خسرو شهراز

من باز هم اگر بتوانم در چنین سریال امنیتی بازی می کنم، مسئله اساسی مملکت ما امنیت است و ربطی به مسائل دیگر ندارد، من یک بازیگر هستم چرا نباید قبول کنم؟

خسرو شهراز بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در خصوص بازی در سریال گاندو گفت: من باز هم اگر بتوانم در چنین سریال امنیتی بازی می کنم، مسئله اساسی مملکت ما امنیت است و ربطی به مسائل دیگر ندارد، من یک بازیگر هستم چرا نباید قبول کنم؟

وی در مورد واکنش تند برخی از مسئولین دولتی به سریال گاندو اظهار داشت: وقتی که یک دزد را بگیرید سریع اعتراف نمی کند که دزدی کرده است، یک ضرب المثل است که می گوید "چوب را برداری گربه دزد فرار می کنه"، این سریال تماما با سند و برهان و مستند است، هر اتفاقی که در آن افتاده، یعنی اصل قضیه مستند است و هر کس که بخواهد می تواند اسنادش را پیدا کند.

بازیگر سریال گاندو در پایان گفت: اصل قضیه جیسون رضائیان 100 درصد واقعیت است، تخیل در داستان دخیل بوده است نه در اصل اتفاقی که در مورد آن سریال نوشته شده است. ما که مایکل هاشمیان را در تخیل خودمان نساخته ایم، این شخصیت به نام جیسون رضائیان وجود داشته است؛ کسانی که می خواهند حاشیه درست کنند و ماجرا را برگردانند چنین حرف هایی را هم باید بزنند.

منبع: دانا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس