روزنامه

اصلاح طلبان که به رفتار قبیله ای مشهور هستند، از همان ابتدای انتشار خبر جنایت، به بزک قاتل و اتهام زنی علیه مقتول پرداختند، حال پس از اولین جلسه دادگاه، بی اخلاقی اصلاح طلبان در تطهیر قاتل ادامه دارد.

سرویس سیاست مشرق - روزانه می‌توان از لابه‌لای گزارش‌ها و عناوین خبری رسانه‌های مکتوب و حتی غیر مکتوب، نکات قابل‌توجهی استخراج کرد؛ موضوعاتی که می‌تواند برای مخاطبین قابل‌استفاده و محوری برای تحلیل باشد، در گزارش روزانه "ویژه‌های مشرق" نکات و تأملات قابل‌استخراج از رسانه‌ها برای مخاطبین عرضه خواهد شد؛ با «ویژه‌های مشرق» همراه شوید.

*******

** اصلاح طلبان برای «قاتلِ یک زن» سنگ تمام گذاشتند!

دیروز نخستین جلسه دادگاه «محمد علی نجفی» شهردار اسبق تهران به اتهام قتل همسر دوم خود(میترا استاد) برگزار شد.

«محمد علی نجفی»سیاستمدار مطرح اصلاح طلب که در دولت‌های هاشمی و خاتمی و روحانی در مناصب ارشد مدیریتی حضور داشته است، براساس سبک زندگی اشرافی و مبتنی بر خودشیفتگی و خودبرتربینی -برای همسر دومش منزلی پانزده میلیاردیدر یکی از مناطق مرفه نشین تهران تهیه کرد، این سیاستمدار اصلاح طلب، پذیرفت کهمهریه همسر دوم ۱۳۶۲ سکهباشد و در نهایت در نتیجه همین سبک زندگی غلط، پس از ایجاد اختلافات در زندگی مشترک،به جای طی مراحل قانونی و انجام طلاق، با یک سلاح غیرمجاز همسر دوم خود را به قتل رساند.

اصلاح طلبان که به رفتار قبیله ای مشهور هستند، از همان ابتدای انتشار خبر این جنایت، به بزک قاتل و اتهام زنی علیه مقتول پرداختند. حال پس از برگزاری اولین جلسه دادگاه نیز، بی اخلاقی اصلاح طلبان در تطهیر قاتل ادامه دارد.

روزنامه های اصلاح طلب در شماره امروز با این تیترها به انعکاس خبر دادگاه پرداختند: «اعتقاد نجفی به مهدورالدم بودن میترا استاد»، «نجفی:میترا استاد را بالاجبار عقد دائم کردم»، «آغاز رسیدگی به پرونده پرابهام»، «تمام ابهام های یک پرونده قتل»، «محرمانه های یک قتل»، «دست نوشته خبرساز آقای نجفی»، «رازگشایی از قتل ناتمام ماند» و...

در همین رابطه روزنامه آفتاب یزد در گزارشی با عنوان «نجفی:میترا استاد را بالاجبار عقد دائم کردم» نوشت:«محمد علی نجفی...ایستاد تا راز آن روز را بگوید، راز آن روزی که اسلحه اش هم مانند دلش پر بود...سیاستمدار ورزیده از دوران وزارت آموزش و پرورش تا سرپرستی وزارت علوم و شهرداری تهران در خواب هم نمی دید که جایش اینجا باشد؛ پشت میله های زندان در انتظار حکمی که می تواند هم مجازات باشد و شاید هم برعکس»!

روزنامه آرمان نیز در گزارشی با عنوان «اعتقاد نجفی به مهدورالدم بودن میترا استاد» نوشت:«نجفی در یک دست نوشته تاکید کرده بود:"از نظر من مهدورالدم بودن وی ثابت شده بود ".»

چندی پیش یکی از فعالین رسانه ای با اشاره به بی اخلاقی اصلاح طلبان در ماجرای نجفی نوشته بود: " لیبرال-اصلاح طلبان دو آتشه، موجودات عجیبی هستند. هرهری مسلک های لاقیدی که از یک طرف حکم به برداشتن حجاب، عفاف و آزادی بی محابای روابط زن و مرد می دهند؛ از طرف دیگر، وقتی همین نسخه به بولهوسی و جنایت منتهی شد، طومار "زن قربانی" و "فمینیسم" را  یک جا می پیچند و قربانی بیچاره و بی دفاع را فاسد، هرزه و مهدور الدم می خوانند و می گویند خونش هدر است؛ همسر سیاستمدارش، او را کشت که کشت! کار خوبی هم کرد!"

در هفته های گذشته، «عبدالله مؤمنی»فعال سیاسی اصلاح طلب با اشاره به بی اخلاقی اصلاح طلبان در پرونده نجفی نوشته بود:«امروز کالبد بی روح و خسته جریان اصلاحات بیش از همیشه در معرض سؤال است و این موضوع نشان دهنده این است که جریان اصلاحات بیش از کاهش و زوال سرمایه سیاسی‌اشو کاسته شدن از حضور موثرش در جامعه، با سقوط و زوال و انحطاط اخلاقینیز مواجه شده است».

** پوشش زنان مسئله شخصی است،انتخاب را آزاد بگذارید!

روزنامه اعتماد- به مدیرمسئولی «الیاس حضرتی» نماینده لیست امید- در یادداشتی با عنوان «تصمیم گیران پوشش زنان» به قلم «آذر منصوری» نوشت:«متاسفانه بعد از انقلاب هم تصور شد با پوشش اجباری زنان می‌توان جامعه ایران را اسلامی کرد و عفاف را ترویج داد، ولی واقعیتی که به آن در هیچ‌یک از این دو دوره توجه نشده خواست خود زنان ایران بود. زن در هر دو رویکرد موجودی شد که دیگران می‌توانند برای شخصی‌ترین امور او ‌که پوشش اوست، تصمیم بگیرند. صدا و سیما و تابلوهای شهرها و همایش‌های متعدد و... در این چهل سال بر امتیاز حجاب و لزوم پوشش زنان جامعه طبق قانون و شرع اصرار کردند و خیال کردند با گشت ارشاد، می‌شود پوشش زنان را کنترل کرد اما در برابر این روش‌ها، چیزی جز مقاومت دیده نشد».

این روزنامه اصلاح طلب در ادامه نوشت:«چه بخواهیم و چه نخواهیم غلبه رسانه‌های برون‌مرزی هر روز به این مناقشه دامن خواهد زد و بر واگرایی‌ها افزوده خواهد شد. چه باید کرد؟به نظر می‌آید تنها راه رها شدن از این دوقطبی ویرانگر کنار گذاشتن روش‌های قهری در مواجهه با پوشش زنان ایران باشد. چه‌بسا اگر گشت ارشادی نباشد، هیچ فیلمی از درگیری زنان ایران با ماموران نیروی انتظامی در رسانه‌های بین‌المللی و شبکه‌های اجتماعی منتشر نخواهد شد...در قانون نیز هیچ متر و اندازه‌ای برای پوشش زنان ایران درنظر گرفته نشده است و به نظرم بهترین اقدام تطبیق قانون با فرهنگ، عرف و هنجارهای جامعه است. نیازی نیست جایی اعلام شود پوشش زنان از این پس آزاد است؛ فقط کافی است مجموعه رویکردها و روش‌های قهری در مواجهه با پوشش زنان از دستور کار خارج شود».

اصلاح طلبان از یکسو، قاتلِ یک زن را تطهیر کرده و با بی اخلاقی مقتول را مهدورالدم نامیده و از سوی دیگر، ترویج بی حجابی و بی بند و باری را حق زنان جا زده و خود را نیز مدافع حقوق زنان ایران می نامند.

این در حالی است کهنهایت دغدغه این طیف برای زنان، حضور در ورزش مردان به عنوان تماشاچیو حضور ویترینی در لیست کاندیداهای پست های مدیریتی- از جمله شهرداری تهران- است. اصلاح طلبان پیش از این نیز در اقدامی تأمل برانگیز، پشنهاد داده بودند که زنان کارتن خواب عقیم شوند!

** برجام به تحریم ها و محاصره اقتصادی ایران پایان داد!

«مصطفی هاشمی طبا»کاندیدای اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ در مصاحبه با روزنامه آرمانگفت:«من معتقدم آقای روحانی درصدد بود که با برجام مشکلات اقتصادی را از ریشه درست کند و خیلی هم زحمت کشید. گویی اینکه برخی جریان‌های داخلی از ابتدا با وی مخالف بودند که چرا به مذاکره پرداخته است، اما مخالفان دولت باید بدانند که آقای روحانی، هر برنامه‌ای که داشته باشد، می‌خواهد در اقتصاد کشور گشایشی به‌وجود آید. رئیس‌جمهور عشق مذاکره ندارد. او یکبار به‌دنبال لغو تحریم‌های شورای امنیت و محاصره اقتصادی رفت که با برجام به این هدف رسید و موفق بود».

پیش از امضای برجام، قیمت دلار حدود ۳ هزارتومان بود؛ اما در پسابرجام قیمت دلار تا حدود ۱۹ هزارتومان افزایش یافت و اکنون نیز قیمت دلار در کانال ۱۲ هزار تومان است.

به اذعان دولتمردان، فروش نفت ایران در پسابرجام کاهش و تحریم ها نیز افزایش یافت.افزایش سرسام آور قیمت مسکن، خودرو، سکه، لوازم خانگی و اقلام ضروری نیز در پسابرجام، سفره خانوارهای ایرانی را کوچک کرد.

با استناد به گزارش های رسمی منتشر شده، میزان سرمایه گذاری خارجی در پسابرجام کاهش یافت.

با اینحال طیف اصلاح طلب مدعی است که برجام، تحریم ها را لغو و به محاصره اقتصادی ایران پایان داد!

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 42
 • در انتظار بررسی: 1
 • غیر قابل انتشار: 6
 • IR ۱۵:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
  پوشش زنان شخصی است در محدوده خانه نه در بیرون از خانه ودر اجتماع.در کشور اسلامی.
  • GB ۱۶:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
   ما هم در این کشور حق نظر داریم، کشور فقط مال تو نیست
  • IR ۱۶:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
   خوب گفتی به علاوه اینکه این اصلا پوشش نیست این کاری که برخی در تهران میکنند شیطنت است در هیچ کشوری ارائه دادن پسندیده نیست. فاحشه خانه که نیست، خیابان است
  • IR ۱۹:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
   جناب 16:35 : قوانین کشور در قالب نظام مستقر که برایش هزینه شده در حد 300 هزار شهید نوشته شده و تو ملزم به رعایتش هستی و اگر مثلا میخواهی در قالب دیگری قانون بنویسی باید هزینه اش را بپردازی که حداقل ان گذشتن از جنازه 10 میلیون فدایی اسلام در ایران است موفق باشی
  • IR ۱۲:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
   7 110
   یک اشتباه که رایجش کردن اینه که میگن حجاب اجباری در حالی که باید گفته بشه «بی حجابی اختیاری» چرا؟ چون بی حجابی یک جرمه مثل زنا، لواط، دزدی و ...، و هیچ جرمی مخصوصا جرایم اجتماعی، علنی و اختیاری بودنش معنی نداره و هر عاقلی به راحتی این را می پذیره، به همین خاطر وقتی بگیم آیا بی حجابی می تونه اختیاری باشه خیلی راحت همه ی عقلا میگن نه، ولی وقتی بگیم آیا حجاب می تونه اجباری باشه، خیلی ها به خاطر کلمه ی اجباری هنگ می کنن.
 • نام IR ۱۶:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
  46 65
  سرتو بالا بگیر مرد شریف ، بنده حاضرم 2 میلیارد ملک و ماشین بذارم تا جناب دکتر به آغوش جامعه سیاسی بازگردند .
  • GB ۲۰:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
   28 37
   خداوندا !!حماقت نهايتي ندارد!!!طرف را زن و بچه اش رها كرده اند انوقت تو خودت را ميكشي!!!شرط ميبندم از ان دسته ادمهايي هستي كه تا حالا يك ليوان اب دست پدر مادرت ندادي
 • خوزستانی IR ۱۶:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
  14 67
  تهران ی ها خیلی بد میگردند زنهاشان من هروقت تهران می آیم دیگر از زن خودم بدم میآید و میخواهم طلاقش بدهم
  • GB ۲۰:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
   36 25
   عزيزم اونهايي كه تو در تهران ميبيني و هوش از سرت ميره همون همشهري هاي خودت هستند كه تغيير قيافه دادند!در ضمن شما حتما نياز به مشاوره داريد ظاهرا سر و گوشتون ميجنبه !!چشمانت را درويش كن!!
  • به GB ۲۰:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ IR ۲۱:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
   14 30
   عین آن زن اشرافی که می گفت به بچه ات یاد بده از سگ نترسه! یا آن یکی که گفت کشتم پولش را می دهم! آری. فقط غرور اشرافیت شما را مست کرده است والا می فهمیدید انتظار کور شدن از مردان داشتن برای آنکه شما جولان دهید و جامعه را به گند بکشید نهایت رذالت است.
  • حامد IR ۲۳:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
   4 89
   بنده خدا راست میگه کدوم زن میتونه مثل اینها دریده و سلیطه باشه اونها در این صفت سرآمد هستند
  • IR ۰۸:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
   3 123
   2139واقعا لذت بردم از پیامت,این همون واقعیتی که خیلیا حالیشون نیست,به خصوص خود مردان! واینکه این زن همون زنه ,ولی شکل یه فاحشه جنسیه!
  • DE ۱۵:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
   4 83
   عزیز برادر تهرانی اصیل بسیار بسیار مومن و با حیاست زیرا خانواده دار و تربیت شده است .یک مشت عجق وجق تازه به پول رسیده که چندین بار لهجه خودشان را جراحی کرده ان تا بتوانند تهرانی صحبت کنند را با تهرانی های مومن و اصیل مقایسه نفرمایید.40 سال تظاهرات میلیونی در تهران را خود مردم شریف و با غیرت تهران تشکیل میدهند نه یک مشت آش و لاش و درپیتی.
  • IR ۱۹:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
   0 0
   15:04 تهران خودش یه دهاتی بوده که از دوران قاجار آباد شده . اصالت خودتو فراموش نکن .
 • IR ۱۸:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
  فقط تهران نیست تهران بدتره شهرهای دیگه همه هست .خدا ریشه بدحجابی را بخشکاند همه راحت بشند.
 • IR ۱۹:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
  47 40
  این زن زندگی یک انسان بزرگ رو نابودکرد. برادر میترا پرستو خجالت نمی کشه خواهر خواهر میکنه.باید ریشه ی پرستوها خشکیده بشه .تازه اگرم دکتر اعدام بشه اون زن جنایتکار هوس باز عذابش بیشتر میشه.
  • IR ۱۹:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
   30 29
   بر فرض درستی اتهام شما ایشان با ان سن و تجربه و دانش نباید اسیر ان خانم میشد و نهایتا یک طلاق قانونی
  • GB ۲۰:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
   20 28
   دكتر كيه!!!!؟نجفي قاتل لمپن را ميگي!!بزرگترين افتخارش بچه سلسبيل بودنه !!
  • IR ۲۱:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
   18 46
   بله اگر قاتل اصلاح طلب باشه مقتول میشه خائن !!!!!
  • IR ۲۱:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
   10 54
   تلاش اصلاح طلبان برای تبرئه یک قاتل واقعا"شرم آور است .
  • IR ۰۸:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
   24 21
   اینقدر سن وتجربه نگو !!شهوت وتحریک شهوت توسط زنان نه سن میشناسه ونه تجربه!
 • IR ۱۹:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
  21 61
  زنانی که با پوشش های آنچنانی در جامعه ظاهر می شوند در حقیقت تروریست های روانی هستند.
 • IR ۱۹:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
  8 33
  چطور باید احساس امنیت جسمی و روانی برای زنان وجود داشته باشد، از آن طرف همین امنیت برای مردان نباید باشد!! پوشیدن لباس محرک توسط زنان، سلب آسایش و امنیت روانی برای مردان نیست؟ اگر مردی نخواهد هرزگی و چشم چرانی کند، که را ببیند!!؟ جنس مخالف هرزگی کنه، لباس نامناسب حتی از منظر عقل و منطق حیای انسانی بپوشه؛ به من چه! من نمیخوام مثل او باشم، من میخوام سالم زندگی کنم. امنیت روانی مردان باید برقرار شود؛ با تشکر یک مَنیسم!!!
  • IR ۰۸:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
   2 32
   آفرین درود برتو.
 • IR ۱۹:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
  10 51
  پیامک شماره 2از انگلیس توبرو توکشورت نظر بده .نه توکشور ما که حق ایرانی که نظر بده.
 • IR ۲۰:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
  7 23
  حمایت اصلاح طلبان از «قاتل یک زن» رو خیلی خوب اومدی.ایول
 • IR ۲۰:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
  10 30
  اصلاح طلبان به کرامت زن هیچ اعتقادی ندارن
 • IR ۲۰:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
  8 52
  طرح عقیم کردن زنان کارتن خواب؟؟؟؟؟؟!!!! حقوق شهروندی اصلاح طلبا همینه؟؟؟
 • IR ۲۰:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
  7 27
  چرا از روی جنازه 10میلیون مدافع بگذره خودش جنازه بشه الهی ‌‌‌.این چه تعارفی از جان خلق الله کردی.
 • IR ۲۲:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۳
  0 21
  ممنون از چاپ جوابهایم .زنده باشید.
 • IR ۰۰:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
  5 27
  خواهشا دقت کنید به تیتراول روزنامه آزمان( اعتقاد نجفی به مهدورالدم بودن متیرا استاد) اگر دقت کنید متوجه میشید که با این جمله اولا نجفی را بی گناه معرفی کرده مهم تر اینکه میخواهد ثابت کند که اسلام دین خشونت واحکام ان سلیقه ای است و نجفی فرد شرعی بوده و به حکم خداعمل کرده ( در حالی که هیج جایی اسلام چنین حکمی داده نشده برفرض خیانت زن باید او را طلاق داد) مسئولین فرهنگی فکری به حال روزنامه ها کنید با پول بیت المال برعلیه دین و نظام مطلب نوشته می شود.
 • IR ۰۸:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
  6 25
  شباهت های. .اخلاقی.اصلاح طلبان. به عقاید های صیونیستی ا..که هرکس مخالف عفیده. آنها باشد مهدور الدم است..
 • محمد IR ۰۸:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
  2 30
  مشکل این است که بعضیها فکر میکنند ایران جنگل است و بی قانون ,هر جامعه ای لو جامعه مورجگان و زنبوران عسل برای خودشان قانون دارند چرا ملکه کندو خاطیان از قانون را مجازات میکند؟این بعض به اندازه یک مورچه و یا یک زنبور درک و فهم ندارند.این راجع به حجاب بانوان که آنها اگر برای خودشان شخصیت و ارزش قائل هستند باید قوانین و مقررات کشور را مرزاعات کنند ولو بعض از آنها ضعف دینی و اعتقادی داشته باشند و در یک جامعه هر کسی نمی تواند هر طوری که دلش خاست در اجتماع ظاهر شود و قانون شکنی کند. اما راجع به اظهارات بعضی از اصلاح طلبانی که حقیقتا و جدا و فورا خودشان نیاز به اصلاح از همه جهت ,چه اعقادی و فکری وچه انسانی و چه اخلاقی وچه اجتماعی و ...دارند,راجع به نجفی,اولا این اظهاراه بوی جاهلیت میدهد,ثانیا اگر مسلمان هستید خلاف بین و روشن شرع است,ثالثا شما قصد تعطیل کردن حکم خدا را دارید رابعا کو انسانیت شما؟خامسا اگر کسی به شما بگوید که شما مرتد شده اید.چه عکس العملی دارید؟همان انتظار را هم از خانواده مقتول داشته باشید. ر
 • IR ۰۹:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
  7 58
  رعایت حجاب. یکی از ضروریات دین اسلام اسلام است.. که به بانوان شخصیت میبخشد..مخالفت با حجاب. مثل. مخالفت. با .پلیس وچراغ راهنمایی در سر چهار راه ها وجاده میباشد.
 • محمد CA ۱۲:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
  24 4
  مشکل فقط پوشش نیست اقای محترم مشکل اشوه گری و تزییین جنسیه . بعد از حذف پوشش اجباری لطفا چشم مردان رو کور و هرمون تست استرون در مردان کاهش بدین . شما مشکل اقتصادی و گندی که زدین جم کنید بعد در مورد حجاب و حکم خدا نظر بدین
 • یزدی IR ۱۲:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
  9 0
  مشرق تورو خدا این کد امنیتی رو بردار حالمونو گرفته.
 • IR ۱۳:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
  3 41
  آقا محمد مشکل. درون خودت.این .هوای نفس..است که تورابنده خودش کرده..وازصراط مستقیم. الهی خارج کرده..آنچه خداوند متعال امر به انجام آن داده. برای بهتر زیستن.و. سلامت جامعه بشری. است
 • طاهری IR ۱۴:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
  2 45
  فرض کنید به جای نجفی یکی از اصولگرایان زن دوم گرفته بود, رسانه های اصلاح طلب چه به سرش می آوردند؟! و حالا فرض کنید این شخصیت اصولگرا این همسر دوم را کشته بود و حالا مثلا روزنامه رسالت در گزارش دادگاه این شخصیت اصولگرا همین تیتر "آرمان" را زده بود که فلانی به مهدورالدم بودن همسر دومش اعتقاد داشته است ؛ خداوکیلی خودتان قضاوت کنید که این پروپاگاندای کثیف و لجن پراکن اصلاح طلبها چه به روز "رسالت" و آن شخصیت فرضی اصولگرا می آوردند!!! اینها برای دفاع از هم قبیله ای شان, چنان اصولگرا آنهم از نوع تندرو و افراطی اش شده اند که از اجرای حکم مهدورالدم توسط شخص دفاع می کنند و یادشان رفته که قاتل عنکبوتی مشهد هم همین کار را می کرد و زنان بدکاره را به عنوان مهدورالدم به قتل می رسانید و همین رسانه های جیره خوار چقدر همین موضوع را بهانه ی کوبیدن مذهبیون و تبلیغات مذهبی کردند و در لفافه نظام را مقصر دانستند!!! فقط و فقط ما طرفدار حقوق زنان هستیم,زن دوم هم می گیریم,بعد هم می کشیمش, بعد هم با پول و گرفتن سه تا وکیل گردن کلفت از کشتنش دفاع می کنیم!!!!
 • DE ۱۴:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
  1 27
  پوشش زنان مسئله شخصی است، " انتخابات " را آزاد بگذارید! // این اصلاح طلبچی ها موقع انتخابات کلی از طریق همین عشوه شتری ها و شلوار تنگ و کوتاه پوشیدن ها و بی عفتی ها و بی حجابی ها آرایش کردن ها جوانها را اغفال کرده تا بهشان رای بدهند چرا کاسبی آنها را بهم میزنید؟ هرچه فساد بیشتر شود شانش رای آوردن افساد طلبان بیشتر خواهد شد.
 • IR ۱۵:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
  2 69
  چون میخاسته ازتاراجگریهای حزب معلوم افشاگری کنه. ولذا محدورالدم میشه
 • IR ۱۸:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
  0 0
  اصلاح طلبها یا بی دین هستند ویا دیندار احمق. میگی نه، برو بررسی کن.
 • IR ۰۹:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۵
  0 25
  اگر حجاب پوشش شخصی است. رانندگی هم یک مسعله شخصی. هر کس هر طور که دلش خواست رانندگی کند وپلیس راهنمایی لضومی. نداردکه.باشددرکجا سیر سیاحت میکنی..وقتی ول انگاری. برهنگی. رواج یافت. خانواده ها از هم می پاشه. خانواده که نباشد. جامعه پویا هم وجود ندارد...

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس