قسام: ۲ اسیر با تابعیت روسیه را آزاد کردیم

رژیم صهیونیستی طی امروز، یکی از شدید ترین حملات خود به جنین را انجام داد که طی این یورش، تعدادی از فلسطینیان به شهادت رسیدند.

سرویس جهان مشرق - جنبش مقاومت اسلامی حماس در مذاکره با طرف مصری پیش شرطهای خود را برای آزادی نظامیان اسیر صهیونیست را اعلام کرد. شبکه القاهره الاخباریه مصر روز چهارشنبه گزارش داد، جنبش حماس «آزادی نظامیان اسیر رژیم صهیونیستی» را منوط به موافقت تل آویو با آتش بس دائمی کرده است.

براساس گزارش تلویزیون مصر، حماس تاکید کرده است شرایط برای آزادی نظامیان صهیونیست متفاوت خواهد بود. به ویژه، مذاکرات در مورد این موضوع شامل بحث در مورد پایان دادن به خصومت ها و رفع محاصره اعمال شده توسط اسرائیل در نوار غزه خواهد بود. دولت مصر از میانجیگران اصلی میان حماس و اسرائیل در حصول توافق آتش بس موقت بوده است،

«اسامه حمدان» از مقامات ارشد حماس نیز به شبکه العربیه گفت: در شرایط رنج مردم فلسطین و تداوم حملات اسرائیل هنوز خیلی زود است که درباره آزادی نظامیان صهیونیست صحبت کنیم. به گفته حمدان، خاموش شدن جنگ شرط ورود به مذاکرات است.

حمدان درباره تمدید توافق موقت آتش بس فعلی نیز گفت: تمدید آتش بس برای چند روز دیگر ممکن است و روند مذاکره دو مسیر دارد. جهت اول، بشردوستانه است که آزادی هرچه بیشتر اسرا را تضمین می‌کند و جهت دوم سیاسی و در ارتباط با توقف تهاجم نظامی و برداشته شدن محاصره غزه است که مسیر را برای توافق انعقاد یک مبادله که آزادی همه اسرا را شامل میشود باز می‌کند.

«امیر باترشالوم»، تحلیلگر مسائل امنیتی در شبکه ۱۲ تلویزیون اسرائیل هم در این باره گفت: تفاهماتی در مورد روزهای هفتم و هشتم آتش بس وجود دارد که نشان می‌دهد ممکن است آتش‌بس وارد روزهای نهم و دهم خود شود.

این تحلیلگر اسرائیلی در ادامه گفت: ارزیابی مقامات اسرائیل این است که آتش بس برای آزادی زندانیان بیشتری برای دو روز دیگر تمدید شده و پس از آن در پایان هفته جاری، جنگ از سر گرفته خواهد شد.

روزنامه «یدیعوت آحارانوت» در گزارش دیگری به نقل از یک مقام سیاسی کابینه تل‌آویو نوشت: «اگر پیشنهادی برای تمدید آتش بس برای بیش از ۱۰ روز وجود داشته باشد، آن را بررسی خواهیم کرد».

طرف‌های فلسطینی و اسرائیلی دوشنبه شب، ۲۷ نوامبر در روز چهارم آتش‌بس اول، بر سر تمدید این توافق در نوار غزه به مدت دو روز دیگر با همان شرایط قبلی یعنی آتش‌بس میدانی، تبادل زندانی و ورود کمک‌های بشردوستانه به توافق رسیده‌اند.

روزنامه عبری «هاآرتص» امروز در گزارش از مخالفات‌ها با تمدید آتش‌بس نوشت: «برخی از اسرائیلی‌ها می‌ترسند که تمدید طولانی‌مدت آتش‌بس، باعث نفوذ بیش از حد حماس بر روحیات و وضعیت روانی اسرائیلی‌ها شود؛ در نهایت، اسرائیل باید بین آزادی زندانیان بیشتر یا ممانعت از فدرت حماس در دیکته کردن یک روحیه متفاوت، به اسرائیل تصمیم بگیرد».


تحولات سرزمین های اشغالی - روز ششم آتش بس

شهر جنین در معرض شدیدترین حمله صهیونیست‌ها قرار دارد

منابع خبری اعلام کردند که شهر جنین در معرض شدیدترین حمله اشغالگران اسرائیلی قرار دارد. به گفته این منابع در حمله امشب به جنین بیش از ۱۰۰ خودروی نظامی، ۷ بولدوزر و بیش از ۱۱۰۰ نظامی مشارکت دارند.

ارتش رژیم صهیونیستی جنین را منطقه بسته نظامی اعلام کرده است. تمامی بیمارستان‌ها محاصره شدند و اجازه امدادرسانی به هیچ مجروحی داده نمی‌شود. بالگردها و پهبادهای اسرائیلی هم در حال گشت‌زنی در آسمان جنین هستند. تاکنون چند فلسطینی زخمی شدند. صهیونیست‌ها تمامی بیمارستان‌ها را محاصره کرده و چند مجروح را هم از داخل آمبولانس‌ها ربوده و با خود برده‌اند.

باشگاه اسیر فلسطین اعلام کرد که نظامیان اشغالگر اسرائیلی در حملات شب گذشته و بامداد امروز به کرانه باختری دست کم ۳۵ فلسطینی دیگر را بازداشت کردند.

الجزیره اعلام کرد که قایق‌های جنگی ارتش رژیم صهیونیستی بامداد امروز به سمت ساحل منطقه خان یونس در جنوب نوار غزه شلیک کردند. این چندین بار است که ارتش رژیم صهیونیستی اقدام به نقض آتش‌بس موقت در غزه می‌کند.

روزنامه عبری زبان "اسرائیل الیوم" فاش کرد که کنگره آمریکا طرح جدیدی را ارائه داده که به موجب آن هرگونه کمک آمریکا به کشورهای عربی مشروط به موافقت آن‌ها با میزبانی از آوارگان فلسطینی از غزه خواهد بود!

تبادل اسرا

برخی منابع نیز اعلام کردند که نظامیان اشغالگر اسرائیلی کشاورزان فلسطینی را در شرق خان یونس در جنوب نوار غزه هدف تیراندازی قرار دادند که طی آن ۲ فلسطینی زخمی شدند. رژیم صهیونیستی تاکنون بارها اقدام به نقض آتش‌بس در غزه کرده است.

گردان‌های قسام شاخه نظامی حماس روز گذشته ضمن هشدار نسبت به تکرار نقض آتش‌بس توسط صهیونیست‌ها، تاکید کرد که با نقض آتش‌بس در غزه مقابله کرده و درگیری محدودی بین مبارزان این گردان‌ها و صهیونیست‌ها به وقوع پیوسته است. منابع اسرائیلی روز گذشته اعلام کردند که ۳ بمب در مسیر نیروهای اسرائیلی در شمال نوار غزه منفجر شده و به سمت نظامیان اسرائیلی تیراندازی شده که در این حادثه چند نظامی زخمی شدند.

سازمان رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که برخی اعضای کابینه جنگ این رژیم موافق توقف جنگ در غزه و بازگرداندن همه اسرای اسرائیلی هستند.

برنامه جهانی غذا: اوضاع در غزه فاجعه‌بار است

برنامه جهانی غذا اعلام کرد: کمک‌هایی که تاکنون توانستیم وارد غزه کنیم، به هیچ وجه برای برطرف کردن نیازها و گرسنگی مردم این منطقه کفایت نمی‌کند. اوضاع انسانی در غزه فاجعه‌بار است و ما در برابر خطر قطحی و گرسنگی قرار داریم. ۶ روز آتش‌بس موقت به هیچ وجه برای کمک‌رسانی کافی نیست و ساکنان غزه به غذا نیاز دارند.

رژیم صهیونیستی مانع از ورود سوخت به بیمارستان‌های غزه می‌شود

منیر البرش مدیرکل وزارت بهداشت فلسطین در غزه: به شدت در تلاش برای آغاز به کار دوباره بخش دیالیز بیمارستان اندونزیایی هستیم. در پی تلاش‌های پزشکان این مرکز امروز دوباره آغاز به کار خواهد کرد. رژیم اشغالگر همچنان مانع از ورود سوخت به بیمارستان‌ها می‌شود. صهیونیست‌ها بسیاری از تجهیزات پزشکی را در بیمارستان‌های نوار غزه تخریب کردند.

اشرف القدره سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد که تا این لحظه حتی یک قطره سوخت برای مناطق شمالی نوار غزه به ویژه بیمارستان‌ها ارسال نشده است.

باشگاه اسیر فلسطین اعلام کرد که نظامیان اشغالگر اسرائیلی در حملات شب گذشته و بامداد امروز به کرانه باختری دست کم ۳۵ فلسطینی دیگر را بازداشت کردند.

رژیم صهیونیستی: هنوز ۱۶۱ اسرائیلی در غزه هستند

سخنگوی دولت رژیم صهیونیستی اعلام کرد که تاکنون ۸۶ اسرائیلی از غزه آزاد شدند اما هنوز هم ۱۶۱ نفر دیگر در این باریکه اسیر هستند.

وی تاکید کرد: لیست اسامی ۵۰ اسیر فلسطینی را که قرار است امروز آزاد شوند، دریافت کردیم. به فشار نظامی بر حماس برای آزادی دیگر "گروگان‌ها" ادامه می‌دهیم. روز گذشته خانواده‌های ۳ نظامی دیگر را در جریان کشته شدن آن‌ها قرار دادیم. مذاکرات با حماس از طریق قطر و آمریکا انجام می‌گیرد.

تبادل اسرا

آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا: بر تلاش بیشتر جهت تمدید آتش‌بس موقت در غزه به منظور ارسال کمک‌های بیشتر به این منطقه متمرکز خواهیم شد. تلاش می‌کنیم تعداد کشته‌ها در بین غیرنظامیان فلسطینی کاهش یابد و به دنبال فراهم کردن زمینه خروج خارجی‌ها از غزه خواهیم بود. با اسرائیل چگونگی تحقق اهداف این رژیم را بررسی خواهیم کرد تا مانع از تکرار حادثه هفتم اکتبر شویم. در سفرم به اسرائیل بر تمدید آتش‌بس متمرکز خواهم شد. امیدواریم آتش‌بس ادامه یابد، چرا که موجب آزادی "گروگان‌های" بیشتر خواهد شد.

سازمان رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که احتمالا آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا در جریان سفر فردا به اراضی اشغالی در جلسه کابینه جنگ این رژیم شرکت کند.

واکنش حماس به یورش صهیونیست‌ها به کرانه باختری

جنبش مقاومت اسلامی حماس تاکید کرد که تشدید حملات دشمن صهیونیستی علیه فلسطینیان در شهرها، اردوگاه‌ها و روستاهای کرانه باختری و ارتکاب جنایات وحشیانه علیه فلسطینیان، بازداشت‌ها و تخریب زیرساخت‌ها که آخرین نمونه آن حمله به جنین و محاصره بیمارستان‌های آن بود، در راستای ادامه جنایات وحشیانه و نازیستی این رژیم در حق ملت فلسطین صورت می‌گیرد اما این جنایات هرگز نمی‌تواند اراده پایداری و مقاومت ملت فلسطین در کرانه باختریِ تسلیم‌ناپذیر را در هم شکند.

حماس ضمن تمجید از پایداری قهرمانانه ساکنان اردوگاه جنین که دلاورانه در برابر دشمن صهیونیستی و جنایات آن ایستادند، عموم ملت فلسطین و جوانان و گردان‌های مقاومت در این منطقه را به تشدید رویارویی با نظامیان و شهرک‌نشینان اشغالگر اسرائیلی در چارچوب نبرد طوفان الاقصی و در حمایت از قدس و مسجد الاقصی فراخواند.

رژیم صهیونیستی مدعی ترور فرمانده گردان جنین شد

ارتش رژیم صهیونیستی و سرویس‌های اطلاعاتی داخلی این رژیم "شاباک" در بیانیه‌ای مشترک مدعی شدند که دو فرمانده بارز مقاومت را در اردوگاه جنین ترور کردند که یکی از آن‌ها فرمانده گردان جنین است.

شبکه عبری زبان کان اعلام کرد که خطوط هوایی رژیم صهیونیستی با نمایندگان ۱۲۰ شرکت هواپیمایی خارجی که پس از آغاز جنگ در غزه پروازهای خود به مقصد اراضی اشغالی را متوقف کرده بودند، در حال گفتگو و رایزنی است.

اهارون هلیوی رئیس شعبه اطلاعات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی "أمان" اعلام کرد که پس از پایان جنگ مجبور خواهد بود از سمت خود استعفا دهد.

سازمان رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که شرکت اسرائیلی "زیم" به سبب اوضاع در بحر العرب و دریای سرخ مسیر کشتی‌های خود را از کانال سوئز تغییر خواهد داد.

قسام دو اسیر روسی را آزاد کرد

گردان‌های قسام شاخه نظامی حماس اعلام کرد که به پاس مواضع و تلاش‌های روسیه، دو اسیر اسرائیلی در غزه را آزاد کرد و تحویل صلیب سرخ داد.

آزادی این دو اسیر اسرائیلی خارج از توافق مبادله اسرا بین حماس و رژیم صهیونیستی خواهد بود.

سخنگوی وزارت امور خارجه قطر اعلام کرد که کشورش نسبت به تمدید آتش‌بس موقت در غزه بین حماس و رژیم صهیونیستی طی ساعات آینده خوشبین است.

شهر جنین زیر شدیدترین حمله صهیونیست‌ها / رژیم صهیونیستی مانع از ورود سوخت به بیمارستان‌های غزه می‌شود/ اسحاق بریک: با تحقق اهدافمان در غزه بسیار فاصله داریم + عکس و فیلم
استقبال از اسرا

وی در گفتگو با سی ان ان عنوان کرد که مذاکرات بر سر تمدید آتش‌بس موقت در غزه در فضایی مثبت در جریان است. شبکه سی ان ان به نقل از یک منبع آگاه اعلام کرد که احتمالا حماس امشب یک اسیر آمریکایی را در غزه آزاد کند.

هاآرتص: نتانیاهو به دنبال طولانی کردن جنگ در غزه است

روزنامه عبری زبان هاآرتص تاکید کرد که نتانیاهو از نظر سیاسی مرده است و به دنبال طولانی کردن جنگ در غزه است، زیرا هیچ راه نجاتی از آنچه اتفاق افتاده، ندارد.

ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که رئیس ستاد کل ارتش با طرح‌هایی نظامی برای ادامه جنگ و عملیات زمینی در غزه موافقت کرده است. هرتزی هلیوی گفته می‌دانیم باید چکار کنیم و برای مرحله بعد آماده‌ایم.

وزیر امور خارجه عربستان در نشست شورای امنیت: مجددا در شورای امنیت جمع شدیم در حالی که اوضاع سخت و اسف‌بار غزه همچنان ادامه دارد. همچنان شاهد نبود ساز و کار بازخواست و مجازات بین‌المللی هستیم. خواستار توقف فوری جنگ در غزه هستیم.

فرمانده سابق اسرائیلی: با تحقق اهدافمان در غزه بسیار فاصله داریم

سرلشکر اسحاق بریک از فرماندهان سابق ارتش رژیم صهیونیستی تاکید کرد که حماس اسرای اسرائیلی را در اماکنی در شمال نوار غزه که گمان می‌کردیم بر آن سیطره یافتیم، خارج کرده و تحویل صلیب سرخ داده است. بریک تصریح کرد که ما با تحقق اهداف خود در غزه بسیار فاصله داریم و حماس هنوز هم ده‌ها هزار مبارز و نیروی جنگی دارد. وی اذعان کرد که ارتش رژیم صهیونیستی در آن واحد قادر به مقابله در چند جبهه نیست.

سازمان زندان‌های رژیم صهیونیستی ششمین گروه از اسرای فلسطینی را که قرار است در چهارچوب مبادله اسرا با حماس آزاد شوند، به زندان اوفر در غرب رام الله منقل کرد. سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که هنوز ۱۵۹ اسرائیلی در نوار غزه اسیر هستند.

شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که مسئولان آمریکایی با محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین تماس گرفتند تا از آمادگی او برای بازگشت به نوار غزه اطمینان حاصل کنند و تمامی اقدامات لازم را هم برای این منظور انجام دادند اما ابومازن به آن‌ها گفته تشکیلات خودگردان به غزه بازنخواهد گشت مگر اینکه کشور مستقل فلسطین در مرزهای سال ۱۹۶۷ به پایتختی قدس تشکیل شود و گذرگاهی بین غزه و کرانه باختری ایجاد شده و رژیم صهیونیستی هیچگونه مداخله‌ای در کشور جدید فلسطین نداشته باشد.

شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که این رژیم امشب جلسه‌ای امنیتی به منظور بررسی تمدید دو روزه آتش‌بس موقت در غزه برگزار خواهد کرد.


می توانید پوشش لحظه به لحظه مشرق از عملیات طوفان الاقصی در روزهای گذشته را اینجا مرور کنید:

روز اول: شکست تاریخی رژیم صهیونیستی/ اسارت تعدادی بالایی از نظامیان به دست رزمندگان مقاومت/ نتانیاهو: روزهای سختی در پیش داریم

روز دوم: رژیم صهیونیستی زیر آتش خشم فلسطینیان می‌سوزد

روز سوم: تلفات صهیونیست‌ها در اثر حملات موشکی حزب الله / سخنگوی القسام: نبردهای ما در بسیاری از نقاط ادامه دارد

روز چهارم: فرمان تخلیه صهیونیست‌ها از شهرک هم مرز با لبنان/ شلیک خمپاره از خاک سوریه به سرزمین های اشغالی/ هشدار رهبر انصارالله یمن در رابطه با هرگونه دخالت آمریکا به سود رژیم صهیونیستی

روز پنجم: شروع درگیری در کرانه باختری/ کشته های رژیم صهیونیستی به ۱۳۰۰ نفر رسید/ تلفات ارتش رژیم صهیونیستی به ۱۸۹ نفر افزایش یافت/ورود نیروهای تازه نفس قسام به خط مقدم جنگ

روز ششم و هفتم: انتشار خبر سرنگونی یک بالگرد ارتش رژیم صهیونیستی/اختلاف میان نتانیاهو و وزیرجنگ رژیم صهیونیستی/حزب الله چندین هدف در سرزمین های اشغالی را مورد حمله قرار داد

روز هشتم: تبادل آتش میان حزب‌الله و اشغالگران صهیونیست/ موشک باران تل‌آویو، ‌عسقلان و اشدود/ شمار کشته‌های ارتش اسرائیل به ۲۶۵ نفر رسید

روز نهم: تعدادی شهدای حملات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی به ۲۷۵۰ نفر رسید/ نتانیاهو: هیچ آتش بس بشر دوستانه ای وجود ندارد/ خبرنگار صهیونیست: حزب الله عملا تبدیل به یک طرف جنگ شده است

روز دهم: تل‌آویو آماج حملات موشکی مقاومت غزه/ وزیر امورخارجه ایران: اگر فوری جنایات صهیونیست‌ها متوقف نشود، جبهه‌های جدید به رویشان گشوده خواهد شد

روز یازدهم: جنایت هولناک رژیم صهیونیستی در غزه/ چند صد فلسطینی در حمله صهیونیست‌ها به یک بیمارستان به شهادت رسیدند/ حمله به مراکز رژیم صهیونیستی در چندین کشور پس از جنایت بیمارستان معمدانی

روز دوازدهم: شبکه عبری کان: امروز شدیدترین روز جنگ در مرز شمالی فلسطین اشغالی و لبنان بود / تل‌آویو امروز بیش از چند مرتبه مورد حملات راکتی مقاومت قرار گرفت

روز سیزدهم: حمله به مواضع آمریکا در عراق و سوریه/ تبادل آتش میان رژیم صهیونیستی و حزب الله لبنان/ حمله به پایگاه آمریکایی عین الاسد/ شلیک موشک از یمن به سمت سرزمین های اشغالی

روز چهاردهم: حمله به نیروهای آمریکایی در کردستان عراق/هلاکت چند نظامی صهیونیست در حمله حزب الله لبنان/ اسرائیل تخلیه شهرک کریات شمونا در شمال فلسطین اشغالی را آغاز کرد

روز پانزدهم: حملات حزب الله به مواضع رژیم صهیونیستی ادامه دارد/ تظاهرات صهیونیست‌ها علیه بنیامین نتانیاهو/ حمله مجدد به پایگاه عین الاسد

روز شانزدهم: نتانیاهو حمله زمینی را به تعویق انداخت/ شلیک کورنت از سوی نیروهای حزب الله ادامه دارد/ اولین تلاش صهیونیست‌ها برای ورود به غزه ناکام ماند/ تلفات نظامیان رژیم صهیونیستی به ۳۰۷ نفر رسید

روز هفدهم: حمله به ۳ پایگاه‌ آمریکا در عراق/ آمریکایی‌ها ترجیح میدهند که حمله زمینی به غزه انجام نگیرد/ وزیر جنگ رژیم صهیونیستی: مرحله بعدی عملیات علیه غزه، جنگ ترکیبی دریایی، هوایی و خاکی خواهد بود

روز هجدهم: حمله تند رئیس سازمان ملل به اقدامات رژیم صهیونیستی/حمله سنگین موشکی مقاومت فلسطین به تل‌آویو/ سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی: سوخت تحت هیچ شرایطی وارد غزه نخواهد شد

روز نوزدهم: نایب رئیس دفتر سیاسی حماس خطاب به صهیونیست‌ها: منتظر باشید، جنگ هنوز شروع نشده است/هلاکت نیروهای ویژه آمریکا در درگیری با نیروهای مقاومت

روز بیستم: شهدای حملات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی از ۷۰۰۰ نفر گذشت/ تعطیلی فرودگاه بن گورین/حمله مجدد نیروهای مقاومت به پایگاه آمریکا/ انهدام بالگرد ارتش رژیم صهیونیستی توسط نیروهای قسام

روز بیست‌ ویکم: غزه از زمین، هوا و دریا زیر حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی قرار دارد/ حملات موشکی سنگین نیروهای مقاومت به مناطق اشغالی/ اخبار غیررسمی حاکی از درگیری در مرز غزه است

روز بیست‌ و دوم: فشار داخلی صهیونیست‌ها بر نتانیاهو ادامه دارد/ حمله راکتی نیروهای مقاومت به دیمونا/ شکست مجدد صهیونیست‌ها در ورود زمینی به غزه

روز بیست‌ وسوم:حملات و ضربات پی در پی نیروهای مقاومت به رژیم صهیونیستی/ زمین‌گیر شدن ارتش صهیونیستی در ورودی‌های نوار غزه/ احتمال ریزش بیمارستان‌های اصلی غزه

روز بیست و چهارم: افزایش آمار تلفات رژیم صهیونیستی به بالای ۱۵۰۰ نفر/ تعداد تلفات نیروهای نظامی رژیم صهیونیستی به ۳۱۵ نفر رسید/ مناطق اشغالی زیر آتش نیروهای مقاومت/ چند حمله زمینی صهیونیست‌ها دفع شد

روز بیست و پنجم: هلاکت و زخمی شدن ۱۲۰ نظامی صهیونیستی در درگیری با حزب الله/ جنایتی دیگر از صهیونیست‌ها، این بار در اردوگاه جبالیا/ درگیری شدید مقاومت و اشغالگران در شمال غرب غزه

روز بیست‌ و ششم: ضربات پی در پی مقاومت به ارتش رژیم صهیونیستی در غزه/ حمله مجدد یمن به رژیم صهیونیستی/درگیری شدید نظامیان با نیروهای مقاومت/ اذعان گالانت به تلفات سنگین رژیم در مرز غزه

روز بیست و هفتم: درگیری‌های نفس‌گیر میان ارتش رژیم صهیونیستی و نیروهای مقاومت/ حملات پی در پی مقاومت به شمال سرزمین های اشغالی/ نتانیاهو: متأسفانه در میان نیروهایمان تلفات داریم

روز بیست و هشتم: افزایش تلفات صهیونیست‌ها در درگیری با رزمندگان مقاومت/ ناتوانی صهیونیست‌ها از پیشروی زمینی در غزه/ حملات وحشیانه به غیرنظامیان غزه ادامه دارد
روز ب
یست و نهم: حمله شدید هوایی جنگنده‌های اسرائیلی به مناطقی در جنوب لبنان/ مقاومت فلسطین اشدود و عسقلان را مورد حملات راکتی قرار داد/ حمله صهیونیست‌ها به خانه اسماعیل هنیه

روز سی ام: شکار نظامیان و ادوات ارتش رژیم صهیونیستی در غزه/ حملات مستمر به مناطق اشغالی از سوی مقاومت فلسطین/ حمله موشکی حزب الله به داخل مرزهای رژیم صهیونیستی

روز سی و یکم: ارتش‌صهیونیست‌ها کماکان بدون دستاورد/ لیبرمن: منتظر استعفای نتانیاهو از نخست وزیری هستیم/ رئیس سابق شعبه عملیات و برنامه‌ریزی ارتش رژیم صهیونیستی: هیچ نشانه‌ای دال بر شکست حماس وجود ندارد

روز سی و دوم: حملات مستمر مقاومت به تل آویو/ انهدام تانک‌های رژیم صهیونیستی، یکی پس از دیگری/ صهیونیست‌ها کماکان نگران افزایش تلفات و خسارات در نبرد غزه/ حملات به پایگاه‌های آمریکایی ادامه دارد

روز سی و سوم: ضربات پی در پی به ارتش رژیم صهیونیستی توسط رزمندگان مقاومت فلسطین/ انهدام بیش از ۱۰ تانک و خودروی زرهی توسط نیروهای مقاومت در یک روز/ صهیونیست‌ها مجبور به استفاده از تانک‌های قدیمی شدند

روز سی و چهارم: ایهود باراک: بنیامین نتانیاهو از لحاظ روحی کاملا درهم شکسته است/ حمله موفق نیروهای یمن به سرزمین های اشغالی/نیروهای مسلح یمن: اهداف حساس و مختلف دشمن صهیونیستی را با موشک‌های بالستیک مورد حمله قرار دادیم/ انهدام دو تانک رژیم صهیونیستی توسط حزب الله

روز سی و پنجم: نبرد شدید میان نیروهای مقاومت و نظامیان رژیم صهیونیستی/ حملات راکتی نیروهای مقاومت به سرزمین‌های اشغالی ادامه دارد/ حمله رژیم صهیونیستی به یک مرکز درمانی در جنوب لبنان/ فرمانده یگان زرهی ارتش رژیم صهیونیستی به هلاکت رسید

روز سی و ششم: حمله حزب الله به دو پایگاه ارتش رژیم صهیونیستی/ وزیر جنگ رژیم صهیونیستی: حزب الله در حال ارتکاب اشتباهی بزرگ است/ شمار شهدای غزه تا این لحظه از ۱۱۱۰۰ نفر فراتر رفته است

روز سی و هفتم: بورس تل‌آویو پس از پرتاب موشک از لبنان سقوط کرد/ حزب الله لبنان: نظامیان لجستیک ارتش اشغالگر را هدف قرار دادیم/ ارتش رژیم صهیونیستی: هیچ استثنایی برای بمباران ‌غزه قائل نیستیم

روز سی و هشتم: ابوعبیده: مجاهدان ما مخفیگاه‌های دشمن را با راکت‌های ضدنفر مورد حمله قرار دادند/ حملات راکتی مقاومت به تل آویو و دیگر مناطق اشغالی

روز سی و نهم: افزایش تلفات نظامیان رژیم صهیونیستی/ حمله موشکی از یمن و سوریه به اهدافی در سرزمین‌های اشغالی/ انهدام ده‌ها دستگاه ادوات نظامی و زرهی ارتش اشغالگر در غزه/ افزایش شهدا به ۱۱۳۲۰ نفر

روز چهلم: حمله حزب الله لبنان و تلفات قطعی صهیونیست‌ها/ نتانیاهو باید برکنار شود/ پیشرفت مذاکرات برای مبادله اسرا و آتش بس موقت

روز چهل و یکم: تلفات رژیم صهیونیستی در نبرد طوفان الاقصی به ۳۷۰ نفر افزایش یافت/ نتانیاهو در امضای قراداد مبادله اسرا تعلل می‌کند/ ادامه حملات مقاومت لبنان به سرزمین‌های اشغالی

روز چهل و دوم: سخنگوی قسام: تلفات اسرائیل بسیار بیشتر از آن چیزی است که تصور می‌کنید/ حمله حزب الله به ۱۳ پایگاه رژیم صهیونیستی طی یک روز/ رئیس سنتکام وارد فلسطین اشغالی شد

روز چهل و سوم: ادامه جنایت‌های رژیم صهیونیستی علیه کودکان و زنان/ نزدیک به ۴۰۰ نظامی صهیونیست از ابتدای جنگ به هلاکت رسیده‌اند/ شهدای غزه از ۱۲ هزار نفر گذشت

روز چهل و چهارم: کشتی تاجر صهیونیست در دست نیروهای یمن/ عقب راندن تانک‌های ارتش رژیم صهیونیستی توسط رزمندگان قسام/ شلیک بیش از ۱۰۰۰ موشک توسط حزب الله از آغاز عملیات طوفان الاقصی

روز چهل و پنجم: گسترده‌ترین حمله راکتی به تل آویو از آغاز عملیات طوفان الاقصی/ هک پایگاه اینترنتی سرویس‌های امنیت داخلی رژیم صهیونیستی/ شبکه کان: اسرائیل به انعقاد قرارداد مبادله اسرا چراغ سبز نشان داد

روز چهل و ششم: انهدام ۹ تانک، ۳ نفربر و یک خودروی نظامی دیگر اشغالگران توسط نیروهای مقاومت/ درگیری مسلحانه شدید مبارزان مقاومت با اشغالگران اسرائیلی در شهرک قباطیه در جنوب جنین

روز چهل و هفتم: کابینه دولت رژیم صهیونیستی توافق مبادله اسرا را تصویب کرد/ قطر: توافق مبادله اسرا طی ۲۴ ساعت دیگر اجرا خواهد شد/ مشاور نتانیاهو: اسرائیل آماده تمدید مدت آتش بس است

روز چهل و هشتم: بزرگترین حمله به مناطق شمالی فلسطین اشغالی از ابتدای جنگ/ درگیری های شدید میان نیروهای مقاومت و نظامیان رژیم صهیونیستی ساعاتی قبل از شروع آتش بس

روز چهل و نهم تا پنجاه و یکم/ آتش بس غزه :آخرین تحولات سرزمین‌های اشغالی پس از شروع آتش بس در غزه/ ورود کامیون‌های سوخت و کمک‌های بشردوستانه از گذرگاه رفح/ فلسطینیان در حال بازگشت به منازل خود در شمال غزه

روز پنجاه و دوم/ آتش بس غزه: آتش بس غزه دو روز دیگر تمدید شد/ حماس توانست ثابت کند در شمال نوار غزه شکست نخورده است

روز پنجاه و سوم/ آتش بس غزه:مقاومت فلسطین: هرگونه نقض آتش‌بس در غزه توسط رژیم صهیونیستی را زیر نظر داریم/ منابع صهیونیستی: احتمالا آتش‌بس در غزه دو روز دیگر تمدید شود

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 8
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 6
 • ۰۱:۵۲ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۹
  12 10
  داستان شیرین احیای دو امپراطوری باستانی یمن و ایران، سلام بر ابرقدرت جدید منطفه سلام بر یمن
  • ۰۳:۲۹ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۹
   7 7
   ابر قدرت جهان هم شدید
  • ۰۱:۴۰ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۰
   1 0
   برو بابا
 • ۰۲:۰۰ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۹
  9 9
  شکوه برخواستن دوبرادر، داستان شیرین احیای دو امپراطوری باستانی یمن و ایران، سلام بر ابرقدرت جدید منطفه سلام بر یمن
 • ۰۲:۰۱ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۹
  10 7
  شکوه برخواستن دوبرادر، داستان شیرین احیای دو امپراطوری باستانی یمن و ایران، سلام بر ابرقدرت جدید منطفه سلام بر یمن
 • ۰۵:۱۱ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۹
  7 2
  خدا لعنت کنه صهیونیستی های تروریست بی همه چیز را،اسراییل،امریکا نزدیک دوماه دارند با نوزادان،کودکان،مادران،پدران،خبرنگار می‌جنگند هنوز نتونستن کاری بکنن.خدا لعنتشون کنه و بس
 • ۱۴:۱۴ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۹
  1 4
  آتش بس دائم بدون جنگ ویرانی باشد امیدواریم حق پیروز شود
 • ۱۷:۲۰ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۹
  1 2
  اللهم عجل لولیک الفرج

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس