کد خبر 106478
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۲:۴۰

علی اکبر جوانفکر که برای افتتاح دفتر جدید خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در بیروت و دیدار با برخی از مقامات این کشور به لبنان سفر کرده بود علی رغم تلاش نتوانست مقامات بلند پایه حزب الله را راضی به ملاقات کند و سید حسن نصرالله وی را به حضور نپذیرفت.

به گزارش مشرق به نقل از تابناک، علی اکبر جوانفکر که اواخر هفته گذشته به لبنان سفر کرده بود با رئیس جمهوری، رئیس مجلس، نخست وزیر و وزرای امور خارجه و اطلاع رسانی این کشور دیدار و گفت وگو کرد اما نتوانست مقامات حزب الله را راضی به دیدار کند.

غضنفر رکن آبادی، سفیر ایران در بيروت برای سفر چهار روزه جوانفکر برنامه های مختلفی تدارک دیده بود که برخی از آنها دیدار با مقامات بلند پایه کشوری لبنان بود به رغم تلاش نتوانست ترتیب ملاقات جوانفکر و سید حین نصرلله و سایر مقامات حزب الله را هماهنگ کند.

شنیده های خبرنگار تابناک حاکی است به رغم پیگیری و اصرار رکن آبادی، نه سید حسن نصرالله و نه هیچ یک از مقام های بلندپایه حزب الله لبنان حاضر به ملاقات با جوانفکر نشدند.

به علت درخواست های مکرر رکن آبادی، فقط رئیس تلویزیون المنار که یک مقام رده سوم در حزب الله به حساب می آید، جوانفکر را به حضور پذیرفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس