سعید امیرسلیمانی از اشتیاق و شورش برای حضور در سوگواری ها ایام عاشورا و تاسوعا گفت.

به گزارش مشرق، سعید امیر سلیمانی بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون حضور در مجموعه هایی با موضوعیت عاشورا را افتخاری بزرگ خواند و گفت: من افتخار بازی در دو مجموعه با مضمون واقعه عاشورا و ایام محرم را داشته ام که یکی به نام مجموعه "امام حسین (ع)" بود و دیگری هم فیلمی بود که با مرحوم "خسرو شکیبایی" در آن همبازی بودم. بازی در هر دوی این آثار برای من ارزشمند و بسیار دارای جایگاه است.

بازیگر فیلم "دلشدگان" درباره حضور در سوگواری های ویژه ماه محرم افزود: من هنوز هم صد در صد در مراسم های مذهبی شرکت می کنم. ما در این ایام مخصوصاً عاشورا و شب تاسوعا باید به هیئت ها و یا تکایا برویم و در این عزاداری ها شرکت کنیم.

وی ادامه داد: اتفاقاً همسر بنده هم بسیار معتقد و مشتاق برای حضور در این مراسم است تا جایی که اگر مریض هم باشم بازهم او مرا به سوگواری های عاشورایی می برد.

امیرسلیمانی در مورد فعالیت های اخیر خود در عرصه هنر خاطرنشان کرد: چند وقتی در ایران نبودم اما از وقتی برگشتم دو تئاتر، یک فیلم سینمایی و یک سریال کار کرده ام و به تازگی هم بازی در نمایش ژولیوس سزار به کارگردانی هوشنگ توکلی به من پیش نهاد شده است که هنوز تصمیم نگرفته ام که بروم یا نروم اما به نظرم طی یک سال فعالیت کاملاً قابل قبولی داشته ام.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس