کد خبر 431447
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۰

طرح هسته ای مجلس که قرار بود پس از رسیدگی به طرح استانی شدن انتخابات مجلس ، دومین دستور کاری روز یکشنبه نمایندگان باشد ، امروز حتی در میان شش دستور کاری مجلس نیست.

به گزارش مشرق، محمد حسین فرهنگی عضو هیات رییسه مجلس گفته است که این طرح روز سه شنبه در دستور کار قرار می گیرد ولی دستوری که امروز برای نمایندگان اعلام شده، حتی شامل گزارش های تحقیق و تفحص و تفریغ بودجه هم هست ولی نامی از طرح هسته ای نیست.

دستور کاری روز یکشنبه نمایندگان به شرح زیر است: ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون شوراها در مورد طرح استانی شدن حوزه های انتخابیه انتخابات مجلس شورای اسلامی که تاکنون 5 ماده آن تصویب شده ، انتخاب یک ناظر در شورای عالی حفاظت محیط زیست ، گزارش معاونت نظارت در مورد اقدامات نظارتی مجلس در سال سوم دوره نهم ، گزارش کمیسیون کشاورزی در مورد تحقیق تفحص از عملکرد سازمان چای و گزارش کمیسیون برنامه و بودجه در مورد تفریغ بودجه سال 92 کل کشور و رسیدگی به گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی در مورد بررسی راهکارهای بهبود رتبه ایران در گزارش انجام کسب و کار بانک جهانی.

یک فوریت طرح « الزام دولت به حفظ دستاوردها و حقوق هسته ای ملت ایران» در 14 بهمن 93 و تقاضای در اولویت قرار گرفتن آن هم در جلسه علنی 27 خرداد 94 تصویب شد.

اگر ترتیب دستور ها بر همین اساس باشد، مشخص نیست روز سه شنبه نوبت به تصویب این طرح می رسد یا نه.
منبع: ایرنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس