کد خبر 1026719
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۶
سردار وحیدی

رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی گفت: پیام انتصاب سردار قاآنی به فرماندهی نیروی قدس سپاه این است که راه شهید سلیمانی با قدرت ادامه داشته و هیچ گسستی وجود ندارد.

به گزارش مشرق، سردار احمد وحیدی فرمانده دانشگاه عالی دفاع ملی، در خصوص شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بر اثر اقدام تروریستی آمریکا و همچنین انتصاب بلافاصله سردار قاآنی به فرماندهی نیروی قدس سپاه توسط رهبر معظم انقلاب، تصریح کرد: پیام این انتصاب اولا این است که راه شهید سلیمانی با قدرت ادامه داشته و هیچ گسستی وجود ندارد و هیچ‌کس نباید فکر کند که راه شهید احیانا دچار نقص و سستی خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

ترور سردار سلیمانی؛ محور گفتگوی ظریف و همتای قطری

حدادی: سردار سلیمانی عمر خود را در راه دفاع از کیان و نوامیس ما گذاشتند

نظر کارشناس اندیشکده صهیونیستی درباره ترور سردار سلیمانی

وی افزود: ثانیا اینکه انتخاب سردار قاآنی که ید طولایی در این حوزه دارند و سالیان سال قریب به ۳۰ سال است در این حوزه مشغول به کار و زحمت هستند و همچنین تسلط ایشان در این حوزه بر این موضوع می‌افزاید که فردی بسیار قابل و توانمند برای این کار انتخاب شده و سردار قاآنی بهترین انتخاب و بهترین گزینه برای اینکار بودند.

رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی ادامه داد: ثالثا سرعت عمل در این انتصاب، نشان می‌دهد که این موضوع چقدر از نظر حضرت آقا مهم است و مفهومش این است که همه باید در این مسیری که شهید بزرگوار ما بود، با قدرت کارشان را دنبال کرده و تعطیلی و غیرتعطیلی نشناسند.

سردار وحیدی همچنین درباره اینکه عده‌ای قصد دارند پاسخ جمهوری اسلامی ایران به این اقدام تروریستی آمریکا را شروع یک جنگ از جانب ایران قلمداد کنند، تصریح کرد: دشمن این کار را شروع کرده ولی ما دنبال جنگ نبودیم، آمریکایی‌ها بی‌خود می‌گویند که مثلا شهید ما دنبال این بوده که برای حمله به آمریکایی‌ها برنامه‌ریزی کند، اینها توجیه افکار خودشان است. آنها شروع کردند و طبیعتا باید خساراتش را نیز پس بدهند، ما دنبال جنگ نیستیم ولی حتما دنبال احقاق حق و قصاص هستیم چراکه قصاص وظیفه و حق ما بوده و مقابله به‌مثل نیز حق ماست و هیچ‌وقت این حق را از دست نخواهیم داد.

منبع: تسنیم

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس