نماینده مردم زاهدان در مجلس با اشاره به حادثه ریلی سمنان گفت: در حادثه اخیر به نوعی به مدیرعامل راه‌آهن توصیه کردند که استعفا کند تا خطر استیضاح از آقای آخوندی برطرف شود.

به گزارش مشرق، حسینعلی شهریاری اظهار داشت: عباس آخوندی تاکنون در وزارت راه و شهرسازی عملکرد موفقی نداشته است. وی در مدت حضور 3 ساله خود در وزارت راه و شهرسازی نتوانست عدالت را برقرار کند و بودجه‌های عمرانی که در این مدت وارد این وزارتخانه شد، به صورت عادلانه تقسیم نشده است.

نماینده مردم زاهدان در مجلس تصریح کرد: آخوندی برای وزارت راه و شهرسازی ساخته نشده و شاید بهتر بود وزارتخانه‌ای که تکالیف کمتری دارد به وی محول شود.

شهریاری با اشاره به حادثه برخورد قطار مشهد- تبریز در سمنان، اظهار داشت: در حادثه اخیر به نوعی به مدیرعامل راه‌آهن توصیه کردند که استعفا کند تا خطر استیضاح از آقای آخوندی، برطرف شود.

نماینده زاهدان در مجلس افزود: معمولاً در هر جای دنیا با وقوع حادثه‌ای مشابه برخورد قطار در سمنان، بالاترین مقام تشکیلات استعفا می‌کند نه مقام‌های درجه دو و سه و بنابراین بهتر بود آقای آخوندی استعفا می‌کرد.

وی با بیان اینکه از نظر من آخوندی مدتی نیاز به استراحت دارد، عنوان کرد: با توجه به تعطیلی مجلس در هفته جاری، هفته آینده استیضاح آخوندی توسط هیئت رئیسه مجلس اعلام وصول می‌شود.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 2
  • محمد ۰۹:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۹
    0 0
    چه اصراری که شخصی که در حد مدیرکلی هم نیست مسئولیت داده شود فقط به خاطر هواداری از رئیس جمهور در زمان انتخابات که نباید مناصب را بین آنها تقسیم کرد.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس