کد خبر 623103
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۴

از روز چهارشنبه یک فیلم اجتماعی به تعداد فیلم‌های روی پرده اضافه شد و در میان آثار به نمایش درآمده اخیر فیلم‌های کمدی و اجتماعی نظر مخاطبان را به خود جلب کرد.

به گزارش مشرق، هفته گذشته فیلم های کمدی و اجتماعی نظر مخاطبان را به خود جلب کرد و در میان فیلم های «آبنبات چوبی» و «من» در آثار اجتماعی و فیلم «ناردون» و «زاپاس» در آثار کمدی با اقبال مواجه شد.
 
حبیب اسماعیلی مدیرعامل دفتر پخش رسانه فیلمسازان مولود گفت: فروش «ناردون» بسیار خوب بود و در تهران با فروش 900 میلیونی روبرو شد و در کل فروش فیلم به 1 میلیاردو 150 میلیون تومان رسید. این فیلم 30 سالن در شهرستان و 27 سالن در تهران در اختیار دارد.
 
وی درباره فروش «دزد و پری» گفت: سالن های بیشتری در اختیار فیلم قرار گرفته و هم اینک با فروش 650 میلیون تومانی مواجه شده است.
 
علی سرتیپی مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران گفت: فیلم «بارکد» در تهران و شهرستان 11 میلیاردی شد، فیلم «لانتوری» به فروش 4 میلیارد و 60 میلیون رسید. «دراکولا» به 4 میلیارد و 10 میلیون نایل شد و فیلم «ایستاده در غبار» با احتساب فروش سینماهای هنر و تجربه به فروش 2 میلیارد و 50 میلیون تومان دست یافت.
 
عبدالله علیخانی مدیرعامل دفتر فروش پویا فیلم گفت: فیلم «آبنبات چوبی» ظرف یک هفته به فروش 164 میلیون تومان در تهران رسید و از فروش چهارشنبه و پنج شنبه هنوز آماردقیقی نداریم. تعداد سینماهای فیلم در تهران و شهرستان از صبح چهارشنبه افزایش یافت.
 
میثم مزلقانی مدیر دفتر پخش بنیاد سینمایی فارابی درباره فیلم «امکان مینا» گفت: فروش فیلم در تهران به 300 میلیون تومان دست یافت این فیلم تنها در دو یا سه شهرستان به نمایش درآمده است.
 
سعید خانی مدیر دفتر پخش نسیم صبا درباره فروش فیلم «من» توضیح داد: فیلم در تهران با دارا بودن 17 سالن ظرف 9 روز نمایش به فروش 409 میلیون رسید و در شهرستان نیز تنها در 7 شهر و 10 سالن سینما به نمایش درآمده که به فروش 110 میلیون نایل شد. این فیلم در مجموع به فروش 519 میلیون تومان دست یافت.
 
محمدرضا صابری مدیرعامل دفتر پخش نورتابان درباره فروش فیلم «دختر» گفت: نمایش فیلم در سینماهای سرگروه همچنان ادامه دارد و هم اینک به فروش 2 میلیارد و 950 میلیون تومان رسیدیم که به زودی از مرز 3 میلیارد فروش فیلم عبور خواهد کرد.
 
فیلم سینمایی سایه که از روز چهارشنبه در تهران به نمایش درآمده طبق آمار فروش به صورت مکانیزه با فروش 7 میلیون 820 میلیون تومان مواجه شد.
منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس