کد خبر 295435
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۵:۰۰

اکران نوروزی سینماها با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شده که طی آن مبلغ فروش فیلم سینمایی «چ» تازه‌ترین ساخته ابراهیم حاتمی‌کیا طی ۷ روز از مرز ۲۰۰ میلیون تومان گذشت.

گروه فرهنگی مشرق - فروش فیلم سینمایی «چ» تازه ترین ساخته ابراهیم حاتمی کیا پس از 7 روز نمایش در تهران و شهرستان ها به 230 میلیون تومان رسید.
 
بنا بر این گزارش  فیلم سینمایی «چ» در حال حاضر 20 سالن سینمای در شهر تهران و 18 سالن در شهرستان ها دارد که این تعداد در روز های آتی افزایش می یابد.
 
علی سرتیپی پخش کننده این فیلم در اینباره اظهار داشت: روند فروش فیلم رو به صعود است و در روز های آتی، با افزایش تعداد سالن‌ها و آغاز تعطیلات نوروزی روند افزایشی فروش برای این فیلم پیش بینی می‌شود.
 
گفتنی است فیلم سینمایی «معراجی‌ها» به کارگردانی مسعود ده نمکی در پایان سومین هفته از آغاز اکران  طی نمایش در مجموع 74 سالن تهران و شهرستان به فروش 1 میلیارد و 800 میلیون تومانی رسیده است، این فیلم در 52 سالن شهرستان 1 میلیارد تومان و در 22 سالن تهران 800 میلیون تومان فروخته است.
 
همچنین فیلم سینمایی «طبقه حساس» به کارگردانی کمال تبریزی، پس از حدود 12 روز نمایش در مجموع 80 سالن تهران و شهرستان حدود 650 میلیون تومان فروخته است. این فیلم در تهران 30 سالن و در شهرستان‌ها 50 سالن نمایش در اختیار دارد، که فروش آن در تهران حدود 480 میلیون تومان و در شهرستان ها حدود 180 میلیون تومان و بوده است.
 
حبیب اسماعیلی پخش کننده این فیلم گفت: این فیلم بیشترین میزان فروش را در پردیس های سینمایی تهران و شهرستان داشته است.
 
همچنین فیلم سینمایی«خط ویژه» که نمایش آن از 14 روز پیش با 4 سالن سینما آغاز شده و تعداد سالن های آن به مرور افزایش یافته است، تاکنون در مجموع تهران و شهرستان به رقم فروش 220 میلیون تومان دست یافته است.
 
«خط ویژه» هم اکنون در 20 سالن شهر تهران روی پرده رفته است و173 میلیون تومان مبلغ فروش این فیلم در تهران است، این فیلم در 4 سالن شهرستان نیز مبلغ 47 میلیون تومان فروش داشته است.
 
مسئول پخش این فیلم در اینباره تصریح کرد: در حال حاضر 20 سالن در تهران و 4 سالن در شهرستان مشغول اکران این فیلم هستند که به احتمال زیاد تعداد سالن های نمایش دهنده «خط ویژه» در شهرستان  طی تعطیلات نوروز افزایش یافته و به 15 سالن برسد، همچنین احتمال دارد 2 سالن دیگر در شهر تهران به سالن های نمایش دهنده این فیلم بپیوندند.
منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس