دبیر کل حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: مطالبه افکار عمومی از رییس جمهور برخورد قاطع با متخلفان از طریق عزل مدیران متخلف و سپردن آنها به دستگاه قضا، محاکمه و مجازات آنها و استرداد وجوه اخذ شده به بیت المال است.

به گزارش مشرق، محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به بدهی 125 هزار میلیارد تومانی دولت به بانک‌ها گفت: مشکلات اقتصادی مردم و تولید کنندگان با حرف حل نمی‌شود.

وی که در حاشیه نشست دبیران این حزب سخن می گفت با عرض تسلیت و تعزیت به مناسبت سالروز شهادت ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت امام جعفر صادق(ع) اظهار داشت: نعمت محبت به اهل بیت (ع) در ایران کانون فیاض و جوشنده اتحاد ملی و انسجام اسلامی بین کلیه اقوام و مذاهب ایرانی است.

حبیبی در ادامه ضمن تبریک موفقیت های ارتش سوریه در محاصره حلب بیان داشت: محاصره حلب ضربه نهایی به تروریست‌هاست که ان‌شاالله با هوشیاری دولت و ملت سوریه به اهداف نهایی خود می‌رسد.

وی با اشاره به تجارب گذشته ارتش سوریه افزود: هر گونه مماشات با تروریست ها می تواند زمینه تکرار فاجعه خان طومان را مجددا احیا کند و ارتش سوریه باید به درستی از اهرم فشار محاصره حلب استفاده نماید.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه آمریکایی ها، برخی کشورهای منطقه و به خصوص عربستان سعودی تلاش دارند تا روسیه را از همراهی و پشتیبانی ارتش سوریه در محاصره حلب منصرف کنند، تصریح کرد: بهترین راه برای تامین منافع ملی سوریه ماندن در کنار مقاومت در سوریه و عراق و ما امیدواریم سیاست فعلی روسیه در سوریه ادامه یابد.

وی با اشاره به آشکار شدن روابط آل سعود و رژیم صهیونیستی به عنوان یک خبط استراتژیک برای حاکمان کم مایه و بی تجربه سعودی، گفت: آل سعود برای تضعیف محور مقاومت حتی حاضر است با شیطان به جهنم برود غافل از اینکه افشای روابط آشکار و پنهان سعودی ها با صهیونیست ها آخرین میخ هایی است که حاکمان عربستان بر تابوت دولتشان می کوبند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در ادامه ضمن ابراز تعجب و شگفتی از اظهارات رییس سازمان سیا در اجلاس امنیتی اسپن در خصوص انتخابات آتی کشورمان و تمجید از آقای حسن روحانی، این دست اظهارات را مداخله جویانه خواند و از برخی جریانات سیاسی داخلی که در آستانه انتخابات مختلف مورد حمایت غربی‌ها و به خصوص آمریکایی‌ها قرار می‌گیرند خواست با موضعگیری‌های صریح و مرزبندی شفاف جلو چنین مداخله جویی‌ها را سد کنند و اجازه ندهند که دشمن آب در آسیاب تفرقه و اختلاف در کشور بریزد.

حبیبی همچنین با اشاره به گفتگوی تلویزیونی رییس جمهور کشورمان با مردم در سه شنبه هفته جاری در خصوص موضوع فیش‌های نجومی، تاکید کرد: مطالبه افکار عمومی از رییس جمهور برخورد قاطع با متخلفان از طریق عزل مدیران متخلف و سپردن آنها به دستگاه قضا، محاکمه و مجازات آنها و استرداد وجوه اخذ شده به بیت‌المال است.

وی از قوه قضاییه نیز خواست غارتگران بیت المال را در هر لباس و مقامی که هستند با شجاعت محاکمه کند و گزارش اقدامات خود را به مردم ارایه نماید.

حبیبی در بخش دیگری از اظهاراتش با اشاره به سخنان اخیر حضرت آیت الله مکارم شیرازی در خصوص مشکلات و موانع تولید و گرفتاری های اقتصادی که گریبانگیر مردم است، گفت: دولت برای پاسخگویی به مطالبات مردم و مراجع معظم تقلید چاره اندیشی کند.

وی بابیان اینکه مشکلات اقتصادی مردم و تولیدکنندگان با حرف حل نمی شود افزود: اینکه گفته شود تورم کاهش یافته و یا تسهیلات برای اشتغال و تولید اختصاص یافته با توجه به اینکه مردم چیزی را حس نمی کنند احتیاج به توضیح از طرف دولت دارد.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه اخبار نگران کننده ای از وضعیت کارخانجات و بنگاه‌های تولیدی در کشور به گوش می‌رسد، اظهار داشت: با این وضعیت اقتصادی امیدواری دولت به طرف بد عهد غربی بی دلیل است و هر چه زودتر رییس جمهور و وزرای اقتصادی باید برنامه کوتاه مدتی را برای چند ماه آتی باقی مانده از عمر دولت یازدهم برای عبور از این شرایط سخت طراحی و اجرا کنند.

حبیبی خواستار توضیح راجع به اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و همچنین سیاست‌های کلی اصل 44 قانون اساسی شد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 2
  • نکونام ۱۹:۴۱ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
    0 0
    داد اگر داد منو ناله اگر ناله توست البته آنچه به جایی نرسد فریاد است .....