بمباران شدید سراسر غزه توسط جنگنده‌های صهیونیستی

صهیونیست‌ها که از شکست های میدانی خود عصبانی هستند، با بمباران کردن مناطق مسکونی غزه، انتقام شکست های خود را از مردم غیر نظامی غزه می‌گیرند.

سرویس جهان مشرق - ارتش رژیم صهیونیستی عصر روز شنبه نیز اذعان کرد که در جریان مقابله نیروهای مقاومت فلسطین روز شنبه ۶ نظامی اسراییل کشته و هفت تن دیگر زخمی شده اند. سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی افزود: نیروهای ما به توسعه و تعمیق جنگ در شمال غزه ادامه می‌دهند. هگاری اضافه کرد: از صبح امروز شنبه درخواست مدیریت بیمارستان شفا برای بازگشایی گذرگاه امن برای کسانی که خواهان رفتن به سوی جنوب هستند، موافقت کردیم. سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی ادامه داد: به عملیات خود برای بازگشایی تونل‌هایی که در بیمارستان شفا کشف کردیم ادامه می‌دهیم.

هگاری همچنین مدعی شد که پیش از این یک مرکز وابسته به حزب‌الله را بمباران کردیم. سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی در ادامه ادعای خود گفت: امروز صبح یک تونل در بیمارستان الشفاء کشف شد و تصاویری را منتشر خواهیم کرد. براساس این گزارش، در این درگیری ها یک سرهنگ یگان کماندو ارتش رژیم اشغالگر در جریان درگیری با مبارزان فلسطین در شمال نوار غزه خبر داده بودند. برپایه این گزارش، یکی از این نظامیان کشته شده «راوی نحمان» سرهنگ یگان کماندو ارتش رژیم اشغالگر است. روزنامه "تایمز اف اسرائیل" نوشت که شمار نظامیان» اسرائیلی «کشته شده از زمان آغاز عملیات زمینی در غزه به ۵۱ تن و از ابتدای تجاوز به غزه در هفتم اکتبر گذشته به بیش از ۳۷۰ تن افزایش یافته است.

از سوی دیگر، منابع خبری امروز از کشته شدن شمار زیادی از نظامیان رژیم صهیونیستی در محور درگیری شهر بیت حانون در شمال نوار غزه خبر داد. شبکه المیادین به نقل از خبرنگار خود در غزه اعلام کرد که رزمندگان مقاومت توانستند بسیاری از نظامیان صهیونیست را در شهر بیت حانون شکار کرده و به هلاکت برسانند. این خبرنگار افزود: نظامیان رژیم صهیونیستی بر اثر افزایش حجم آتش نیروهای مقاومت فلسطین به ویژه در محور شمال غربی نوار غزه غافلگیر شده اند.

وی همچنین گفت: رزمندگان مقاومت دیگر تنها در قلب شهرها نمی‌جنگد، بلکه در خطوط پشت جبهه دشمن به‌ویژه مناطق مرزی نوار غزه و همچنین در دل محل های تجمع نظامی ارتش رژیم صهیونیستی با نظامیان صهیونیست می‌جنگند. البته آمار حقیقی کشته‌های صهیونیست‌ها بسیار بیشتر از آن چیزی است که رسما به آن اعتراف کرده‌اند.

شبکه «NBC» به نقل از مقام‌های آمریکایی گزارش داد: «واشنگتن بر این باور است که توافق میانجی‌گری برای بازپس گیری گروگان‌ها بهترین گزینه است». این مقامات بامداد یکشنبه به ان‌بی‌سی گفتند: «طرح‌های تاکتیکی که واشنگتن برای بازگرداندن گروگان‌ها آماده می‌کند، در صورت تغییر شرایط، اجرا می‌شوند».

این شبکه با بیان اینکه فعلا هیچ گزینه ای برای بازگرداندن گروگان ها روی میز وجود ندارد، اضافه کرد: «طرح‌های تاکتیکی برای بازیابی گروگان‌ها را می‌توان با سطح معقولی از ریسک اجرا کرد». در این گزارش آمده است: «وضعیت میدانی در روزهای اول، عملیات آزادسازی گروگان‌ها را غیرممکن کرد. ولی واشنگتن قول می‌دهد با همکاری شرکای بین المللی، برنامه‌هایی برای عملیات تاکتیکی برای بازگرداندن گروگان‌ها انجام دهد». پیش از این، «سیمور هرش» روزنامه‌نگار کهنه‌کار آمریکایی خبر داد نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی توافق مورد تایید آمریکا درباره آزادی «گروگان‌ها» را به دلیل عدم موافقت با آتش‌بس پنج روزه رد کرد.


تحولات روز چهل و سوم عملیات طوفان الاقصی

نزدیک به چهارصد نظامی صهیونیست از ابتدای جنگ به هلاکت رسیده اند

۲۳:۳۵ - کشته شدن ۳۷۸ نظامی اسرائیلی از آغاز نبرد طوفان الاقصی. سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که از آغاز نبرد طوفان الاقصی در غزه تاکنون ۳۷۸ نظامی ارتش کشته شدند.

۲۳:۲۳ - روزنامه نیویورک تایمز به نقل از برخی مسئولان: معلوم نیست که استراتژی اسرائیل برای نابودی حماس موفقیت‌آمیز باشد یا خیر.

۲۳:۱۹ - منابع عبری زبان اعلام کردند که آژیر خطر مجددا در اطراف نوار غزه به صدا درآمده است.

خواهری بر سر پیکر برادرش

۲۰:۴۴ - ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که هم اکنون درگیری‌های بسیار شدیدی با مبارزان گردان مرکزی قسام در محله الزیتون و جبالیا در جریان است.

۲۰:۳۹ - اذعان ارتش صهیونیستی به کشته شدن ۶ نظامی دیگر خود در غزه سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی اذعان کرد که ۶ نظامی دیگر این رژیم در نبردها در نوار غزه کشته شده و ۷ نظامی گردان ۶۸۶۳ تیپ ۱۲ هم زخمی شدند.

دوازده هزار نفر آمار شهدای غزه تا این لحظه

۲۰:۱۴ - دفتر رسانه‌ای دولت فلسطین در غزه: تاکنون ۱۲۳۰۰ نفر در نوار غزه شهید شدند که ۵ هزار نفر از آن‌ها کودک و ۳۳۰۰ نفر نیز زن هستند. شمار مجروحان جنگ در غزه از مرز ۳۰ هزار نفر عبور کرده است. ۶۰ درصد از واحدهای مسکونی در این جنگ به طور کلی یا جزئی تخریب شده است.

۱۹:۳۷ - ابوعبیده سخنگوی گردان‌های قسام در پیامی تلگرامی اعلام کرد که ارتباط این گردان‌ها با گروه‌هایی از مجاهدان قسامی که مسئول حمایت از اسرای اسرائیلی در غزه و حفظ جان آن‌ها بودند، قطع شده و سرنوشت مجاهدان و اسرای اسرائیلی نامعلوم است.

۱۹:۳۴ - شبکه عبری زبان کان اعلام کرد که عبدالفتاح سیسی رئیس جمهور مصر مجددا با کوچاندن فلسطینیان ساکن غزه به ویژه به شبه جزیره سینا در مصر مخالفت کرده و خواستار آتش‌بس فوری در غزه، حمایت از غیرنظامیان و تضمین ارسال کمک‌های بشردوستانه برای مردم این باریکه شده است.

۱۹:۳۳ - گردان‌های قسام در بیانیه‌ای اعلام کرد که مجاهدان این گردان‌ها گروهی از نیروهای پیاده ارتش رژیم صهیونیستی را در کمینی در جنوب غرب غزه گرفتار کرده و آن‌ها را با بمب‌های ضدنفر هدف قرار دادند.

شلیک خمپاره ای مقاومت به سمت نیروهای صهیونیست

۱۹:۲۸ - رادیو ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که حجم شدید نبردهای آخر هفته نشان می‌دهد که مبارزان قسام شاخه نظامی حماس در مناطق الزیتون و جبالیا خسارت چندانی ندیدند و نیروهای ارتش با وجود ادامه پیشروی زمینی همچنان در این مناطق هدف حملات سخت و سنگینی قرار می‌گیرند.

۱۹:۲۲ - توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی همچنان اردوگاه جبالیا را با بمب‌های ممنوعه فسفری هدف قرار می‌دهد.

۱۹:۰۷ - منابع خبری از درگیری شدیدی مبارزان مقاومت با اشغالگران اسرائیلی در محله الصبره، الزیتون و تل الهوا در شهر غزه خبر دادند/ همزمان با این درگیری‌ها ارتش رژیم صهیونیستی در حال بمباران شدید این مناطق است.

حمله مجدد مقاومت فلسطین به تل آویو

۱۸:۳۶ - تل آویو مجددا هدف حمله موشکی قرار گرفت. در پی حمله موشکی به تل آویو، آژیر خطر در بخش‌های وسیعی از مرکز فلسطین اشغالی به صدا درآمده است. گردان‌های قسام اعلام کرد که در پاسخ به کشتار غیرنظامیان در غزه، شهر اشغالی تل آویو را مجددا آماج حمله موشکی قرار داده است.

۱۸:۲۱ - ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که عملیات زمینی خود را به سمت محله الزیتون در غزه و اردوگاه جبالیا گسترش داده و نیروهای اسرائیلی در آنجا با شمار زیادی از مبارزان مقاومت مواجه شدند.

۱۸:۲۰ - منابع عبری زبان از به صدا درآمدن آژیر خطر در مناطقی در شمال فلسطین اشغالی و فعال شدن سامانه‌ پدافند هوایی در این منطقه خبر دادند.

۱۸:۰۴ - صهیونیست‌ها بار دیگر اردوگاه جبالیا را با بمب‌های ممنوعه فسفری هدف قرار دادند/ دود آسمان مناطق مختلف این اردوگاه را فراگرفته است.

۱۷:۵۶ - اسامه حمدان از رهبران حماس: گردان‌های قسام ضرباتی سخت و کاری به نیروهای دشمن و خودروهای زرهی آن وارد کرده است. دشمن صهیونیستی به طور ۲۴ ساعته در کار ارتکاب جنایت علیه مردم غزه است.

۱۷:۴۸ - مقاومت اسلامی لبنان طی بیانیه‌ای اعلام کرد که در راستای حمایت از مردم غزه و مقاومت فلسطین، بعدازظهر امروز شنبه پایگاه اسرائیلی رامیم در شمال فلسطین اشغالی را با موشک و راکت هدف قرار داده و تلفاتی قطعی به اشغالگران وارد کرده است.

اظهارات وقیحانه یک کشیش صهیونیست

۱۷:۳۱ - گردان‌های قسام اعلام کرد که نیروها و خودروهای زرهی اشغالگران اسرائیلی را در شرق خان یونس هدف حمله خمپاره‌ای قرار داده است.

۱۶:۳۰ - گردان‌های قسام طی دو اعلامیه نظامی اعلام کرد که امروز پایگاه نظامی مارس و کیبوتص نیریم در حومه غزه را هدف حملات موشکی خود قرار داده است.

۱۶:۲۵ - پایگاه خبری عبری زبان "حدشوت بزمان" اعلام کرد که یکی دیگر از نیروهای تیپ گعفاتی ارتش رژیم صهیونیستی در نبردهای شمال نوار غزه کشته شده است. منبع مذکور اشاره کرد که شمار دیگری از نظامیان اسرائیلی نیز به شدت مجروح شدند و قرار است به زودی جزئیات بیشتری در این باره اعلام شود.

ضربات گردان های قسام به صهیونیست‌ها

۱۶:۱۶ - قسام اعلام کرد که کیبوتس نیریم در مجاورت نوار غزه را هدف حمله موشکی قرار داده است.

۱۶:۱۴ - گردان‌های قسام اعلام کرد که پایگاه نظامی اسرائیلی "مارس" را هدف حمله موشکی قرار داده است.

۱۶:۰۵ - گروهان‌های قدس اعلام کرد که یک تانک اسرائیلی را در خیابان دوم محله شیخ رضوان در شهر غزه با آر پی جی هدف قرار داده است.

۱۵:۴۷ - گروهان‌های قدس اعلام کرد که شهرک بئیری، مفتاحیم و پایگاه نظامی اسرائیلی تسیلم را هدف حمله موشکی قرار داده است.

۱۵:۴۰ - ارتش رژیم صهیونیستی شهرک حولا در جنوب لبنان را هدف قرار داد.

وضعیت جبالیا پس از حملات صهیونیست‌ها

۱۵:۳۵ - منابع عبری زبان اعلام کردند که آژیر خطر در شهر اشغالی عسقلان و برخی شهرک‌های صهیونیستی مجاور غزه به صدا درآمده است.

۱۵:۳۴ - برخی منابع عبری زبان از کشته شدن سرهنگ راوی نحمان از فرماندهان نیروهای کماندویی و سه نظامی دیگر در شمال غزه خبر می‌دهند.

۱۵:۲۶ - شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که برای اولین بار از زمان جنگ سال ۲۰۰۶، ارتش اسرائیل صبح امروز یک کارخانه الومینیوم را در منطقه النبطیه در جنوب لبنان بمباران کرد.

۱۴:۴۸ - منابع عبری زبان اعلام کردند که همزمان با حمله موشکی به شمال فلسطین اشغالی از سمت لبنان، آژیر خطر در برخی مناطق از جمله کریات شمونا و مرگلیوت به صدا درآمده است.

۱۴:۴۶ - منابع عبری زبان از سقوط یک فروند پهباد در شهرک سدیروت در مجاورت نوار غزه خبر دادند.

تخلیه بیمارستان شفا توسط رژیم صهیونیستی

۱۲:۲۰- شبکه الجزیره اعلام کرد که ارتش رژیم صهیونیستی تخلیه کامل بیمارستان شفا در غزه را آغاز کرده است. در همین حال، رئیس بخش جراحی استخوان بیمارستان شفا تاکید کرد که صهیونیست‌ها به طرز وحشتناکی در حال خارج کردن تمامی بیماران، مجروحان و کادر پزشکی و درمانی از بیمارستان هستند.

۱۱:۳۲ - حزب الله لبنان اعلام کرد که پایگاه نظامی اسرائیلی حدب البستان را در مرزهای شمالی فلسطین اشغالی هدف قرار داده و تلفاتی قطعی به دشمن وارد کرده است.

۱۱:۳۰ - جنبش مقاومت اسلامی حماس اعلام کرد که دکتر احمد بحر جانشین رئیس پارلمان فلسطین به شهادت رسیده است.

۱۱:۲۹ - وزیر امور خارجه اردن: بسیاری از پرسنل بیمارستان میدانی اردن در غزه در حملات اسرائیل زخمی شدند.

۱۰:۴۷ - گروهان‌های قدس اعلام کرد که در درگیری‌های شب گذشته با اشغالگران اسرائیلی در بیت حانون و غرب بیت لاهیا، دو تانک اسرائیلی و یک بولدوزر را با گلوله‌های آر پی جی هدف قرار داده و منهدم کرده است.

۰۹:۲۰ - جنگنده‌های اسرائیلی مدرسه‌ای را در محله تل الزعتر در شمال نوار غزه که افراد آواره و بی‌سرپناه در آنجا اسکان داده شده بودند، بمباران کردند که طی آن بیش از ۵۰ فلسطینی شهید شدند.

۰۹:۲۰ - حزب الله لبنان اعلام کرد که بامداد امروز شنبه یک فروند پهباد ارتش رژیم صهیونیستی را با موشک زمین به هوا هدف قرار داد ه و سرنگون کرده است.

۰۷:۰۸ - منابع عبری زبان از شلیک یک موشک زمین به هوا از جنوب لبنان به سمت پهبادی اسرائیلی در شمال فلسطین اشغالی خبر دادند. ارتش رژیم صهیونیستی گفته که این موشک را رهگیری و منهدم کرده است.

۰۷:۰۵ - منابع محلی از درگیری مسلحانه مبارزان مقاومت فلسطین با نظامیان اشغالگر اسرائیلی در مناطقی در شهر اریحا در کرانه باختری خبر دادند.

۰۷:۰۳ - اشغالگران اسرائیلی بامداد امروز شنبه چند ساختمان مسکونی را در خیابان السوق در شهرک بیت لاهیا در شمال نوار غزه بمباران کردند که طی آن شمار زیادی شهید و مجروح شدند. آمبولانس‌ها و تیم‌های امداد رسان برای بیرون کشیدن اجساد از زیر آوار و انتقال آن‌ها به بیمارستان به محل اعزام شدند.

۰۶:۴۱ - حمله پهبادی به اردوگاه بلاطه/ ۵ فلسطینی به شهادت رسیدند. اشغالگران اسرائیلی بامداد امروز شنبه پس از یورش به اردوگاه بلاطه در شرق نابلس، مقر جنبش فتح را با پهباد هدف قرار دادند که طی آن ۵ فلسطینی به شهادت رسیدند. منابع محلی همچنین از زخمی شدن شماری دیگر در این حمله خبر دادند.

۰۰:۵۹ - رژیم صهیونیستی پس از پخش فیلم‌های مستند حملات گردان‌های قسام به نظامیان صهیونیست در شمال نوار غزه و متعاقب سخنان جدید ابوعبیده سخنگوی قسام، در اقدام انتقام جویانه دیگری، این منطقه به ویژه اردوگاه جبالیا را در این لحظات تحت سنگین‌ترین بمباران‌ها قرار داده و از این طریق از غیرنظامیان فلسطینی انتقام می‌گیرد.


می توانید پوشش لحظه به لحظه مشرق از عملیات طوفان الاقصی در روزهای گذشته را اینجا مرور کنید:

روز اول: شکست تاریخی رژیم صهیونیستی/ اسارت تعدادی بالایی از نظامیان به دست رزمندگان مقاومت/ نتانیاهو: روزهای سختی در پیش داریم

روز دوم: رژیم صهیونیستی زیر آتش خشم فلسطینیان می‌سوزد

روز سوم: تلفات صهیونیست‌ها در اثر حملات موشکی حزب الله / سخنگوی القسام: نبردهای ما در بسیاری از نقاط ادامه دارد

روز چهارم: فرمان تخلیه صهیونیست‌ها از شهرک هم مرز با لبنان/ شلیک خمپاره از خاک سوریه به سرزمین های اشغالی/ هشدار رهبر انصارالله یمن در رابطه با هرگونه دخالت آمریکا به سود رژیم صهیونیستی

روز پنجم: شروع درگیری در کرانه باختری/ کشته های رژیم صهیونیستی به ۱۳۰۰ نفر رسید/ تلفات ارتش رژیم صهیونیستی به ۱۸۹ نفر افزایش یافت/ورود نیروهای تازه نفس قسام به خط مقدم جنگ

روز ششم و هفتم: انتشار خبر سرنگونی یک بالگرد ارتش رژیم صهیونیستی/اختلاف میان نتانیاهو و وزیرجنگ رژیم صهیونیستی/حزب الله چندین هدف در سرزمین های اشغالی را مورد حمله قرار داد

روز هشتم: تبادل آتش میان حزب‌الله و اشغالگران صهیونیست/ موشک باران تل‌آویو، ‌عسقلان و اشدود/ شمار کشته‌های ارتش اسرائیل به ۲۶۵ نفر رسید

روز نهم: تعدادی شهدای حملات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی به ۲۷۵۰ نفر رسید/ نتانیاهو: هیچ آتش بس بشر دوستانه ای وجود ندارد/ خبرنگار صهیونیست: حزب الله عملا تبدیل به یک طرف جنگ شده است

روز دهم: تل‌آویو آماج حملات موشکی مقاومت غزه/ وزیر امورخارجه ایران: اگر فوری جنایات صهیونیست‌ها متوقف نشود، جبهه‌های جدید به رویشان گشوده خواهد شد

روز یازدهم: جنایت هولناک رژیم صهیونیستی در غزه/ چند صد فلسطینی در حمله صهیونیست‌ها به یک بیمارستان به شهادت رسیدند/ حمله به مراکز رژیم صهیونیستی در چندین کشور پس از جنایت بیمارستان معمدانی

روز دوازدهم: شبکه عبری کان: امروز شدیدترین روز جنگ در مرز شمالی فلسطین اشغالی و لبنان بود / تل‌آویو امروز بیش از چند مرتبه مورد حملات راکتی مقاومت قرار گرفت

روز سیزدهم: حمله به مواضع آمریکا در عراق و سوریه/ تبادل آتش میان رژیم صهیونیستی و حزب الله لبنان/ حمله به پایگاه آمریکایی عین الاسد/ شلیک موشک از یمن به سمت سرزمین های اشغالی

روز چهاردهم: حمله به نیروهای آمریکایی در کردستان عراق/هلاکت چند نظامی صهیونیست در حمله حزب الله لبنان/ اسرائیل تخلیه شهرک کریات شمونا در شمال فلسطین اشغالی را آغاز کرد

روز پانزدهم: حملات حزب الله به مواضع رژیم صهیونیستی ادامه دارد/ تظاهرات صهیونیست‌ها علیه بنیامین نتانیاهو/ حمله مجدد به پایگاه عین الاسد

روز شانزدهم: نتانیاهو حمله زمینی را به تعویق انداخت/ شلیک کورنت از سوی نیروهای حزب الله ادامه دارد/ اولین تلاش صهیونیست‌ها برای ورود به غزه ناکام ماند/ تلفات نظامیان رژیم صهیونیستی به ۳۰۷ نفر رسید

روز هفدهم: حمله به ۳ پایگاه‌ آمریکا در عراق/ آمریکایی‌ها ترجیح میدهند که حمله زمینی به غزه انجام نگیرد/ وزیر جنگ رژیم صهیونیستی: مرحله بعدی عملیات علیه غزه، جنگ ترکیبی دریایی، هوایی و خاکی خواهد بود

روز هجدهم: حمله تند رئیس سازمان ملل به اقدامات رژیم صهیونیستی/حمله سنگین موشکی مقاومت فلسطین به تل‌آویو/ سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی: سوخت تحت هیچ شرایطی وارد غزه نخواهد شد

روز نوزدهم: نایب رئیس دفتر سیاسی حماس خطاب به صهیونیست‌ها: منتظر باشید، جنگ هنوز شروع نشده است/هلاکت نیروهای ویژه آمریکا در درگیری با نیروهای مقاومت

روز بیستم: شهدای حملات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی از ۷۰۰۰ نفر گذشت/ تعطیلی فرودگاه بن گورین/حمله مجدد نیروهای مقاومت به پایگاه آمریکا/ انهدام بالگرد ارتش رژیم صهیونیستی توسط نیروهای قسام

روز بیست‌ ویکم: غزه از زمین، هوا و دریا زیر حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی قرار دارد/ حملات موشکی سنگین نیروهای مقاومت به مناطق اشغالی/ اخبار غیررسمی حاکی از درگیری در مرز غزه است

روز بیست‌ و دوم: فشار داخلی صهیونیست‌ها بر نتانیاهو ادامه دارد/ حمله راکتی نیروهای مقاومت به دیمونا/ شکست مجدد صهیونیست‌ها در ورود زمینی به غزه

روز بیست‌ وسوم:حملات و ضربات پی در پی نیروهای مقاومت به رژیم صهیونیستی/ زمین‌گیر شدن ارتش صهیونیستی در ورودی‌های نوار غزه/ احتمال ریزش بیمارستان‌های اصلی غزه

روز بیست و چهارم: افزایش آمار تلفات رژیم صهیونیستی به بالای ۱۵۰۰ نفر/ تعداد تلفات نیروهای نظامی رژیم صهیونیستی به ۳۱۵ نفر رسید/ مناطق اشغالی زیر آتش نیروهای مقاومت/ چند حمله زمینی صهیونیست‌ها دفع شد

روز بیست و پنجم: هلاکت و زخمی شدن ۱۲۰ نظامی صهیونیستی در درگیری با حزب الله/ جنایتی دیگر از صهیونیست‌ها، این بار در اردوگاه جبالیا/ درگیری شدید مقاومت و اشغالگران در شمال غرب غزه

روز بیست‌ و ششم: ضربات پی در پی مقاومت به ارتش رژیم صهیونیستی در غزه/ حمله مجدد یمن به رژیم صهیونیستی/درگیری شدید نظامیان با نیروهای مقاومت/ اذعان گالانت به تلفات سنگین رژیم در مرز غزه

روز بیست و هفتم: درگیری‌های نفس‌گیر میان ارتش رژیم صهیونیستی و نیروهای مقاومت/ حملات پی در پی مقاومت به شمال سرزمین های اشغالی/ نتانیاهو: متأسفانه در میان نیروهایمان تلفات داریم

روز بیست و هشتم: افزایش تلفات صهیونیست‌ها در درگیری با رزمندگان مقاومت/ ناتوانی صهیونیست‌ها از پیشروی زمینی در غزه/ حملات وحشیانه به غیرنظامیان غزه ادامه دارد
روز ب
یست و نهم: حمله شدید هوایی جنگنده‌های اسرائیلی به مناطقی در جنوب لبنان/ مقاومت فلسطین اشدود و عسقلان را مورد حملات راکتی قرار داد/ حمله صهیونیست‌ها به خانه اسماعیل هنیه

روز سی ام: شکار نظامیان و ادوات ارتش رژیم صهیونیستی در غزه/ حملات مستمر به مناطق اشغالی از سوی مقاومت فلسطین/ حمله موشکی حزب الله به داخل مرزهای رژیم صهیونیستی

روز سی و یکم: ارتش‌صهیونیست‌ها کماکان بدون دستاورد/ لیبرمن: منتظر استعفای نتانیاهو از نخست وزیری هستیم/ رئیس سابق شعبه عملیات و برنامه‌ریزی ارتش رژیم صهیونیستی: هیچ نشانه‌ای دال بر شکست حماس وجود ندارد

روز سی و دوم: حملات مستمر مقاومت به تل آویو/ انهدام تانک‌های رژیم صهیونیستی، یکی پس از دیگری/ صهیونیست‌ها کماکان نگران افزایش تلفات و خسارات در نبرد غزه/ حملات به پایگاه‌های آمریکایی ادامه دارد

روز سی و سوم: ضربات پی در پی به ارتش رژیم صهیونیستی توسط رزمندگان مقاومت فلسطین/ انهدام بیش از ۱۰ تانک و خودروی زرهی توسط نیروهای مقاومت در یک روز/ صهیونیست‌ها مجبور به استفاده از تانک‌های قدیمی شدند

روز سی و چهارم: ایهود باراک: بنیامین نتانیاهو از لحاظ روحی کاملا درهم شکسته است/ حمله موفق نیروهای یمن به سرزمین های اشغالی/نیروهای مسلح یمن: اهداف حساس و مختلف دشمن صهیونیستی را با موشک‌های بالستیک مورد حمله قرار دادیم/ انهدام دو تانک رژیم صهیونیستی توسط حزب الله

روز سی و پنجم: نبرد شدید میان نیروهای مقاومت و نظامیان رژیم صهیونیستی/ حملات راکتی نیروهای مقاومت به سرزمین‌های اشغالی ادامه دارد/ حمله رژیم صهیونیستی به یک مرکز درمانی در جنوب لبنان/ فرمانده یگان زرهی ارتش رژیم صهیونیستی به هلاکت رسید

روز سی و ششم: حمله حزب الله به دو پایگاه ارتش رژیم صهیونیستی/ وزیر جنگ رژیم صهیونیستی: حزب الله در حال ارتکاب اشتباهی بزرگ است/ شمار شهدای غزه تا این لحظه از ۱۱۱۰۰ نفر فراتر رفته است

روز سی و هفتم: بورس تل‌آویو پس از پرتاب موشک از لبنان سقوط کرد/ حزب الله لبنان: نظامیان لجستیک ارتش اشغالگر را هدف قرار دادیم/ ارتش رژیم صهیونیستی: هیچ استثنایی برای بمباران ‌غزه قائل نیستیم

روز سی و هشتم: ابوعبیده: مجاهدان ما مخفیگاه‌های دشمن را با راکت‌های ضدنفر مورد حمله قرار دادند/ حملات راکتی مقاومت به تل آویو و دیگر مناطق اشغالی

روز سی و نهم: افزایش تلفات نظامیان رژیم صهیونیستی/ حمله موشکی از یمن و سوریه به اهدافی در سرزمین‌های اشغالی/ انهدام ده‌ها دستگاه ادوات نظامی و زرهی ارتش اشغالگر در غزه/ افزایش شهدا به ۱۱۳۲۰ نفر

روز چهلم: حمله حزب الله لبنان و تلفات قطعی صهیونیست‌ها/ نتانیاهو باید برکنار شود/ پیشرفت مذاکرات برای مبادله اسرا و آتش بس موقت

روز چهل و یکم: تلفات رژیم صهیونیستی در نبرد طوفان الاقصی به ۳۷۰ نفر افزایش یافت/ نتانیاهو در امضای قراداد مبادله اسرا تعلل می‌کند/ ادامه حملات مقاومت لبنان به سرزمین‌های اشغالی

روز چهل و دوم: سخنگوی قسام: تلفات اسرائیل بسیار بیشتر از آن چیزی است که تصور می‌کنید/ حمله حزب الله به ۱۳ پایگاه رژیم صهیونیستی طی یک روز/ رئیس سنتکام وارد فلسطین اشغالی شد

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 14
 • در انتظار بررسی: 5
 • غیر قابل انتشار: 3
 • ۱۲:۴۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
  1 0
  سنگرگرفتن
 • ۱۲:۵۱ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
  5 3
  اون به اصطلاح ۹ میلیون نفر کی می خواهند در عمل ادای دینشان را به فلسطین ثابت و به غزه اعزام بشن؟
 • ۱۲:۵۴ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
  5 3
  اگه غزه نری تنبلی
 • ۱۳:۰۵ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
  5 3
  یک سوال؟ اکنون این جنایات وحشیانه اسرائیل طوفان نامیده می شود یا اون حرکت آغازین؟!!!
 • ۱۳:۰۸ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
  1 4
  کاش جنگ تمام می‌شد. چقدر سخته دیدن جنازه مردم بیگناه و بی دفاع.۱۳
 • ۱۳:۱۸ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
  4 4
  400 کشته اسرائیل در برابر 12 هزار فلسطینی معادله منصفانه ای است؟ چه معنی میدهد؟
 • ۱۳:۲۹ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
  0 6
  مرگ بر اسراییل و آمریکا .....مرگ بر اسراییل و آمریکا .....مرگ بر اسراییل و آمریکا .....مرگ بر اسراییل و آمریکا .....مرگ بر اسراییل و آمریکا .....مرگ بر اسراییل و آمریکا .....مرگ بر اسراییل و آمریکا .....
 • ۱۳:۲۹ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
  0 7
  مرگ بر اسراییل و آمریکا
 • هاتف ۱۳:۵۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
  1 6
  لعنت ابدی بر تفکر سرمایه داری که میگفت: دنیای فردا دنیای گفتمان هاست نه موشک ها
 • ۱۴:۰۵ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
  4 6
  ای لعنت خدا بر هرچه حکومت منافق مثل سعودی و ترکیه که سوخت جنگنده های اسراییلی تامی میکنند
 • ۱۴:۰۵ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
  7 7
  ای لعنت خدا بر هرچه حکومت منافق مثل سعودی و ترکیه
 • ۱۵:۰۷ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
  0 0
  ترکیه باید جوابگو باشه. صدام حسین از این خردوغان مردتر بود حداقل باوجود اینکه هر هفته وقتی میرم گلزار شهدا و به صدا فحش میدم از این مرتیکه مردونگی بیشتری داشت و دورویی نمی‌کرد
 • ۱۹:۱۱ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
  3 4
  دزدی دریایی کار زشتی نیست ؟
 • ممل ایرانی ۰۳:۱۶ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۹
  0 0
  احتمالاتلفات صهیونیسم ۴۰۰۰نفراست ن ۴۰۰تاباای سانسورکردنشون

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس