پنجمین گروه از اسرای اسرائیلی تحویل صلیب سرخ شدند

تلاش‌های دولت‌های منطقه از جمله قطر و مصر برای رسیدن به یک آتش بس پایدار و کامل ادامه دارد. به نظر می رسد که صهیونیست‌ها در حال حاضر خواهان ادامه آتش‌بس باشند.

سرویس جهان مشرق - وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که اشغالگران صهیونیست تا به این لحظه از ورود محموله‌های حاوی سوخت مورد نیاز بیمارستان‌ها به شمال نوار غزه ممانعت به عمل آورده است. «محمد زقوت» مدیرکل بیمارستان‌های نوار غزه روز گذشته در گفتگو با الجزیره تاکید کرد: تاکنون هیچ محموله سوختی به بیمارستان‌های شمال نوار غزه نرسیده است. وی در ادامه افزود: تعداد زخمی‌هایی که هر روز از گذرگاه رفح عبور می‌کنند کمتر از ۲۰ نفر است. هیچ بیمارستانی در نوار غزه نیست که توسط اشغالگران صهیونیست بمباران نشده باشد. خبرنگار شبکه فلسطین الیوم نیز گزارش داد: کمک‌های پزشکی که وارد نوار غزه شده است نیازهای فاجعه انسانی در این باریکه را پاسخ نمی‌دهد.

وی در ادامه افزود: تعداد بسیار کمی کالا و تجهیزات پزشکی به دست شهروندان فلسطینی در پناهگاه‌ها رسیده است. ده‌ها هزار تن از مردم نوار غزه در برابر محل‌های توزیع گاز و بنزین می‌خوابند تا نوبتشان برسد. بر اساس توافق صورت گرفته میان رژیم صهیونیستی و جنبش حماس باید روزانه دست کم ۲۰۰ کامیون حامل کمک‌های بشردوستانه وارد نوار غزه شود اما اشغالگران صهیونیست به این مفاد نیز پایبند نبوده و مانع اجرا شدن آن می‌شوند. این در حالیست که پنج روز از آتش بس توافق شده میان حماس و رژیم صهیونیستی می‌گذرد.

تانک های ارتش رژیم صهیونیستی دقایقی پیش با هدف قرار دادن مناطق شیخ رضوان و اردوگاه الشاطی در شمال غربی نوار غزه، آتش بس موقت در این باریکه را نقض کردند. در روزهای اخیر همزمان با آغاز آتش بس در غزه، ارتش رژیم صهیونیستی چندین بار این توافق را نقض کرده است. گفتنی است مقاومت فلسطین اخیراً در ادامه ناکامی‌های نظامی رژیم صهیونیستی در عملیات طوفان الاقصی، اشغالگران را مجبور به پذیرش توافق آتش بس موقت کرد که طی آن در برابر آزادی هر سه زندانی فلسطینی، یک اسیر صهیونیست آزاد می‌شود.

مرکز مطالعات امنیت داخلی رژیم صهیونیستی اعلام کرد که حماس در دور جدیدی از جنگ شناختی مستمر با اسرائیل پیروز شده و موفق شد تمام اسرائیل را به بازی بگیرد. بر اساس این گزارش حماس بار دیگر اسرائیل را به سخره گرفته و اعصاب آن را به هم ریخته و دستاوردهای زیادی در عرصه شناختی این نبرد محقق کرده و توانسته در افکار عمومی اسرائیلی‌ها تاثیرگذار باشد. بر اساس نتایج این مرکز مطالعاتی، رژیم صهیونیستی در مقابل، ضعف و ناتوانی خود را در عرصه شناختی و جنگ ضد مقاومت نشان داده و عملیات تبادل اسرا را به حماس هدیه کرده است.

این مرکز به شادی گسترده فلسطینیان در آزادسازی اسرا از زندان‌های اسرائیل در کرانه باختری و قدس اشغالی اشاره کرد که در این مناسبت‌ها نمادهای مربوط به جنبش حماس در دست مردم حمل می‌شد. این گزارش آزادی اسرا را یک پیروزی و دستاورد جدید برای حماس دانست و تاکید کرد که این عملیات باعث تعمیق محبوبیت و بستر مردمی جنبش حماس در کرانه باختری و تضعیف تشکیلات خودگردان خواهد شد.

روزنامه اسرائیل هیوم نیز پیش از این نوشته بود که حماس با فروپاشی فاصله بسیار زیادی دارد و عملیات تبادل اسرا درست همانگونه که حماس می‌خواست انجام می‌شود. لیلاخ شوفال تحلیلگر نظامی این روزنامه تاکید کرد که یحیی السنوار رهبر جنبش حماس در غزه موفق شده به معامله‌ای دست پیدا کند که در نتیجه آن حمله اسرائیل در اوج فشردگی خود متوقف شود. حاییم یلین یکی از مسئولان شهرک‌های منطقه مرزی نزدیک به غزه نیز می‌گوید: السنوار ما را به بازی گرفته و مسخره می‌کند.


تحولات سرزمین های اشغالی - روز پنجم آتش بس

بخش دیالیز بیمارستان شفا مجددا آغاز به کار کرد

وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد که بخش دیالیز بیمارستان مجددا آغاز به کار کرده و بیماران ساکن استان غزه و شمال غزه که نیاز به دیالیز دارند، امروز سه‌شنبه می‌توانند به این بیمارستان مراجعه نمایند. گفتنی است این بیمارستان به دلیل نبود سوخت و حملات و بمباران‌های ارتش رژیم صهیونیستی از خدمت خارج شده بود.

 مقاومت فلسطین: هرگونه نقض آتش‌بس در غزه توسط رژیم صهیونیستی را زیر نظر داریم/ منابع صهیونیستی: احتمالا آتش‌بس در غزه دو روز دیگر تمدید شود/ اعتراف پنتاگون به مشارکت در جنگ غزه + عکس و فیلم

خبرگزاری رویترز به نقل از ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که دولت این رژیم اسامی ۱۰ اسیر اسرائیلی دیگر در غزه را که قرار است امروز آزاد شوند، دریافت کرده است.

زخمی شدن حدود ۱۰۰۰ افسر و نظامی رژیم صهیونیستی از آغاز جنگ

روزنامه عبری زبان هاآرتص اعلام کرد که ارتش رژیم صهیونیستی به زخمی شدن حدود ۱۰۰۰ نفر از افسران و نظامیان خود از آغاز جنگ در غزه اعتراف کرده است. به گفته هاآرتص، ۲۰۲ نفر از مجروحان وضعیت وخیمی دارند و جراحت ۳۲۰ نفر نیز متوسط است.

لازم به ذکر است که رادیو ارتش رژیم صهیونیستی اخیرا به نقل از رئیس انجمن معلولان ارتش این رژیم اعلام کرد که از هفتم اکتبر (آغاز جنگ در غزه) تاکنون ۱۶۰۰ نظامی اسرائیلی به عنوان معلول جنگی معرفی شدند که ۴۰۰ نفر از آن‌ها همچنان در بیمارستان‌ها تحت درمان هستند. ارتش رژیم صهیونیستی تاکنون به طور رسمی به کشته شدن ۳۹۲ نفر از نیروهای خود در جنگ غزه اعتراف کرده است که البته آمار واقعی بسیار بیشتر از این است.

منابع فلسطینی اعلام کردند که در حمله نظامیان اشغالگر اسرائیلی به اردوگاه الدهیشه در بیت لحم و تیراندازی به سمت فلسطینیان، ۴ نفر زخمی شدند. صهیونیست‌ها ۶ نفر از جمله یک زن را هم در این منطقه بازداشت کردند. منابع محلی اعلام کردند که نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی خانه محاصره شده در طوباس را با راکت هدف قرار دادند.

هیئت امور اسرا اعلام کرد که نظامیان اشغالگر اسرائیلی امروز سه‌شنبه ۳۵ فلسطینی دیگر را در مناطق مختلف کرانه باختری بازداشت کردند. این هیئت بیان کرد که با بازداشت این ۳۵ نفر، شمار بازداشت شدگان در کرانه باختری از آغاز نبرد طوفان الاقصی در هفتم اکتبر گذشته به ۳۲۹۰ نفر افزایش یافت.

سلسله مراتب نظامی حماس با فروپاشی بسیار فاصله دارد

روزنامه عبری زبان معاریو تاکید کرد که از رسیدن به آتش‌بس موقت گرفته تا انتخاب افرادی که قرار است آزاد شوند و مشخص کردن زمان آن، همگی نشان می‌دهد که سلسله مراتب نظامی حماس با فروپاشی بسیار فاصله دارد و همچنان قادر به ادامه فعالیت است.

آزادی پنجمین گروه اسرای فلسطینی از زندان های رژیم صهیونیستی

این روزنامه اشاره کرد که حماس با وجود بمباران‌ها و حملات گسترده و حمله زمینی ارتش رژیم صهیونیستی به غزه، فراتر از آنچه فرماندهان ارتش انتظار آن را داشتند، اوضاع و تحولات میدانی را تحت کنترل و سیطره خود دارد.

منابع لبنانی اعلام کردند که توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی اطراف شهرک عیتا الشعب در جنوب این کشور را هدف حمله قرار داده است.

هرگونه نقض آتش‌بس در غزه توسط رژیم صهیونیستی را زیر نظر داریم

گروه‌های فلسطینی طی بیانیه‌ای مشترک از تلاش‌های مصر و قطر برای برقراری آتش‌بس موقت در غزه تقدیر کرده و خواستار توقف فوری و کامل جنگ و حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه شدند.

این گروه‌ها همچنین خواستار اعزام شمار بیشتری از مجروحان فلسطینی در غزه به مصر برای درمان شدند. گروه‌های فلسطینی اعلام کردند که هرگونه نقض آتش‌بس در غزه توسط رژیم صهیونیستی را زیر نظر دارند. این گروه‌ها خواستار ملزم نمودن رژیم صهیونیستی به پایبندی به این توافق شدند.

قطر: به دنبال تثبیت آتش‌بس موقت و در نهایت آتش‌بس دائم در غزه هستیم

سخنگوی وزارت امور خارجه قطر: تمدید دو روزه آتش‌بس موقت در غزه با همان روال و شروط قبلی است. در چهار روز گذشته در مجموع ۱۵۰ فلسطینی از زندان‌های رژیم صهیونیستی آزاد شدند. در این چهار روز ۶۹ اسیر در غزه هم آزاد شدند. ۲۷ هواپیما حامل ۹۱۰ تن کمک بشردوستانه را از طریق پل هوایی به غزه فرستادیم. قطر در تلاش برای ایفای نقش میانجی‌گرانه بیشتر به منظور تثبیت آتش‌بس موقت در غزه و در نهایت رسیدن به آتش‌بس دائم است.

منابع عبری زبان اعلام کردند که کابینه جنگ رژیم صهیونیستی شامگاه امروز سه شنبه برای بررسی آخرین تحولات جنگ و آتش‌بس موقت در غزه تشکیل جلسه می‌دهد.

درگیری مسلحانه نیروهای مقاومت با نظامیان رژیم صهیونیستی در کرانه باختری

شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که رئیس موساد امروز سه شنبه راهی قطر شده است. این شبکه افزود که این سفر همزمان با سفر رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) به دوحه در میان حرف و حدیث‌هایی پیرامون احتمال امضای قرارداد گسترده مبادله اسرا پس از پایان توافق آتش‌بس کنونی در غزه انجام شده است. پایگاه خبری عبری زبان والا اعلام کرد که عباس کامل وزیر اطلاعات مصر هم به دوحه سفر کرده است.

هواپیماهای جنگی اسرائیلی از دقایقی پیش در آسمان استان مرکزی نوار غزه به پرواز درآمدند. این در حالی است که به موجب توافق آتش‌بس موقت بین حماس و رژیم صهیونیستی هیچ هواپیمایی حق پرواز در آسمان نوار غزه در ایام آتش‌بس را ندارد.

بیانیه قسام پیرامون نقض آتش‌بس در شمال نوار غزه

گردان‌های قسام شاخه نظامی حماس به نقض مجدد آتش‌بس توسط ارتش رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه واکنش نشان داد. ابوعبیده سخنگوی گردان‌های قسام در پیامی تلگرامی تاکید کرد که با توجه به نقض صریح آتش‌بس توسط دشمن صهیونیستی در شمال نوار غزه، یک درگیری میدانی اتفاق افتاد و مجاهدان ما با این نقض آتش‌بس مقابله کردند. وی افزود: مادامی که رژیم اشغالگر به آتش‌بس پایبند باشد، ما نیز به آن پایبند خواهیم بود و از طرف‌های واسطه می‌خواهیم این رژیم را برای پایبندی به تمامی بندهای آتش‌بس چه در زمین و چه در هوا تحت فشار قرار دهند.

رسانه‌های عبری زبان اعلام کردند که ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شده سه بمب در مسیر نیروهای این رژیم در شمال نوار غزه منفجر شده و به سمت نظامیان اسرائیلی تیراندازی شده که در این حادثه تعدادی نظامی زخمی شدند.

ابوعبیده سخنگوی گردان‌های قسام نیز از نقض آتش‌بس توسط صهیونیست‌ها در این منطقه خبر داده و گفته مجاهدان قسام یک درگیری میدانی با نیروهای اسرائیلی داشته و با این نقض آتش‌بس مقابله کردند.

عضو دفتر سیاسی حماس: آماده امضای توافقی جامع برای آزادی اسرا هستیم

غازی حمد عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس در گفتگو با الجزیره مطرح کرد: حقوق ملت فلسطین باید روی میز هرگونه تحرک و مذاکرات سیاسی باشد. واشنگتن در تحرکات خود در منطقه اعتنایی به حقوق ملت فلسطین نشان نمی‌دهد. آتش‌بس موقت با وجود چندین مورد نقض از طرف رژیم صهیونیستی، تا این لحظه به خوبی پیش رفته است. بسیاری از کمک‌های بشردوستانه تا این لحظه به شمال نوار غزه نرسیده است.

 مقاومت فلسطین: هرگونه نقض آتش‌بس در غزه توسط رژیم صهیونیستی را زیر نظر داریم/ منابع صهیونیستی: احتمالا آتش‌بس در غزه دو روز دیگر تمدید شود/ اعتراف پنتاگون به مشارکت در جنگ غزه + عکس و فیلم

شبکه عبری زبان کان به نقل از منابع مصری اعلام کرد که حماس و رژیم صهیونیستی هر دو خواهان تمدید دو روزه آتش‌بس موقت در غزه با همان شروط قبلی هستند. خبرگزاری آکسیون به نقل از یک مسئول اسرائیلی اعلام کرد که رژیم صهیونیستی آماده است در صورتی که حماس هر روز ۱۰ اسیر اسرائیلی را آزاد کند، آتش‌بس موقت در غزه را ۹ روز دیگر تمدید کند.

اسرای اسرائیلی تحویل صلیب سرخ داده شدند

شبکه ۱۴ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که پنجمین گروه از اسرای اسرائیلی در غزه تحویل صلیب سرخ داده شدند و اکنون در راه اراضی اشغالی (اسرائیل) هستند.

اسرای اسرائیلی را امشب مبارزان گردان‌های قسام و گروهان‌های قدس به طور مشترک به صلیب سرخ تحویل دادند.

منابع عبری زبان: احتمالا آتش‌بس در غزه دو روز دیگر تمدید شود

شبکه ۱۴ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که برخی منابع در "اسرائیل" می‌گویند آتش‌بس موقت در غزه قرار است دو روز دیگر تمدید شود و به موجب آن ۱۰۰ اسیر زن و کودک اسرائیلی در غزه آزاد شده و در مقابل ۳۰۰ زن و کودک اسیر فلسطینی نیز آزاد خواهند شد.

سازمان رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که مذاکرات جاری در قطر برای دست‌یابی به توافق آتش‌بسی جدید در نوار غزه است. منبع مذکور اشاره کرد که این توافق جدید شامل آزادی تمامی اسرا در غزه از جمله نظامیان خواهد بود. سازمان رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی تاکید کرد که به موجب این توافق قرار است در طرف مقابل نیز اسرای امنیتی فلسطینی (اسرایی که به انجام عملیات‌های ضدصهیونیستی متهم هستند) آزاد شوند.

وضعیت سخت آوارگان فلسطینی

شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که ایتمار بن گویر وزیر امنیت داخلی و اسموتریچ وزیر دارایی تهدید کردند در صورت توقف جنگ در غزه در سایه مذاکرات جاری در قطر، دولت را منحل خواهند کرد.

درگیری مسلحانه شدید مقاومت با صهیونیست‌ها در جنین/ یک فلسطینی شهید شد

منابع محلی از یورش گسترده نظامیان اشغالگر اسرائیلی به جنین خبر دادند. این منابع تاکید کردند که درگیری مسلحانه شدیدی بین مبارزان مقاومت و نظامیان اسرائیلی در جنین در جریان است. تا این لحظه یک فلسطینی در این درگیری‌ها زخمی شده که وضعیت وخیمی دارد.

هواپیماهای بدون سرنشین اسرائیلی در آسمان مناطق شرقی رفح در جنوب نوار غزه به پرواز درآمده‌اند.

اعتراف پنتاگون به مشارکت در جنگ غزه

پنتاگون اعلام کرد که همزمان با آتش‌بس موقت در غزه، پرواز هواپیماهای جاسوسی خود بر فراز این منطقه به منظور جمع‌آوری اطلاعات را متوقف کرده است. در واقع اعلام توقف پرواز جنگنده‌های آمریکا بر فراز نوار غزه اعترافی آشکار به مشارکت آمریکا در این جنگ است. این در حالی است که آمریکایی‌ها قبلا منکر هرگونه حضور نظامی در جنگ غزه بودند.


می توانید پوشش لحظه به لحظه مشرق از عملیات طوفان الاقصی در روزهای گذشته را اینجا مرور کنید:

روز اول: شکست تاریخی رژیم صهیونیستی/ اسارت تعدادی بالایی از نظامیان به دست رزمندگان مقاومت/ نتانیاهو: روزهای سختی در پیش داریم

روز دوم: رژیم صهیونیستی زیر آتش خشم فلسطینیان می‌سوزد

روز سوم: تلفات صهیونیست‌ها در اثر حملات موشکی حزب الله / سخنگوی القسام: نبردهای ما در بسیاری از نقاط ادامه دارد

روز چهارم: فرمان تخلیه صهیونیست‌ها از شهرک هم مرز با لبنان/ شلیک خمپاره از خاک سوریه به سرزمین های اشغالی/ هشدار رهبر انصارالله یمن در رابطه با هرگونه دخالت آمریکا به سود رژیم صهیونیستی

روز پنجم: شروع درگیری در کرانه باختری/ کشته های رژیم صهیونیستی به ۱۳۰۰ نفر رسید/ تلفات ارتش رژیم صهیونیستی به ۱۸۹ نفر افزایش یافت/ورود نیروهای تازه نفس قسام به خط مقدم جنگ

روز ششم و هفتم: انتشار خبر سرنگونی یک بالگرد ارتش رژیم صهیونیستی/اختلاف میان نتانیاهو و وزیرجنگ رژیم صهیونیستی/حزب الله چندین هدف در سرزمین های اشغالی را مورد حمله قرار داد

روز هشتم: تبادل آتش میان حزب‌الله و اشغالگران صهیونیست/ موشک باران تل‌آویو، ‌عسقلان و اشدود/ شمار کشته‌های ارتش اسرائیل به ۲۶۵ نفر رسید

روز نهم: تعدادی شهدای حملات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی به ۲۷۵۰ نفر رسید/ نتانیاهو: هیچ آتش بس بشر دوستانه ای وجود ندارد/ خبرنگار صهیونیست: حزب الله عملا تبدیل به یک طرف جنگ شده است

روز دهم: تل‌آویو آماج حملات موشکی مقاومت غزه/ وزیر امورخارجه ایران: اگر فوری جنایات صهیونیست‌ها متوقف نشود، جبهه‌های جدید به رویشان گشوده خواهد شد

روز یازدهم: جنایت هولناک رژیم صهیونیستی در غزه/ چند صد فلسطینی در حمله صهیونیست‌ها به یک بیمارستان به شهادت رسیدند/ حمله به مراکز رژیم صهیونیستی در چندین کشور پس از جنایت بیمارستان معمدانی

روز دوازدهم: شبکه عبری کان: امروز شدیدترین روز جنگ در مرز شمالی فلسطین اشغالی و لبنان بود / تل‌آویو امروز بیش از چند مرتبه مورد حملات راکتی مقاومت قرار گرفت

روز سیزدهم: حمله به مواضع آمریکا در عراق و سوریه/ تبادل آتش میان رژیم صهیونیستی و حزب الله لبنان/ حمله به پایگاه آمریکایی عین الاسد/ شلیک موشک از یمن به سمت سرزمین های اشغالی

روز چهاردهم: حمله به نیروهای آمریکایی در کردستان عراق/هلاکت چند نظامی صهیونیست در حمله حزب الله لبنان/ اسرائیل تخلیه شهرک کریات شمونا در شمال فلسطین اشغالی را آغاز کرد

روز پانزدهم: حملات حزب الله به مواضع رژیم صهیونیستی ادامه دارد/ تظاهرات صهیونیست‌ها علیه بنیامین نتانیاهو/ حمله مجدد به پایگاه عین الاسد

روز شانزدهم: نتانیاهو حمله زمینی را به تعویق انداخت/ شلیک کورنت از سوی نیروهای حزب الله ادامه دارد/ اولین تلاش صهیونیست‌ها برای ورود به غزه ناکام ماند/ تلفات نظامیان رژیم صهیونیستی به ۳۰۷ نفر رسید

روز هفدهم: حمله به ۳ پایگاه‌ آمریکا در عراق/ آمریکایی‌ها ترجیح میدهند که حمله زمینی به غزه انجام نگیرد/ وزیر جنگ رژیم صهیونیستی: مرحله بعدی عملیات علیه غزه، جنگ ترکیبی دریایی، هوایی و خاکی خواهد بود

روز هجدهم: حمله تند رئیس سازمان ملل به اقدامات رژیم صهیونیستی/حمله سنگین موشکی مقاومت فلسطین به تل‌آویو/ سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی: سوخت تحت هیچ شرایطی وارد غزه نخواهد شد

روز نوزدهم: نایب رئیس دفتر سیاسی حماس خطاب به صهیونیست‌ها: منتظر باشید، جنگ هنوز شروع نشده است/هلاکت نیروهای ویژه آمریکا در درگیری با نیروهای مقاومت

روز بیستم: شهدای حملات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی از ۷۰۰۰ نفر گذشت/ تعطیلی فرودگاه بن گورین/حمله مجدد نیروهای مقاومت به پایگاه آمریکا/ انهدام بالگرد ارتش رژیم صهیونیستی توسط نیروهای قسام

روز بیست‌ ویکم: غزه از زمین، هوا و دریا زیر حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی قرار دارد/ حملات موشکی سنگین نیروهای مقاومت به مناطق اشغالی/ اخبار غیررسمی حاکی از درگیری در مرز غزه است

روز بیست‌ و دوم: فشار داخلی صهیونیست‌ها بر نتانیاهو ادامه دارد/ حمله راکتی نیروهای مقاومت به دیمونا/ شکست مجدد صهیونیست‌ها در ورود زمینی به غزه

روز بیست‌ وسوم:حملات و ضربات پی در پی نیروهای مقاومت به رژیم صهیونیستی/ زمین‌گیر شدن ارتش صهیونیستی در ورودی‌های نوار غزه/ احتمال ریزش بیمارستان‌های اصلی غزه

روز بیست و چهارم: افزایش آمار تلفات رژیم صهیونیستی به بالای ۱۵۰۰ نفر/ تعداد تلفات نیروهای نظامی رژیم صهیونیستی به ۳۱۵ نفر رسید/ مناطق اشغالی زیر آتش نیروهای مقاومت/ چند حمله زمینی صهیونیست‌ها دفع شد

روز بیست و پنجم: هلاکت و زخمی شدن ۱۲۰ نظامی صهیونیستی در درگیری با حزب الله/ جنایتی دیگر از صهیونیست‌ها، این بار در اردوگاه جبالیا/ درگیری شدید مقاومت و اشغالگران در شمال غرب غزه

روز بیست‌ و ششم: ضربات پی در پی مقاومت به ارتش رژیم صهیونیستی در غزه/ حمله مجدد یمن به رژیم صهیونیستی/درگیری شدید نظامیان با نیروهای مقاومت/ اذعان گالانت به تلفات سنگین رژیم در مرز غزه

روز بیست و هفتم: درگیری‌های نفس‌گیر میان ارتش رژیم صهیونیستی و نیروهای مقاومت/ حملات پی در پی مقاومت به شمال سرزمین های اشغالی/ نتانیاهو: متأسفانه در میان نیروهایمان تلفات داریم

روز بیست و هشتم: افزایش تلفات صهیونیست‌ها در درگیری با رزمندگان مقاومت/ ناتوانی صهیونیست‌ها از پیشروی زمینی در غزه/ حملات وحشیانه به غیرنظامیان غزه ادامه دارد
روز ب
یست و نهم: حمله شدید هوایی جنگنده‌های اسرائیلی به مناطقی در جنوب لبنان/ مقاومت فلسطین اشدود و عسقلان را مورد حملات راکتی قرار داد/ حمله صهیونیست‌ها به خانه اسماعیل هنیه

روز سی ام: شکار نظامیان و ادوات ارتش رژیم صهیونیستی در غزه/ حملات مستمر به مناطق اشغالی از سوی مقاومت فلسطین/ حمله موشکی حزب الله به داخل مرزهای رژیم صهیونیستی

روز سی و یکم: ارتش‌صهیونیست‌ها کماکان بدون دستاورد/ لیبرمن: منتظر استعفای نتانیاهو از نخست وزیری هستیم/ رئیس سابق شعبه عملیات و برنامه‌ریزی ارتش رژیم صهیونیستی: هیچ نشانه‌ای دال بر شکست حماس وجود ندارد

روز سی و دوم: حملات مستمر مقاومت به تل آویو/ انهدام تانک‌های رژیم صهیونیستی، یکی پس از دیگری/ صهیونیست‌ها کماکان نگران افزایش تلفات و خسارات در نبرد غزه/ حملات به پایگاه‌های آمریکایی ادامه دارد

روز سی و سوم: ضربات پی در پی به ارتش رژیم صهیونیستی توسط رزمندگان مقاومت فلسطین/ انهدام بیش از ۱۰ تانک و خودروی زرهی توسط نیروهای مقاومت در یک روز/ صهیونیست‌ها مجبور به استفاده از تانک‌های قدیمی شدند

روز سی و چهارم: ایهود باراک: بنیامین نتانیاهو از لحاظ روحی کاملا درهم شکسته است/ حمله موفق نیروهای یمن به سرزمین های اشغالی/نیروهای مسلح یمن: اهداف حساس و مختلف دشمن صهیونیستی را با موشک‌های بالستیک مورد حمله قرار دادیم/ انهدام دو تانک رژیم صهیونیستی توسط حزب الله

روز سی و پنجم: نبرد شدید میان نیروهای مقاومت و نظامیان رژیم صهیونیستی/ حملات راکتی نیروهای مقاومت به سرزمین‌های اشغالی ادامه دارد/ حمله رژیم صهیونیستی به یک مرکز درمانی در جنوب لبنان/ فرمانده یگان زرهی ارتش رژیم صهیونیستی به هلاکت رسید

روز سی و ششم: حمله حزب الله به دو پایگاه ارتش رژیم صهیونیستی/ وزیر جنگ رژیم صهیونیستی: حزب الله در حال ارتکاب اشتباهی بزرگ است/ شمار شهدای غزه تا این لحظه از ۱۱۱۰۰ نفر فراتر رفته است

روز سی و هفتم: بورس تل‌آویو پس از پرتاب موشک از لبنان سقوط کرد/ حزب الله لبنان: نظامیان لجستیک ارتش اشغالگر را هدف قرار دادیم/ ارتش رژیم صهیونیستی: هیچ استثنایی برای بمباران ‌غزه قائل نیستیم

روز سی و هشتم: ابوعبیده: مجاهدان ما مخفیگاه‌های دشمن را با راکت‌های ضدنفر مورد حمله قرار دادند/ حملات راکتی مقاومت به تل آویو و دیگر مناطق اشغالی

روز سی و نهم: افزایش تلفات نظامیان رژیم صهیونیستی/ حمله موشکی از یمن و سوریه به اهدافی در سرزمین‌های اشغالی/ انهدام ده‌ها دستگاه ادوات نظامی و زرهی ارتش اشغالگر در غزه/ افزایش شهدا به ۱۱۳۲۰ نفر

روز چهلم: حمله حزب الله لبنان و تلفات قطعی صهیونیست‌ها/ نتانیاهو باید برکنار شود/ پیشرفت مذاکرات برای مبادله اسرا و آتش بس موقت

روز چهل و یکم: تلفات رژیم صهیونیستی در نبرد طوفان الاقصی به ۳۷۰ نفر افزایش یافت/ نتانیاهو در امضای قراداد مبادله اسرا تعلل می‌کند/ ادامه حملات مقاومت لبنان به سرزمین‌های اشغالی

روز چهل و دوم: سخنگوی قسام: تلفات اسرائیل بسیار بیشتر از آن چیزی است که تصور می‌کنید/ حمله حزب الله به ۱۳ پایگاه رژیم صهیونیستی طی یک روز/ رئیس سنتکام وارد فلسطین اشغالی شد

روز چهل و سوم: ادامه جنایت‌های رژیم صهیونیستی علیه کودکان و زنان/ نزدیک به ۴۰۰ نظامی صهیونیست از ابتدای جنگ به هلاکت رسیده‌اند/ شهدای غزه از ۱۲ هزار نفر گذشت

روز چهل و چهارم: کشتی تاجر صهیونیست در دست نیروهای یمن/ عقب راندن تانک‌های ارتش رژیم صهیونیستی توسط رزمندگان قسام/ شلیک بیش از ۱۰۰۰ موشک توسط حزب الله از آغاز عملیات طوفان الاقصی

روز چهل و پنجم: گسترده‌ترین حمله راکتی به تل آویو از آغاز عملیات طوفان الاقصی/ هک پایگاه اینترنتی سرویس‌های امنیت داخلی رژیم صهیونیستی/ شبکه کان: اسرائیل به انعقاد قرارداد مبادله اسرا چراغ سبز نشان داد

روز چهل و ششم: انهدام ۹ تانک، ۳ نفربر و یک خودروی نظامی دیگر اشغالگران توسط نیروهای مقاومت/ درگیری مسلحانه شدید مبارزان مقاومت با اشغالگران اسرائیلی در شهرک قباطیه در جنوب جنین

روز چهل و هفتم: کابینه دولت رژیم صهیونیستی توافق مبادله اسرا را تصویب کرد/ قطر: توافق مبادله اسرا طی ۲۴ ساعت دیگر اجرا خواهد شد/ مشاور نتانیاهو: اسرائیل آماده تمدید مدت آتش بس است

روز چهل و هشتم: بزرگترین حمله به مناطق شمالی فلسطین اشغالی از ابتدای جنگ/ درگیری های شدید میان نیروهای مقاومت و نظامیان رژیم صهیونیستی ساعاتی قبل از شروع آتش بس

روز چهل و نهم تا پنجاه و یکم/ آتش بس غزه :آخرین تحولات سرزمین‌های اشغالی پس از شروع آتش بس در غزه/ ورود کامیون‌های سوخت و کمک‌های بشردوستانه از گذرگاه رفح/ فلسطینیان در حال بازگشت به منازل خود در شمال غزه

روز پنجاه و دوم/ آتش بس غزه: آتش بس غزه دو روز دیگر تمدید شد/ حماس توانست ثابت کند در شمال نوار غزه شکست نخورده است

روز پنجاه و سوم: آتش بس غزه: مقاومت فلسطین: هرگونه نقض آتش‌بس در غزه توسط رژیم صهیونیستی را زیر نظر داریم/ منابع صهیونیستی: احتمالا آتش‌بس در غزه دو روز دیگر تمدید شود

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس