امام جمعه موقت قم با اشاره به مجموعه «معمای شاه» گفت: اینکه بعد از مدت‌ها سریالی در خصوص انقلاب ساخته شده جای تقدیر دارد.

به گزارش مشرق، آیت الله حسینی بوشهری نماینده استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت قم در خصوص ولنگاری فرهنگی گفت: ولنگاری فرهنگی که توسط مقام معظم رهبری مطرح شده است یک هشدار است برای مقابله با ولنگاری فرهنگی و همت همه دستگاه های مرتبط را می طلبد و همانطور که ایشان پیش از این در خصوص ناتو فرهنگی، شبیخون فرهنگی و تهاجم فرهنگی هشدار داده بودند با بیان ولنگاری فرهنگی در جامعه به مسئولین هشدار دادندزو مسئولین نیز باید با اتخاذ برنامه های منظم فرهنگی برای حفظ ارزش ها کوشا باشند. تهاجم فرهنگی و ولنگاری فرهنگی و... آرمان‌ها و هویت ملی ما را از بین می‌برد.
 
وی در خصوص نقش هنر در تبین ارزش های نظام گفت : هنر اگر در خدمت ارزش ها باشد بسیار در آشنایی ارزش ها به نسل جوان کمک می کند هنر مانند یک شمشیر دولبه می ماند و اگر در خدمت مسائل و دغدغه های نظام نباشد.
 
حضرت آیت الله حسینی بوشهری پیرامون سریال معمای شاه در پایان افزود: اینکه بعد از مدت ها سریالی در خصوص انقلاب ساخته شده جای تقدیر دارد من سریال معمای شاه را پیگیری می کنم و سریال خوبی است و باید به دست اندرکاران این مجموع امکانات داد تا سریال های بهتر در خصوص دیگر اتفاقات انقلاب تهیه کنند.
 
منبع: صابرنیوز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس