کد خبر 512426
تاریخ انتشار: ۲ دی ۱۳۹۴ - ۰۱:۲۶

حزب مردمی اصلاحات باصدور نامه‌ای از عملکرد "رئیس شورای سیاست گذاری انتخاباتی اصلاح طلبان" انتقاد کرد.

به گزارش مشرق، حزب مردمی اصلاحات با صدور نامه‌ای خطاب به محمدرضا عارف رئیس شورای سیاست گذاری انتخاباتی اصلاح طلبان از عدم پذیرش این تشکل سیاسی اصلاح طلب شورای سیاست گذاری انتخاباتی اصلاح طلبان انتقاد کرد.

متن این نامه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

با سلام

خدمت جناب آقای دکتر محمدرضا عارف رئیس شورای سیاست گذاری انتخاباتی اصلاح طلبان

حزب مردمی اصلاحات که از جمله احزاب اصلاح طلب میانه رو و مستقل می‌باشد بعد از اعلام آمادگی مبنی بر پیوستن به شورای هماهنگی اصلاح طلبان و دریافت پاسخ های مبهم و زیر سوال بردن اخلاق سیاسی و منش اصلاح طلبی و نگاه انحصار طلبانه از آن شورا ، ضمن اعلام حضور مستقل در انتخابات پیش رو چند نکته حائز اهمیت را به استحضار میرساند:

1- بعد از گذشت 37 سال از انقلاب و فراز و نشیب های فراوان این 2 انتخابات می‌تواند سرنوشت ساز ترین انتخابات آینده کشور ما باشد، با توجه به حساسیت این 2 انتخابات پیشنهاد ما این که دست از نگاه انحصار طلبانه و خود برتر پندار برداشته شود.

2- اصلاحات و اصلاح طلبی هیچ وقت به یک فرد یا یک مجموعه ربطی ندارد و این از اندیشه‌های بلند دین مبین اسلام است و هیچ کس نمی‌تواند بگوید که مبدع اصلاحات است و همه می‌توانند اصلاح طلب باشند و اصلاح طلبی ارث پدری کسی نیست که بخواهید آن را محدود به چند گروه نمایید.

3- حزب مردمی اصلاحات با دارا بودن دفاتر متعدد در 28 استان و شهرهای تابعه ، نیروهای آموزش دیده ، سازماندهی شده و با تشکیلات منظم ، امکانات نرم افزاری و سخت افزاری حاصل سال ها تجربه را در این دوره به کار خواهد گرفت.

4- با توجه به اعلام آمادگی مکرر ما مبنی بر پیوستن به شورای هماهنگی و عدم اعتنای آن‌ها مجموعه ما به شکل مستقل از نیروهای اصلاح طلب جوان، نخبه و پیوند خورده با دانشگاه و حوزه که بر خلاف افراد سن بالا و ناکارآمد که با در دست داشتن اختیارات متعدد در طی این سال‌ها هیچ حرکت مثبتی نکردند، دارای فکر و اندیشه سازنده و دغدغه ی مردم هستند حمایت قاطع و قدرتمندانه ای خواهیم کرد تا از این طریق به این مرز و بوم و ملت خدمت کنیم .

5- با توجه به موارد ذکر شده فوق هیچ گروهی حق محکوم کردن حزب مردمی اصلاحات به شنا خلاف جهت آب و شکست آرا را ندارد زیرا تا امروز ما آماده ی همکاری بودیم اما انحصار طلبان نخواستند فضا برای گروه های دیگر باز شود.

6- تمامی دلسوزان کشور و نظام و ملت باید بدانند که در پس برخی اقدامات ما شاهد نفوذ در جریان اصلاحات هستیم ، نفوذی که قصدش فقط و فقط تضعیف اصلاح طلبان و ایجاد شکاف میان آن هاست که ما بارها و بارها متذکر شده ایم اما ظاهرا گوش کسی شنوای حرف‌های ما نیست .

جناب آقای عارف زمانی که شما به ریاست شورای سیاست گذاری انتخاباتی منصوب شدید نور امیدی دل مارا روشن کرد ولی متاسفانه این نور نبود بلکه حباب بود و شما هم تاثیر بسزایی در این شورا نداشتید.

ما که از قدیمی ترین اصلاح طلبان کشور هستیم همچنان محکم بر مواضع خود ایستاده ایم و به شما نسبت به حضور برخی افراد که به دنبال رادیکالی کردن فضا و کشاندن اصلاحات به بیراهه هستند هشدار میدهیم تا چشمان خود را بازتر کنید و نگذارید عده ای قلیل سرنوشتتان را در دست بگیرند.

دبیر کل حزب مردمی اصلاحات
حجت الاسلام و المسلمین محمد زارع فومنی

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس