معاون رئیس جمهوری آمریکا با اشاره به سخنان دونالد ترامپ که در مناظره با هیلاری کلینتون، عدم پرداخت مالیات به کشورش را نوعی زیرکی و هوشمندی خود دانست، گفت که ترامپ همه مردم آمریکا را مثل یک مشت احمق به بازی گرفته است.

به گزارش مشرق، دونالد ترامپ نامزد ریاست جمهوری آمریکا در مناظره روز دوشنبه بصراحت گفت که دلیل این که به دولت آمریکا مالیات نپرداخته ، این است که زیرک و با هوش است.
 
جو بایدن معاون رئیس جمهوری آمریکا در پاسخ به سوال مجری برنامه در مورد میزان آگاهی ترامپ از مسائل اجتماعی و اقتصادی گفت: راستش من در تمام زندگی ام کسی را که تا این اندازه از حقایق بی اطلاع باشد، ندیده بودم.
 
وی افزود، آنچه او را در مورد ترامپ به حیرت انداخته میزان بی اطلاعی و عدم حساسیت او به مسائل است و جهان تا کنون با فردی که خیال ریاست جمهوری آمریکا را در سر می پرورد و بخود اجازه می دهد که در مقابل دوربین های تلویزیونی چنین سخنانی بزبان بیاورد روبه رو نشده است.
 
بایدن درباره سخنان ترامپ را مبنی بر این که عدم پرداخت مالیات به دولت آمریکا را دلیل هوشمندی خود ذکر کرده بود، گفت به نظر او ترامپ همه مردم امریکا را در این انتخابات به بازی گرفته است و چنین سخنانی بشدت باعث خشم مردم آمریکا شده است.
منبع: ایرنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 0
  • غوک ترسناک ۰۱:۳۱ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۶
    0 0
    قیافه این بابا از همه احمقانه تره