپیماها ماموریت پنهان دیگری دارند و موضوع به یافتن اسیران مربوط نمی‌شود زیرا هواپیماهای اسرائیلی و آمریکایی به شکل گسترده از چند هفته قبل به دنبال یافتن مکان اسیران هستند.

براساس گزارش‌های منتشر شده، نیروهای اسرائیلی به جاده اصلی در کوی الشجاعیه در غزه نفوذ کرده‌اند. تصاویر ماهواره‌ای به دست آمده توسط این شبکه خبری همچنین نشان می‌دهد که خودروهای زرهی و نظامی صهیونیستی وارد چهارراه‌ صلاح الدین در کوی الشجاعیه در غزه شدند.


تحولات سرزمین های اشغالی - روز شصت و یکم

اشغالگران اسرائیلی بامداد امروز به بیمارستان کمال عدوان در شمال نوار غزه یورش برده و ژنراتور اصلی آن را نابود و از کار انداختند. منابع فلسطینی همچنین تاکید کردند که اشغالگران صهییونیست تمامی حاضرین در بیمارستان را زیر بمباران شدید مجبور به خروج کردند.

روزنامه عبری زبان هاآرتص به نقل از کاشناسان آمریکایی بیان کرد که بیش از یک میلیون آمریکایی طی ۲۶۰۰ تظاهرات و راهپیمایی حمایت خود را از فلسطینیان و اسرائیلی‌ها اعلام کردند که در این بین، ۶۹۴ هزار آمریکایی در تظاهرات‌های همبستگی با فلسطینیان و ۲۹۳ هزار نفر هم در تظاهرات‌های همبستگی با اسرائیلی‌ها شرکت کرده‌اند.

انهدام تعدادی خودروی زرهی در شرق خان‌یونس

ابوحمزه سخنگوی گروهان‌های قدس در بیانیه‌ای اعلام کرد که مجاهدان این گروهان‌ها در محورهای نبرد در شرق خان یونس، القراره و شرق غزه تعدادی خودروی زرهی دشمن را با سلاح‌های مناسب هدف قرار داده و منهدم کردند و تلفاتی قطعی به نیروهای دشمن وارد کردند. وی بر آمادگی کامل مجاهدان گروهان‌های قدس برای ادامه نبرد با دشمن در نوار غزه تاکید کرد و گفت درگیری‌ها با قدرت ادامه دارد و آنچه اعلام شده تنها بخشی از ضربات وارد شده به دشمن است.

ابو حمزه همچنین تاکید کرد که به ملت فلسطین اطمینان می‌دهیم که گروهان‌های قدس و دیگر گروه‌های مقاومت در سلامت کامل هستند و با قدرت و به کمک خداوند به مقابله با نیروها و ادوات جنگی دشمن ادامه می‌دهند و طی ساعات آینده شاهد وارد کردن ضرباتی سخت‌تر به اشغالگران خواهیم بود و پیروزی تنها از طرف خداوند عزیز و کریم است.

توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی مجددا شرق خان یونس در جنوب نوار غزه را هدف قرار داد. همزمان درگیری‌های بسیار شدیدی هم در این منطقه بین مبارزان مقاومت و اشغالگران اسرائیلی در جریان است. ارتش رژیم صهیونیستی در ۲۴ ساعت گذشته به کشته شدن ۹ افسر و نظامی خود در نبردهای نوار غزه اعتراف کرده است.

وضعیت خان‌یونس پس از بمباران شدید

منابع عبری زبان اعلام کردند که آژیر خطر در تل آویو و شهرک‌های صهیونیستی اطراف نوار غزه به صدا درآمده است. گروهان‌های قدس اعلام کرد که گروهی از نیروهای کماندوی اسرائیلی را در اطراف مسجد الظلال در شرق خان یونس با راکت ضدنفر هدف قرار داده است. سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که درگیری‌های بسیار شدیدی بین نیروهای این رژیم و مجاهدان گردان‌های قسام در نوار غزه جریان دارد.

گروهان‌های قدس اعلام کرد نیروها و ادوات جنگی ارتش رژیم صهیونیستی را در منطقه شیخ ناصر در شرق خان یونس با خمپاره‌های ۶۰ کالیبری هدف قرار داده است. گردان‌های قسام اعلام کرد که پایگاه نظامی کیزوویم را با راکت‌های کم برد ۱۱۴ میلی متری رجوم هدف قرار داده است.

بیمارستان کمال عدوان از خدمت خارج شد

وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد که ارتش رژیم اشغالگر صهیونیستی بیمارستان کمال عدوان را هم به طور کلی از خدمت خارج کرد. این بیمارستان تنها بیمارستان باقی مانده در شمال نوار غزه بود که به مجروحان امدادرسانی می‌کرد.

آژانس آنروا وابسته به سازمان ملل اعلام کرد که موج جدیدی از آواره شدن فلسطینیان در غزه آغاز شده و اوضاع در این باریکه هر لحظه بدتر می‌شود. آنروا بیان کرد که نوار غزه به طور کامل به یکی از خطرناک‌ترین مناطق در جهان تبدیل شده و هیچ مکان امنی در آن وجود ندارد.

برنامه جهانی غذا خواستار توقف فوری جنگ در نوار غزه به دلایل انسانی شد. این نهاد وابسته به سازمان ملل بیان کرد که که توزیع کمک‌ها در نوار غزه به سبب ادامه بمباران‌ها به امری غیرممکن تبدیل شده و زندگی فعالان در بخش‌های انسانی را به خطر می‌اندازد.

وزارت امور خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین تاکید کرد که پرواز هواپیماهای جاسوسی انگلیسی بر فرار نوار غزه مشارکت در نسل‌کشی و کشتارهای رژیم صهیونیستی در این منطقه است.

منابع عبری زبان اعلام کردند که آژیر خطر در شهرک‌های نیراسحاق و صوفا در مجاورت نوار غزه به صدا درآمده است. برخی منابع از وقوع حادثه امنیتی در دریای سرخ خبر دادند. گردان‌های قسام اعلام کرد مجاهدان این گردان‌ها گروهی از نظامیان اشغالگر اسرائیلی را که در داخل خانه‌ای در شرق خان یونس پناه گرفته بودند، با راکت‌های ضدنفر و سلاح تیربار هدف قرار دادند.

بیمارستان کمال عدوان از خدمت خارج شد/ کشتار بی‌رحمانه غیرنظامیان فلسطینی در غزه ادامه دارد/ ۲۳ خودروی نظامی رژیم صهیونیستی منهدم شد/ حزب الله چندین پایگاه ارتش رژیم صهیونیستی را مورد حمله قرار داد+ عکس و فیلم
تونل‌های غزه

حزب الله اعلام کرد که پایگاه اسرائیلی الرادار در شمال فلسطین اشغالی را با اسلحه مناسب هدف قرار داده و تلفات قطعی به اشغالگران وارد کرده است.

همزمان رزمندگان مقاومت به انهدام خودروهای زرهی از جمله تانک و نفربرهای ارتش رژیم صهیونیستی، در مناطق مختلف غزه ادامه می‌دهند.

وزارت جنگ رژیم صهیونیستی رسما اعلام کرد که این رژیم از آغاز جنگ در غزه ۱۰ هزار تن اسلحه و تجهیزات جنگی را از طریق پل هوایی از آمریکا تحویل گرفته است. این وزارتخانه تاکید کرد که ۲۰۰ امین هواپیمای آمریکایی حامل سلاح و تجهیزات جنگی و خودروهای زرهی آمریکایی امروز وارد اراضی اشغالی شد.

وزیر خارجه لبنان تاکید کرد که کشورش به خاطر حمله رژیم صهیونیستی به نیروهای ارتش این کشور که به شهادت یک نفر و زخمی شدن شماری دیگر منجر شد، از این رژیم به شورای امنیت شکایت خواهد کرد.

عبدالله بوحبیب اظهار داشت که رژیم صهیونیستی همچنان به نقض حاکمیت لبنان ادامه می‌دهد و اراضی این کشور را مورد حمله قرار داده و از اجرای قطعنامه‌های بین‌المللی امتناع می‌کند. بوحبیب تصریح کرد که امتناع رژیم صهیونیستی از اجرای قطعنامه‌های بین‌المللی موجب تشدید تنش شده و تلاش‌ها برای تحقق ثبات و امنیت را بی‌نتیجه می‌کند.

حمله موشکی قسام به اشغالگران صهیونیست/ حزب الله به حملات ادامه میدهد

گردان‌های قسام شاخه نظامی حماس نیروها و ادوات جنگی ارتش رژیم صهیونیستی را در شرق شهرک ماگین هدف حمله موشکی قرار داد.

رسانه‌های عبری زبان از حمله موشکی گسترده از جنوب لبنان به منطقه الجلیل علیا در شمال فلسطین اشغالی خبر دادند. به گفته این منابع، حداقل ۱۶ موشک به سمت پایگاه‌های ارتش رژیم صهیونیستی در الجلیل علیا شلیک شده است.

شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که کابینه جنگ این رژیم امشب به منظور برآورد اوضاع امنیتی و آخرین تحولات جنگ در غزه تشکیل جلسه خواهد داد.

حزب الله لبنان ۳ پایگاه دیگر ارتش رژیم صهیونیستی را در شمال فلسطین اشغالی هدف قرار داد. حزب الله در بیانیه‌ای اعلام کرد که مجاهدان مقاومت اسلامی پایگاه "رویسه القرن" را در مزارع اشغالی شبعا با موشک هدایت شونده هدف قرار داده و تلفاتی قطعی به دشمن وارد کردند.

یورش صهیونیست‌ها به کرانه باختری

مجاهدان حزب الله همچنین پایگاه "الضهیره" را هم با سلاح‌های مناسب هدف قرار داده و تلفاتی مستقیم به دشمن اشغالگر وارد کردند. حزب الله در بیانیه‌ای دیگر از شلیک موشک هدایت شونده به سمت پایگاه اسرائیلی "حدب البستان" و وارد کردن تلفات به نیروهای اشغالگر خبر داد.

حزب الله لبنان در بیانیه‌ای ضمن اعلام شهادت یکی از رزمندگانش در عملیات جهادی در جنوب لبنان، از حمله موشکی به پایگاه اسرائیلی جل العلام در شمال فلسطین اشغالی و وارد کردن تلفات قطعی به اشغالگران خبر داد.

گردان‌های مجاهدین اعلام کرد یگان هوایی این گردان‌ها نیمه شب گذشته یک فروند بالگرد اسرائیلی را در محور عبسان در شرق خان یونس با موشک "سام ۷" مستقیما هدف قرار داده و این عملیات را هم تصویربرداری کرده است.

ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که از آغاز حمله زمینی به غزه در ۳۱ اکتبر گذشته تاکنون ۸۶ افسر و نظامی این رژیم در نبردهای نوار غزه کشته شدند. البته آمار واقعی کشته‌های ارتش رژیم صهیونیستی به مراتب بیشتر از آن چیزی است که این رژیم رسما به آن اعتراف کرده است.

منابع عبری زبان به نقل از یکی از مقامات ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کردند که نبرد با مقاومت در خان یونس بسیار وحشتناک است. سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی گفت که ماموریت ما رسیدن به سنوار (رئیس دفتر سیاسی حماس در غزه) و قتل اوست.

لغو جلسه کابینه به دلیل اختلافات

شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی از لغو جلسه امشب کابینه جنگ رژیم صهیونیستی خبر داد. این شبکه افزود که علت لغو این جلسه اختلاف بین مقامات اسرائیلی بر سر افزایش ورود کمک‌ها به نوار غزه بوده است.

دبیرکل سازمان ملل تاکید کرد که وضعیت در غزه در حال تبدیل شدن به فاجعه‌ای با اثرات جبران ناپذیر بر فلسطینیان و صلح و امنیت در منطقه است. آنتونیو گوترش تاکید کرد: بار دیگر خواستار آتش بس در غزه هستیم و این امری ضروری برای جلوگیری از تلفات بیشتر در میان غیرنظامیان است. گوترش افزود: هیچ اقدام موثری برای حمایت از غیرنظامیان در غزه وجود ندارد و هیچ مکان امنی در این منطقه وجود ندارد. وی عنوان کرد: جامعه بین‌الملل مسئول است تا از تمام نفوذ خود برای جلوگیری از تنش بیشتر و پایان بحران استفاده کند.

از صلاحیت‌های خود جهت جلوگیری از وقوع فاجعه انسانی در غزه شد. آنتونیو گوترش تاکید کرد که اوضاع در غزه و اراضی اشغالی صلح و امنیت جهانی را تهدید خواهد کرد. گوترش همچنین خواستار اعلام آتش‌بس انسانی فوری در غزه شد. وی گفت: به نقطه فروپاشی کامل عملیات‌های انسانی در نوار غزه نزدیک شدیم.

خبرگزاری آکسیوس به نقل از برخی منابع اعلام کرد که دولت بایدن در تلاش برای فراهم کردن شرایط جهت دیدار صلیب سرخ با اسرای اسرائیلی در غزه است اما نمی‌خواهد این مسئله را به افزایش ورود کمک‌ها به غزه مرتبط سازد.

شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی به نقل از منابع آگاه اعلام کرد که وزارت جنگ این رژیم خواستار موافقت با درخواست آمریکا برای افزایش مقادیر سوخت ارسالی به غزه شده است.

حملات حزب الله به مواضع رژیم صهیونیستی ادامه دارد

بیانیه گروه عزالدین قسام

مجاهدان قسام از صبح امروز در محورهای عملیاتی نوار غزه با نظامیان صهیونیست به شدت درگیر شده و ۲۳ خودروی نظامی را فقط در جبهه‌های بیت لاهیا (شمال) و خان یونس (جنوب) بطور کلی یا جزئی منهدم کرده‌اند. در خان یونس و بیت لاهیا تک‌تیراندازان قسام ۶ سرباز را کشتند و زخمی کردند و خانه‌ای را که نظامیان صهیونیست در ان سنگر گرفته بودند با شلیک موشک‌های ضدتانک منفجر کردند. با سامانه‌های موشکی کوتاه‌برد و گلوله‌های خمپاره، مراکز نظامی دشمن صهیونیست را در شهرکهای صهیونیست نشین حومه غزه را هدف قرار دادیم.


می توانید پوشش لحظه به لحظه مشرق از عملیات طوفان الاقصی در روزهای گذشته را اینجا مرور کنید:

روز اول: شکست تاریخی رژیم صهیونیستی/ اسارت تعدادی بالایی از نظامیان به دست رزمندگان مقاومت/ نتانیاهو: روزهای سختی در پیش داریم

روز دوم: رژیم صهیونیستی زیر آتش خشم فلسطینیان می‌سوزد

روز سوم: تلفات صهیونیست‌ها در اثر حملات موشکی حزب الله / سخنگوی القسام: نبردهای ما در بسیاری از نقاط ادامه دارد

روز چهارم: فرمان تخلیه صهیونیست‌ها از شهرک هم مرز با لبنان/ شلیک خمپاره از خاک سوریه به سرزمین های اشغالی/ هشدار رهبر انصارالله یمن در رابطه با هرگونه دخالت آمریکا به سود رژیم صهیونیستی

روز پنجم: شروع درگیری در کرانه باختری/ کشته های رژیم صهیونیستی به ۱۳۰۰ نفر رسید/ تلفات ارتش رژیم صهیونیستی به ۱۸۹ نفر افزایش یافت/ورود نیروهای تازه نفس قسام به خط مقدم جنگ

روز ششم و هفتم: انتشار خبر سرنگونی یک بالگرد ارتش رژیم صهیونیستی/اختلاف میان نتانیاهو و وزیرجنگ رژیم صهیونیستی/حزب الله چندین هدف در سرزمین های اشغالی را مورد حمله قرار داد

روز هشتم: تبادل آتش میان حزب‌الله و اشغالگران صهیونیست/ موشک باران تل‌آویو، ‌عسقلان و اشدود/ شمار کشته‌های ارتش اسرائیل به ۲۶۵ نفر رسید

روز نهم: تعدادی شهدای حملات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی به ۲۷۵۰ نفر رسید/ نتانیاهو: هیچ آتش بس بشر دوستانه ای وجود ندارد/ خبرنگار صهیونیست: حزب الله عملا تبدیل به یک طرف جنگ شده است

روز دهم: تل‌آویو آماج حملات موشکی مقاومت غزه/ وزیر امورخارجه ایران: اگر فوری جنایات صهیونیست‌ها متوقف نشود، جبهه‌های جدید به رویشان گشوده خواهد شد

روز یازدهم: جنایت هولناک رژیم صهیونیستی در غزه/ چند صد فلسطینی در حمله صهیونیست‌ها به یک بیمارستان به شهادت رسیدند/ حمله به مراکز رژیم صهیونیستی در چندین کشور پس از جنایت بیمارستان معمدانی

روز دوازدهم: شبکه عبری کان: امروز شدیدترین روز جنگ در مرز شمالی فلسطین اشغالی و لبنان بود / تل‌آویو امروز بیش از چند مرتبه مورد حملات راکتی مقاومت قرار گرفت

روز سیزدهم: حمله به مواضع آمریکا در عراق و سوریه/ تبادل آتش میان رژیم صهیونیستی و حزب الله لبنان/ حمله به پایگاه آمریکایی عین الاسد/ شلیک موشک از یمن به سمت سرزمین های اشغالی

روز چهاردهم: حمله به نیروهای آمریکایی در کردستان عراق/هلاکت چند نظامی صهیونیست در حمله حزب الله لبنان/ اسرائیل تخلیه شهرک کریات شمونا در شمال فلسطین اشغالی را آغاز کرد

روز پانزدهم: حملات حزب الله به مواضع رژیم صهیونیستی ادامه دارد/ تظاهرات صهیونیست‌ها علیه بنیامین نتانیاهو/ حمله مجدد به پایگاه عین الاسد

روز شانزدهم: نتانیاهو حمله زمینی را به تعویق انداخت/ شلیک کورنت از سوی نیروهای حزب الله ادامه دارد/ اولین تلاش صهیونیست‌ها برای ورود به غزه ناکام ماند/ تلفات نظامیان رژیم صهیونیستی به ۳۰۷ نفر رسید

روز هفدهم: حمله به ۳ پایگاه‌ آمریکا در عراق/ آمریکایی‌ها ترجیح میدهند که حمله زمینی به غزه انجام نگیرد/ وزیر جنگ رژیم صهیونیستی: مرحله بعدی عملیات علیه غزه، جنگ ترکیبی دریایی، هوایی و خاکی خواهد بود

روز هجدهم: حمله تند رئیس سازمان ملل به اقدامات رژیم صهیونیستی/حمله سنگین موشکی مقاومت فلسطین به تل‌آویو/ سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی: سوخت تحت هیچ شرایطی وارد غزه نخواهد شد

روز نوزدهم: نایب رئیس دفتر سیاسی حماس خطاب به صهیونیست‌ها: منتظر باشید، جنگ هنوز شروع نشده است/هلاکت نیروهای ویژه آمریکا در درگیری با نیروهای مقاومت

روز بیستم: شهدای حملات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی از ۷۰۰۰ نفر گذشت/ تعطیلی فرودگاه بن گورین/حمله مجدد نیروهای مقاومت به پایگاه آمریکا/ انهدام بالگرد ارتش رژیم صهیونیستی توسط نیروهای قسام

روز بیست‌ ویکم: غزه از زمین، هوا و دریا زیر حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی قرار دارد/ حملات موشکی سنگین نیروهای مقاومت به مناطق اشغالی/ اخبار غیررسمی حاکی از درگیری در مرز غزه است

روز بیست‌ و دوم: فشار داخلی صهیونیست‌ها بر نتانیاهو ادامه دارد/ حمله راکتی نیروهای مقاومت به دیمونا/ شکست مجدد صهیونیست‌ها در ورود زمینی به غزه

روز بیست‌ وسوم:حملات و ضربات پی در پی نیروهای مقاومت به رژیم صهیونیستی/ زمین‌گیر شدن ارتش صهیونیستی در ورودی‌های نوار غزه/ احتمال ریزش بیمارستان‌های اصلی غزه

روز بیست و چهارم: افزایش آمار تلفات رژیم صهیونیستی به بالای ۱۵۰۰ نفر/ تعداد تلفات نیروهای نظامی رژیم صهیونیستی به ۳۱۵ نفر رسید/ مناطق اشغالی زیر آتش نیروهای مقاومت/ چند حمله زمینی صهیونیست‌ها دفع شد

روز بیست و پنجم: هلاکت و زخمی شدن ۱۲۰ نظامی صهیونیستی در درگیری با حزب الله/ جنایتی دیگر از صهیونیست‌ها، این بار در اردوگاه جبالیا/ درگیری شدید مقاومت و اشغالگران در شمال غرب غزه

روز بیست‌ و ششم: ضربات پی در پی مقاومت به ارتش رژیم صهیونیستی در غزه/ حمله مجدد یمن به رژیم صهیونیستی/درگیری شدید نظامیان با نیروهای مقاومت/ اذعان گالانت به تلفات سنگین رژیم در مرز غزه

روز بیست و هفتم: درگیری‌های نفس‌گیر میان ارتش رژیم صهیونیستی و نیروهای مقاومت/ حملات پی در پی مقاومت به شمال سرزمین های اشغالی/ نتانیاهو: متأسفانه در میان نیروهایمان تلفات داریم

روز بیست و هشتم: افزایش تلفات صهیونیست‌ها در درگیری با رزمندگان مقاومت/ ناتوانی صهیونیست‌ها از پیشروی زمینی در غزه/ حملات وحشیانه به غیرنظامیان غزه ادامه دارد
روز ب
یست و نهم: حمله شدید هوایی جنگنده‌های اسرائیلی به مناطقی در جنوب لبنان/ مقاومت فلسطین اشدود و عسقلان را مورد حملات راکتی قرار داد/ حمله صهیونیست‌ها به خانه اسماعیل هنیه

روز سی ام: شکار نظامیان و ادوات ارتش رژیم صهیونیستی در غزه/ حملات مستمر به مناطق اشغالی از سوی مقاومت فلسطین/ حمله موشکی حزب الله به داخل مرزهای رژیم صهیونیستی

روز سی و یکم: ارتش‌صهیونیست‌ها کماکان بدون دستاورد/ لیبرمن: منتظر استعفای نتانیاهو از نخست وزیری هستیم/ رئیس سابق شعبه عملیات و برنامه‌ریزی ارتش رژیم صهیونیستی: هیچ نشانه‌ای دال بر شکست حماس وجود ندارد

روز سی و دوم: حملات مستمر مقاومت به تل آویو/ انهدام تانک‌های رژیم صهیونیستی، یکی پس از دیگری/ صهیونیست‌ها کماکان نگران افزایش تلفات و خسارات در نبرد غزه/ حملات به پایگاه‌های آمریکایی ادامه دارد

روز سی و سوم: ضربات پی در پی به ارتش رژیم صهیونیستی توسط رزمندگان مقاومت فلسطین/ انهدام بیش از ۱۰ تانک و خودروی زرهی توسط نیروهای مقاومت در یک روز/ صهیونیست‌ها مجبور به استفاده از تانک‌های قدیمی شدند

روز سی و چهارم: ایهود باراک: بنیامین نتانیاهو از لحاظ روحی کاملا درهم شکسته است/ حمله موفق نیروهای یمن به سرزمین های اشغالی/نیروهای مسلح یمن: اهداف حساس و مختلف دشمن صهیونیستی را با موشک‌های بالستیک مورد حمله قرار دادیم/ انهدام دو تانک رژیم صهیونیستی توسط حزب الله

روز سی و پنجم: نبرد شدید میان نیروهای مقاومت و نظامیان رژیم صهیونیستی/ حملات راکتی نیروهای مقاومت به سرزمین‌های اشغالی ادامه دارد/ حمله رژیم صهیونیستی به یک مرکز درمانی در جنوب لبنان/ فرمانده یگان زرهی ارتش رژیم صهیونیستی به هلاکت رسید

روز سی و ششم: حمله حزب الله به دو پایگاه ارتش رژیم صهیونیستی/ وزیر جنگ رژیم صهیونیستی: حزب الله در حال ارتکاب اشتباهی بزرگ است/ شمار شهدای غزه تا این لحظه از ۱۱۱۰۰ نفر فراتر رفته است

روز سی و هفتم: بورس تل‌آویو پس از پرتاب موشک از لبنان سقوط کرد/ حزب الله لبنان: نظامیان لجستیک ارتش اشغالگر را هدف قرار دادیم/ ارتش رژیم صهیونیستی: هیچ استثنایی برای بمباران ‌غزه قائل نیستیم

روز سی و هشتم: ابوعبیده: مجاهدان ما مخفیگاه‌های دشمن را با راکت‌های ضدنفر مورد حمله قرار دادند/ حملات راکتی مقاومت به تل آویو و دیگر مناطق اشغالی

روز سی و نهم: افزایش تلفات نظامیان رژیم صهیونیستی/ حمله موشکی از یمن و سوریه به اهدافی در سرزمین‌های اشغالی/ انهدام ده‌ها دستگاه ادوات نظامی و زرهی ارتش اشغالگر در غزه/ افزایش شهدا به ۱۱۳۲۰ نفر

روز چهلم: حمله حزب الله لبنان و تلفات قطعی صهیونیست‌ها/ نتانیاهو باید برکنار شود/ پیشرفت مذاکرات برای مبادله اسرا و آتش بس موقت

روز چهل و یکم: تلفات رژیم صهیونیستی در نبرد طوفان الاقصی به ۳۷۰ نفر افزایش یافت/ نتانیاهو در امضای قراداد مبادله اسرا تعلل می‌کند/ ادامه حملات مقاومت لبنان به سرزمین‌های اشغالی

روز چهل و دوم: سخنگوی قسام: تلفات اسرائیل بسیار بیشتر از آن چیزی است که تصور می‌کنید/ حمله حزب الله به ۱۳ پایگاه رژیم صهیونیستی طی یک روز/ رئیس سنتکام وارد فلسطین اشغالی شد

روز چهل و سوم: ادامه جنایت‌های رژیم صهیونیستی علیه کودکان و زنان/ نزدیک به ۴۰۰ نظامی صهیونیست از ابتدای جنگ به هلاکت رسیده‌اند/ شهدای غزه از ۱۲ هزار نفر گذشت

روز چهل و چهارم: کشتی تاجر صهیونیست در دست نیروهای یمن/ عقب راندن تانک‌های ارتش رژیم صهیونیستی توسط رزمندگان قسام/ شلیک بیش از ۱۰۰۰ موشک توسط حزب الله از آغاز عملیات طوفان الاقصی

روز چهل و پنجم: گسترده‌ترین حمله راکتی به تل آویو از آغاز عملیات طوفان الاقصی/ هک پایگاه اینترنتی سرویس‌های امنیت داخلی رژیم صهیونیستی/ شبکه کان: اسرائیل به انعقاد قرارداد مبادله اسرا چراغ سبز نشان داد

روز چهل و ششم: انهدام ۹ تانک، ۳ نفربر و یک خودروی نظامی دیگر اشغالگران توسط نیروهای مقاومت/ درگیری مسلحانه شدید مبارزان مقاومت با اشغالگران اسرائیلی در شهرک قباطیه در جنوب جنین

روز چهل و هفتم: کابینه دولت رژیم صهیونیستی توافق مبادله اسرا را تصویب کرد/ قطر: توافق مبادله اسرا طی ۲۴ ساعت دیگر اجرا خواهد شد/ مشاور نتانیاهو: اسرائیل آماده تمدید مدت آتش بس است

روز چهل و هشتم: بزرگترین حمله به مناطق شمالی فلسطین اشغالی از ابتدای جنگ/ درگیری های شدید میان نیروهای مقاومت و نظامیان رژیم صهیونیستی ساعاتی قبل از شروع آتش بس

روز چهل و نهم تا پنجاه و یکم/ آتش بس غزه :آخرین تحولات سرزمین‌های اشغالی پس از شروع آتش بس در غزه/ ورود کامیون‌های سوخت و کمک‌های بشردوستانه از گذرگاه رفح/ فلسطینیان در حال بازگشت به منازل خود در شمال غزه

روز پنجاه و دوم/ آتش بس غزه: آتش بس غزه دو روز دیگر تمدید شد/ حماس توانست ثابت کند در شمال نوار غزه شکست نخورده است

روز پنجاه و سوم/ آتش بس غزه: مقاومت فلسطین: هرگونه نقض آتش‌بس در غزه توسط رژیم صهیونیستی را زیر نظر داریم

روز پنجاه چهارم/ آتش بس غزه: آتش بس غزه دو روز دیگر تمدید شد/ حماس توانست ثابت کند در شمال نوار غزه شکست نخورده است/ یورش صهیونیست‌ها به جنین ادامه دارد

روز پنچاه و پنجم: احتمال از سرگیری جنگ در غزه/ آتش‌بس فقط یک روز تمدید شد/ انصار الله یمن به از سرگیری حملات علیه رژیم صهیونیستی تهدید کرد

روز پنجاه و ششم: پایان آتش بس موقت در غزه و آغاز حملات رژیم صهیونیستی/ درگیری‌های شدید نیروهای مقاومت و رژیم صهیونیستی/کمک تسلیحاتی آمریکا به رژیم صهیونیستی

روز پنجاه و هفتم: جنایت هولناک صهیونیست‌ها در جبالیا و شهادت بیش از ۱۰۰ فلسطینی/ راکت باران تل‌آویو توسط مقاومت فلسطین

روز پنجاه و هشتم: تلفات سنگین صهیونیست‌ها در نبرد با رزمندگان مقاومت/ حملات بی‌وقفه مقاومت فلسطین به مناطق اشغالی/ حمله به رزم‌ناو آمریکا در دریای سرخ

روز پنجاه و نهم: دو حمله به جولان اشغالی در کمتر از ۲۴ ساعت/ هنوز ۱۳۷ اسرائیلی دیگر در غزه اسیر هستند

روز شصتم: هلاکت نظامیان صهیونیست در کمین‌های پی در پی رزمندگان مقاومت / ضربات بی‌وقفه حزب الله به رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 3
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 1
 • ۱۴:۳۱ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۶
  1 0
  فیلم راکت انداختنش روازاونجا حتما دیدین
 • ۱۵:۲۵ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۶
  0 0
  دمشون گرم زدید بای هزار برابر جولب پس بدهید
 • ۲۱:۵۰ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۶
  0 0
  خدایا خونریزی را به هر نحو ممکن از بین ببر

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس