صهیونیست‌ها شهر «جنین» را منطقه بسته نظامی اعلام کردند

متجاوزان صهیونیست در ادامه حملات خود، به شهر و اردوگاه جنین یورش برده و تعداد زیادی از فلسطینی‌ها را در این منطقه بازداشت کردند.

به گزارش مشرق، منابع آگاه در گفتگو با شبکه الجزیره اعلام کردند که صدای شلیک گلوله در اردوگاه جنین در سایه تداوم درگیری‌ها میان نیروهای مقاومت و اشغالگران صهیونیست به گوش می‌رسد.

مدیر بیمارستان دولتی جنین نیز اعلام کرد: اشغالگران صهیونیست مانع امدادرسانی نیروهای اورژانس و ورود این نیروها به بیمارستان جنین می‌شوند.

وی در ادامه افزود: متجاوزان به یک فلسطینی زخمی در شهر جنین نیز رحم نکرده و حتی او را بازداشت کردند.

منابع پزشکی اعلام کردند که دست کم سه فلسطینی به ضرب گلوله اشغالگران صهیونیست در جریان حمله به شهر و اردوگاه جنین زخمی شده اند. اشغالگران صهیونیست همچنین یک منزل مسکونی در محله الدمج واقع در اردوگاه جنین را منفجر کردند.

نیروهای مقاومت فلسطین نیز وارد عمل شده و تجهیزات نظامیان اشغالگر را با پرتاب نارنجک در جنین هدف قرار دادند.

پیشتر مدیر اورژانس هلال احمر فلسطین به الجزیره گفته بود: درگیری‌ها و فعالیت‌های تک تیراندازان صهیونیستی، مانع کار تیم‌های پزشکی در جنین می‌شود.

همچنین گفته شده که ارتش رژیم صهیونیستی نیروهای کمکی اضافی درخواست کرده و این نیروها به جنین رسیدند. منابع الجزیره هم اعلام کردند که نیروهای اشغالگر صهیونیست ورودی‌های اردوگاه جنین را محاصره کردند.

مدیرکل وزارت بهداشت فلسطین در جنین هم اعلام کرد که ارتش اشغالگر به حیاط بیمارستان‌های شهر یورش برده و آنها را محاصره کرده است. گفته شده که نیروهای اشغالگر در تلاش هستند تا بخش بهداشت و درمان را در این شهر از بین ببرند.

منبع: مهر

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس