روزنامه صهیونیستی معاریو ادعا کرد که در کمیته هماهنگی امنیتی حزب الله «صفی الدین»، برادر زاده 44 ساله سید حسن نصر الله و جانشین احتمالی وی حضور دارد و همواره ساعت ‌های طولانی را با دبیرکل حزب الله سپری می ‌کند.

محافظانی که 24 ساعته در خدمت سید هستند/ نصرالله چگونه در ملا عام حاضر می‌شود؟/ اماده انتشار برای پنجشنبهگروه بین‌الملل مشرق - اگر بخواهیم از خطرهایی سخن بگوییم که موجودیت رژیم صهیونیستی را به شدت تهدید می ‌کند و سران این رژیم نیز به آن اذعان دارند، باید از «حزب الله» لبنان و شخص دبیرکل آن «سید حسن نصر الله» نام ببریم. 
 
خطری که برای مقابله با آن تحقیقات و پژوهش‌های بسیاری از سوی مراکز مطالعاتی و دانشگاه‌های رژیم صهیونیستی صورت گرفته و گزارش‌های بسیاری نیز در خصوص آن منتشر شده است.

از جمله این گزارش‌ ها که در این اواخر منتشر شده، گزارش روزنامه صهیونیستی «معاریو» است که طی آن مدعی شده است، تحقیق ویژه و منحصر به فردی درباره یگانی انجام داده که ماموریت و وظیفه محافظت از یکی از بزرگ‌ ترین و مهم ترین دشمنان «اسرائیل» یعنی «سید حسن نصر الله»، دبیرکل «حزب الله» لبنان را برعهده دارد.

بنابر ادعای این گزارش یگان تامین کننده امنیت سید حسن نصر الله متشکل از 150 نفر است که تحت نظر و اشراف دستگاه امنیت داخلی لبنان و شخص «وفیق صفا»، مسئول دایره ارتباط و هماهنگی در حزب الله لبنان با هماهنگی چندین دایره و نهاد امنیتی عمل می ‌کند.


معاریو در ادامه گزارش خود افزوده است: اغلب مردم فقط ماموران امنیتی نزدیک به دبیرکل حزب الله لبنان را مشاهده می ‌کنند که حدود20 نگهبان با تجربه و با مهارت و مورد اعتماد را شامل می ‌شود و فرماندهی آنها را «ابو علی جواد»، فرمانده یگان محافظت از سید حسن نصرالله برعهده دارد و تنها برای انجام این ماموریت یعنی محافظت از دبیرکل حزب الله لبنان آموزش دیده‌اند.

محافظانی که 24 ساعته در خدمت سید هستند/ نصرالله چگونه در ملا عام حاضر می‌شود؟/ اماده انتشار برای پنجشنبه

محافظانی که 24 ساعته در خدمت سید هستند/ نصرالله چگونه در ملا عام حاضر می‌شود؟/ اماده انتشار برای پنجشنبه

اما دومین دایره امنیتی که محافظت از سید حسن نصر الله را تشکیل می ‌دهد، متشکل از 130 نفر از نیروهای امنیت داخلی لبنان است که تامین امنیت مناطق و اماکنی را برعهده دارند که دبیرکل حزب الله لبنان قصد حضور در آنها را دارد، مانند حضور در سالن‌ ها یا ورزشگاه ‌های وابسته به حزب برای ادای سخنرانی. این نیروها وظیفه تامین امنیت درب‌ ها را برعهده دارند، هم چنین به عنوان نگهبان، ماموران مخفی و حتی تک تیرانداز بر بالای بام‌ ها عمل می ‌کنند.  

معاریو در گزارش خود مدعی شده است که پس از ترور و مرگ «اسامه بن لادن»، سرکرده گروه تروریستی القاعده در سال 2011 میلادی تدابیر امنیتی پیرامون سید حسن نصر الله افزایش و مکان وی در ضاحیه جنوبی بیروت افزایش یافته و بر شمار نگهبانان محل اقامتش افزوده شده است. به گونه ‌ای که اگر سید حسن نصر الله تا پیش از جنگ دوم لبنان با یک یا دو نگهبان مشاهده می ‌شد، پس از آن هرگاه در بیرون محل اقامت خود مشاهده شده، با گروهی از محافظان بوده که چون جوجه تیغی پیرامون وی را فرا گرفته‌ اند.

این روزنامه صهیونیستی می ‌افزاید: در این اواخر با افزایش تهدیدات و خطرات علیه دبیرکل حزب الله لبنان، وی با نگهبانانی بسیار و بسیار حرفه ‌ای در ملاء عام ظاهر می‌ شود که توان هر اقدام و دفاع شخصی از وی را دارد و در این بین بی‌ شک حضور سید حسن نصر الله در مراسم عاشورای سال 2011 میلادی از جمله مهم ترین حضورهای وی در ملاء عام شمرده می‌ شود که وی به صورت مستقیم با مردم در ارتباط بود.

محافظانی که 24 ساعته در خدمت سید هستند/ نصرالله چگونه در ملا عام حاضر می‌شود؟/ اماده انتشار برای پنجشنبه

یک سرهنگ بازنشسته ارتش رژیم صهیونیستی که زمانی در یگان‌ های محافظت از شخصیت ‌های مهم ارتش این رژیم مشغول به خدمت بود،‌ در گفت ‌وگو با روزنامه صهیونیستی معاریو تصریح کرد که به محض خروج سید حسن نصر الله از محل اقامت خود، تامین امنیت دبیرکل حزب الله لبنان را رئیس دایره محافظت از وی به شخصه و بر اساس نیازها برعهده می ‌گیرد و برنامه‌ ریزی ‌ها برای تامین امنیت سید حسن نصر الله و هماهنگی‌ های امنیتی صورت گرفته میان دوایر مختلف امنیتی را به شخصه پیگیری می ‌کند.

به نوشته معاریو از جمله مهمترین تدابیر امنیتی که در این خصوص اتخاذ می‌ شود، بستن تمام خیابان ‌ها و کوچه ‌ها در منطقه «الملعب» یا همان «ورزشگاه» ضاحیه جنوبی بیروت به روی تردد خودروها از ساعت 4 بامداد است. وقتی هم که دبیرکل حزب الله وارد منطقه می‌ شود، 20 نفر از محافظان شخصی وی به فرماندهی ابو علی جواد در حالی‌ که از همه طرف پیرامون وی را فرا گرفته‌ اند، راه را برای دبیرکل حزب الله باز می ‌کنند تا امکان رسیدن وی به سکوی مراسم را فراهم کنند.
پس از آن حلقه ‌ای از نیروهای امنیت داخلی نیز با عقب نشاندن مردم بسیار مشتاق زمینه را برای حضور نیروهای امنیتی در صف اول شرکت کنندگان در مراسم فراهم می ‌کنند.

محافظانی که 24 ساعته در خدمت سید هستند/ نصرالله چگونه در ملا عام حاضر می‌شود؟/ اماده انتشار برای پنجشنبه

حضور سید حسن نصر الله در این مراسم از زمان بالا رفتن از سکو تا زمان ترک آن تنها 6 دقیقه بیشتر طول نکشید تا پس از آن از یکی از خیابان‌ های پشت وزرشگاه به محل اقامت خود منتقل شود، در حالی ‌که در تمام طول این مدت این محافظان که با دقت و وسواس بسیار انتخاب شده ‌اند، لحظه ‌ای از وی جدا نمی ‌شوند و حتی طی فعالیت‌ های عادی و معمول روزانه دبیرکل حزب الله نیز در کنار وی حضور دارند.

در میان کسانی‌که محافظت از سید حسن نصر الله و تامین امنیت وی را برعهده دارند، «مصطفی بدر الدین»، فرمانده اعلای نظامی حزب الله و رئیس عملیات ‌های ویژه حزب و «خلیل حرب» (تا سال 2012 میلادی) مشاور امور اطلاعاتی حزب الله و «وفیق صفا»، رئیس امنیت مرکزی و مسئول دایره اطلاعات خارجی حزب و «ابو علی جواد»، رئیس تیم محافظ و تامین امنیت سید حسن نصر الله همواره مشاهده می‌ شوند.

معاریو ادعا کرد که در کمیته هماهنگی امنیتی حزب الله «صفی الدین»، برادر زاده 44 ساله سید حسن نصر الله و جانشین احتمالی وی حضور دارد و همواره ساعت ‌های طولانی را با دبیرکل حزب الله سپری می ‌کند.

از دیگر همراهان سید حسن نصر الله که همواره در کنار وی حضور دارند، باید از «حاج حسین الخلیل»، معاون و مشاور سیاسی بسیار نزدیک به دبیرکل حزب الله یاد کرد که از جمله افرادی است که در طول روز می‌ توان گفت، همواره و حتی در خواندن نمازهای روزانه در کنار سید حسن نصر الله قرار دارد.


معاریو می ‌نویسد که منزل و محل اقامت شخصی و خصوصی سید حسن نصر الله و اغلب مسئولان حزب الله در مکانی دیگر است که حتی بسیاری از اعضای خاندان و بستگان آنها اجازه ماندن در این اماکن را ندارند.

محافظانی که 24 ساعته در خدمت سید هستند/ نصرالله چگونه در ملا عام حاضر می‌شود؟/ اماده انتشار برای پنجشنبه

طی سال‌ های اخیر سید حسن نصر الله تلاش بسیاری داشته تا به مناسبت ‌های مختلف از جمله اعیاد و رویدادهای بزرگ و مهم در ملاء عام حاضر شود و این حضور به طور معمول در دو مکان صورت می‌ گیرد که پیشاپیش برای این امر تدارک دیده شده ‌اند، اول مجتمع سربسته سید الشهدا در ضاحیه جنوبی بیروت و دیگری ورزشگاه الرایه که در واقع ورزشگاه فوتبالی است که به شکلی به میدان و عرصه حضور هواداران حزب الله به ویژه هنگام استقبال از محمود احمدی نژاد، رئیس جمهوری وقت جمهوری اسلامی ایران در اکتبر سال 2010 در سفر تاریخی ‌اش به لبنان تبدیل شده است.

به طور معمول پوشش و لباس نیروهای محافظ و تامین امنیت دبیرکل حزب الله لبنان متحد الشکل است که یکی از دلایل این امر امکان یافتن آنها در زمان وقوع هرگونه حادثه احتمالی است که تماما از کت‌های ضد گلوله «کفلر» استفاده می‌ کنند، آن هم به دو دلیل، اول امکان ادامه ماموریت و انجام وظیفه حتی در صورت زخمی شدن و دوم تشکیل دیواری محافظ میان خط آتش و سید حسن نصر الله. آنها هم چنین مجهز به گوشی هستند تا امکان دریافت دستورات و ارسال پیام در شرایط لازم را داشته باشند.

محافظانی که 24 ساعته در خدمت سید هستند/ نصرالله چگونه در ملا عام حاضر می‌شود؟/ اماده انتشار برای پنجشنبه

این روزنامه صهیونیستی ادامه می ‌دهد: سید حسن نصر الله اغلب پشت سکویی محافظت شده سخنرانی می ‌کند و هنگامی که سکویی وجود نداشته باشد، به محافظان وی، یک محافظ که مجهز به کیف «کفلر» است، نیز افزوده می ‌شود که کیف مخصوصی است و فرد می‌تواند هنگام وقوع حوادث خطرناک مانند ترور آن را باز کند و از آن به عنوان پوشش و یا محافظ تا زمان خروج از محل استفاده کند.

این پوشش توان محافظت فرد از گلوله و ترکش‌ های ناشی از انفجار دارد و به فرد امکان خروج امن از محل حادثه را می‌ دهد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 93
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 18
 • ۰۰:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  4 0
  خدا حفظش کنه
 • ۰۰:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  3 0
  خدا حفظش کنه. درود بر سید حسن نصرالله
 • مهدی مرادی فر ۰۱:۰۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  1 0
  خداوندا تورا به عزیز زهرا قسمت میدهم که این سیددلاور را درپناه خود قرارده که خود بزرگترین وبیناترین محافظانی امین یارب العالمین
 • سبحان ۰۱:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  2 0
  زنده باد مقاومت...
 • رضا از مشهد ۰۱:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  2 0
  تا کور شود هر آن که نتواند دید! خدا این سید عزیز را حفظ کند
 • maya ۰۱:۱۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  2 0
  ایول الله...
 • مجید ۰۱:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  خیلی گلی سید حسن قربون چشات برم من
 • ناصر ۰۱:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  1 0
  زنده باد حزب الله زنده باد نصر الله
 • ۰۱:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  جانم فداي سيد حسن نصرالله .
 • ara ۰۱:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  ان شاءالله سید حسن نصرالله عزیز همیشه سالم و سلامت باشه
 • ۰۲:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  1 0
  خدا حفظش کنه.
 • ابوالفضل ۰۲:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  اینو تایید نکنی کلامون میره تو هم. پشت لباس محافظا نوشته عاشق شهادت بعد برخی محافظا مسیولا ما طوری با ادم برخورد میکنند انگار ادم میخواد ان مسیول را بکشه . میخوای بری ی سوال بپرسی چنان هلت میده انگار دشمنش هل داده یا چنان دستت میکشه انگار دشمنشی. ....... اوایل انقلاب تا چند سال بعد از جنگ تیم محافظتی امام را بچه های ابادان تشکیل میدادند.بسیار تعریف برخوردشان را شنیدم
 • مرتضی ۰۲:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  جانم فدای شیعه جانم فدای رهبرم جانم فدای حسن نصرالله
 • ناشناس ۰۳:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  خدا انشاالله این سید عزیز را برای ما نگه دارد...
 • ماهان ۰۴:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  گر نگه دار من آن است که من می دانم شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد .. . .
 • مهاجر ۰۵:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  ظاهرشون خیلی جنتلمنه . مثل فیلم های هالیوودی البته بدون رتوش.
 • پسر ۰۵:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  افتخار اسلام و مسلمین حزب الله هم الغالبون
 • ۰۵:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  ایران تنها 2 متحد و حامی در میان اعراب دارد اول حزب الله لبنان دوم سوریه بقیه گروه ها و دولت های عرب تنها به فکر منابع مالی این مملکت هستند و به موقع اش از پشت خنجر می زنند جنگ سوریه را فراموش نکنید
 • رضا ۰۷:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  گزارش جالبی بود-حلقه حفاظتی خوبی دارن-با اطلاعاتی که از قبل داشتم و با این گزارش ترور سیدحسن با اسلحه و تک تیرانداز مستقرملعونین صفر هست-رینگ آخر حفاظتی 20 نفره به روز ترین آموزشها رو دارن
 • ایران دوست ۰۷:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  این جور گزارش ها و خبر ها و تمرکز براین مسائل گواه فکر پلید صهیونیست ها و غرب و آل سعود برای ترور کردن و به شهادت رساندن ارکان مقاومت مثل سیدحسن نصرالله و حاج قاسم سلیمانی و .... دارد که هوشیاری ما را می خواهد !!! باید توانمندی نابودی اسرائیل در حزب الله ده برابر شود و از سوی دیگر حزب الله اتمام حجت کند هر اقدامی برای ترور سران مقاومت برابر است برابر خواهد شد با پاسخ ویرانگر و نابودگر مقاومت به اسرائیل !!
 • محسن ۰۷:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  خداوند خودش و محافظانش را حفظ کند. انشاالله همیشه سالم و با صلابت باشه تا کور بشه هرکی نمیتونی شیر بچه ی علی (ع) رو ببینه!! سید همانند مولا و مقتداش ( سید علی ) خاری تو چشم آمریکا و اسراییله. از خدا میخوام پرچم اسلامی رو که تو دست سید حسن و سید علی است رو هرچه زودتر به دست صاحب اصلیش برسونه و حضرت مهدی ظهور کنه، انشاالله حیدریاش صلوات بفرستن.
 • حسین ۰۸:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  اسلام واقعی پیروز است
 • امیر ۰۸:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  خداوند ایشان را سلامت بدارد.
 • ایران دوست ۰۸:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  تا چشم رژیم جعلی نامشروع کور شود ! باید ترور سران حزب الله معادل موشکباران تل آویو و حیفا با 10000 فاتح 110 نسل 4 تمام شود !
 • khan ۰۸:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  1 0
  خدایا خودت محافظش باش و بسلامت دارش.
 • ۰۹:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  شهادت حق است ولی محافظ اصلی سید حسن برکت دعاهای امام زمان است...
 • ۱۰:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  آخه کسی نیست به این صهیونیست ها بگه اگر سید از مرگ می ترسید پا در این راه می گذاشت؟ در نبرد القصیر شخصا حاضر می شد؟ سید نباید زود به آرزوی شهادت برسد تا غربی ها را دق دهد
 • حامد ۱۱:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  خدایا این خار در چشم ظالمان را در پناه رحمتت حفظ کن
 • ۱۱:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  انچه برای خداست پیش خدا محفوظ است امام خمینی رحمه الله علیه
 • حقوقدان ۱۱:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  درود بر سرداران بزرگ اسلام...مردان خدا
 • مرتضی sk ۱۱:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  هرگز یادتون نره رییس جمهور پیشین و حال حاضر امریکا واسه دیدار از عراق و افغانستان از ترسشون سرزده تشریف فرما میشن درود و سلام بر عزیزان شجاع حزب الله و سربازان دلیر عاشق ولایت
 • حمید ۱۱:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  سید حسن سلطانه سلطان، تنها مرد این روزهای دنیای عرب
 • محمود ۱۲:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  سختی کار ازچهره نورانی ایشون کاملامعلومه محاسنشون بااینکه زیاد سنی ندارن کاملا سفیدشده خداوند برای شیعیان حفظش کنه لبیک یاخامنه ای لبیک یانصرالله
 • مجید ۱۲:۱۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  داداش اینارو هم اضافه کن سپاه بدر کتائب حزب الله چند تا دیگه هم بودن که یادم رفت
 • احمد برزگر ۱۲:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  سلام و درود خدا بر همه جان برکفان راه ولایت ، از لبنان تا ایران
 • ۱۲:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  خدا حفظش کنه. درود بر سید حسن نصرالله
 • ۱۲:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  ماشاءالله و لاحول ولا قوه الا بالله العلی العظیم برای همشون بخصوص فخر دنیای اسلام جناب سید حسن نصرالله
 • ابوالفضل ۱۲:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  مجیدجان کتایب با حزب فرق داره . دایره فعالیتی کتایب نسبت به حزب بسیار پایینتر است. تفاوتشون مثل تفاوت سازمان با بنیاد است. کتایب بسیار تعداد اعضایش کمتر از حزب است.کتایب فقط برای هدف خاصی سازماندهی میشود اما حزب برای چند هدف ساخته میشود. کتایب یک جورایی مثل NGO های خودمون در ایران است. گاها چند کتایب باهم ترکیب میشوند تا یک سازمان را تشکیل دهند. ناشناس عراق را فراموش کردی
 • ابوالفضل ۱۲:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  ولی سید ما نمیترسه وقتی جایی میره و فقط برای ارنج تیمهای جنگی در سوریه چندبار سر زده رفته وگرنه برنامه هاش در لبنان با اعلام قبلی است
 • حسین ۱۳:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  و نابود کنه هرکیو که دشمنشه و منفی میده
 • ابوالفضل ۱۳:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  فکر کنم ایه 7 سوره محمد را در نظر داشته باشیم پیروزی قطعی است. يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنوا إِن تَنصُرُوا اللَّهَ يَنصُركُم وَيُثَبِّت أَقدامَكُم
 • ابوالحسن ۱۴:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  درود خدا بر سید حسن نصرالله
 • ۱۴:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  3 0
  کدوم بیمار منفی قطاری داده آهای عمو بر و به جهنم جانم فدای سید حسن نصرالله خدایا تا انقلاب مهدی امام خامنه ای و سید حسن نصرالله محافظت بغرما قطاری بیا منفی بده کیف می کنم چون می دونم خوب می سوزی
 • ۱۴:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  در مکتب اسلام امثالی مثل حسن نصر الله پر است بی خودی جوش نزنید انسانهای بزرگتر و والاتر از ایشان در گمنامی هستند . حال این بنده خدا یکیشون است
 • ۱۵:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  اون انسان های بزرگ دقیقا چندتا گروه جلوی اسرائیلو هدایت میکنن ؟!
 • ۱۵:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  مقاله آن آنچنان پرمحتوایی نبود ... ============= پاینده باش سید
 • امیرحسین ۱۵:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  درودبرسيدحسن نصرالله.فرزندقهرمان اسلام.او(عزيز)لبنان است.عشق منه
 • امیر احمد اکبری اسبق از تبریز ۱۶:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  درس ولایت رو از سید حسن گرفتم من براش دعای خیر و سلامتی دارم و پیروزی که نزدیک هست نَصْرٌ مِّن‌َ اللَّه‌ِ وَ فَتْح‌ٌ قَرِيب‌
 • زهرا ۱۶:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  فان حزب الله هم الغالبون
 • ۱۷:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  این مقاله از رژیم صهیونیستی نقل شده است. لازم می دانم که این نکته را اشاره کنم که در جریان نبرد سی وسه روزه سیدحسن نصرالله در ضاحیه جنوبی و در طبقه ششم یک ساختمان بود و سازمان اطلاعات نظامی و غیرنظامی ارتش اسرائیل از پیدا کردن ایشان ناتوان بود.
 • علی ۱۷:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  زنده باد یاد و نام چمران که این سید عزیز یکی از برکات حضور او در لبنان است.
 • ۱۷:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  انشا...شرمنده اشتباه منفی دادم یا حسین ع
 • حسین ۱۸:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  یادمان باشد این مطالب را اسراییل منتشر کرده دوستداران سید حسن برای سلامتی ایشان دعا میکنن و اگر در این خصوص اطلاعی داشته باشن منتشر نمی کنن .
 • مهدی ۱۸:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  سربازی خوب برای حضرت آقا است.
 • ۱۸:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  تا کور بشن اون 10 نفری که منفی دادن
 • ۱۹:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  توجه دارین یک تعداد مشخص از بالا تا پایین اومدن منفی دادن
 • ناشناس ۱۹:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  ابوالفضل منظور مجید کتائب حزب الله عراق و سپاه البدر عراق است چیزی رو که نمیدونید نگید
 • ناشناس ۱۹:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  6 تا
 • علی از تنکابن ۱۹:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  درود بر سید حسن نصرالله
 • نسرین شریفی ۲۱:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  خدا حفظشون کنه ان شاءالله! سرباز واقعی امام خامنه ای....
 • ۲۱:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  فان حزب الله هم الغالبون
 • ناشناس ۲۱:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  کتائب یعنی "گردان ها" بعد تو میگی ngo
 • lion2007 ۲۱:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  دوستان وهم سنگران ناراحت نشن اوناییکه منفی دادن از صهیونیستهایا وهابیای داعش وغیره هستن که از سیدوحزب الله ضربه حوردن بزاریدازاین غصه بترکن
 • سلمان ۲۱:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  البته کتائب جمع مکثر کتیبه به ممعنی یک واحد نظامی معادل گردان هست و کتائب حزب الله عراق فکر نکنم حالت حزب سیاسی رو داشته باشه
 • ۲۲:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  معمولا شیعیان تکفیری که اکثرا مقلدین آقایان وحید خراسانی و سید صادق شیرازی هستند به سید حسن نصرالله این مجاهد بزرگ توهین می کنند که روحیات انجمن حجتیه ای و گروه فرقانی دارند
 • محسن ۲۲:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  اللهم احفظنا
 • زینب ۲۲:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  در جواب اون برادری که گفته مقلدین ایت الله وحید خراسانی منفی دادن باید بگم شخصا مقلد احکام ایت الله وحید خراسانی هستم و با افتخار تمام به این مطلب مثبت دادم .خدا سید حسن نصرالله رو حفظ کنه.چرا به بقیه مقلد های علما توهین میکنید؟
 • ابوالفضل ۲۳:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۸
  0 0
  @ناشناس جان اولی دوست خوب خیلی کتایب ها اسمشون حزب الله است . اره در نجف عراق بودم که دیدم چند شهید کتایب حزب الله اوردند. سپاه بدر که مال ایران است و شاخه نظامی سپاه در خارج از کشور است و متحد عربی حساب نمیشود. @ناشناس دومی من به عنوان مثال گفتم همینطور که از ترکیب چند NGO میتوان حزب تشکیل داد از ترکیب چند کتایب میتوان حزب تشکیل داد.
 • یاور3 ۰۲:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۹
  0 0
  دوستان توجه داشته باشن که اون جونورایی که منفی می دن یا وابسته به انجمنی در هرتزلیای رژیم صهیونیستی هستن (یهودیای صهیونیست مهاجر از ایران) و بهایی های کثیف حرومزاده ای که پدر و مادرشون معلوم نیست کین و یا سبز جلبکی های فتنه که ابایی از مرتد نامیده شدن ندارن چون نعوذ بالله به خدا هم جسارت می کنن چه برسه به اولیای خدا و جانشینان بر حقشان.
 • ۰۳:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۹
  0 0
  ناشناس2209 لطفا چیزی رو نمی دونی نزن ! مگه کشتنت که حرف مفت می زنی .آره کشتنت؟؟
 • سالار ۰۹:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۹
  0 0
  اني سلم لمن سالمك و حرب لمن حاربكم و عدو لمن عاداكم
 • صفدر ۱۰:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۹
  0 0
  سلام.دودخداورسول خدابرتوبادای شجره طیبه رسول الله خداوندحافظ وپشتیبان توباد
 • جاوید ۱۲:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۹
  0 1
  کاش ما هم افتخار محافظت از ایشون رو داشتیم .سید حسن پیشمرگتیم
 • ۱۴:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۹
  0 0
  خیلی باید مراقب باشی. ممکنه دشمن با پهپاد انتحاری از اسمان و نه زمین حمله کند.
 • ۱۴:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۹
  0 0
  من سید حسن نصرالله را دوست دارم و دوست دارم که ایشان فقط به صورت ویدئو گنفرانس در انظار حاضر شوند و امنیت ایشان به طور کامل حفظ شود خداوند ایشان را در پناه خود حفظ کند
 • RASUL ۱۵:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۹
  0 0
  خدا اين سيد جليل القدر را حفظ كنه و اونهايي را كه ازش محافظت مي كنند و تا پاي جان ازش حمايت مي كنند را خير بده
 • ۱۶:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۹
  0 0
  و الله خیر حافظ و هو ارحم الراحمین...
 • نادر ۱۶:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۹
  0 0
  غیرت این مرد عرب رو اگه همه اعراب داشتن تا الان اسرائیل از صفحه روزگار محو میشد چه برسه به داعش و وهابیت. زنده باد این شیعه امیرالمومنین.
 • حمید شمسی از تنکابن ۱۷:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۰۹
  0 0
  درود بر سید حسن نصرالله
 • سجاد ۰۹:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۰
  0 0
  محافظ (داماد) سید حسن نصر الله چقدر سید حسن را دوست داری: اون قدر که اگه بگه بمیر میمیرم چقدر سید علی خامنه ای رو دوست داری؟ اون قدر که اگه امر کنه سر سید حسن را بیار ، میبرم ...
 • محمود ۱۵:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۰
  0 0
  نواده ی روح الله، سید حسن نصرالله
 • ۱۶:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۰
  0 0
  افتخار اااااا
 • ۱۸:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۰
  0 0
  آمین
 • ۲۱:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۰
  0 0
  خداحفظش کنه سخنرانیش وحشت بدل اسراییل میندازه
 • ۰۸:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۱
  0 0
  از همه این تیرو تفنگ ها(که لازم هم هست)که بگذریم، خدا حفظش کرده و میکنه اگه مصلحت بداند انشاءالله
 • ابراهيم ۱۲:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۱
  0 0
  دوست عزيز بنده دوستاني دارم كه از فتواي حضرت ايت الله العظمي وحيد خراساني طبعيت ميكنند و دوستار نظام و انقلاب رهبري و مخصوصا سيد جليل القدر سيد حسن نصرالله (حفظه الله ) هستند لطفا به راحتي حرف نزنيد و زود قضاوت نكنيد خداند بنده و شما را هدايت كنه
 • ۱۲:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۱
  0 0
  خدا خدا خدا
 • محمد علی ۱۳:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۱
  0 0
  نانشناس 22:09 اولا ظاهرا شما روحیات گروه فرقانی و... دارید که اینقدر راحت تهمت می‌زنید ثانیا بنده هم محب رهبری و هم سید حسن نصرالله و هم مقلد آیت‌الله وحید خراسانی هستم و برای سلامتی اونها دعا می‌کنم ثالثا ازت ممنونم که گناهان من و دیگر مقلدین آیت الله وحید رو شستی خدا امثال تو رو برای ما نگه داره!
 • ۱۴:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۱
  0 0
  با همراه شدن و اعلام موجودیت حزب الله عراق ، حزب الله سوریه و همچنین افغانستان زمینه تشکیل حزب الله جهانی فراهم شده . انشاءالله
 • علیرضا خیاطون ۱۷:۰۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۱
  0 0
  من جانباز 70 درصد هستم جان ناقابلم را فدای آن سید نازنیین سید حسن نصرالله می کنم خداوند ایشان را تا انقلاب حضرت مهدی (عج) برای اسلام و مسلمین حفظ کند انشاالله
 • سید حیدر ۰۹:۲۲ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۶
  0 0
  انشالله تو رکاب امام عصر(ع) ببینمشون
 • علیرضا نعمتی ۱۹:۵۱ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۶
  0 0
  من پسر 15 ساله هستم و جانم را فدای سید حسن نصرالله میکنم خدا نگه دارش باشد و برایمان نگرش دارد
 • Eagle ۰۳:۱۸ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۳
  0 0
  به حق اقا امام زمان نگه دارت باشه....که باشی برادر عزیز و غیور و شجاع

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس