کد خبر 597712
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۷

ملی پوشان المپیکی جودو بدون مربیان خود برای حضور در یک اردوی مشترک راهی اسپانیا شدند.

به گزارش مشرق، اردوی مشترک بین المللی جودو با برنامه ریزی فدراسیون جهانی از امروز شنبه در شهر بارسلون اسپانیا آغاز می شود و ملی پوشان المپیکی کشورمان بامداد جمعه برای حضور در این اردو راهی محل برگزاری شدند.

در این اردو جودوکاران بیش از ۵۰ کشور حضور دارند که به مدت هشت روز در دو نوبت صبح و عصر تمرینات خود را پیگیری می کنند. حضور اکثر جودوکاران المپیکی کشور های مختلف باعث شده تا جودوکاران کشورمان یک دوره تمرینی خوب و پرفشار را پشت سر بگذارند.

نکته مهم در اعزام تیم کشورمان غیبت کادر فنی در این سفر است. حامد ملک محمدی مربی که مدتهاست در تمرینات این تیم حضور ندارد و به نظر می رسد به دلیل اختلاف نظر با مربی ازبکستانی دیگر با این تیم همکاری نخواهد کرد.

«نصرت خان ولی اف» سرمربی ازبکستانی هم به دلیل آماده نشدن روادید در تهران باقی ماند تا علیرضا خجسته ، سعید ملایی و جواد محجوب سه جودوکار المپیکی کشورمان به همراه محمد رضا رودکی در این اردوی مشترک حضور داشته باشند.

اما مسئولان کمیته ملی المپیک که پرداخت پاداش کسب سهمیه به مردان جودو را فراموش کرده بودند، بعد از اعتراض و نارضایتی ملی پوشان که به مطبوعات و رسانه ها نیز کشیده شد قبل از اعزام جودوکاران به اسپانیا با تشکیل جلسه ای این پاداش را با تاخیری یک ماهه به آنها پرداخت کردند.

در حالی که پاداش ها پرداخت شده، اما جودوکاران هنوز حقوق چند ماه خود را از فدراسیون دريافت نکرده اند و مسئولان فدراسیون قول داده اند طی یکی دو روز آینده حقوق ها نیز پرداخت شود.

جودوکاران المپیکی حضور در یک اردوی شمال کشور و همچنین اردوی مشترک در روسیه را به عنوان برنامه های آتی خود قبل از اعزام به ریو در پیش دارند.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس