دیدار جمعی از استادان، نخبگان و پژوهشگران دانشگاه‌ها

دانش‌پژوهانی که در این دوره شرکت نموده و پس از گذراندن دوره بتوانند در آزمون پایان‌دوره پذیرفته شوند گواهی معتبر پایان‌دوره دریافت نموده، مجاز به شرکت در دوره سطح ۲ میشوند.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر مشرق، مجموعۀ فرهنگی منویات که از سال ۱۳۹۳ با همت جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های کشور شکل گرفته‌است، پس از چند مرحله برنامه‌ریزی محتوایی و ساختاری اکنون به برگزاری دوره فشرده «پرورش پژوهشگر انقلاب اسلامی در اندیشه مقام معظم رهبری» پرداخته است.

در این دورۀ فشرده که شامل ۴۰ ساعت کلاس تخصصی می‌باشد، به مباحث مختلفی از قبیل: شخصیت شناسی مقام معظم رهبری، مبانی اندیشه اجتماعی دین در اندیشه مقام معظم رهبری، روش پژوهش در اندیشۀ مقام معظم رهبری، جریان شناسی انقلاب اسلامی و ... پرداخته‌می‌شود.

به منظور امکان حضوری حداکثری متقاضیان مستعد، برگزاری دوره در روزهای پنجشنبه انجام میگردد.

دانش‌پژوهانی که در این دوره شرکت نموده و پس از گذراندن دوره بتوانند در آزمون پایان‌دوره پذیرفته شوند گواهی معتبر پایان‌دوره دریافت نموده، مجاز به شرکت در دوره سطح ۲ میشوند و در فرآیند های پژوهشی و آموزشی مشغول به فعالیت می‌شوند.

این دوره تخصصی به منظور افزایش بهره‌وری تنها ۴۰ نفر را از میان متقاضیان که دانشجویان و طلاب تمام دانشگاه ها و حوزه های علمیه تهران می‌باشد، گزینش می‌نماید. این مسأله یه منظور محدود کردن جامعه مخاطب  و در نتیجه سرمایه گذاری بیشتر بر روی دانش‌پژوهان این دوره می‌باشد.

متقاضیان شرکت در این دوره می‌توانند با مراجعه به بات تلگرامی @ManviatBot در این دوره ثبت‌نام اولیه نمایند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس