سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: به هر حال جاسم کرار امروز تشریف آوردند و باید جلوی او گوسفند بکشید.

به گزارش مشرق، امیر قلعه‌نویی در حاشیه تمرین امروز استقلال در خصوص حضور جاسم کرار اظهار داشت: مثل اینکه ما باید جلوی جاسم کرار گوسفند بکشیم.روز گذشته ما گوسفند کشتیم اما مثل اینکه امروز هم باید این کار را برای او انجام بدهیم به هر حال امروز او  شان نزول کرد و تشریف آورد.

وی در خصوص شرایط استقلال تصریح کرد: شرایط ما خوب است اما تیم ما کامل نیست. برزای در بازی گذشته بود اما این بازی نیست. ما چند بازیکن خوب خود را در اختیار نداریم اما در هر صورت ما نتایج خوبی گرفته‌ایم و در خط دفاع و حمله نظم خوبی را داریم در دیدار مقابل نفت هم فینال صدر جدولی‌ها را برگزار کنیم این نیست که تیم پیروز این میدان قهرمان لیگ شود اما به هر حال رقابت فینال‌ گونه‌ای خواهد بود.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد عدم حضور امید ابراهیمی و میلاد فخر‌الدینی تصریح کرد: متأسفانه ما در بازی گذشته هم با تمام موجودی خودمان به میدان نرفتیم در این بازی هم این شرایط برای ما وجود دارد امیدوارم که سایر بازیکنان جایگزین‌های شایسته‌ای برای بازیکنان اصلی باشد.

قلعه‌نویی در مورد عملکرد استقلال در سال 93 تصریح کرد: سال پرفراز و نشیبی داشتیم خیلی‌ها استقلال را اذیت می‌کردند و آرامشی که نیازمند یک تیم بود وجود نداشت خوشبختانه بعد از جام ملت‌های آسیا برای بازیکنان یکسری مسائل روشن شد و خودشان متوجه شدند و تیم ما در نیم‌فصل دوم عملکرد بهتری داشت.

وی افزود: یکسری مسائل بود که افرادی با مصاحبه‌ها و جلسات قصد داشتند به استقلال ضربه بزنند البته هدفشان استقلال نبود آنها می‌خواستند به امیر قلعه‌نویی ضربه بزنند اما ما کار خودمان را انجام دادیم معتقدم یک دقیقه با عزت زندگی کردن بهتر از این است که چند سال با ذلت زندگی کنیم، خدا را شکر ما هم شرایطمان بهتر شد.

سرمربی آبی‌پوشان یادآور شد: 6 ماه است که یک ریال نگرفتم تاکنون به کسی این مسئله را نگفته بودم اما هم اکنون می‌گویم بازیکنان ما هم همین شرایط را دارند اما ما بزرگان خوبی داریم رضا عنایتی، وحید طالب‌لو، امیرحسین صادقی، آرش برهانی و سایر بازیکنانی که اسمشان را نمی‌آورم یکی از علت‌هایی که استقلال در نیم‌فصل دوم نتیجه گرفت حضور این بازیکنان بود که شرایط بهتری را فراهم کرد. یکی دیگر هم این بود که دست آقایان تا حدودی کوتاه شد.

قلعه‌نویی در مورد حواشی استقلال خاطرنشان کرد: ما جزو تیم‌هایی بودیم که این حواشی گریبانگیرمان شد اما خودمان به گونه‌ای رفتار کردیم تا این مسائل حل شود بازیکنان هم زمانی که صداقت را دیدند متوجه یکسری مسائل شدند بازیکنان پول گرفتند اما کادر فنی یک ریال هم نگرفت من صبح و شب گذشته با افشارزاده صحبت کردم که پولی به باشگاه تزریق شود. ما دوست نداریم شعار بدهیم و این مسائل را هم عنوان نمی‌کنیم بازیکنان دلشان برای پیراهنی که می‌پوشند می‌سوزد در گذشته بازیکنانی بودند که هم پول می‌گرفتند هم مردم را سیاه می‌کردند اما هم اکنون این افراد نیستند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس تصریح کرد: فکر می‌کنم این طرح خام است مطمئناً به جایی نمی‌رسد اعتقادم این است که باید از تجربه دیگران استفاده کنیم نمونه بارز این مسئله هم باشگاه سپاهان است که واقعاً یک باشگاه است در زمانی که من بودم آنها 1700 ورزشکار، 75 تیم و 80 پرسنل اداری داشتند این موضوع هم مربوط به طرح اسلامیان می‌شود باید از این تجارب استفاده کنیم.این موضوع از بحث واگذاری بهتر خواهد بود رقم‌ها را شما ببینید شب تا صبح یک پول‌هایی را مطرح می‌کنند که پول هزینه‌های اندکی است برای کمک کردن. 50، 70 میلیارد برای تبدیل شدن به باشگاه چیز اندکی است شما ببینید این دو باشگاه چقدر از آسیب اجتماعی جلوگیری می‌کنند در مجموع فوتبال چقدر جلوی آسیب‌های اجتماعی را می‌گیرد.

قلعه‌نویی یادآور شد: چرا فکر مردم را منحرف می‌کنند؟! چرا مردم را سرکار می‌گذارند؟! 12 هزار میلیارد این ور و آن ور می‌شود حالا 50 میلیارد می‌خواهند برای این دو باشگاه هزینه کنند همه عالم سر این دو باشگاه می‌ریزند در واقع همه به فوتبال گیر می‌دهند. دنبال داستان‌های دیگری هستند که به مقاصدشان هم رسیده‌اند این پول‌ها نه برای دولت رقمی است و نه هزینه خاصی است این همه پول این ور و آن ور می‌شود اما فوتبال اگر هزینه هم شود باعث نشاط مردم خواهد شد و خیلی از مشکلات را حل می‌کند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: چقدر مردم با عشق و علاقه این فوتبال را دنبال می‌کنند نفت مسجد سلیمان را ببینید در آن شهر کلنگ بزنید گاز و نفت در می‌آید اما می‌گویند بی‌پول است (با خنده) باید نگاه‌ها را درست کنیم مدیریت ورزش همان طور که باید و شاید برنامه‌ریزی نکرده البته از زمانی که آقای گودرزی آمده در فوتبال سر و سامان و نظمی داده است در مجموع من می‌گویم مردم را نباید سرکار بگذاریم. ما نباید صورت مسئله را پاک کنیم بلکه باید به دنبال راه‌حل باشیم شما مدال‌های گوانجو را ببینید که 40 درصد برای ورزشکاران اصفهانی بود و با برنامه‌ریزی اسلامیان به دست آمده بود ما هم باید از تجربه آنها استفاده کنیم از تجربه باشگاه‌هایی چون ذوب آهن و سپاهان بهره ببریم که با طرح کامل‌تری پیش برویم.
منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 0
  • نصیر ۰۵:۱۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۰
    0 0
    مرنیکه مهمترین پروژه های علمی و صنعتی ایران لنگ 5 میلیارد تومن هست سالی 500 میلیارد تومن در این فوتبال خراب شدن خرج شد جز حذف در مسابقات بین المللی در مراحل اولیه یک هزارم رشته های دیگر مثل والیبال کشتی بسکتبال تکواندو برای ما رو آبرو داری نکرد هیچ مایه تحقیر و تمسخر کرد حتی جلوی بوسنی و عراق حیف این 10 هزار میلیارد تومنی که در 10 سال گذشته در فوتبال ایران حروم شد افسوس

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس