رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: امروز گزارش 3 معاونت عملیاتی سازمان بازرسی در خصوص حقوق‌های مدیران سایر دستگاه‌ها به رؤسای قوا تقدیم می‌شود.

به گزارش مشرق، ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور در مراسم افتتاح ساختمان آکادمی تخصصی آمبودزدمان آسیایی که با حضور حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای معاون اول قوه قضائیه برگزار شد با اشاره به اقدامات سازمان بازرسی کل کشور در مورد حقوق‌های نامتعارف مدیران دستگاه‌ها گفت: قبلاً گزارشی در خصوص حقوق نامتعارف مدیران یکی از وزارتخانه‌ها به رؤسای قوای سه‌گانه و معاون اول دستگاه قضا ارسال کردیم و خوشبختانه امروز نیز گزارش 3 معاونت عملیاتی سازمان بازرسی در خصوص حقوق‌های مدیران سایر دستگاه‌ها به رؤسای قوا تقدیم می‌شود.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با بیان اینکه معاونت تولیدی، معاونت امور اقتصادی و معاونت فرهنگی سازمان بازرسی گزارش‌های خود را در رابطه با حقوق‌های مدیران دستگاه‌های مربوطه آماده کرده‌اند، گفت: البته این گزارش‌ها بیشتر خوداظهاری است و در حال راستی‌آزمایی آنها هستیم.

وی ادامه داد: این بخش از گزارش‌های مربوط به حقوق‌های مدیران دستگاه‌های دولتی، بخش زیادی از مدیران سازمان‌ها و نهادها را شامل می‌شود که در آن اسامی افراد با ذکر مشخصات و میزان حقوق دریافتی مشخص شده است.

وی اضافه کرد: یکی دیگر از معاونت‌های سازمان بازرسی نیز مکاتبات خود را درباره این مسئله انجام داده اما با توجه به اینکه مسائل امنیتی را شامل می‌شود باید یک مقدار با دقت بیشتری کار کنیم.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در ادامه با اشاره به پروژه‌های انجام شده در سال 94 گفت: از سال 92، حدود 20 پروژه تعریف کردیم که از این تعداد، 12 پروژه طی سال گذشته و امسال به پایان رسیده که زیربنای مجموع این پروژه‌ها به 26 هزار متر مربع می‌رسد.

به گفته سراج 8 پروژه نیمه‌تمام نیز در دست اقدام است و تا پایان امسال تکمیل می‌شود.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور تصریح کرد: با تکمیل شدن این 20 پروژه در مجموع 51 هزار متر مربع به زیربنای ساختمان‌های سازمان بازرسی در سراسر کشور اضافه می‌شود.

وی درباره پروژه امروز نیز گفت: ساختمان امروز 12 طبقه است و 2 هزار مترمربع زیربنای اداری دارد و مقرر شده هیئتی 4 نفره به سرپرستی وزارت نظارت چین طی ماه‌های آینده از این ساختمان بازدید کنند.
منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس