وزیر امور خارجه کشورمان با تشکر از نامه راهگشا و دستورالعمل‌های رهبر معظم انقلاب در اجرای برجام، گفت: مانند همیشه رهنمودهای ایشان چراغ راه ما بوده و خواهد بود.

به گزارش مشرق، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان که دقایقی پیش برای پاسخ به سئوال ملی نماینده مردم زاهدان درباره مشکلات مربوط به مرزنشینان و حقآبه استان سیستان و بلوچستان در صحن مجلس حضور یافته بود، در ابتدای سخنان خود با اشاره به ابلاغ نامه اخیر رهبر معظم انقلاب به رئیس‌جمهور برای اجرای مشروط برجام، اظهار داشت: چون این اولین فرصتی است که من بعد از تصمیم‌گیری مجلس و نامه مقام معظم رهبری در محضر شما حضور می‌یابم، از این فرصت استفاده می‌کنم و از مقام معظم رهبری به خاطر نامه راهگشا و دستورالعمل‌هایی که قطعاً نصب‌العین همه ما در دولت و دستگاه‌های اجرایی بوده، تشکر می‌کنم.

وی تصریح کرد: همچون همیشه رهنمودهای ایشان چراغ راه ما بوده و خواهد بود.

وزیر امور خارجه ادامه داد: همچنین باید از نمایندگان و ریاست محترم مجلس به خاطر کمکی که برای فهم بهتر برجام کردند، تشکر کنم.

ظریف تاکید کرد: از این پس همه ما در یک جبهه تلاش مستمر و مداومی خواهیم داشت تا در اجرای بهتر رهنمودهای مقام معظم رهبری، برجام را به گونه‌ای اجرا کنیم که بیشترین منافع نصیب این مردم و نیز نصیب مقاومت اسلامی و دوستان و طرفداران جمهوری اسلامی شود.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس