حماس

روز گذشته نیروهای مقاومت فلسطین ضربات سنگینی به نظامیان رژیم صهیونیستی در غزه وارد کردند که در طول چند هفته اخیر، بی سابقه محسوب می‌شود. همچنین جولان اشغالی تاکنون دو مرتبه هدف حمله قرار گرفته است.

سرویس جهان مشرق - رسانه‌های اسرائیلی از تظاهرات روز گذشته (دوشنبه، ۴ دسامبر) معترضان صهیونیست در مقابل مقر ساختمان کنست (پارلمان) در غرب قدس اشغالی خبر دادند. بر اساس این گزارش، معترضان اسرائیلی در پنجاه و نهمین روز جنگ غزه نیز با برگزاری این تظاهرات، بار دیگر خواستار برکناری «بنیامین نتانیاهو»، نخست وزیر رژیم صهیونیستی شدند.

در چهلمین روز جنگ غزه نیز صدها صهیونیست در مقابل ساختمان کنست در غرب قدس اشغالی تظاهرات کردند و خواستار تغییرات سیاسی در رژیم صهیونیستی و برکناری نتانیاهو از پستش شده بودند. از سوی دیگر، خانواده اسرای صهیونیست در نزد حماس نیز از آغاز بمباران بی‌امان نوار غزه تاکنون بارها علیه نتانیاهو و اهمال او در تلاش برای آزادی این اسرا تظاهرات کرده‌اند.

دو شب پیش نیز هزاران نفر از شهرک‌نشینان صهیونیست در حمایت از مبادله اسرا با حماس، در تل‌آویو تظاهرات کردند و خواستار اعمال فشار بر کابینه نتانیاهو برای امضای توافق مبادله اسرا با حماس و بازگرداندن اسرای صهیونیست از غزه شدند. همزمان تظاهرات دیگری در قدس اشغالی و در نزدیکی محل اقامت نخست‌وزیر رژیم اشغالگر در اعتراض به سیاست‌های تل‌آویو در جنگ اخیر غزه، برگزار شد

کانال ۱۱ تلویزیون رژیم صهیونیستی، شب یکشنبه، ۳ دسامبر بخشهای از یک فایل صوتی مربوط به این نشست امنیتی را منتشر کرد که در آن، رئیس شاباک در خصوص طرح های عملیاتی در قطر، ترکیه و لبنان و ترور رهبران سیاسی حماس سخن گفت. به نوشته «سی‌.ان.ان»، اشاره این مقام امنیتی تل آویو به شهر مونیخ به حادثه سال ۱۹۷۲ در جریان مسابقات المپیک بازمی‌گردد که طی آن دو اسرائیلی کشته و نه تن دیگر از سوی اعضای گروه فلسطینی موسوم به «سپتامبر سیاه» به اسارت گرفته شدند تا در مقابل آزادی اسرای فلسطینی در اراضی اشغالی فلسطین، آزاد شوند.

رئیس شاباک گفت: «اسرائیل مصمم به نابود کردن حماس است، حتی اگر این امر سالها به طول انجامد. مسؤولیت برقراری امنیت با ماست و این وظیفه ماست». وی با اشاره به این‌که وظیفه شاباک برقراری امنیت و تقویت احساس امنیت در جامعه صهیونیستی است، تصریح کرد: «بدبختانه، در هفتم اکتبر موفق به تحقق این امر نشدیم. معتقدم که ما پیشرفت کرده‌ایم و دیگر منتظر نخواهیم ماند. ما عملا از درسهایی که از این تحولات گرفتیم، استفاده خواهیم کرد..عملیات اصلی که دستگاه‌های امنیتی اسرائیل انجام می‌دهند، مخفی است و هیچ کسی از آن خبر ندارد».

مایک ترنر، نماینده جمهوریخواه ایالت اوهایو به شبکه سی بی اس گفت: همزمان با تلاش اسرائیل برای محو تهدید حماس، ایالات متحده به طور قطع در کشف محل استقرار مقام های ارشد حماس یاری می رساند. با این حال وی گفت: ما در زمینه اطلاعاتی که در اختیار تل آویو قرار می دهیم، گزینشی عمل می‌کنیم. به گفته ترنر، ویلیام برنز رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا)، به صراحت گفته که آمریکا دسترسی مستقیم به داده های جاسوسی خود را فراهم نکرده است. این قانونگذار برجسته در زمینه عدم آمادگی نیروهای اطلاعاتی و نظامی اسرائیلی هنگام آغاز عملیات طوفان الاقصی گفت: زمانی که حمله ۷ اکتبر (۱۵ مهر) آغاز شد، نیروهای آنان واکنش نشان ندادند. نه تنها توان اطلاعاتی برای جلوگیری از وقوع این حمله بلکه توان نظامی برای واکنش به آن را در اختیار نداشتند.


تحولات سرزمین های اشغالی - روز پنجاه و نهم جنگ

تهدید اخیر رژیم صهیونیستی، نقض صریح حاکمیت کشورهای نامبرده است

رژیم صهیونیستی به تازگی تهدید کرد که قصد دارد سران مقاومت فلسطین در کشورهای مختلف را ترور کند. مشاور رسانه‌ای رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس تاکید کرد که تهدید دشمن صهیونیستی به ترور رهبران این جنبش در داخل و برخی کشورهای دوست، اوج بحران سیاسی و میدانی این رژیم در نتیجه پایداری ملت قهرمان فلسطین و مقاومت دلاور آن را می‌رساند.

طاهر النونو تصریح کرد که رهبران حماس که خونشان و خون خانواده‌هایشان با خون ملت صبور فلسطین آمیخته است، ترسی از این تهدیدات ندارند. النونو خاطر نشان کرد که این تهدیدات نقض صریح حاکمیت کشورهای نامبرده توسط دشمن و مخدوش کردن مستقیم امنیت آن‌ها است که می‌طلبد به سبب آن سران این رژیم به سبب هجمه و تجاوزات خود تحت پیگرد قرار گرفته و بازخواست و محاکمه شوند.

حماس تاکتیک‌های دفاعی مختلف و متنوعی را در نبرد با "اسرائیل" بکار گرفته است

روزنامه عبری زبان یدیعوت احرونوت تاکید کرد که حماس تنها در حمله هفتم اکتبر اسرائیل را غافلگیر نکرد، بلکه در زمینه دفاعی نیز این رژیم را غافلگیر کرده، زیرا توانسته تاکتیک‌های دفاعی مختلف و متنوعی را در نبرد با "اسرائیل" بکار گیرد.

روزنامه عبری زبان هاآرتص اعلام کرد که رئیس بخش سلاح‌های گرم وزارت امنیت داخلی رژیم صهیونیستی به خاطر موافقت نزدیکان ایتمار بن گویر وزیر امنیت داخلی با توزیع غیرقانونی سلاح در بین شهرک‌نشینان صهیونیست از سمت خود استعفا داده است. شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که در جریان مبادله اسرا با حماس ۱۱۳ اسرائیلی اسیر از غزه بازگردانده شدند و هنوز ۱۳۷ اسرائیلی دیگر در این باریکه اسیر هستند.

حملات راکتی مقاومت فلسطین

جیمز الدر، سخنگوی صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) در جریان سفر خود به مناطق فلسطینی از حمله‌های رژیم صهیونیستی به نوار غزه به‌ شدت انتقاد کرد. الدر هنگام بازدید از شهر خان یونس به شبکه خبری الجزیره گفت، در این منطقه "حمام خون" به‌راه افتاده است. به گفته او حمله‌های رژیم صهیونیستی غیر اخلاقی و غیرقانونی است. وی ضمن تاکید بر این که سکوت به معنای هم‌دستی در این جنایات است، اظهار داشت، کودکانی را دیده که دچار سوختگی شدید بوده‌اند مورد اصابت ترکش قرار گرفته‌اند، آسیب مغزی دیده‌اند یا شکستگی استخوان داشته‌اند.

تنش‌ها در کرانه باختری ادامه دارد

منابع محلی اعلام کردند که مبارزان مقاومت فلسطین در پی یورش نظامیان اشغالگر اسرائیلی به محله کفر سابا در شهر قلقیلیه با آن‌ها وارد درگیری مسلحانه شدند.

براساس گزارش این منابع، نظامیان اشغالگر اسرائیلی دو نفر از مبارزان مقاومت را در جریان یورش به شهر قلقیلیه ترور کرده و خودروی آن‌ها را هم مصادره کردند. برخی منابع نیز گفتند این دو مبارز فلسطینی به شدت مجروح شده و توسط اشغالگران اسرائیلی اسیر شدند.

وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که از ابتدای سال جاری، ۴۶۴ فلسطینی در حملات شهرک‌نشینان و نظامیان اشغالگر اسرائیلی به شهادت رسیدند. این وزارتخانه همچنین شمار شهدای کرانه باختری از آغاز نبرد طوفان الاقصی در هفتم اکتبر گذشته را ۲۵۶ نفر اعلام کرد.

خودزنی گنبد آهنین

باشگاه اسیر فلسطین اعلام کرد که نظامیان اشغالگر اسرائیلی از شب گذشته تا صبح امروز ۶۰ فلسطینی را در کرانه باختری بازداشت کردند. شماری از بازداشت شدگان جزو آزادگان فلسطینی هستند. از آغاز نبرد طوفان الاقصی در غزه تاکنون بیش از ۳۳۰۰ فلسطینی در کرانه باختری بازداشت شدند.

صحنه های درگیری امروز در سرزمین های اشغالی/ پرواز پهپادهای انگلیسی بر فراز غزه

جنگنده های صهیونیستی کماکان به بمباران مناطق مختلف غزه ادامه می‌دهند. هواپیماهای اسرائیلی امروز درب ورودی بیمارستان کمال عدوان در غزه را بمباران کردند که در این جنایت شماری شهید و مجروح شدند. اشغالگران صهیونیست همچنین بیمارستان کمال عدوان در شمال نوار غزه را بمباران کردند که در نتیجه آن دهها فلسطینی شهید و زخمی شده‌اند. هواپیماهای اسرائیلی نانوایی برکت و موسسه خیریه دار الیتیم را در شهر دیر البلح بمباران کردند.

جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد که انگیس با اعلام مشارکت هواپیماهای خود در ماموریت‌های تجسسی در غزه، عملا در حال مشارکت در جنگ و جنایت علیه مردم غزه است.

دو حمله به جولان اشغالی در کمتر از ۲۴ ساعت/ هنوز ۱۳۷ اسرائیلی دیگر در غزه اسیر هستند/ حمله به ادوات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی توسط رزمندگان مقاومت/ ترور دو نیروی مقاومت در کرانه باختری+ عکس و فیلم

روزنامه عبری زبان هاآرتص اعلام کرد که رئیس بخش سلاح‌های گرم وزارت امنیت داخلی رژیم صهیونیستی به خاطر موافقت نزدیکان ایتمار بن غفیر وزیر امنیت داخلی با توزیع غیرقانونی سلاح در بین شهرک‌نشینان صهیونیست از سمت خود استعفا داده است.

گردان‌های قسام اعلام کرد که نیروها و ادوات جنگی دشمن صهیونیستی را در شهرک صهیونیست‌نشین ماگین هدف حمله موشکی قرار داده است. همچنین مقاومت فلسطین اعلام کرد که از صبح امروز تا این لحظه، ۵ دستگاه تانک و ۵ نفربر ارتش صهیونیستی را در محور شرق غزه با راکت‌های یاسین ۱۰۵ هدف قرار داده است. این گردان‌ها همچنین بیان داشت که مجاهدان آن از مسافت صفر توانسته‌اند چند نظامی صهیونیستی را در منطقه شیخ رضوان از پای درآوردند و به سلامت به پایگاه‌های خود بازگردند. شاخه نظامی حماس همچنین طی بیانیه دیگری از حملات موشکی به تجمع نظامیان صهیونیست در شرق شهرک "ماجین" خبر داد.

دو حمله موشکی به جولان اشغالی در کمتر از ۲۴ ساعت/ حملات مقاومت به سرزمین های اشغالی ادامه دارد

ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که منطقه مسگاف عام در الجلیل علیا در شمال فلسطین اشغالی از جنوب لبنان هدف حمله موشکی قرار گرفته است. از سوی دیگر شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که برای اولین بار از آغاز جنگ در غزه در هفتم اکتبر گذشته، جولان در کمتر از ۲۴ ساعت دو مرتبه هدف حمله قرار گرفته و مشخص نیست که آیا این پیامی از طرف سوریه است؟

گردان‌های قسام همچنین اعلام کرد در پاسخ به کشتار غیرنظامیان فلسطینی در غزه، شهر اشغالی عسقلان را هدف حمله موشکی قرار داده است. در ادامه درگیری های رزمندگان مقاومت ۳ خودروی زرهی (تانک، نفربر و بولدوزر) را در شرق غزه با راکت‌های ضدزره یاسین ۱۰۵ هدف قرار داد. تیپ‌های ناصر صلاح الدین اعلام کرد که نیروها و ادوات جنگی رژیم صهیونیستی را در نزدیکی پایگاه نظامی کیزوویم در اطراف نوار غزه با گلوله‌های خمپاره کالیبر سنگین هدف قرار داده است. مقاوت فلسطین در پاسخ به جنایات ضدانسانی رژیم صهیونیستی در غزه، شهر اشغالی تل آویو را هدف حمله موشکی قرار داد.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی در گفتگو با سی ان ان تاکید کرد که هنوز نتوانستیم حماس را در شمال غزه شکست دهیم و عملیات در این منطقه و اوضاع میدانی بسیار سخت و پیچیده است.

حمله موشکی همزمان به اراضی اشغالی از غزه و لبنان

اراضی اشغالی به طور همزمان از سمت غزه و لبنان هدف حمله موشکی قرار گرفت. شهر اشغالی تل آویو از سمت غزه و الجلیل علیا در شمال فلسطین اشغالی هم از سمت لبنان آماج حملات گسترده موشکی قرار گرفتند. حزب الله لبنان طی بیانیه‌ای اعلام کرد که نیروهای پیاده ارتش رژیم صهیونیستی را در شرق پایگاه برانیت و پایگاه الراهب با اسلحه مناسب هدف قرار داده و تلفاتی قطعی به آن‌ها وارد کرده است. گردان‌های قسام شهرک سدیروت و نتیفوت را در مجاورت نوار غزه هدف حمله موشکی قرار داده است.

حملات راکتی مقاومت به سرزمین های اشغالی

مبارزان مقاومت در منطقه الفالوجا در شمال نوار غزه با گروهی از نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی درگیر شدند. مجاهدان قسام در جریان درگیری با اشغالگران اسرائیلی در منطقه الفالوجا در اردوگاه جبالیا در شمال نوار غزه، ۵ خودروی زرهی را هم با راکت یاسین ۱۰۵ هدف قرار دادند. قسام گروهی از نیروهای پیاده اسرائیلی را در منطقه الفالوجا در شمال نوار غزه با بمب‌های ضدنفر هدف قرار داده و باقی مانده افراد را هم با سلاح تیربار از فاصله صفر به قتل رسانده است.

در ادامه حملات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه ۳ خبرنگار دیگر به شهادت رسیدند. در این حملات محمود سالم عکاس فلسطینی، عبدالحمید قریناوی خبرنگار ورزشی و شیما الجزار خبرنگار فلسطینی همراه با ۱۰ نفر از اعضای خانواده‌اش در بمباران منزلشان در رفح به شهادت رسیدند. با شهادت این ۳ خبرنگار، شمار شهدای خبرنگار در غزه از هفتم اکتبر تا این لحظه به ۸۰ نفر افزایش یافت.

منابع عبری زبان اعلام کردند که ارتش رژیم صهیونیستی به ساکنان شهرک صهیونیست‌نشین کریات شمونا و چند شهرک دیگر در شمال فلسطین اشغالی دستور داده سریعا به پناهگاه‌ها بروند.

ارتش رژیم صهیونیستی از ساعتی پیش به طور پیوسته در حال بمباران شدید و جنون‌آمیز مناطقی در شرق رفح و خان یونس در جنوب نوار غزه است. منابع محلی اعلام کردند که این شدیدترین حملات صهیونیست‌های اشغالگر به جنوب نوار غزه از آغاز جنگ است.

هشدار ترکیه به رژیم صهیونیستی نسبت به هرگونه اقدام علیه رهبران حماس

خبرگزاری رویترز به نقل از یک مسئول سازمان اطلاعات ترکیه تاکید کرد که به رژیم صهیونیستی نسبت به عواقب و پیامدهای هرگونه اقدام علیه رهبران حماس در خارج از فلسطین از جمله خاک ترکیه هشدار دادیم. سازمان رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی هم اعلام کرد که سازمان اطلاعات ترکیه به سازمان اطلاعات رژیم صهیونیستی نسبت به ترور شخصیت‌های فلسطینی در خاک این کشور هشدار داده است.

در همین حال خبرنگار الجزیره اعلام کرد که رژیم اشغالگر صهیونیستی اینترنت و شبکه‌های ارتباطی در جنوب نوار غزه به ویژه شهر خان یونس را به طور کامل قطع کرده است. شرکت ارتباطات فلسطین نیز از قطع کامل اینترنت و شبکه‌های ارتباطی در نوار غزه خبر داده است. همزمان با قطع شدن اینترنت، حملات وحشیانه و بی‌سابقه‌ای در خان یونس در حال انجام است. تنها طی ساعات اخیر صدها نقطه در شهر خان یونس بمباران شده است.


می توانید پوشش لحظه به لحظه مشرق از عملیات طوفان الاقصی در روزهای گذشته را اینجا مرور کنید:

روز اول: شکست تاریخی رژیم صهیونیستی/ اسارت تعدادی بالایی از نظامیان به دست رزمندگان مقاومت/ نتانیاهو: روزهای سختی در پیش داریم

روز دوم: رژیم صهیونیستی زیر آتش خشم فلسطینیان می‌سوزد

روز سوم: تلفات صهیونیست‌ها در اثر حملات موشکی حزب الله / سخنگوی القسام: نبردهای ما در بسیاری از نقاط ادامه دارد

روز چهارم: فرمان تخلیه صهیونیست‌ها از شهرک هم مرز با لبنان/ شلیک خمپاره از خاک سوریه به سرزمین های اشغالی/ هشدار رهبر انصارالله یمن در رابطه با هرگونه دخالت آمریکا به سود رژیم صهیونیستی

روز پنجم: شروع درگیری در کرانه باختری/ کشته های رژیم صهیونیستی به ۱۳۰۰ نفر رسید/ تلفات ارتش رژیم صهیونیستی به ۱۸۹ نفر افزایش یافت/ورود نیروهای تازه نفس قسام به خط مقدم جنگ

روز ششم و هفتم: انتشار خبر سرنگونی یک بالگرد ارتش رژیم صهیونیستی/اختلاف میان نتانیاهو و وزیرجنگ رژیم صهیونیستی/حزب الله چندین هدف در سرزمین های اشغالی را مورد حمله قرار داد

روز هشتم: تبادل آتش میان حزب‌الله و اشغالگران صهیونیست/ موشک باران تل‌آویو، ‌عسقلان و اشدود/ شمار کشته‌های ارتش اسرائیل به ۲۶۵ نفر رسید

روز نهم: تعدادی شهدای حملات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی به ۲۷۵۰ نفر رسید/ نتانیاهو: هیچ آتش بس بشر دوستانه ای وجود ندارد/ خبرنگار صهیونیست: حزب الله عملا تبدیل به یک طرف جنگ شده است

روز دهم: تل‌آویو آماج حملات موشکی مقاومت غزه/ وزیر امورخارجه ایران: اگر فوری جنایات صهیونیست‌ها متوقف نشود، جبهه‌های جدید به رویشان گشوده خواهد شد

روز یازدهم: جنایت هولناک رژیم صهیونیستی در غزه/ چند صد فلسطینی در حمله صهیونیست‌ها به یک بیمارستان به شهادت رسیدند/ حمله به مراکز رژیم صهیونیستی در چندین کشور پس از جنایت بیمارستان معمدانی

روز دوازدهم: شبکه عبری کان: امروز شدیدترین روز جنگ در مرز شمالی فلسطین اشغالی و لبنان بود / تل‌آویو امروز بیش از چند مرتبه مورد حملات راکتی مقاومت قرار گرفت

روز سیزدهم: حمله به مواضع آمریکا در عراق و سوریه/ تبادل آتش میان رژیم صهیونیستی و حزب الله لبنان/ حمله به پایگاه آمریکایی عین الاسد/ شلیک موشک از یمن به سمت سرزمین های اشغالی

روز چهاردهم: حمله به نیروهای آمریکایی در کردستان عراق/هلاکت چند نظامی صهیونیست در حمله حزب الله لبنان/ اسرائیل تخلیه شهرک کریات شمونا در شمال فلسطین اشغالی را آغاز کرد

روز پانزدهم: حملات حزب الله به مواضع رژیم صهیونیستی ادامه دارد/ تظاهرات صهیونیست‌ها علیه بنیامین نتانیاهو/ حمله مجدد به پایگاه عین الاسد

روز شانزدهم: نتانیاهو حمله زمینی را به تعویق انداخت/ شلیک کورنت از سوی نیروهای حزب الله ادامه دارد/ اولین تلاش صهیونیست‌ها برای ورود به غزه ناکام ماند/ تلفات نظامیان رژیم صهیونیستی به ۳۰۷ نفر رسید

روز هفدهم: حمله به ۳ پایگاه‌ آمریکا در عراق/ آمریکایی‌ها ترجیح میدهند که حمله زمینی به غزه انجام نگیرد/ وزیر جنگ رژیم صهیونیستی: مرحله بعدی عملیات علیه غزه، جنگ ترکیبی دریایی، هوایی و خاکی خواهد بود

روز هجدهم: حمله تند رئیس سازمان ملل به اقدامات رژیم صهیونیستی/حمله سنگین موشکی مقاومت فلسطین به تل‌آویو/ سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی: سوخت تحت هیچ شرایطی وارد غزه نخواهد شد

روز نوزدهم: نایب رئیس دفتر سیاسی حماس خطاب به صهیونیست‌ها: منتظر باشید، جنگ هنوز شروع نشده است/هلاکت نیروهای ویژه آمریکا در درگیری با نیروهای مقاومت

روز بیستم: شهدای حملات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی از ۷۰۰۰ نفر گذشت/ تعطیلی فرودگاه بن گورین/حمله مجدد نیروهای مقاومت به پایگاه آمریکا/ انهدام بالگرد ارتش رژیم صهیونیستی توسط نیروهای قسام

روز بیست‌ ویکم: غزه از زمین، هوا و دریا زیر حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی قرار دارد/ حملات موشکی سنگین نیروهای مقاومت به مناطق اشغالی/ اخبار غیررسمی حاکی از درگیری در مرز غزه است

روز بیست‌ و دوم: فشار داخلی صهیونیست‌ها بر نتانیاهو ادامه دارد/ حمله راکتی نیروهای مقاومت به دیمونا/ شکست مجدد صهیونیست‌ها در ورود زمینی به غزه

روز بیست‌ وسوم:حملات و ضربات پی در پی نیروهای مقاومت به رژیم صهیونیستی/ زمین‌گیر شدن ارتش صهیونیستی در ورودی‌های نوار غزه/ احتمال ریزش بیمارستان‌های اصلی غزه

روز بیست و چهارم: افزایش آمار تلفات رژیم صهیونیستی به بالای ۱۵۰۰ نفر/ تعداد تلفات نیروهای نظامی رژیم صهیونیستی به ۳۱۵ نفر رسید/ مناطق اشغالی زیر آتش نیروهای مقاومت/ چند حمله زمینی صهیونیست‌ها دفع شد

روز بیست و پنجم: هلاکت و زخمی شدن ۱۲۰ نظامی صهیونیستی در درگیری با حزب الله/ جنایتی دیگر از صهیونیست‌ها، این بار در اردوگاه جبالیا/ درگیری شدید مقاومت و اشغالگران در شمال غرب غزه

روز بیست‌ و ششم: ضربات پی در پی مقاومت به ارتش رژیم صهیونیستی در غزه/ حمله مجدد یمن به رژیم صهیونیستی/درگیری شدید نظامیان با نیروهای مقاومت/ اذعان گالانت به تلفات سنگین رژیم در مرز غزه

روز بیست و هفتم: درگیری‌های نفس‌گیر میان ارتش رژیم صهیونیستی و نیروهای مقاومت/ حملات پی در پی مقاومت به شمال سرزمین های اشغالی/ نتانیاهو: متأسفانه در میان نیروهایمان تلفات داریم

روز بیست و هشتم: افزایش تلفات صهیونیست‌ها در درگیری با رزمندگان مقاومت/ ناتوانی صهیونیست‌ها از پیشروی زمینی در غزه/ حملات وحشیانه به غیرنظامیان غزه ادامه دارد
روز ب
یست و نهم: حمله شدید هوایی جنگنده‌های اسرائیلی به مناطقی در جنوب لبنان/ مقاومت فلسطین اشدود و عسقلان را مورد حملات راکتی قرار داد/ حمله صهیونیست‌ها به خانه اسماعیل هنیه

روز سی ام: شکار نظامیان و ادوات ارتش رژیم صهیونیستی در غزه/ حملات مستمر به مناطق اشغالی از سوی مقاومت فلسطین/ حمله موشکی حزب الله به داخل مرزهای رژیم صهیونیستی

روز سی و یکم: ارتش‌صهیونیست‌ها کماکان بدون دستاورد/ لیبرمن: منتظر استعفای نتانیاهو از نخست وزیری هستیم/ رئیس سابق شعبه عملیات و برنامه‌ریزی ارتش رژیم صهیونیستی: هیچ نشانه‌ای دال بر شکست حماس وجود ندارد

روز سی و دوم: حملات مستمر مقاومت به تل آویو/ انهدام تانک‌های رژیم صهیونیستی، یکی پس از دیگری/ صهیونیست‌ها کماکان نگران افزایش تلفات و خسارات در نبرد غزه/ حملات به پایگاه‌های آمریکایی ادامه دارد

روز سی و سوم: ضربات پی در پی به ارتش رژیم صهیونیستی توسط رزمندگان مقاومت فلسطین/ انهدام بیش از ۱۰ تانک و خودروی زرهی توسط نیروهای مقاومت در یک روز/ صهیونیست‌ها مجبور به استفاده از تانک‌های قدیمی شدند

روز سی و چهارم: ایهود باراک: بنیامین نتانیاهو از لحاظ روحی کاملا درهم شکسته است/ حمله موفق نیروهای یمن به سرزمین های اشغالی/نیروهای مسلح یمن: اهداف حساس و مختلف دشمن صهیونیستی را با موشک‌های بالستیک مورد حمله قرار دادیم/ انهدام دو تانک رژیم صهیونیستی توسط حزب الله

روز سی و پنجم: نبرد شدید میان نیروهای مقاومت و نظامیان رژیم صهیونیستی/ حملات راکتی نیروهای مقاومت به سرزمین‌های اشغالی ادامه دارد/ حمله رژیم صهیونیستی به یک مرکز درمانی در جنوب لبنان/ فرمانده یگان زرهی ارتش رژیم صهیونیستی به هلاکت رسید

روز سی و ششم: حمله حزب الله به دو پایگاه ارتش رژیم صهیونیستی/ وزیر جنگ رژیم صهیونیستی: حزب الله در حال ارتکاب اشتباهی بزرگ است/ شمار شهدای غزه تا این لحظه از ۱۱۱۰۰ نفر فراتر رفته است

روز سی و هفتم: بورس تل‌آویو پس از پرتاب موشک از لبنان سقوط کرد/ حزب الله لبنان: نظامیان لجستیک ارتش اشغالگر را هدف قرار دادیم/ ارتش رژیم صهیونیستی: هیچ استثنایی برای بمباران ‌غزه قائل نیستیم

روز سی و هشتم: ابوعبیده: مجاهدان ما مخفیگاه‌های دشمن را با راکت‌های ضدنفر مورد حمله قرار دادند/ حملات راکتی مقاومت به تل آویو و دیگر مناطق اشغالی

روز سی و نهم: افزایش تلفات نظامیان رژیم صهیونیستی/ حمله موشکی از یمن و سوریه به اهدافی در سرزمین‌های اشغالی/ انهدام ده‌ها دستگاه ادوات نظامی و زرهی ارتش اشغالگر در غزه/ افزایش شهدا به ۱۱۳۲۰ نفر

روز چهلم: حمله حزب الله لبنان و تلفات قطعی صهیونیست‌ها/ نتانیاهو باید برکنار شود/ پیشرفت مذاکرات برای مبادله اسرا و آتش بس موقت

روز چهل و یکم: تلفات رژیم صهیونیستی در نبرد طوفان الاقصی به ۳۷۰ نفر افزایش یافت/ نتانیاهو در امضای قراداد مبادله اسرا تعلل می‌کند/ ادامه حملات مقاومت لبنان به سرزمین‌های اشغالی

روز چهل و دوم: سخنگوی قسام: تلفات اسرائیل بسیار بیشتر از آن چیزی است که تصور می‌کنید/ حمله حزب الله به ۱۳ پایگاه رژیم صهیونیستی طی یک روز/ رئیس سنتکام وارد فلسطین اشغالی شد

روز چهل و سوم: ادامه جنایت‌های رژیم صهیونیستی علیه کودکان و زنان/ نزدیک به ۴۰۰ نظامی صهیونیست از ابتدای جنگ به هلاکت رسیده‌اند/ شهدای غزه از ۱۲ هزار نفر گذشت

روز چهل و چهارم: کشتی تاجر صهیونیست در دست نیروهای یمن/ عقب راندن تانک‌های ارتش رژیم صهیونیستی توسط رزمندگان قسام/ شلیک بیش از ۱۰۰۰ موشک توسط حزب الله از آغاز عملیات طوفان الاقصی

روز چهل و پنجم: گسترده‌ترین حمله راکتی به تل آویو از آغاز عملیات طوفان الاقصی/ هک پایگاه اینترنتی سرویس‌های امنیت داخلی رژیم صهیونیستی/ شبکه کان: اسرائیل به انعقاد قرارداد مبادله اسرا چراغ سبز نشان داد

روز چهل و ششم: انهدام ۹ تانک، ۳ نفربر و یک خودروی نظامی دیگر اشغالگران توسط نیروهای مقاومت/ درگیری مسلحانه شدید مبارزان مقاومت با اشغالگران اسرائیلی در شهرک قباطیه در جنوب جنین

روز چهل و هفتم: کابینه دولت رژیم صهیونیستی توافق مبادله اسرا را تصویب کرد/ قطر: توافق مبادله اسرا طی ۲۴ ساعت دیگر اجرا خواهد شد/ مشاور نتانیاهو: اسرائیل آماده تمدید مدت آتش بس است

روز چهل و هشتم: بزرگترین حمله به مناطق شمالی فلسطین اشغالی از ابتدای جنگ/ درگیری های شدید میان نیروهای مقاومت و نظامیان رژیم صهیونیستی ساعاتی قبل از شروع آتش بس

روز چهل و نهم تا پنجاه و یکم/ آتش بس غزه :آخرین تحولات سرزمین‌های اشغالی پس از شروع آتش بس در غزه/ ورود کامیون‌های سوخت و کمک‌های بشردوستانه از گذرگاه رفح/ فلسطینیان در حال بازگشت به منازل خود در شمال غزه

روز پنجاه و دوم/ آتش بس غزه: آتش بس غزه دو روز دیگر تمدید شد/ حماس توانست ثابت کند در شمال نوار غزه شکست نخورده است

روز پنجاه و سوم/ آتش بس غزه: مقاومت فلسطین: هرگونه نقض آتش‌بس در غزه توسط رژیم صهیونیستی را زیر نظر داریم

روز پنجاه چهارم/ آتش بس غزه: آتش بس غزه دو روز دیگر تمدید شد/ حماس توانست ثابت کند در شمال نوار غزه شکست نخورده است/ یورش صهیونیست‌ها به جنین ادامه دارد

روز پنچاه و پنجم: احتمال از سرگیری جنگ در غزه/ آتش‌بس فقط یک روز تمدید شد/ انصار الله یمن به از سرگیری حملات علیه رژیم صهیونیستی تهدید کرد

روز پنجاه و ششم: پایان آتش بس موقت در غزه و آغاز حملات رژیم صهیونیستی/ درگیری‌های شدید نیروهای مقاومت و رژیم صهیونیستی/کمک تسلیحاتی آمریکا به رژیم صهیونیستی

روز پنجاه و هفتم: جنایت هولناک صهیونیست‌ها در جبالیا و شهادت بیش از ۱۰۰ فلسطینی/ راکت باران تل‌آویو توسط مقاومت فلسطین

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 4
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 4
 • ایرانی واداده بیکار ۰۸:۲۴ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۴
  0 0
  در فیلم اول یکی از راکت ها به درستی عمل نکرده و در همان نزدیکی ها سقوط نمود . خدا کند که به جای حساسی برخورد نکرده باشد .
 • ۰۸:۲۵ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۴
  3 0
  آمریکا و انگلیس و دیگر انگل ها علنا آمده اند برای جنگ و حمایت از صهیونیستهای ادمکش، آنوقت ما خجالت میکشیم حتی یک موشک بزنیم. میگوییم همینها که قبلا دادیم کار بزرگی است! کجایی حاج قاسم ببینی چقدر بی خاصیت نشسته ایم تماشا میکنیم
 • ۰۸:۲۹ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۴
  0 0
  در فیلم اول یکی از راکت های گنبد آهنین به درستی عمل نکرده و در همان نزدیکی ها سقوط نمود . خدا کند که به جای حساسی برخورد کرده باشد .
 • ۰۸:۴۴ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۴
  0 1
  به این راکت پرانی ها حمله نمیگن / نمیدونم چطور مردم قسمت بسیار حساس نطامی که افراد کار کشته باید درونش باشد را به شما دادن که فرق شکست و پیروزی را نمی‌دانید بعد برای کشور میخواهید تصمیم میگیرید واقعا متاسفم

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس