کد خبر 1476246
تاریخ انتشار: ۹ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۹
انهدام باند ماموران قلابی

جانشین پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری چهار سارق و یک مالخر خبر داد و گفت: متهمان تحت پوشش مامور پلیس از نوجوانان دختر و پسر جنوب تهران اخاذی می کردند.

به گزارش مشرق از پلیس، سرهنگ کارآگاه سعداله گزافی، جانشین پلیس آگاهی پایتخت گفت: اوایل فروردین ماه سال جاری، با دستگیری ۲ مامور قلابی در جنوب تهران و انتقال متهمان به اداره پنجم مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران، رسیدگی به این پرونده در دستور کار تیمی زبده از کارآگاهان قرار گرفت.

وی افزود: با تحقیقات تخصصی و بازجویی های علمی کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی، مشخص شد، این ۲ مرد جوان با همکاری دو همدستشان در پوشش مامور پلیس با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت و یک قبضه سلاح کمری بادی، طعمه‌های خود را از میان دختر و پسران جوان در جنوب تهران انتخاب و با مانور متقلبانه و تهدید سلاح، کلیه اموال باارزش مال باختگان را سرقت و به سرعت از محل متواری می شوند.

جانشین پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: کارآگاهان در گام نخست با بهره‌گیری از شیوه‌های نوین کشف جرم به شناسایی مخفیگاه سایر ایادی متهمان پرداختند و موفق شدند با هماهنگی های قضائی ۲ همدست دیگر این افراد را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کنند.

این مقام انتظامی از دستگیر مالخر این سارقان خبر داد و اضافه کرد: در بازدید از مخفیگاه مالخر اموال به سرقت رفته، تعدادی اموال مسروقه کشف شد.

گزافی با اشاره به اینکه متهمان به ۵ فقره سرقت با همکاری یکدیگر اعتراف کردند، گفت: در این رابطه تاکنون ۲ مال باخته شناسایی شده اند و با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهمان برای کشف جرائم احتمالی و شناسایی سایر شاکیان در اختیار کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی قرار دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس