حداد عادل

دکتر حداد عادل گفت: مشاهده می‌کنید بودجه هنوز به مجلس نیامده، علیه وحدت دولت و مجلس فضاسازی می‌کنند؛ همه این مباحث ایجاب می‌کند ما در سراسر کشور آماده باشیم و این تحریف‌ها را پاسخ بدهیم.

به گزارش مشرق، «غلامعلی حداد عادل» در همایش ۵۰۰ نفری ستاد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در تهران اظهار کرد: در ابتدای این جلسه باید دعا کنیم برای پیروزی رزمندگان جبهه مقاومت در فلسطین چرا که امروز بزرگترین مسئله جهان مقاومت مردمی است که در برابر استکبار جهانی ایستاده اند و این مایه افتخار تمام جهان اسلام است.

وی افزود: امروز غربی‌ها و اروپایی‌ها از خود می پرسند، این ها چه مردمی هستند که این گونه مقاومت می کنند و قرآن چه مفاهیمی دارد که این گونه این جوانان و کودکان و زنان فلسطینی با دست‌های خالی، در مقابل رژیم صهیونیستی سر خم نکرده و به مقاومت ادامه می‌دهند؟

حداد عادل در ادامه گفت: طوفان الاقصی، نقطه عطفی در تمام تاریخ خواهد بود و تاریخ منطقه به دوره بعد از طوفان الاقصی و قبل از طوفان الاقصی مبدل خواهد شد و ان شاالله در آینده شاهد پیروزی مقاومت خواهیم بود.

وی با اشاره به ماهیت تشکیل این جلسه گفت: در این جلسه تشکیلاتی، هر کدام از افرادی که در این جا حضور دارند، یک جورچین بزرگ از شورای ائتلاف هستند که در قالب اشکال مختلف، زنجیره بزرگ نیروی انسانی شورای ائتلاف در کل کشور را به یکدیگر وصل می‌کنند.

در عین توجه تام به مجلس، موضوعات دیگر جامعه را کنار نمی‌گذاریم 

حداد عادل در ادامه گفت: حدود سه ماه دیگر، انتخابات مجلس برگزار خواهد شد اما ما در عین حال که توجه تام به مجلس داریم، توجه خودمان را هم درباره موضوعات و مشکلات دیگر جامعه کنار نمی‌گذاریم.

رئیس شورای ائتلاف تصریح کرد: باید ابتدا از خودمان بپرسیم که ضرورت کار تشکیلاتی چیست؛ باید بدانیم که این انقلاب که رهبرش امام راحل، مردمی بود و از شرق و غرب تبعیت نکرد و انقلابش یک پدیده صد در صد دینی و مردمی بود و به همین جهت نتوانستند با آن برخورد کنند.

حدادعادل در ادامه گفت: انقلابی که با مردمی بودن به پیروزی رسیده، دوام آن هم در مردمی بودن است؛ مردمی بودن در پیروزی انقلاب اسلامی یک سازوکار دارد و مردمی بودن در پس از انقلاب یک لوازم دیگر دارد و ما باید یک تعریف جدیدی از این موضوع ارائه کنیم.

رئیس شورای ائتلاف تصریح کرد: ما تجربه حزب جمهوری اسلامی و بزرگانی مثل رهبر انقلاب و شهید بهشتی را داریم که احساس کردند، بعد از پیروزی انقلاب اسلامی باید کار تشکیلاتی کرد و به همین جهت ما باید مردم را سازماندهی کنیم؛ آن هم در شرایطی که دشمن با دو حربه تحریم و تحریف به میدان آمده و با ابزار فضای مجازی لشکرهای مجهزی پای رایانه و با اینترنت نشسته‌اند تا فکر جوانان را مدیریت می‌کنند.

جمهوری اسلامی نباید در مقابل تحریف‌ها مظلوم واقع شود 

حداد عادل با اشاره به هجمه‌های برنامه‌ریزی‌شده دشمن علیه مردم ایران گفت: دشمنان یک مطلبی را مد نظر قرار می‌دهند و برای آن سناریو می‌چینند؛ حالا به نظر شما در یک کشوری که با چنین مسائلی روبه‌رو است، نیروهای انقلاب نباید آماده باشند و فکری بکنند؟

وی افزود: جمهوری اسلامی با همه موفقیت‌هایی که داشته، نباید در مقابل این تحریف‌ها و جنگ رسانه ای دشمن، مظلوم واقع شود و دقیقا به همین دلیل رهبر انقلاب دعوت به جهاد تبیین می‌کنند که این خود، کلید واژه‌ای در مقابل تحریف دشمنان است.

حداد عادل با اشاره موفقیت‌های عظیم انقلاب اسلامی در طول سال‌های اخیر افزود: فرزندان ایران، ناوشکنی تماما ایرانی می‌سازند و رهبر انقلاب فرمودند دشمنان اصلا تصور نمی‌کردند ایران به عنوان یک نیروی دریایی، حتی در دریا و منطقه حضور داشته باشد، چه رسد به اینکه ناوشکن داخلی بسازد.

وی افزود: یک کشتی که صد در صد ایرانی ساخته شده را همگان دیدند؛ هفته قبل هم رهبر انقلاب از هوافضای سپاه بازدید کردند و باز هم همگان‌های فعالیت عظیم صنعتی و علمی و موشکی ایران را مشاهده کردند.

رئیس شورای ائتلاف در ادامه گفت: در بحث موفقیت‌های دولت، همین حل تنش‌های آبی که در گذشته وجود داشت و یکی از برنامه های دولت بود دیدید که با چه سرعتی این کارها سامان گرفته یک کار بسیار مهم بود که سال‌ها مغفول مانده و دولت‌های قبلی نتوانسته بودند کاری بکنند.

بودجه هنوز به مجلس نیامده، علیه وحدت دولت و مجلس فضاسازی می‌کنند

حداد عادل با اشاره به تخریب‌های برنامه‌ریزی‌شده دشمنان گفت: مشاهده می‌کنید بودجه هنوز به مجلس نیامده، علیه وحدت دولت و مجلس فضاسازی می‌کنند؛ همه این مباحث ایجاب می‌کند ما در سراسر کشور آماده باشیم و این تحریف‌ها را پاسخ بدهیم.

وی افزود: اگر می‌خواهید عمق دشمنی استکبار جهانی با این انقلاب را بدانید، برگردید به یک سال پیش که یک دختر جوان فوت کرد؛ شما ببینید چه غوغایی علیه جمهوری اسلامی به پا کردند اما در این پنجاه روز، رژیم صهیونیستی صدها زن و کودک را به شهادت رساند اما جوامع غربی هیچ واکنشی نشان ندادند.

حدادعادل در ادامه گفت: کار و راه ما، وفاداری بر اصول امام(ره) و رهبری و وحدت نیروهای انقلابی و عقلانیت، معنویت و عدالت است و ما بر این اصول، پافشاری می کنیم و اسلامی که مدعی آن هستیم، نماینده فکری آن، شهید مطهری و سمبل مدیریت آن، شهید بهشتی هستند و ما سعی می‌کنیم، ادامه‌دهنده این بزرگان باشیم.

وی در ادامه گفت: بر همین مبنا هم با دشمنی‌کردن، بد اخلاقی و توهین و تهمت میانه‌ای نداریم و بنا نداریم وارد این بازی‌ها بشویم، و عدالت را هیچ‌گاه فراموش نمی‌کنیم.

رئیس شورای ائتلاف تاکید کرد: جهاد تبیین، نیاز به تشکیلات دارد و تربیت نیرو، یکی از وظایف ما است؛ بیانیه گام دوم، سند بالا دستی ما است و هر کسی که دلبسته این انقلاب است، باید به صحنه بیاید و فکر کند که چگونه می‌شود انقلاب اسلامی را به دست جوانان سپرد.

حداد عادل تصریح کرد: ما باید به عنوان یک تشکیلات کشوری برنامه داشته باشیم؛ ما هفته ای نیست که دوره آموزشی نداشته باشیم. کار سیاسی، حضور در کنار مردم و سازماندهی کردن جوانان است و ما باید در مسجد و دانشگاه و کارخانه به سراغ مردم و جوانان و بانوان برویم و دخالت دادن بانوان در تصمیمات سیاسی جزء اصول اصلی ما باشد.

امسال، وظیفه سیاسی مهم‌تر از انتخابات نداریم

وی تاکید کرد: ما خانم‌ها را جزء سیاهی لشکر تجمعات و راهپیمایی‌ها نمی‌خواهیم؛ نیمی از جامعه ما بانوان هستند و در دانشگاه ها و مدارس و دیگر بخش‌های جامعه، زنان نقش‌های مهمی بر عهده دارند. رئیس شورای ائتلاف در ادامه گفت: امسال، وظیفه سیاسی مهم‌تر از انتخابات نداریم و هر نتیجه ای این انتخابات داشته باشد، با همین شور و شوق کار را ادامه می‌دهیم.

حداد عادل افزود: بعضی ها فکرشان این است که برای خدمت به انقلاب اسلامی، هیچ جایی به غیر از مجلس وجود ندارد؛ باید گفت هزاران سنگر برای خدمت به مردم وجود دارد اما بعضی ها فکر می کنند فقط باید به مجلس بروند. سوال من این است که آیا این مجلس پشتیبانی نمی خواهد، آیا نمایندگان نباید در کارگروه های مختلف کمک بشوند؟ همه این‌ها نشان دهنده هزاران سنگر خدمت در کشور است.

رئیس شورای ائتلاف گفت: ما کلیدواژه ایمان و امید را نصب‌العین خودمان برای حرکت به سوی آینده قرار داده ایم و این را باید بدانیم که یکی از نتایج انقلاب اسلامی، مقاومتی است که در منطقه به وجود آمده و این مقاومت یکی از میوه‌های انقلاب اسلامی است.

حداد عادل تصریح کرد: تفکر آزادی‌بخش انقلاب اسلامی، آثار خودش را نشان می‌دهد و امروز باید بیش از هر زمانی به آینده امیدوار باشیم و فقط به انقلاب اسلامی و اعتلای آن فکر کنیم و بر همین اصل هم دور هم جمع می شویم و وحدت می‌کنیم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 3
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 37
 • محمد ۱۸:۵۵ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۸
  13 0
  این قدر بدم میاد که از زبان مردم حرف میزنند
 • ناشناس ۰۹:۲۳ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۹
  19 0
  جمهوری اسلامی ایران و مردم ایران توسط افراد دورو و چند وجهی توسط اونهایی که عمل و ادعاشون متفاوته مظلوم واقع شده،اونهایی که برای مردم یه نسخه تجویز میکنند و نسخه های خودشون رو متفاوت نوشته و جای دیگری می پیچند دارند به این مرز و بوم ظلم میکنند.
 • فراهانی ۱۰:۵۰ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۰
  2 0
  متاسفانه بیشترین ضربه به نظام از جانب خواص است و از حرص ولع مال دنیا بهانه به دشمن می دهند

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس