سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) با زير پا گذاشتن تعهد اصلي خود مبني بر اطمينان از ايمني دارو، مواد غذايي و مواد شيميايي در جهت منافع بهداشت عمومي، امروزه به بوروکراسي سرکوب‌گري تبديل شده که در خدمت حرص و منافع شرکت‌هاي دارويي و کشاورزي است؛ که نتيجه آن صدها هزار مرگ زودرس سالانه در اثر داروها، واکسن‌ها و تجهيزات پزشکي است. مستند جنگ علیه سلامتی پرده از عمليات نظامي این سازمان عليه عرضه‌کنندگان مواد غذايي ارگانيک و ديگر پزشکان‌ بر مي‌دارد.

گروه جنگ نرم مشرق- آنچه كه در ادامه مي‌آيد، مختصري است از مستند "جنگ عليه سلامتي" كه با استفاده از مصاحبه با بسياري از وکلا، پزشکان، پژوهشگران پزشکي و طرفداران آزادي بهداشتي پيشگام آمريکايي و اروپايي، پرده از عمليات نظامي سازمان غذا و داروي آمريكا (FDA) عليه عرضه کنندگان مواد غذايي ارگانيک و ديگر پزشکان‌ برمي‌دارد.

***
تغییرات در ايالات متحده در حدود صد سال پيش شروع شد و اقتصاد کشاورزي به سمت اقتصاد صنعتي شروع به حرکت کرد؛ در مدت زمان نه چندان زیاد سرمایه‌داران سودجوی انحصارطلب، کل سيستم مالي را به کنترل خود درآوردند. یکی از مصادیق تسلط بر حوزه‌های اقتصادی زمانی بود که راکلفلر‌ها شروع به کنترل داروهاي آلوپاتيک کردند که هنوز در آن ایام انواع مختلفي از آموزش پزشکي در ايالات متحده وجود داشت. پزشکان طب مدرن به همراه پزشکان طب سنتی (دکتر علفي) هر دو فعالیت می‌کردند و طبیبان سنتی از داروهاي طبيعي براي شفابخشي استفاده و نتايج خوبي هم می‌گرفتند. وقتي راکفلر‌ها سيستم پزشکی را به دست گرفتند، تمامی اين مکاتب را به تعطيلی کشاندند و فقط جراحي، پرتوافشاني و فروش داروهاي خود را ترويج کردند. راکفلر‌ها همچنين مسئول صنعت نفت و صنايع شيميايي نیز بودند.

تشکیل سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA)

اداره مواد غذايي و دارويي FDA)Food and Drug Administration) در دهه 1930 آغاز به کار کرد و به مردم آمريکا به عنوان سازماني معرفي شد که از منابع غذايي و دارويي آنها محافظت مي‌کند. زیرا در اوايل اين قرن مشکلات بهداشتی زیادی در صنعت بسته بندي (به خصوص گوشت) و همچنین در ثبت اختراع داروهایی که در آنها مواد اعتیاد آوری مانند هروئين و کوکائين، مرفين... به کار رفته بود، وجود داشت. خلاف‌هاي زيادي در صنعت غذايي صورت می‌گرفت و FDA براي تصحيح آن مشکلات تأسيس شد؛ آنها کار خود را با کنترل قانوني دارو و تجهيزات پزشکي ادامه دادند و بعد به کنترل تقريبا هر چيزي که به بدن انسان مربوط مي شد، رسيدند. این سازمان در سال 1938 دیگر به یک قدرت بزرگ تبدیل شده بود و از آن نقطه به بعد به سرعت تغيير کرد تا سال‌هاي دهه 1960 که اختيار قانوني ايمني و همچنين اثربخشي داروها را به دست آورد.

FDA، ضابط اجرایی سود‌آوری شرکت‌های داروسازی

اداره مواد غذايي و دارويي، آزمايش کلينيکي از داروها ندارد و به طور کامل متکي به اظهاراتي است که شرکت‌هاي داروسازي از داروها مي‌کنند. اين یک تناقض جدی در کسب منافع مردم با منافع شرکت‌های داروسازی می‌باشد؛ به عنوان نمونه این اداره قصد دارد تمام مکمل‌هاي غذايي جديدي را که بعد از 15 اکتبر 1994 معرفي شده از بازار حذف کنند. از زمانی که پيشرفت‌هاي چشمگيري در کيفيت مکمل‌هاي غذايي صورت گرفته است، شرکت‌هاي داروسازي آن را به مثابه یک تهدید می‌نگرند زیرا که این مکمل‌ها دارای فايده بيشتر و بدون خطر اثرات جانبي برای مردم می‌باشد و آنها می‌توانند بدون نسخه پزشک آنها را تهیه کنند.

حالا FDA تعريف خود را از ترکيبات مکمل‌هاي غذايي جديد گسترش داده و يک سطح دُز بيشينه تعريف کرده تا تمام مکمل‌هاي غذايي بالاتر از آن دُز فقط با نسخه پزشک قابل دسترس باشد. مقصود ظاهري اين کار فراهم آوردن امنيت بيشتر براي مصرف‌کنندگاني است که از مکمل‌هاي غذايي استفاده مي‌کنند، اما این کار موجب افزایش بیکاری و به تعطیلی کشیده شدن صنعت توليد مکمل‌هاي غذايي ‌گردیده و فضا برای شرکت‌های داروسازی که انحصار داروهاي ثبت اختراع شده را در اختيار دارند، خالی ‌شده است. لابي‌کنندگان دارو نمي‌خواهند مردم آمريکا به مکمل‌هاي غذايي کم‌هزينه و کاملا ايمن دسترسي داشته باشند تا این مکمل‌ها را از عرصه رقابت با شرکت‌هاي دارويي بزرگ خارج کنند؛ برای این کار نیز از اداره مواد غذايي و دارويي کمک می‌گیرند.

بیماری برای مردم، حکم معدن طلا برای شرکت‌های داروسازی است

FDA از تاکتيک‌هايي شبيه به گشتاپو (سازمان امنیتی مخوف هیتلر) استفاده می‌کند

FDA نیز ادعاهاي حقيقي در مورد ارزش مکمل‌هاي غذايي را سانسور و رد می‌کند و حتی در بسیاری از موارد از تاکتيک‌هايي شبيه به گشتاپو (سازمان امنیتی مخوف هیتلر) عليه شرکت‌های توليد مکمل غذايي استفاده می‌کند. برای این کار نیز از هزاران مأمور مسلح فدرال بهره می‌گیرد.

حمله به لبنايت محلي و میوه‌های ارگانیک

قانون مدرنيزه کردن ايمني غذاي FDA در سال 2007، به آنها قدرتي بي‌سابقه داد تا تجارت بين ايالتي هر غذايي را که براي استفاده پزشکي مورد مطالعه قرار گرفته، ممنوع کنند. اين قانون به FDA قدرت و پول بيشتري مي‌دهد تا مأموراني را استخدام کند تا به تمام مناطق روستايي در سراسر ايالات متحده شبيخون بزنند و شروع به دستگيري باغ‌داران کوچک ارگانيک و ارعاب مزرعه‌داران لبنيات محلي (پاستوريزه نشده) کنند و حتي مردمي را که در حياط خانه یا باغ خود غذا پرورش مي‌دادند، بترساندند. مردمي که براي بازار محلي غذا تهيه مي‌کردند در شرف آزار و اذيت توسط موج جديدي از ارعاب و سرکوبي‌هاي قانوني بودند و همه اين آزار و اذيت‌ها عليه کساني هدف‌گيري شده بود که غذاي واقعي در آمريکا توليد مي‌کردند. در واقع اين سازمان در دفاع از منافع شرکت‌هاي بزرگ لبني بيش از حد سخت‌گيرانه عمل می‌کند. FDA حتی به شما اجازه نمی‎‌دهد در مورد غذاها، مکمل‌ها غذایی و حتی میوه‌ها به مردم توضیح دهید که چطور آنها از بيماري جلوگيري مي‌کنند! آنها هر حرفي درباره سلامتی را در نطفه خفه مي‌کنند.

بیماری برای مردم، حکم معدن طلا برای شرکت‌های داروسازی است

FDA با باغ‌داران کوچک ارگانيک و مزرعه‌داران لبنيات محلي برخورد قهرآمیز دارد

پرورش‌دهندگان گيلاس یک نمونه از هزاران نمونه برخورد قهرآمیز FDA به حساب می‌آیند. داستان از این قرار است که در وبسايت يک گروه از پرورش‌دهندگان گيلاس، يک لينک به وبسايت دانشگاه هاروارد و تحقيقات آنها در مورد مزاياي گيلاس از نظر درمان صفرا وجود داشت. FDA تشخيص داد این لینک به يک وبسايت تحقيقات علمي ديگر، يک ادعاي غيرقانوني سلامتي محسوب می‌شود! بنابراین آنها با تفنگ به پرورش‌دهندگان گيلاس يورش بردند و آنها را مجبور کردند تا تعهد بدهند که هرگز دوباره اطلاعاتي در مورد مزاياي گيلاس به اشتراک نمی‌گذارند. همين قضيه در مورد بسياري از انواع ديگر مواد غذايي هم صدق مي‌کند؛ آنها اقامه دعوی به جرم تبليغات فريب‌آميز علیه یکی از توليدکنندگان انار کردند؛ زیرا آنها یک مقاله درباره اثرات سلامتي بالقوه انار منتشر کرده بودند. پرورش‌دهندگان گردو، حق ندارند به شما در مورد مزيت‌هاي گردو حرفي بزنند؛ کساني که مواد مغذي توليد مي‌کنند، حق ندارند به شيوه‌اي روشن، بدون ابهام و صادقانه به شما بگویند که اين مواد غذايي چه کارکردی دارند. FDA حق ادعاهاي درماني در مورد هر محصول غيردارويي را به طور کامل ممنوع کرده و به اين شيوه مردم را موقع خريد تا حد زيادي بي‌اطلاع نگه مي‌دارد؛ بنابراين مردم براي رسيدن به يک نتيجه درماني صرفا به داروها متکي هستند. FDA نمي‌خواهد شما بدانيد که غذاهايي مثل پرتقال و کرفس، داراي عناصر ضدسرطان هستند و يا اينکه عصاره کلم بروکلي از وقوع سرطان پستان يا سرطان پروستات جلوگيري مي‌کند.

کُدکس، نظام‌نامه‌ای برای ترویج بیماری

سازمان غذا و داروی آمریکا در بیشتر موارد سیاست‌ها و قاعده‌های خود را هماهنگ با کُدکس ابلاغ و اجرا می‌کند و تبعیت زیادی از این نظام‌نامه دارد. اما کُدکس چیست؟ کُدکس المنتاريوس (Codex alimentarius) واژه لاتين براي نظام‌نامه جهاني غذا می‌باشد. این نظام‌نامه در اصل بخشي از نظام‌نامه ناپلئوني بوده که مربوط به تجارت غذا مي‌شد. کُدکس المنتاريوس در اوايل دهه 1960 به وسيله سازمان ملل به وجود آمده و انگيزه ايجاد آن مردي به اسم "فريتس تر ميير" رييس شرکت آلمانی آيجي فاربين بود. او بعد از شکست آلمان‌ها در جنگ جهاني دوم به جرم جنايت عليه بشريت به زندان افتاد اما پس از مدتی از زندان آزاد شد و تصمیم گرفت رؤساي شرکت‌هاي داروسازي را که با آنها کار کرده بود، دور هم جمع کند. "فريتس تر ميير" به همراه گروهش از سازمان ملل خواستند تا منابع غذايي جهان را در اختيار بگيرد تا آنها به اين طريق بتوانند اهداف تسلط بر جهان را به پيش ببرند که با موافقت سازمان ملل همراه شد.

بیماری برای مردم، حکم معدن طلا برای شرکت‌های داروسازی است

کُدکس در جهت ترویج و تحمیل محصولات دستکاري شده ژنتيکي و مواد غذایی آلوده عمل می‌کند

دستور کار کدکس ترويج جهاني تجارت و ايمني غذا می‌باشد اما در واقع حرکت کدکس براي قرار دادن حداکثر حد مجاز براي مواد غذايي که مي‌توانند به صورت بين‌المللي مبادله شوند، يک مانور نسل کشي است. زیرا این سطوح پايين‌تر از سطوح لازم براي جلوگيري از بيماري‌هاي کمبود ويتامين‌های مزمن می‌باشد که همه ما به آنها نياز داريم. کُدکس چيزي را مي‌خواهد که صنايع بزرگ کشاورزي، شيميايي، داروسازي و بيوتکنولوژي و پزشکي مي‌خواهند. این نظام‌نامه جهانی غذا در جهت ترویج و تحمیل محصولات دستکاري شده ژنتيکي و مواد غذایی آلوده شده با آنتی‌بیوتیک‌ها، سموم ملامين، راکتوپامين، فلورايد و ... تلاش و حرکت می‌کند.

نگه‌داشتن مردم در جهل برای استفاده از محصولات اصلاح شده ژنتيکي با کمک FDA

ارگانيسم‌هاي اصلاح شده ژنتيکي (Genetically Modified Organism) GMO ما را با خطري بي‌سابقه مواجه مي‌کنند؛ در کل تاريخ حيات بر روي اين سياره هرگز هيچ چيز مشابه با آنها وجود نداشته است. هر مطالعه مستقلي که تا به حال بر روي اثرات غذاهاي اصلاح شده ژنتيکي انجام شده، نشان داده که اين غذاها موجب آسيب به اندام‌هاي بدن مي‌شود و همچنین ناباروري را افزایش و باعث نارسايي سيستم ايمني بدن مي‌گردد. این یک بازی با آتش ژنتیک است.

FDA با یک سياست رسوایی آميز اعلام کرد که غذاهاي اصلاح شده ژنتيکي از لحاظ ذاتي، معادل با غذاهاي عادي و اصلاح ژنتيکي نشده است و نیازی به برچسب‌گذاری برای تشخیص مشتری ندارد. فردي به نام تيلور در آن زمان مسئول برچسب‌گذاري غذاها بود که قبل از آن به عنوان وکيل و لابي‌کننده براي شرکت مونسانتو کار مي‌کرد. شرکت Monsanto بزرگترین شرکت چند ملیتی در آمریکا در زمینه بیوتکنولوژی کشاورزی می‌باشد که اصلی‌ترین تولید کننده دانه‌های اصلاح ژنتیکی شده در جهان است. بعد از اينکه تيلور در اوايل دهه 1990 از FDA کناره گيري کرد، به مونسانتو برگشت و بعد دوباره به FDA بازگشت.

بیماری برای مردم، حکم معدن طلا برای شرکت‌های داروسازی است

مونسانتو یکی از مخوف‌ترین شرکت‌های تولید مواد شیمیایی و ژنتیکی در جهان است

به همین دلیل است که اکنون 170 ميليون جريب (هر جریب معادل 4046 مترمربع است) زمين در ايالات متحده زير کشت ذرت، سويا، پنبه، روغن کانولا و نيشکر اصلاح شده ژنتيکي رفته است. استانداردهاي غذای اصلاح شده ژنتيکي (GMO) در سطح کدکس تصويب شدند و چون کدکس اين محصولات زراعي را ايمن معرفی کرد، FDA نیز نيازي به برچسب گذاري برای این نوع محصولات مخرب ندید.

یک نمونه جنایت

شرکتی در کاليفرنيا به نام اپيسايت محصولي (ژن) را ثبت اختراع کرد که اگر يک مرد اين ژن اپيسايت را به شکل هر محصولي مي‌خورد، عليه اسپرم‌هاي خودش آنتي‌بادي توليد مي‌کرد و آنها را به شکل بازگشت ناپذيري عقيم مي‌کرد و اگر زنان ژن اپيسايت را مي‌خوردند، در هنگام آميزش بدن آنها عليه اسپرم‌هايي که وارد بدن‌شان مي‌شد، آنتي‌بادي توليد مي‌کرد و از طريق نابودي اسپرم‌ها باعث عقيم شدن آنها مي‌گردید. اکنون شرکت دوپان و مونسانتو يک سرمايه‌گذاري مشترک انجام دادند و شرکت اپيسايت رو خريداري و ژن اپيسايت را تجاري کردند. آيا مي‌خواهيد بدانيد که غذايي که مي‌خوريد محتوي ژن اپيسايت هست؟ البته که مایل هستید اما FDA که يک سازمان فريبکار و مرگبار است، اطمينان حاصل کرده که تحت قوانين کنوني داشتن اين اطلاعات براي شما غيرقانوني محسوب ‌شود.

خدمت به شرکت‌های داروسازی، خیانت به مردم

کارمندان سابق FDA که بنا به دلایل مختلف از آنجا بیرون آمده‌اند یا اینکه اخراج شده‌اند، اطلاعاتی مبنی بر این که FDA براي شرکت هاي داروسازي و تحقيقاتي کار مي‌کنند و چک‌های حقوق توسط آن شرکت‌ها پرداخت مي‌شود را افشا کرده‌اند. اما بدتر از این مورد، این موضوع است که FDA تيم کارشناسان و مشاوران خود را از میان کساني انتخاب مي‌کند که پيوند‌هاي مالي عميقي با شرکت‌هاي داروسازي دارند.

ابعاد تلخ دیگری نیز این ماجرا دارد؛ شرکت‌هاي داروسازي به FDA پول مي‌دهند تا این اداره داروهاي آنها را بررسي و تأييد کند. براي شرکت‌هاي داروسازي هر روزي که يک دارو ديرتر به بازار وارد شود، از نظر آنها يک ضرر يک تا دو ميليون دلاري وارد گردیده، بنابراين FDA انگیزه دارد که داروها رو تا حد ممکن سريع بررسي کند تا مانع سودآوري آنها نشود. نتیجه آن که داروهايي تأييد مي‌شوند که اکثر مواقع بر اساس داده‌هاي علمي تأييد نمي‌شوند؛ بلکه بر اين اساس تأييد مي‌شوند که کدام شرکت یا فرد رابطه‌هاي سياسي عمیق‌تر و پول بیشتری دارد.

بیماری برای مردم، حکم معدن طلا برای شرکت‌های داروسازی است

شرکت‌های داروسازی روزانه شش ميليون دلار فقط صرف لابي‌کردن در واشنگتن مي‌کنند

به عبارت بهتر به جاي اينکه از ایمن و مؤثر بودن داروهایی که FDA تایید کرده، خیال آسوده وجود داشته باشد، حالا بايد منتظر ماند تا ميليون‌ها نفر اين دارو‌ها رو مصرف کنند تا اثرات واقعی اين دارو‌ها مشخص شود. در حدود نيمي از کل داروهايي که براي توزيع عمومي تأييد مي‌شوند، در طي پنج سال بدون سر و صدا جمع‌آوري می‌گردند زیرا بيش از حد خطرناک هستند و موجب مرگ صدها نفر و تحمیل بیماری‌های خطرناک با هزینه درمان گزاف می‌شوند.

به عنوان نمونه داروی واياکس که برای بیماری آرتروز تجویز می‌شد، حداقل 60000 نفر آمريکايي را به کشتن داد و باعث حدود 130000 مورد حمله قلبي و سکته شد. اين رقم با کشته شدگان جنگ ويتنام برابري مي‌کند! با اين حال کارخانه‌اي که واياکس را ساخته بود، بر روي اين اطلاعات سرپوش گذاشت. در تمام طول مدتي که واياکس مجوز فروش داشت، فروش کل آن به بيش از يازده ميليارد دلار رسيد و بابت این جنایت مجبور شدند به دولت 950 ميليون دلار جريمه و حدود 4 ميليارد دلار براي غرامت به قربانيان واياکس پرداخت کنند؛ اما با اين حال اين شرکت در اين بازاريابي متقلبانه واياکس، سود خيلي زيادي کرد.

در حالي که مديران شرکت‌هاي دارويي فعاليت‌هاي مجرمانه‌اي انجام مي‌دهند و به معنای واقعی کلمه قتل انجام می‌دهند، اما هميشه با پرداخت يک جريمه همه چيز تمام می‌شود و هيچ خللي نیز در کار شرکت به وجود نمي‌آید. آنها روزانه شش ميليون دلار فقط صرف لابي‌کردن در واشنگتن مي‌کنند. FDA چهل درصد از بودجه خود را از طريق شرکت‌هاي دارويي تأمين مي‌کند و بدین جهت با خیانت به مردم، به دنبال برآوردن منافع این شرکت‌ها هستند.

دانلود


مریض نگه داشتن مردم، استراتژی شرکت‌های داروساز

صنعت داروسازی براي باقي ماندن به انتشار بيماري نياز دارد و با مريض نگه داشتن مردم، تجارت پرسودي را برای خود و معامله پرضرری را برای مردم رقم زده است. بیماری برای این صنعت که به صورت انحصاري کنترل مي‌شود، با ارتباط نه چندان پنهان اما مهلک با دستیاران‌شان در دولت، به مانند یک معدن طلا ارزش پیدا کرده است.

بیماری برای مردم، حکم معدن طلا برای شرکت‌های داروسازی است

مریض نگه داشتن مردم، تجارت پرسودي برای شرکت‌های داروسازی است

صنايع داروسازي با کمک FDA مردم را با مواد شيميايي مسموم مي‌کنند و با تضعیف کبد، سیستم عصبی و سيستم ايمني بدن، آنها را به بيماران پرسود نسل آینده تبدیل می‌کنند. این نکته را نیز نباید فراموش کرد که شرکت‌های داروسازی در آمریکا، محصولات خود را به دیگر کشورهای جهان نیز صادر می‌کنند تا با همان ترکیبات دارویی، ثروت عظیم برای خود و بیماری و مرگ را برای مردم آن کشورها به ارمغان ‌آورند.


نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 21
 • در انتظار بررسی: 1
 • غیر قابل انتشار: 6
 • سمیعی ۰۰:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۹/۳۰
  0 1
  مشرق خواب دیدی. اینها را که همه میدانستیم. حرف جدید بزن بابا
 • علی ۰۰:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۹/۳۰
  0 0
  بسیار عالی و صحیح بود.
 • ۰۲:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۹/۳۰
  0 1
  سازمان غذا و داروی آمریکا چگونه مردمش را زجرکش می‌کند؟ جواب: با روغن پالم،برنج های ناسالمه هندی،چایی تاریخ مصرف گذشته ی سریلانکایی ، آب نیترات دار ، سیب هایی که روش واکس زدن، هندونه های رنگ شده و ...
 • ۰۳:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۳۰
  0 0
  سلام جهت اطلاع عرض می کنم که سازمان غذا و داروی ایران و سایر کشور ها هم بر اساس قوانین FDA آمریکا عمل می کنند.
 • حسين ۰۳:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۹/۳۰
  1 0
  هر تجارت و صنعتى كه در دست صهيونيستها باشه ازش بوى مرگ و استثمار بشر مياد.
 • ۰۵:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۹/۳۰
  0 0
  مرگ بر صهیونیسم جهانی قریب به 100% مصیبت های کشورهای غربی که بیشترشون در قالب انواع پروژه های تجاری-سیاسی بین المللی و در پوشش جهانی سازی به کشورهای دیگر جهان هم سرایت کرده در واقع بر پایه یک مساله منحوس و موذیانه و ریشه ای و مخفی اتفاق افتاده و اون چیزی نیست جز اینکه سیاستگذاری منحوس سکولاریسم غربی ( که توسط سردمداران جنایتکار پولپرست نظام سرمایه داری صهیونیسم جهانی و با کمک متحدان و دوستان اصلیشون مدیریت و دیکته میشه) در راستای ثروتمند تر شدن سرمایه داران نظام سکولاریسم صهیونیسم جهانی و تقویت و افزایش سلطه نحس آنها بر اقتصاد جهانی و همچنین در جهت تضعیف و تقسیم و تفرقه و تحلیل تمام ملتها و نسل ها (خصوصا ملتهای نجیب و اصیل که گرایش به پاکی و مستقل بودن دارن) در جهان انجام شده و فعلا هم ادامه داره اما در زمان نزدیک به ظهور دولت عدالت جهانی حضرت مهدی(سلام الله) بالاخره این جبهه نجس و نحس سکولاریسم صهیونیسم جهانی در باتلاق انواع ظلم ها و خونریزی ها و جنایاتی که علیه مردم مستضعف در جهان انجام داده فرو خواهد رفت به زودی ان شاء الله مرگ بر صهیونیسم جهانی مرگ بر آمریکا مرگ بر اسرائیل مرگ بر انگلیس
 • ۰۸:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۳۰
  0 0
  آفرین مشرق.
 • ۰۸:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۹/۳۰
  0 0
  این اشعار مربوط به زیر کرسی رو از کدوم قسمتت درمیاری؟
 • ۰۹:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۹/۳۰
  1 0
  عجب چرتی!! اون یک زنجیرست و سازمان غذا و دارو یک بخش از اونه
 • ۱۱:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۹/۳۰
  0 0
  متشکریم مطالب ضد استکباری و ضد صهیونیستی خوبی دارین
 • ۱۱:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۳۰
  0 0
  این ها خزعبلاته. تمام اطلاعات فنی و رفرنس و مواد اولیه الان از امریکا و المان و نروژ و چند کشور معدود دیگر وارد کشور میشود. جدیدترین و کارامدترین درمانها و بیشترین مقالات علمی از طریق همین ها تولید و رفرنس برای ما میشوند. همه واکسنها و سرمهای تخصصی از جمله ابولا و ایدز و هپاتیت و ... هم توسط همین ها تولید میشود.
 • ۱۱:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۹/۳۰
  0 0
  اینکه میفرمااید باعث بیماری میشوند اشتباه است. مثل ما نیستند که هر خزعبلاتی را سریع و بدون تائید شدن منتشر کنند. وقتی مطرح میشود که خواص گیلاس و کرفس ضد سرطانی اند ابتدا باید تست شوند. دو گروه موش یکسان باید تهیه شود. یک گروه را سرطانی کنند و بعد گیلاس و کرفس بدهند تا بخورند و بعد ببینند که چند درصد انها درمان میشوند؟ اگر بالای 70 درصد درمان شدند یعنی اینکه تاثیر دارد و فقط با انتشار اراجیف مقابله میکنند.
 • داروساز ۱۳:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۹/۳۰
  0 0
  .fda معتبرترین سازمان دارویی جهان میباشد و اعتبار یک دارو با تایید fda مشخص میشود.
 • نیما ۱۳:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۹/۳۰
  0 0
  تکان دهنده هست ...چقدر به این fda اعتماد داشتیم .این دیگر ته توطئه وجنایت است ...واقعا این مطالب صحت دارد؟ لطفا منابع اعلام کنید
 • ناشناس ۱۴:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۳۰
  1 0
  این مطلب هیچ اساس علمی نداره . fdaبه شدت سخت گیره و برخلاف ما که هر ماده تایید نشده ای رو در دسترس مردم قرار میدیم هست
 • امیر ۱۴:۳۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۱
  0 0
  خوب و مقید بید. تی وای.
 • سیدعلی ۱۴:۳۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
  0 0
  آقایی که می گی این ها خزعبلاته. سرت از برف بیار بیرون بعد حرف بزن. ویروس خودشون تولید می کنن. خودشون واکسنش هم تولید می کنن. در ضمن این واکسنهای اطفال و داروها اگر خیلی خوب هستن پس چرا بیشتر بچه های مریض هستن. باور کن گربه های سطح خیابون که اشغال می خورن و هیچ واکسنی هم نزدن از بچه های امروزی سالمتر هستند
 • سیدعلی ۱۴:۴۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
  0 0
  آقایانی که این همه به سازمان غذا و دارو و ... چشم بسته اعتماد دارن. یه مثال ساده و یه تذکر بهشون بدم (که همه ما نیاز به تذکر داریم). شما همین کار سازمان ملل را در چند سال اخیر ببینین. ما ایرانی ها را محور شرارت و تروریست می دونن. سازمان غذا و دارو ، سازمان بهداشت جهانی، سازمان ملل و ... همه زیر سلطه هستند. می بینید که تام الاختیار نیستند. ساده لو نباشیم که یک عمر مستعمره و کارگر اینها باشیم ... کمی اندیشه کنیم.
 • ۱۱:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۲
  0 0
  حالا چه ربطي به ما داره...... مگه كم مشكل داريم خودمون .... انتشار اين مطالب چه كمكي به ما مي كنه.... آيا يه نوع توجيه به حساب مياد كه روغن پالم و امواج مايكروويو بدين به خورد مردم....اگر آنها صهيونيست آدم كش هستند..... كساني كه داروي " اوستين" تقلبي وارد كردند و ٥٦ نفر را در يك هفته براي هميشه نابينا كردند را چه بناميم.... شرق عزيز: اگر وقتت رو بذاري واسه مشكلات خودمون بهتر نيست؟
 • سینا ایرانی ۰۸:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۴
  0 0
  ببین ناشناس- جیگر محترم الحق که راست گفتی باید که مشرق به مشکلات خودمون بپردازه و واقعا اینطوره . مشکل ما دارو غذای امریکا نیست که، مشکل ما روشنفکر نماهایی امثالی مثل شما مقلدان کوریه که صفر درصد هم احتمال صحت مطالب مستند رو هم نمیده . ما نمگیم گیلاس سرطان رو درمان می کنه ،میگیم غذایی طبیعی که بدن ما هم محصول طبیعته بهش آسیب نمی رسونه. دارو غذا چیا رو تایید میکنه ؟کدوم یک از تایید کرده هاش سالمه ؟سوسیس کالباسش؟ کنه نیترات و نیتریت اش در سرطان زا بودنش دیگه شکی نیست؟ یا داروی تالیدومیدو که در دنیا اینهمه معلول رو دست خانوادش گذاشته ؟ یا چی تولید کرده جز مزخرفاتی در قالب علم تخدیر کننده برا مغز نداشته فریب خورده امثال تو که یه عمر سهله ، چند نسل تخدیر و تعطیل بشه؟ بهتره یه نگاهی به خودت و چیزایی که میخوری بندازی ؟ به سونامی سرطان فکر کن - به کم شدن طول عمر ها فکرکن - به امریکای مهد علم فکر کن که الان باین همه عظمت خود فریب و ابله فریب خودش ، مقام اول مرگ میر قلبی را در جهان دارد؟ می دونی چرا ؟ نه نمدونی چون دانستن از نوع فهم کردن هست که به فکر کردن نیاز دارد نه تقلید کردن؟ یه زره فکر کن فکر خلق را بر باد این تقلید داد ای بسا لعنت براین تقلید داد
 • الميرا IR ۱۹:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۰۵
  0 0
  اين مقاله كاملا صحت داره شاهدش هم اين همه بيماري هاي جديد و كم شدن طول عمر و مرگ و مير بالاست ولي چيزي كه قابل تامل هست اينه كه چرا كشور ما از اون تبعيت مي كنه ؟؟؟ ما كه ميدونيم چه خبره چرا خودمون تحقيق نمي كنيم و استاندارد غذا و داروي كشورمون از fda تبعيت مي كنه؟؟؟؟ تا حالا سياستمداري ديدين كه تو ٥٠ سالگي سكته كنه يا سرطان بگيره؟؟؟؟ معلومه كه نه چون همه اين چيزا مال مردم بدبخت هست

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس