گوهر عشقی

قطعنامه و تحریم علیه ایران، محصول شراکت افراطیون اصلاح طلب با دشمنان ملت ایران است. نقش طیف تندرو اصلاح طلب، فضاسازی و تهیه اخبار دروغین و همچنین ارسال پالس ضعف به دشمن است.

سرویس سیاست مشرق -  در روزهای گذشته فعالین و رسانه های اصلاح طلب مسئله مصدومیت «گوهر عشقی» را در صدر اخبار و تحلیل های خود قرار داده و اتهامات متعددی را به نظام و حاکمیت نسبت داده اند.

در همین رابطه «مصطفی تاجزاده» از افراطیون اصلاح طلب و از دستگیرشدگان فتنه ۸۸ و سرلیست ناکام جریان اصلاحات در انتخابات دوره دوم شورای شهر تهران در توئیتی نوشت: «آقایان رئیسی، اژه ای، قالیباف، درباره ضرب و شتم خانم گوهر عشقی مادر شهید ستار بهشتی احیانا نظری ندارند؟ خشم افکارعمومی را نمی بینند؟ اقدام خاصی را لازم نمی دانند؟ شب راحت می خوابند؟ سکوتشان حتما از سر نارضایتی است و نه رضایت! درسته؟».

همچنین «عباس عبدی» فعال اصلاح طلب که در دولت اصلاحات به اتهام فروش اطلاعات به بیگانگان به ۸ سال زندان محکوم شد ، در توئیتی نوشت: «حمله به خانم گوهر عشقی سه حالت دارد. یا با اطلاع رسمی چنین رفتار مجرمانه ای شده که واویلاست. یا افراد خودسر طرفدار مرتکب شده اند و یا مخالفان برای بدنام کردن حکومت. اگر یکی از این دو حالت باشد باید فوری موضعگیری رسمی و اقدام موثر کرد. در غیر اینصورت اذهان متوجه حالت اول خواهد شد».

مشارکت اصلاح‌طلبان با آمریکا برای تحریم مردم ایران/ سناریونویسی کاسبان تحریم؛ از «سعیده پورآقایی» تا «گوهر عشقی»

** ذوق زدگی اصلاح طلبان از زمین خوردن یک پیرزن

«محمدعلی ابطحی» رئیس دفتر خاتمی در دولت اصلاحات و از دستگیرشدگان فتنه ۸۸ که در آن سال از «تقلب» به عنوان «اسم رمز آشوب» نام برد، در توئیتی نوشت: «وقتی به گوهر عشقی، مادر ستار بهشتی، پیرزن تنهای فرزند از دست داده حمله می کنند، یعنی خیلی بیشتر از آنچه تصور می شود، ضعیف شده اند، چرا؟ »

«عبدالله رمضان زاده» سخنگوی دولت اصلاحات و از دستگیرشدگان فتنه ۸۸ نیز در مطلبی نوشت: «هنوز ردپایی از مهاجمان و ضاربان خانم گوهر عشقی نیافته اید؟ ».

مشارکت اصلاح‌طلبان با آمریکا برای تحریم مردم ایران/ سناریونویسی کاسبان تحریم؛ از «سعیده پورآقایی» تا «گوهر عشقی»

همچنین «علی مطهری» نماینده سابق مجلس و کاندیدای ردصلاحیت شده انتخابات مجلس یازدهم در مطلبی نوشت: «حمله به مادر مرحوم ستار بهشتی پیرزنی که شاید چهل کیلو بیشتر وزن ندارد و فرزندش به‌ خاطر یک انتقاد از نظام در بازجویی نیروی انتظامی به قتل رسیده و داغدار است چه مفهومی دارد؟ آیا برای حفظ نظام بوده!؟ قطعاً نهادهای اطلاعاتی می‌توانند ضاربان را پیدا کنند. قوه قضاییه مسئولیت سنگینی دارد».

«آذر منصوری» دبیرکل حزب اتحاد ملت و از دستگیرشدگان فتنه ۸۸ نیز در مطلبی با عنوان «زهر چشم از یک مادر دادخواه» نوشت: «نمی دانم چه کسانی به مادر ستار بهشتی حمله و او را مجروح کرده‌اند. گوهر خانم هم هویت آنها را تشخیص نداده است. اما حمله به نحوی بوده که آثار به جا مانده آن بر صورتش گواه شدت آن است. یعنی افرادی بوده‌اند که با هدف ضرب و شتم و آسیب زدن به او حمله‌ور شده‌اند. او مال و منالی ندارد که به قصد دزدی به سویش آمده باشند و از آنجا که راه مزار تک‌پسرش مورد حمله قرار گرفته حدس زدنِ ماجرا چندان سخت نیست. و هرچه از زوایای مختلف به این اتفاق تلخ نگاه می‌کنم، تنها یک نتیجه می‌گیرم؛ لازم بود از این مادر زهر چشمی گرفته شود!».

مشارکت اصلاح‌طلبان با آمریکا برای تحریم مردم ایران/ سناریونویسی کاسبان تحریم؛ از «سعیده پورآقایی» تا «گوهر عشقی»

همچنین «صادق زیباکلام» فعال اصلاح طلب در توئیتی نوشت: «مرام وگوهر عشقی؛ قدیمی‌ها یه چیزی داشتن به اسم مرام. یکی که افتاده بود رو دیگه نمیزدن؛ دس روی ضعیف تر از خودشون بلند نمیکردن؛ تختی حاضر نمیشه ازنقطه ضعف حریفش استفاده کنه؛ مهدی باکری تااخر میمونه؛ اما نسل ما با افتخار یه پیرزن داغدارو میزنه؛ گلوله ساچمه‌ای تو تخم چشم میزنه. کجاداریم میریم؟».

نکته قابل توجه اینجاست که رسانه های معاند از جمله «بی بی سی فارسی» - رسانه ملکه انگلیس-، «ایران اینترنشنال» - رسانه سعودی و حامی گروهک تروریستی منافقین-،   «صدای آمریکا» رسانه حامی تحریم دارویی کودکان ایرانی و... همصدا با افراطیون اصلاح طلب با استناد به یک روایت جعلی به دروغ پراکنی و اتهام زنی به نظام پرداختند.

مشارکت اصلاح‌طلبان با آمریکا برای تحریم مردم ایران/ سناریونویسی کاسبان تحریم؛ از «سعیده پورآقایی» تا «گوهر عشقی»

**رسوایی یک دروغ

و اما فضاسازی گسترده افراطیون اصلاح طلب و رسانه های معاند و اتهام زنی به نظام در حالی صورت گرفت که اصلا ماجرای ضرب و شتمی در کار نبوده است و این سرو صداها صرفا براساس یک روایت جعلی و دروغین به پا شده است.

خبرنگار صداوسیما با حضور در محل حادثه و بررسی فیلم های ضبط شده در دوربین های مداربسته محل مورد نظر و گفت و گو با شاهدان عینی، پشت پرده این ماجرا را شرح داد. براساس این گزارش، گوهر عشقی ادعا کرده که پنجشنبه ۱۸ آذرماه در مسیر حرکت به سمت مزار پسرش توسط برخی افراد ناشناس مورد ضرب و شتم قرار می گیرد.

در تصاویر دوربین مداربسته- که توسط رسانه ها منتشر شده است- می بینیم که خانم گوهر عشقی عصا به دست و بدون هیچ مشکلی وارد کوچه می شود و در ادامه راه تعادل خود را از دست داده و به زمین می خورد و صورت وی با میلگردهایی که در جلوی یک ساختمان در حال احداث قرار داده شده است، برخورد می کند و هیچ موتورسواری در این ماجرا مشاهده نشده است.

همچنین براساس تصاویر ضبط شده توسط دوربین های مداربسته، در این حادثه، افراد عبوری به کمک خانم گوهر عشقی آمده و به اورژانس تماس گرفته و آمبولانس در کمتر از ۱۰ دقیقه در محل حاضر می شود.

مامور اورژانس می گوید: خانم گوهر عشقی به دلیل سابقه فشار خون، دچار سرگیجه شده و تعادل خود را از دست می دهد و به زمین می خورد.

و اما نکته قابل توجه اینجاست که خانم گوهر عشقی به پرسنل اورژانس گفته بوده که برای تزریق واکسن کرونا در حال حرکت به سمت مرکز واکسیناسیون بوده است.

** از ترانه موسوی تا گوهر عشقی

یک سوال؛ آیا این اولین بار است که اصلاح طلبان افراطی همصدا با رسانه های انگلیسی، سعودی و آمریکایی به داستان سرایی و سناریونویسی دروغین و متهم کردن ایران به اقدامات ضدحقوق بشری اقدام کرده اند!؟ پاسخ منفی است.

تنها در یک نمونه در سال ۸۸ و در بحبوحه فتنه و در راستای پروژه فتنه گران با عنوان «کشته سازی»، ادعا شد که «سعیده پورآقایی» پس از دستگیری، شکنجه و هتک حرمت توسط بسیجیان، سوزانده شده و در قطعه ۳۰۲ بهشت زهرا دفن شده است! اما چندی بعد، این دختر که از خانه فرار کرده بود شناسایی و به خانواده‌اش تحویل داده شد.

مشارکت اصلاح‌طلبان با آمریکا برای تحریم مردم ایران/ سناریونویسی کاسبان تحریم؛ از «سعیده پورآقایی» تا «گوهر عشقی»

وی در گفت‌وگو با رسانه ملی ماجرای فرار خود و تلاش برخی برای سوءاستفاده از او را اینگونه روایت کرد: «روز ۱۳ تیر از خانه بیرون رفتم. چون در قفل بود و مادرم ممانعت می‌کرد از تراس پریدم و پایم شکست، وقتی رفتم بیرون خیلی حالم بد بود و بدنم زخمی شده بود. من را به بیمارستان بردند و از من پرستاری کردند. در این مدت یک بار یکی از افراد به من گفت که عکس من را به عنوان کسی که در تظاهرات کشته شده در سایت‌ها زده‌اند!».

همچنین در سال ۸۸ اصلاح طلبان بدون هیچ سندی در اقدامی غیراخلاقی مدعی شدند که «عاطفه امام» فرزند «جواد امام» از فعالین فتنه ۸۸ ربوده شده است. رسانه های اصلاح طلب همصدا با رسانه های معاند در آن مقطع مدعی دستگیری وحشیانه! عاطفه امام در خیابان طالقانی و توسط افراد ناشناس و در حالیکه چادر از سر وی کشیده بودند، شده و به فضاسازی درباره آن پرداختند. اما به فاصله کوتاهی پس از این ادعای کذب، همسر جواد امام با عذرخواهی از مردم تاکید کرد که دختر وی شخصا اقدام به ماجراجویی کرده و اصلا مسئله ربودن مطرح نبوده است.

مشارکت اصلاح‌طلبان با آمریکا برای تحریم مردم ایران/ سناریونویسی کاسبان تحریم؛ از «سعیده پورآقایی» تا «گوهر عشقی»

جواد امام نیز پس از این ماجرا، گفت در شرایط روحی و روانی نامناسب و بدون تحقیق، خبر از ربوده شدن دخترش توسط عوامل نظام داده و نظام را متهم به ربودن انسان‌ها به‌خصوص زنان و دختران کرده است.

**سناریوسازی با طعم سس گوجه فرنگی

و باز هم در یک نمونه دیگر، در آبان ماه سال جاری انتشار دو کلیپ از سوی «محمد نوری زاد» از فعالین فتنه رسوایی دیگری را برای افراطیون اصلاح طلب و کاسبان تحریم رقم زد ... در اولین فیلم منتشر شده از نوری زاد، وی در زاویه ای سینمایی در آستانه درب وردی منزل خود عصا به دست ایستاده و رو به دوربین از خودزنی اش در زندان می گوید. کاربران توییتری این صحنه سازی را مورد تسمخر قرار داده اند، یکی از کاربران با اشاره به این نمایش خنده دار نوشته بود: نوری زاده سس گوجه فرنگی روی صورتش ریخته و به گونه ای وانمود می‌کند که گویی در زندان شکنجه شده است.

مشارکت اصلاح‌طلبان با آمریکا برای تحریم مردم ایران/ سناریونویسی کاسبان تحریم؛ از «سعیده پورآقایی» تا «گوهر عشقی»

ماجرای فیلم دروغین نوری زاد زمانی جالب می شود که ساعتی پس از انتشار اولین کلیپ، فیلم دوم نوری زاد با همان لباس‌های برند نیمانی (تولیدی فرزند مسعود بهنود ضدانقلاب مقیم لندن) در جمع هم محفلی‌ها منتشر شده و وی بدون گرفتن عصا در دست در همان لوکیشن با همقطاران خود صحبت می کند.

انتشار این دو کلیپ در فضای مجازی و دست به دست شدن آن بین کاربران و رسوایی آن، باعث عصبانیت اصلاح طلبان و رسانه های معاند شد.

از این دست نمونه ها در سالیان اخیر فراوان است و اما نکته قابل تأمل، شراکت افراطیون اصلاح طلب با آمریکا در تحریم ملت ایران است.

به این خبر توجه کنید؛ مجمع عمومی سازمان ملل متحد بامداد جمعه- ۲۶ آذر- (به وقت تهران) با تصویب قطعنامه‌ای درباره آنچه «وضعیت حقوق بشر در ایران» خوانده شده به تکرار اتهامات ضد ایرانی پرداخت.

دولت آمریکا که در سال‌های گذشته به تروریسم اقتصادی علیه ایران روی آورده، جزو کشورهایی است که به قطعنامه مذکور رأی موافق داد. انگلیس، فرانسه، آلمان کانادا، رژیم صهیونیستی، عربستان سعودی و بحرین برخی از دیگر حامیان این قطعنامه بودند.

مشارکت اصلاح‌طلبان با آمریکا برای تحریم مردم ایران/ سناریونویسی کاسبان تحریم؛ از «سعیده پورآقایی» تا «گوهر عشقی»

این قطعنامه محصول شراکت افراطیون اصلاح طلب با دشمنان ملت ایران است. نقش طیف تندرو اصلاح طلب، فضاسازی و تهیه اخبار دروغین است و در ادامه، هم افزایی افراطیون اصلاح طلب با رسانه های معاند به تهیه خوراک برای آمریکا تبدیل شده و در نهایت در قالب قطعنامه های ضدایرانی بر علیه مردم ایران تصویب می شود.

** کاسبان تحریم مشغول کارند

افراطیون اصلاح طلب در کاسبی برای تحریم مردم ایران یدطولایی دارند. همانطور که در این گزارش ملاحظه کردید، کسانی که به دروغ بافی در ماجرای گوهر عشقی اقدام کرده اند، اکثرا از محکومان و دستگیرشدگان فتنه ۸۸ هستند.

نکته قابل توجه اینجاست که قطعنامه ۱۹۲۹ در سالگرد فتنه ۸۸- خرداد ۱۳۸۹(ژوئن ۲۰۱۰)- با هدف ترغیب و تشویق جریان فتنه صادر شد. جریان فتنه در سال ۸۹ رو به افول بود و آمریکا و شرکای واشنگتن برای کمک‌رسانی به فتنه گران و تحت فشارقراردان مردم و به خیال خام اینکه نظام جمهوری اسلامی ضعیف و دچار بی‌ثباتی داخلی شده است، این قطعنامه را صادر کردند.

مشارکت اصلاح‌طلبان با آمریکا برای تحریم مردم ایران/ سناریونویسی کاسبان تحریم؛ از «سعیده پورآقایی» تا «گوهر عشقی»

در همان مقطع «هیلاری کلینتون» وزیر خارجه وقت آمریکا در پاسخ به سؤال خبرنگار واشنگتن پست که پرسیده بود قطعنامه ۱۹۲۹ شورای امنیت علیه ایران چه اثر قابل توجهی دارد؟ گفته بود: «این قطعنامه در حمایت از جنبش سبز صادر شده است».

«جان هانا» از مقامات دولت بوش و از اعضای ارشد اندیشکده های آمریکایی -۲۸ مهر ۸۸ - از ملاقات با شخصیت‌های نزدیک به سران فتنه خبر داد و به روزنامه لس‌آنجلس تایمز گفت: «مطمئناً پیامی که من از گردهمایی اخیر فعالان ایرانی در اروپا- که در میان آنها بعضی شخصیت‌های نزدیک به رهبری جنبش سبز حضور داشتند - شنیدم این بود که تحریم باید اعمال شود و این تحریم باید هرچه شدیدتر باشد، تحریم ضعیف و یا تدریجی فقط به رژیم این امکان را می‌دهد که با وضعیت جدید خودش را تطبیق دهد. آنها گفتند برای اینکه تحریم مؤثر باشد، باید به صورت شوک وارد شود که فلج کند و نه به صورت واکسن»!

طیف تندرو اصلاح طلب، دقیقا مصداق «کاسبان تحریم» است. این طیف از یکسو پالس تحریم بدهد و تحریم های آمریکا علیه ملت ایران و از جمله تحریم داروی کودکان ایرانی را نیز تطهیر و بزک کرده و از سوی دیگر با دروغ پردازی و طراحی سناریوهای کذب، به تهیه خوراک برای تحریم مردم ایران مشغول است.

«فائزه هاشمی» دی ماه ۹۹ در مصاحبه با یک سایت اصلاح طلب گفته بود: «دوست داشتم آقای ترامپ انتخاب شود؛ به خاطر فشارهایی که ترامپ به ایران می‌آورد، بالاخره شاید یک تغییر سیاستی اتفاق بیفتد. شاید اگر فشارهای آقای ترامپ ادامه پیدا می‌کرد، بالاخره ما مجبور می‌شدیم یک تغییر سیاست‌هایی را داشته باشیم».

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 36
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 6
 • IR ۱۳:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۹
  24 4
  اصلاح طلبی که اسم آن را هم از آمریکا آمده مگر خبر نداری؟
  • IR ۱۴:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۹
   19 2
   نجفی هفت تیرکش میترا استاد را به قتل رساند و افساد طلبان بدنبال ماله کشی قتل بودند حالا برای یک پیرزن اشک تمساح می ریزند !!!
  • IR ۱۴:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۹
   18 4
   هیلاری کلینتون: تحریمهای بانکی و نفتی جمهوری اسلامی در حمایت از سبزها و اصلاح طلبان بود.
  • IR ۱۴:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۹
   13 4
   تاجزاده باید در مورد قتل های زنجیره ای دولت اصلاحات پاسخگو باشد و فرا فکنی نکند.
  • IR ۱۴:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۹
   12 3
   تا اصلاحات هست فتنه و آشوب و تحریم هم هست اصلاح طلبان باید از صحنه سیاسی کشور حذف بشوند.
  • IR ۱۴:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۹
   8 4
   افساد طلبان 8 سال مملکت را شخم زدند و زمین سوخته و خزانه خالی تحویل دادند حالا از زمین خوردن یک پیرزن ذوق زده شده اند !
  • ایرانی IR ۱۷:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۹
   5 2
   پس این ا که پیرزن را زدند اصلاحطلب بودند ؟؟
  • IR ۱۹:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۹
   5 1
   جماعت اصلاح طلب دشمن حقیقی ملت بزرگ ایران هستند اما جالب اینجاست که مردم دیگرکمتر فریب حیله نیرنگ و تزویر این جماعت لجوج را میخورند بالاخره روزی این جماعت لجوج با اراده خداوند متعال دیگر وجود خارجی ندارند اما جمهوری اسلامی ایران سربلند به راه پر افتخار خود ادامه میدهد بنی صدر و مسعود رجوی نمونه بارز دشمنی علیه ملت ایران بودند الان کجایند
 • IR ۱۳:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۹
  12 4
  این ...ها که الانم دارن خوب می چاپن و میخورن بهترین حقوقها و بهترین خونه ها و بهترین ماشینهارو دارن حجاب زنا و دختراشونم که دیگه نگم پس دیگه چه مرگشونه با جمهوری اسلامی؟!
  • IR ۱۴:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۹
   5 2
   فتنه 88 کودتای باند قدرت و ثروت بود زیرا از سال 84 دست شون از رانت و حقوق های نجومی کوتاه شده بود.
 • IR ۱۴:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۹
  13 7
  مرگ بر ضد ولایت فقیه
 • IR ۱۴:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۹
  7 1
  خطاب به.... وجدانا دست تو دست غرب تلاش میکنی نظام چنج بشه بعد از به قول خودت تغییر ! وضعیت خودت و خانواده ات دقیقا چی میشه ؟؟؟؟ تو این ۴۰ سال تو رفاه کامل و اشرافیت زندگی کردید بعد از چنج نظام هم انتظار حکومت و حکمرانی دارید ؟؟؟
 • محمد IR ۱۴:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۹
  9 2
  تصور م این بود که ایناافرادوطن پرستی هستندکه دچارنوعی کج فهمی شده اندولی اکنون به این نتیجه رسیده ام که جماعت اصلاح طلب تندرو ماموراست ومعدور
  • IR ۱۴:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۹
   6 5
   ماموریت افساد طلبان ایجاد فتنه و آشوب و تحریم در کشور است.
 • IR ۱۴:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۹
  5 2
  پول خوارهای دروغگو که میترسند. اموال بیت المال را که پشت کابین همسران و،،، کرده اند. فاش شود
 • داوود IR ۱۴:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۹
  4 2
  اصلاح طلب یعنی فرصت طلب . به هر موضوعی از دیدگاه یک فرصت نگاه میکنند
 • رضا IR ۱۵:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۹
  2 6
  حرف هاشون كاملاً متين و منطقى و بجاست
  • IR ۲۱:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۹
   2 1
   کسانی که با دعوت مردم به بورس پول انها را کشیدند و پولی که برای گمک به زلزله زدگان جمع کردند در جاهای دیگر خرج کردند،کسانی که به زن دوم خود شلیک کردند و کسانی که کشته سازی دروغین کردند و... منطقی و بجایند؟
 • DE ۱۵:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۹
  4 4
  تاجزاده چی گفته ؟ شهید ستار بهشتی ؟ اینجا یک منافق به یک منافق دیگه میگه شهید . دست من بود تمام این افراد رو مینداختم تو اردوگاه کار اجباری .
 • IR ۱۵:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۹
  7 4
  تبلیغ علیه نظام برخورد نمیشه
 • FR ۱۵:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۹
  5 2
  چه ه واقعی اصلاحطلبان هفت خط و هفت رنگ در همین عکس مبتذل و شلخته فایزه هاشمی نمایان است !
 • IR ۱۶:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۹
  5 2
  شما باز هم راجع به این نکبت مطلب نوشتید خسته نباشید.
  • PL ۰۱:۱۹ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۱
   1 1
   خب از اصلاح طلبا ننویسن از چی بنویسن؟ از گل کاشتن اصولگراها؟!
 • عباس IR ۱۶:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۹
  5 2
  خدا لعنت کند دشمنان نظام..مردم ایران..و حاج قاسم عزیز را انشاء الله..انشاء الله..
 • US ۱۷:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۹
  3 1
  والله خدائيش اين ديگه گزارش نويسي نيست
 • IR ۱۸:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۹
  2 2
  وقتی که اصلاحاتچی یک پیرزن بیچاره را اغفال می کند و وی را به هر طریق وادار به دروغگویی می کند و سپس با همهمه و هلهله به میدان می آید و فریاد وامصیبتا سر می دهد معلوم می شود که تا چه جد منزوی و ذلیل و منفور شده است. چرا؟ همه می دانیم چرا. چونکه از اصلاحاتچی بدتر وجود ندارد و در هر شرایطی و تحت هر عنوانی.
 • محمد IR ۱۸:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۹
  3 3
  باز روایت این مسائل جز سوهان روح چه ثمری دارد؟ بالاخره در قوانین جمهوری اسلامی ، بندی ؟ تبصره ای؟ ماده ای ؟ چیزی برای برخورد با این دروغگویان و توطئه گران پیدا نمی شود؟ باید دقیقا چکار کنند تا به جرم توطئه و خیانت به کشور مورد پیگرد قرار گیرند؟ وقتی دشمنی با کشور هزینه نداشته باشد و درعوض مزدشان را از آمریکا بگیرند وضع به همین منوال خواهد گذشت بالاخره بزرگان فکری بکنند آخه تاکی؟
 • اویس IR ۱۹:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۹
  3 3
  در هیچ جای دنیا مشاهده نمی شود این همه دشمن پرستی و این همه وطن فروشی این چه ازادی مخربی است که به اینها داده میشه
 • IR ۲۳:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۹
  2 0
  زیبا کلام نفرت انگیز اون جایی که می گی کسی نمی یاد اونجا. همونجا بمون و همونجا تنهایی بمیر!
 • محسن درزی SE ۰۲:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۹/۳۰
  0 0
  فیودور میخایلوویچ داستایِفسکی و گوهر عشقی‌! / محسن درزی / به عنوان یک علاقمند آماتور ادبیات همیشه حسرت می خورم که چرا ما نویسنده‌ای خلاق -اخلاقی‌ - فلسفی‌، با سمتگیر روانشناسانه نداریم !؟ بر خلاف غرب ، شرق و میهن ما پر از قصه هست . کافیست پا از خانه به خیابان بگذاریم . قصه از سروکولمان بالا میرود . فقط می‌‌بایست دست دراز کرد, مال خود و ثبت کرد . ویژگی‌ ادبیات این است که یا قبل از ماجرهای " سیاسی - ژورنالیستی" یا بعد از آن وارد میدان می‌‌شود . داستایِفسکی در " جنایات و مکافات " دانشجوی"عدالت طلب" آنارشیست ، پیر زنی‌ را می‌‌کشد و در پروسه دچار عذاب وجدان می شود . اگر داستایِفسکی بخواهد غصه پیرزن گوهر عشقی‌ را روایت کند چه می‌‌گوید؟ چرا گوهر دروغ می‌‌گوید؟ چرا گوهر به دروغش باور دارد و اصرار می ورزد؟ اینکه دیگران دروغ را به او تحمیل کردند ، درست است اما ساده انگارانه است که همینجا توقف کنیم . من سخت مشتاقم از نگاه داستیوویستکی و با قلم او " حادثه و پیرز زن" را بخوانم . وگر نه بحث سیاسیش برایم حل است ...
 • DE ۰۴:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۹/۳۰
  0 3
  چرا هر ماجرائی را به اصلاح طلبان نسبت می دهید ؟؟
  • پژمان IR ۱۲:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۹/۳۰
   2 1
   با سند و مدرک میگه یعنی توییت ها و پست های اصلاح طلبان در مورد گوهر عشقی باعث شده تا افکار عمومی جهت قطعنامه حقوق بشری علیه ایران چرخانده شود. در حالی که گوهر عشقی خودش روی زمین غش کرده و کسی اونو نزده(دوربین های مدار بسته اینو میگه)
 • IR ۰۸:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۹/۳۰
  0 0
  بگذارید غرب پرست ها زبانشان باز باشد حداقل نفعش اینست از زبان این بیچاره ها ی ....می فهمیم که دشمن این مردم چه درسر دارد و این ها بعنوان دیده بان دشمن چه گرایی به او می دهند تا نقاط را بیشتر تقویت کنیم ببینید در قرآن کریم مثلا همین اول سوره بقره چند آیه درمورد کافران آمده وچند برابر آن درمورد منافقین به ظاهر مسلمان
 • نازنین IR ۱۴:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۹/۳۰
  1 1
  ننگ بر هرچه غربگدا ومنافق داخلی که از روی عقده واز سر وقاحت وحقارت دست به دروغ پراکنی وتشنج در دل مردم ایران می زنند
 • JP ۱۱:۵۷ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۲
  0 0
  ا
 • IR ۰۸:۲۳ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۳
  0 0
  در دلمون ظهور امام زمان ع را از خدا بخواهیم--------- خواستی؟ لطفا همین الان در دلمون ظهور امام زمان ع را از خدا بخواهیم

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس