صادق محصولی دبیرکل جبهه پایداری

دبیرکل جبهه پایداری گفت: بنده با همه کسانی که در معرض نامزدی انتخابات هستند جلسه برگزار می کنم و نقطه نظرات آن ها را برای تصمیم گیری های بعدی جویا می شوم.

به گزارش مشرق، صادق محصولی، دبیرکل جبهه پایداری در نشست جامعه اسلامی دانشجویان درباره تحول حکمرانی در گام دو انقلاب درباره شرایط فعلی کشور گفت: اکنون در آستانه انتخابات قرار دارییم و کشور در شرایط حساسی قرار گرفته است اما می بینیم که عده ای برای بستن لیست های انتخاباتی و انتخاب نامزدهای خود به جای کارآمدی به دنبال نزدیکی حزبی به خودهستند.

وی ادامه داد: آیت الله مصباح همیشه به ما می گفت که باید سیاست را با نگاه دینی و فرهنگی اداره کرد تا بتوان تاثیر کافی را بر افکار عمومی گذاشت.

بیشتر بخوانید:

بیانیه جبهه پایداری درباره شفافیت آرا در مجلس

محصولی پاسخ به سوالی درباره اموال خود تصریح کرد: من بارها من در جلسات دانشجویی پاسخ این سوال را داده ام و انتظارم این است شما به عنوان دانشجو قبلا جستجو می کردید و توضیحاتی که داده شده را مطالعه می کردید، اما دشمن دنبال این است نیروهای انقلابی را بزند.

وی افزود: در اسلام داشتن ثروت که درست به دست آمده نه تنها ناپسند نیست بلکه خوب هم هست؛ خصوصا ثروتی که از راه حلال بدست آید و مورد رضای خداوند باشد. یک نفر هم نتوانسته ادعا کند من از طریق رانت و معامله با دولت یک ریال کسب کرده باشم. من بعد از جنگ در رشته خودم فعالیت کردم و خدا را شکر موفق هم بوده ام. من درباره این موضوع کاملا در مجلس توضیح داده ام و رای اعتماد نمایندگان را هم گرفته ام.

دبیرکل جبهه پایداری درباره این سوال که آیا درست که شما با احمدی نژاد و پرویز فتاح دیدار می کنید، گفت: اینکه با احمدی نژاد دیدار می کنم یک حرف دروغ است. ولی جدای این من با خیلی ها جلسه دارم ولی این که دیدار با آقای فتاح را مرتبط به احمدی نژاد کنیم خطاست. ما در جبهه پایداری باید مواضع افراد را بدانیم و بدانیم چه برنامه ای برای انتخابات دارند حالا ممکن است اینها اصلا در انتخابات شرکت نکنند. 

محصولی با اشاره به تغییر رفتار احمدی نژاد در سال های اخیر اظهار داشت: ما موضوع تبعیت از ولی امر را در جایگاه ریاست جمهوری مهم ترین امر می دانیم، وقتی این موضوع خدشه دار شد، پیام های تبریک برای فلان شخصیت و مسائلی از این قبیل هم به دنبالش می آید؛ در دولت نهم و دهم بیشترین خدمات به کشور شده است، اما نباید نگاه صفر و صدی داشت؛ رسیدگی به محرومین و حضور مسئولین در دورترین نقاط کشور و خرج کردن برای مستضعفین بهترین خدماتی بود که انجام شد ولی نباید آن رفتار را به امروز آن مسئول تعمیم داد و بگوییم پس هنوز هم آن مسئول چنین شخصیتی دارد.

دبیرکل جبهه پایداری افزود: بنده در جایگاهی که دارم، وظیفه دارم با همه کسانی که در معرض نامزدی انتخابات هستند جلسه برگزار می کنم و نقطه نظرات آن ها را برای تصمیم گیری های بعدی جویا می شوم که در این راستا با آقایان رئیسی، نیکزاد، رستم قاسمی و ضرغامی و چند نفر  دیگر جلساتی را داشته ایم.

وی اظهار داشت: محصولی و جبهه پایداری اهل بده و بستان نیستند برای همین ممکن است حرفهایی هم درباره ما بزنند. برخی می گویند اگر با ما وحدت کردید درست است ولی اگر وحدت نکردید وحدت شکن هستید!

دبیرکل جبهه پایداری درباره حواشی میان احزاب و جریان های سیاسی گفت: ما معتقدیم جریانی می خواهد تحت عنوان پدرسالاری برای حزاب اصولگرا تصمیم بگیرد ولی ما زیر بار این جریان نمی رویم.

وی همچنین در خصوص برنامه های نیروهای انقلاب برای انتخابات ۱۴۰۰ خاطرنشان کرد: در جبهه پایداری چند مرحله را تدوین کردیم، یکی اینکه اعضای جریان انقلاب همدیگر را تخریب نکنند و درباره هم بدگویی نکنند، دوم اینکه همه اعضای جبهه انقلاب تلاش های خود را برای ترویج انقلاب انجام دهند، موضوع دیگر اینکه تلاش خود را برای رسیدن به فرد و لیست واحد انجام دهند، تلاش بعدی تشکیل جمعی در خصوص برنامه ها برای دولت بعدی و حل مشکلات نظام است و سعی می کنیم همزمان با این موضوع نسبت به نامزد اصلح اقدام کنیم.

دبیرکل جبهه پایداری در توصیه ای به نیروهای انقلاب گفت: یکی از مهمترین کارهایی که مجموعه نیروهای انقلاب باید در سطح جامعه انجام دهند، حضور فعال در فضای مجازی است و باید به صورت جهادی به این فضا وارد شوند؛ خدا وعده پیروزی داده است به شرطی که ما هم در میدان حضور داشته باشیم.

محصولی در واکنش به شایعات درباره انشقاق جبهه پایداری اضافه کرد: وفاقی که در جبهه پایداری است را در هیچ دوره ای شاهد نبودیم؛ شایعات همیشه بوده است ولی هیچگاه نمپودی پیدا نکرد، پس نباید به این حرف ها اعتنا کرد، ضمن اینکه تغییر سردبیر مبتنی بر قانون اساسنامه ای وزارت کشور انجام شد.

او در خصوص جایگزینی برای آیت الله مصباح گفت: با دو فقیه دیگر مشورت خواهیم کرد و در صورت موافقت، او را به عنوان رهبر معنوی جبهه پایداری معرفی خواهیم کرد.

دبیرکل جبهه پایداری در پایان در پاسخ به سوال نامزدی اش در انتخابات ۱۴۰۰ گفت: آیا به من می خورد که وارد انتخابات شوم؟

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 14
 • در انتظار بررسی: 20
 • غیر قابل انتشار: 1
 • IR ۲۲:۱۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۳۰
  32 9
  اگه احمدی نژاد نبود کسی این آقا رو نمی شناخت
  • IR ۲۳:۵۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۳۰
   18 3
   قدرشناسي و انصاف گوهر گرانبهايي است كه هر كسي ندارد
  • IR ۰۶:۰۲ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۱
   6 6
   هرکه نمک خوردن و نمکدان شکست...
  • IR ۱۴:۵۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۱
   0 0
   درود بر احمدی نژاد
  • A. A RO ۱۶:۰۵ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۱
   5 6
   احسنت بزرگوار... احمدی نژاد دوستت داریم.
 • IR ۰۰:۲۵ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۱
  8 7
  جالبه از احمدي نژاد برائت جسته!!!! خدا را شكر ثابت شد اگر دكتر ايشان را در مقطعي به كار گمارده اما با صاحبان زر وثروت سنخيتي ندارد!! جناب محصولي اين بيانات شما نشانه حقانيت احمدي نژاد است
  • A. A RO ۱۶:۰۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۱
   3 5
   احسنت بزرگوار... درود براحمدی نژاد
 • مهدی IR ۰۱:۵۰ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۱
  2 1
  یعنی شما رئیس جمهور انتخاب می‌کنید.
 • ومکرو IR ۰۲:۵۵ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۱
  0 0
  سلام و درود خدا بر دکتر احمدی نژاد عزیز و لعنت خدا بر حسود کینه توز بدخواه
 • محمد حسین IR ۰۹:۳۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۱
  5 5
  فقط احمدی نژاد والسلام
 • IR ۱۱:۲۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۱
  4 7
  درود بر احمدی نژاد
 • IR ۱۱:۲۴ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۱
  2 3
  قدر زر زرگر شناسد
 • IR ۱۱:۲۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۱
  5 0
  خدایا به ما رحم کن تا کی
 • A. A RO ۱۶:۰۲ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۱
  5 6
  یه روزی همین اقایون واحمدی نژاد بالا اورد و الان شدن بالامقام،،،، تابوده همین بوده. اما بدونند احمدی نژاد به لطف خدا تا ابد درقلب ما جادارد، هرکجاکه باشد... وقتی که محسن هاشمی اقرارمیکنه فقط8سال مملکت دست ما(اصلاح طلبها) نبود ومابقی کاملا مابودیم ونتایج بودنشونم تابه الان بجزبدبختی وبیچارگی چیزی برای ما نداشته، تنهادرهمون 8سال دکتر، مابه همه چیز رسیدیم وان شاءالله اون دوره به کوری چشم بدخواهان تکرارخواهدشد، احمدی نژاد حذف شدنی نیست.❤️❤️❤️دکترجاش اینجاست❤️❤️❤️

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس