عالی‌ترین مقام نظامی صهیونیست: متحد نباشیم، اسرائیلی وجود نخواهد داشت

رئیس ستادکل ارتش رژیم صهیونیستی در واکنش به انصراف صدها نیروی این رژیم از خدمت، گفت که اگر نیروهای ارتش متحد نباشند، اسرائیلی دیگر در منطقه وجود نخواهد داشت.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «هرتزی هالوی» رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی، ظهر امروز (یکشنبه)، در پیامی به نظامیان این رژیم درباره تبعات عدم خدمت هشدار داد.

در پی تلاش کابینه رژیم صهیونیستی برای تغییر ساختار قضایی و اعتراضات گسترده به این اقدام، تاکنون صدها نظامی رژیم صهیونیستی از ادامه خدمت سر باز زده‌اند و صدها نفر دیگر هشدار داده‌اند که در صورت تصویب این طرح، دیگر در ارتش خدمت نخواهند کرد.

طبق گزارش کانال ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی، هرزی هالوی در پیامی به نظامیان این رژیم درباره تبعات عدم خدمت هشدار داد و گفت: «خدمت در ارتش اسرائیل وظیفه و یک امتیاز بزرگ است چه به صورت رسمی یا ذخیره».

وی در ادامه اضافه کرد: «من از شما می‌خواهم که به خدمت بازگردید. اگر به عنوان یک ارتش قوی و منسجم خودمان را حفظ نکنیم و همچنین اگر افراد کارآمد در ارتش اسرائیل خدمت نکنند، اسرائیلی دیگر در منطقه وجود نخواهیم داشت».

«یوآو گالانت» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی نیز، جمعه‌شب، به دنبال انصراف ده‌ها نیروی ذخیره این رژیم از خدمت خواستار تعدیل طرح تغییرات قضایی یا توقف کامل آن شده بود.

گالانت گفته بود که «وضعیت بسیار نگران‌کننده است،» و از «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر این رژیم خواسته بود که رأی‌گیری برای تصویب این طرح را به تعویق بیندازد.

کابینه رژیم صهیونیستی پس از روی کار آمدن، در ژانویه سال جاری میلادی از طرح جدید خود برای تغییر ساختار قضایی این رژیم خبر داد که با اعتراضات گسترده مواجه شد.

پس از آغاز تلاش‌های کابینه رژیم صهیونیستی برای اعمال اصلاحات قضایی، اراضی اشغالی فلسطین به‌ویژه شهرهای مهم آن از جمله تل‌آویو و حیفا از ماه ژانویه تاکنون شاهد تظاهرات پیوسته بوده‌اند.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی که به فساد و خیانت در امانت متهم است، قصد دارد با تصویب این طرح و تغییر در ساختار قضایی از محاکمه فرار کند.

منبع: فارس

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس