عمران‌زاده: فکری باج می‌داد الان بهترین مربی استقلال بود/حتما فضای مجازی فوتبال را بهتر از مجتبی حسینی بلد است

مربی تیم فوتبال استقلال گفت: اگر قرار بود فکری به یک عده افراد فرصت‌طلب باج بدهد، مطمئن باشید او الان بهترین مربی استقلال بود.

به گزارش مشرق، حنیف عمران‌زاده در خصوص دیدار استقلال مقابل نفت مسجدسلیمان و انتقاداتی که بعد از این مسابقه به کادر فنی آبی‌پوشان وارد شده است صحبت‌های زیر را انجام داد.

*هر چه زدیم به در بسته خورد

وی اظهار داشت: در بازی روز گذشته استقلال فوتبال خوب و روانی بازی کرد و با تغییر سیستمی که در تیم ایجاد کردیم از نظر هجومی برنامه‌هایمان در زمین به خوبی اجرا شد اما دیدید که 3 توپ به تیر دروازه خورد و دو ضربه سر خوب ارسلان مطهری با اختلاف ناچیز از روی دروازه حریف به بیرون رفت. متأسفانه هر چیزی می‌زدیم به در بسته می‌خورد و آنهایی که از لحاظ فنی از فوتبال سر در می‌آورند شاهد بودند استقلال نسبت به بازی‌های گذشته بهتر بازی کرد.

*هواداران سوار موج  دشمنان نشوند

مربی تیم فوتبال استقلال افزود: متأسفانه در بازی با سایپا هم همین رویه اتفاق افتاد و حریف 90 دقیقه فوتبال تدافعی داشت و هر چه می‌زدیم به در بسته می‌خورد. این هم جزئی از فوتبال است و بعضی مواقع توپ‌ها گل نمی‌شود اما قرار نیست در همه بازی‌ها همین شرایط اتفاق بیفتد. متأسفانه یک موج منفی علیه تیم استقلال به راه افتاده و خیلی‌ها دوست ندارند این تیم را در بالای جدول ببینند. تعارف با کسی ندارم و هر چه دارم از هواداران استقلال است اما از آنها می‌خواهم سوار موج عده‌ای دشمن که از نام استقلال سوء‌ استفاده می‌کنند،‌ نشوند. موج سواری معنی‌اش چیست؟ نزدیک به 10 سال در استقلال بازی کردم ولی ندیدم از هفته دوم تیم را بزنند. وقتی هنوز بازی ها شروع نشده از استقلال انتقاد کردند مشخص شد که یک عده دنبال تخریب تیم هستند.

* فکری از پشت پرده با خبر است و به وقتش همه چیز را خواهد گفت

عمران‌زاده در خصوص اینکه فکر مرتب در مصاحبه‌های خود تأکید می‌کند که عده‌ای فقط ایراد گرفتن بلد هستند، گفت: شک نکنید فکری چیزهایی می‌داند که مردم از آن اطلاع ندارند. او سرمربی استقلال است و سال‌ها بازیکن این تیم بوده با فضای بیرونی و درونی استقلال آشناست و می‌داند چه اتفاقاتی در پشت پرده رخ می‌دهد اگر فکری تأکید می‌کند که هواداران بازیچه دست کسی نشوند، بی‌دلیل چنین اظهارنظری انجام نمی‌دهد مطمئن باشید او به وقتش در مورد همه چیز صحبت خواهد کرد.

*یک عده فرصت طلب از احساسات هوادار استقلال سوء استفاده می‌کنند

وی در خصوص اینکه خیلی‌ها به کادر فنی استقلال و دستیاران او ایراد می‌گیرند، گفت:‌ من که دستیار سرمربی استقلال هستم نباید این حرف را بزنم اما لطفا به تیم‌های دیگر نگاه کنید و رزومه دستیاران و مربیان دیگر را هم ببینید. قرار نیست به خاطر 4 مطلب در فضای مجازی ما تحت تأثیر قرار بگیریم. پشت پرده فضای مجازی استقلال هم کاملاً مشخص است. یکسری کانال‌های فیک با ادمین‌های طرفدار تیم رقیب که برای همه شناخته شده‌اند در پشت پرده فعالیت می‌کنند و هوادار واقعی استقلال هم از آنها چیزی نمی‌داند. نزدیک به یک دهه در تیم استقلال بازی کرده‌ام و باز هم می‌گویم هر چه دارم از صدقه سر این مردم و هواداران است.

مربی استقلال تصریح کرد: بارها شده در استقلال از من انتقاد کردند و رو در رو همدیگر را دیده‌ایم و با خیلی از هواداران در کوچه و خیابان، در مغازه‌ها و حتی در خود استادیوم صحبت کرده‌ام وقتی مشکلاتم را به آنها گفته‌ام خیلی سریع متقاعد شده و به ما حق دادند  اما یک عده سودجو و فرصت‌طلب از احساسات هوادار استقلال سوء استفاده کرده و به دنبال تخریب چهره کادر فنی استقلال است. بدون تردید این کادر فنی استقلالی‌ترین کادر فنی یک دهه اخیر است. روی نیمکت‌مان نفراتی می‌نشیند که حداقل 60، 70 سال از تاریخ استقلال هستند. هر کدام از ما روزهای تلخ و شیرینی را در استقلال سپری کردیم و به خوبی با این فضاها آشنا هستیم پس مطمئن باشید بی‌دلیل تحت تأثیر قرار نمی‌گیریم و از همین جا به یک عده هشدار می‌دهم اگر قرار باشد به رفتارهای کثیف و پشت پرده خود ادامه بدهند دیگر ساکت نخواهم نشست.

* نکند فضای مجازی‌ بازها بهتر از مجتبی حسینی فوتبال را بلد هستند؟

مربی تیم فوتبال استقلال با انتقاد از کسانی هستند که مدعی هستند استقلال برنامه‌ای برای گلزنی ندارد گفت:‌ این هم از آن حرفهاست که آقایان به خورد مردم می‌دهند تا تیم بالای جدول را تخریب کنند. استقلال چند سال بود مشکل صدرنشینی داشت اما حالا که این تیم بالای جدول است چشم دیدنش را ندارند و نمی‌خواهند این تیم در صدر جدول بماند پش مشخص است یک عده از اینکه این تیم در بالای جدول حضور دارد ناراحت هستند. ما کادر فنی استقلال دروغ می‌گوییم ولی یک مشت بچه که تا حالا زمین فوتبال را ندیده‌اند درست می‌گویند.

عمران زاده تصریح کرد: نکند مجتبی حسینی سرمربی حریف هم فوتبال متوجه نمی‌شود؟ او که در این سالها یکی از فنی ترین مربیان ایران بوده اعتراف می‌کند که گل استقلال روی کار تمرین شده بوده اما یک عده که تخصصشان توهین  در تلگرام و فضای مجازی است، ادعا دارند بهتر از حسینی فوتبال می‌فهمند. بروید به مصاحبه شب گذشته او دقت کنید که اعلام کرد روی یک برنامه تمرین شده گل خورده‌اند. همان حرکت در چند  نوبت از دو طرف تکرار شد و نمونه اش توپ بابک مرادی که به تیم دروازه اصابت کرد. سرمربی استقلال درست می‌گوید یک عده فقط ایراد گرفتن بلد هستند چون تا دیروز می‌گفتند موقعیت ایجاد نمی‌شود حالا که موقعیت خلق شده و توپ‌ها وارد دروازه نمی‌شود یک بهانه دیگر می‌آورند.

بیشتر بخوانید:

ضربه بزرگی که خوزستانی‌ها به استقلال زدند

* یک تیم زیر توپ می زند همه می‌گویند عجب فوتبالی بازی می‌کند

وی خاطرنشان کرد: یک تیم زیر توپ می‌زند و موقعیت ایجاد می‌کند همه به به و چه چه می‌کنند. نمونه‌اش بازی مقابل ما که 3 زیر توپ زدند و همان توپ‌ها تبدیل به موقعیت شد و بعد از بازی همه می‌گفتند عجب فوتبال فنی بازی کرده است.تیم ما دیروز 3 بار به تیر دروازه زده اما کار فنی نکرده است. برخی ها ظاهرا خودشان را به ندیدن زده‌اند. آنهایی که به تساوی ما ایراد گرفتند مطمئنا نمی‌دانند سپاهان در مسجدسلیمان بازی را بخت، فولاد در این شهر بازی را واگذار کرد، پرسپولیس مثل ما به تساوی رسید. به بازی روز گذشته ما نگاه کنید، حتی یک بار مدافعان وسط استقلال زیر توپ نزدند، در 3 بازی که حسینی درون دروازه بود یا مظاهری که بازی می‌کرد یک بار از کنار دروازه شوت نزده‌اند که از عقب بازی کنیم. متاسفانه یک عده فقط ذهن مردم را خراب می‌کنند.

* خبر انتقاد مظاهری از فکری دروغ و بازی کثیف بود

عمران‌زاده در خصوص شایعاتی که پیرامون نیمکت‌نشینی رشید مظاهری در بازی شب گذشته مطرح شده و عنوان شد که وی به محمود فکری انتقاد کرده است،‌گفت: این هم از آن حرفهاست که برای به حاشیه کشیدن استقلال مطرح می‌شود و انتشار خبر در مورد اختلاف مظاهری با فکری کذب و بازی کثیف  است. بازی نکردن مظاهری فقط و فقط به دلیل مسائل فنی بود  وقتی شما 2 دروازه بان خوب و آماده دارید باید آنها را در جریان بازی قرار بدهید. ما امسال در بازی های آسیایی و 2 جام دیگر هستیم و باید هر دو دروازه‌بان را در شرایط بازی قرار بدهیم.

وی افزود: خوشبختانه بازیکنانِ فعلی استقلال از این اخلاق‌ها ندارند که بخواهند به سرمربی تیم اعتراض کنند و ما از این رفتارها از آنها ندیده‌ایم. شاید در گذشته از این اتفاقات می‌افتاده و یک عده از بیرون همین موارد را بهانه می‌کردند تا تیم را به حاشیه ببرند اما در تیم فعلی استقلال از این رفتارها وجود ندارد و هیچکس اعتراض نکرده است. شما از کجا می‌دانید که یکی از دلایل موفقیت مظاهری همین حسینی نبوده است؟‌وقتی دو دروازه‌بان با یکدیگر خوب تمرین می‌کنند و احساس رقابت داشته باشد به نفع هر دو است و خروجی‌اش در زمین برای استقلال نمایان می‌شود.شب گذشته مظاهری با حسینی وارد زمین شد و دیدید که او از روی سکوها هم از حسینی حمایت کرد.

*فکری به یک عده باج می‌داد الان بهترین مربی استقلال بود

وی ضمن توصیه به هواداران واقعی استقلال یادآور شد: روی صحبت من با تماشاگرانی است که همیشه به آنها احترام گذاشتم. آنها همیشه برای من قابل احترام هستند و خودم را مدیون‌شان می‌دانم اما خواهش می‌کنم اجازه فرصت‌طلبی به یک عده سودجو را ندهند. اگر قرار بود محمود فکری به اینگونه افراد فرصت‌طلب باج بدهد، مطمئن باشید او الان بهترین مربی استقلال بود و برایش به به و چه‌چه می‌کردند اما چون او از این کارها بلد نیست و رو بازی می‌کند در پشت پرده او را می‌زنند، ایرادی هم ندارد. ماه پشت ابر هیچ وقت نمی‌ماند و دست آقایان رو خواهد شد. فقط هواداران بدانند با درست کردن این فضاهای کثیف چیزی جز ضربه استقلال عاید آنها نخواهد شد.

* استقلال مثل بارسا بازی نمی‌کند اما چرا نمی‌گویند به تراکتور و گل‌گهر 3 گل زدیم؟

مربی تیم استقلال خاطرنشان کرد: استقلال مدعی قهرمانی است و همه تیم‌های لیگ برتر ایران به این موضوع واقف شده‌اند با هر تیمی که بازی داریم آنها به این نکته اشاره می‌کنند ولی ظاهرا یک عده دشمن دوست‌نما نمی‌خواهند تیم ما آرامش داشته باشد. آقایان نمی‌گویند استقلال در سیرجان سه گل به گل‌گهر زد نمی‌گویند تراکتور در خانه‌اش مغلوب استقلال شد و ما شهرخودرو را در مشهد شکست دادیم اما چون در مسجدسلیمان مساوی کرده‌ایم و سه توپ به تیر دروازه‌ زده‌ایم سعی می‌کنند این تیم را به حاشیه ببرند. آنهایی که این حرف‌ها را می‌زنند نمی‌دانند همین بازی‌های سختی که در آن پیروز شدیم دور برگشت در تهران برگزار می‌شود، اما همانطور که گفتم پشت این تخریب‌ها برنامه‌هایی است. من نمی‌گویم استقلال در همه بازی‌هایش مثل بارسلونا بازی کرده و مشکل نداشته است اما یقین دارم در پشت پرده زدن استقلالی که چند هفته صدرنشین مسابقات بوده بدون برنامه نیست.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 9
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 2
 • IR ۱۱:۳۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۱
  6 2
  دست از سر کادر ما بردارید بهترین ما محمود کتری
 • IR ۱۲:۰۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۱
  4 2
  کمتر بهانه برای این همه نتایج ضعیف استقلال بیاورید، همه امکانت و بازیکنان را دارید، وقتی تیم نتیجه نمیگیره نشان میده که مربی دانش فنی کافی نداره، استقلال جای تجربه پیدا کردن نیست، بهتر از بعد از نیم فصل بروید به سلامت
 • تاج اصیل IR ۱۲:۳۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۱
  1 0
  فعلا شده روباه دمش ،،فکری از عمران زاده دفاع می کند عمران زاده از فکری تیمم ماشاالله در حد محلات هم بازی نمی کند ،،تاجی دوستان عزیز امسال هم بی خیل قهرمانی تاج کبیر شوید با این همه ستاره صدرنشین تیم نفت آبادان هم با تیم جوانانش هم امتیاز تاج چه کردین توی این مدت جز هرس دادن و اذیت مردم تاج دوست تیمهای دیگه امسال اکثرا 100تغییرات داشتن که شما تا حالا صدرنشین بودین ببینید از این به بعد که بازیکنان تیمهای دیگه باهم مج میشن و هماهنگ شدن دیگه تاج صدر و آن بالا خواهید دید آن موقع ببینیم فکری قصد دارد به کی گیر بده هوادار تاجی هم به کشک و زرشک
 • IR ۱۳:۱۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۱
  2 0
  صب کنیدتواسیا این محمود فکری ابروی ایران واستقلال میبره بااین بازی کردن تیم
 • IR ۱۷:۴۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۱
  1 0
  استقلال خوب بازی کرد اما نمی دونم چرا مظاهری را نیمکت نشین کردند .
 • علی IR ۱۹:۰۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۱
  2 0
  بابا تو را به خدا ول کنید نه تاکتیک تیمی، نه تکنیکی ۱۳ هفته گذشت مطهری الان کجای زمین بازی می کنه؟چرا مدافعانتان سردر گم هستند؟خیلی دلخوشید
 • IR ۲۱:۰۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۱
  0 0
  تمام این نظر ها از لنگی ها هست و اگرم هواداری از استقلال باشه واقعا نادانه مگه تیم های دیگه چجوری بازی میکنن که این تیم بد بازی کنه لطفا ساکت شید تا امسال قهرمان شیم
 • مهدی IR ۲۳:۳۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۱
  1 0
  از اول فصل مخالف فکری بودیم.ولی امیدوارم آخر فصل استقلال عزیز حداقل یک جام بیاورد.انشاالله
  • IR ۲۳:۲۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۴
   0 0
   نباید مخالف باشی باید حمایت اگر استقلالی هستی

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس