image.png

گروه بهمن در رویداد معرفی کامیونت فورسF38 و کشنده بایک X9 قیمت این محصولات را اعلام کرد.

بر همین اساس کشنده 560 اسب بخاری بایک X9 پنج میلیارد و 950 میلیون تومان قیمت گذاری و کامیونت فورس F38 نیز 895 میلیون تومان ارزش گذاری شد. در این همایش اعلام شد کشنده بایک X9 با گارانتی دو ساله و بدون محدودیت پیمایش (برای اولین بار در ایران)عرضه می‌شود.

محمدی: تنها خودورسازی هستیم که گارانتی دوساله بدون محدودیت پیمایش داریم

محمد محمدی، مدیر عامل گروه بهمن در آیین رونمایی از کامیونت فورس F38 و کشنده بایک X9 با اشاره به توانمندی این مجموعه در تولید خودروهای تجاری گفت: گروه بهمن دوازده خودروی تجاری تولید می‌کند که تمامی آن استاندارد ۸۵ گانه و الزامات مربوط به شماره گذاری را دارد..

خیز بلند گروه بهمن در بازار خودروهای تجاری: تنوع محصول و قیمت های بدون رقیب

وی همچنین در تشریح سیاست‌های قیمت‌گذاری و خدمات پس از فروش گروه بهمن گفت: این مجموعه همواره سیاست قیمت‌گذاری منصفانه و ارائه بهترین خدمات پس از فروش را پیگیری می‌کند که مقایسه قیمت محصولات این گروه با محصولات مشابه بازار خود موید این موضوع است، همچنین کسب برترین رتبه‌های خدمات پس از فروش برای پنج سال متمادی تایید می‌کند که این مجموعه با جدیت بحث جلب رضایت مشتری را دنبال می‌کند.

محمدی در رویداد معرفی دو محصول تجاری بهم دیزل یادآور شد: امروز شاهد برگزاری رویداد معرفی فورس 38 (F38) به عنوان سبک‌ترین خودروی تجاری باری و ورود به بازار کشنده بایک X9 به عنوان بزرگترین و پرقدرت‌ترین خودروی تجاری گروه بهمن هستیم.

محمدی همچنین از ۳۲۰ پروژه در حال اجرا خبر داد که ارزشی بالغ بر دو هزار میلیارد تومان دارد و این پروژه‌ها شامل تولید انواع خودروی تجاری، سواری و اتوبوس خواهد شد. وی افزود: در انتهای سال بزرگترین خدمات پس از فروش بهمن در منطقه کمپارس افتتاح خواهد شد.

محمدی همچنین از معرفی دو محصول در حوزه تجاری-مسافری توسط شرکت اسنا (از شرکت‌های عضو گروه بهمن) در پایان خرداد ماه را داد.

خضری: بهمن دیزل بهترین جایگاه‌ در خودروهای تجاری را از آن خود می‌کند

حسین خضری مدیرعامل بهمن دیزل در آیین رونماییF38 و معرفی کشنده بایک گفت: هدف‌ بهمن دیزل کسب برترین جایگاه در حوزه تولید و فروش خودروهای تجاری است. وی در ادامه تاکید کرد: صنعت حمل و نقل فرسوده است و بهمن دیزل می‌تواند نقش مثبتی در نوسازی این ناوگان داشته باشد که معرفی این دو محصول برای پاسخگویی به نیاز بازار در سبک‌ترین و سنگین‌ترین نیاز تجاری کشور است.

وی در تشریح این محصولات افزود: کامیونت فورس F38 از یک موتور دو لیتری بهره می‌برد که می‌تواند 2.5 تن بار را حمل کند. تولید این کامیونت از تیرماه 1403 آغاز خواهد شد. به همین ترتیب کشنده بایک X9 با 560 اسب بخار قدرتمندترین کشنده تولیدی در ایران است.

خیز بلند گروه بهمن در بازار خودروهای تجاری: تنوع محصول و قیمت های بدون رقیب

مدیرعامل گروه بهمن دیزل گفت: قیمت گذاری منصفانه یک شعار نیست و کشنده 560 اسب بخاری بایک X9 پنج میلیارد و 950 میلیون تومان قیمت گذاری شده این در حالیست که سازمان حمایت از مصرف کننده این محصول را بالغ بر شش میلیارد و یکصد میلیون تومان ارزش گذاری کرده است.

خضری همچنین در خصوص اهمیت رضایتمندی مشتری گفت: کشنده بایک X9 با گارانتی دو ساله بدون محدودیت کیلومتر پیمایش را ارائه می‌دهد که این نشان دهنده اطمینان این شرکت از کیفیت محصول خود و همینطور جایگاه مشتری دارد.

وی در خصوص قیمت کامیونت فورس F38 گفت: بر اساس ارزیابی‌ها فورس F38 با قیمت 895 میلیون تومان وارد بازار خواهد شد که با توجه با قابلیت‌های آن، بسیار ارزشمند است.

رویداد معرفی کامیونت فورسF38 و کشنده بایک X9 روز شنبه 19 خرداد 1403 در هتل المپیک تهران با حضور مدیران شرکت‌های حمل و نقل، مدیران شبکه عاملیت بهمن و رسانه‌ها برگزار شد.

برچسب‌ها

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس