مستند ورای صلح و جنگ - شهید ابوترابی - کراپ‌شده

مستند “ورای صلح و جنگ “روایتی متفاوت از زمان حضور حجت الاسلام ابوترابی فرد در اردوگاه اسرای ایرانی در عراق است که برای اولین بار در فرهنگ سرای رسانه رونمایی و با حضور عوامل مستند نقد و بررسی می شود.

به گزارش مشرق، مراسم رونمایی از مستند “ورای صلح و جنگ”با حضور عوامل این فیلم در فرهنگ سرای رسانه برگزار می شود. این مستند روایتی صریح و دقیق از سید آزادگان ، حجت الاسلام ابوترابی فرد و بیانگر بخشی از ابعاد بین المللی آزادگان سر افراز دفاع مقدس است.

 “اندریاس ویگر”رئیس کمیته بین المللی صلیب سرخ که در اردوگاه اسرای ایرانی در عراق حضور داشته است ،ناگفته هایی از آزاده سر افراز را بیان کرده است.همچنین در این فیلم مستند ،اولین روایت از دیدار “ویگر” و “حجت الاسلام ابوترابی فرد” در اردوگاه موصل به نمایش در آمده است.

این مستند ۳۰ دقیقه ای به کارگردانی و تهیه کنندگی “رضا عسگرلو” در کشورهای سوئیس و فرانسه تصویربرداری شده است و در کنار پرداختن به شخصیت والای حجت الاسلام علی اکبر ابوترابی فرد ، تاثیرگزاری او بر ماموران صلیب سرخ و نقش اندیشه اسلامی -ایرانی رادر صلح جهانی و حقوق بین المللی بشر دوستانه مورد بررسی قرار داده است.

این فیلم مستند روز سه شنبه پنجم شهریور ماه ساعت ۱۰صبح در حضور نمایندگان رسانه های جمعی برای اولین بار در فرهنگ سرای رسانه رونمایی می شود. همچنین پس از رونمایی ، جلسه نقد و بررسی این مستند با حضور عوامل فیلم برگزار می شود.

عوامل ساخت این مستند عبارتند از: تهیه کننده و کارگردان :رضا عسگر لو – مجری طرح :محمد رضا عباسیان – مدیر تولید :مسعود عسگریان و مشاورین:دکتر محمد رضا دستغیب – داوود گودرزی و محمد رضا صراطی.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس