یحیی السنوار کل ساختارهای اسرائیل را به بازی گرفته است

یکی از معتبرترین مراکز مطالعات امنیتی رژیم صهیونیستی در گزارشی با اشاره به پیروزی حماس در دور جدیدی از درگیری‌ها با اسرائیل اعلام کرد که یحیی السنوار کل اسرائیل را به بازی گرفته است.

به گزارش مشرق، مرکز مطالعات امنیت داخلی رژیم صهیونیستی اعلام کرد که حماس در دور جدیدی از جنگ شناختی مستمر با اسرائیل پیروز شده و موفق شد تمام اسرائیل را به بازی بگیرد.

بر اساس این گزارش حماس بار دیگر اسرائیل را به سخره گرفته و اعصاب آن را به هم ریخته و دستاوردهای زیادی در عرصه شناختی این نبرد محقق کرده و توانسته در افکار عمومی اسرائیلی‌ها تاثیرگذار باشد.

بر اساس نتایج این مرکز مطالعاتی، رژیم صهیونیستی در مقابل، ضعف و ناتوانی خود را در عرصه شناختی و جنگ ضد مقاومت نشان داده و عملیات تبادل اسرا را به حماس هدیه کرده است.

این مرکز به شادی گسترده فلسطینیان در آزادسازی اسرا از زندان‌های اسرائیل در کرانه باختری و قدس اشغالی اشاره کرد که در این مناسبت‌ها نمادهای مربوط به جنبش حماس در دست مردم حمل می‌شد.

این گزارش آزادی اسرا را یک پیروزی و دستاورد جدید برای حماس دانست و تاکید کرد که این عملیات باعث تعمیق محبوبیت و بستر مردمی جنبش حماس در کرانه باختری و تضعیف تشکیلات خودگردان خواهد شد.

روزنامه اسرائیل هیوم نیز پیش از این نوشته بود که حماس با فروپاشی فاصله بسیار زیادی دارد و عملیات تبادل اسرا درست همانگونه که حماس می‌خواست انجام می‌شود. لیلاخ شوفال تحلیلگر نظامی این روزنامه تاکید کرد که یحیی السنوار رهبر جنبش حماس در غزه موفق شده به معامله‌ای دست پیدا کند که در نتیجه آن حمله اسرائیل در اوج فشردگی خود متوقف شود.

حاییم یلین یکی از مسئولان شهرک‌های منطقه مرزی نزدیک به غزه نیز می‌گوید: السنوار ما را به بازی گرفته و مسخره می‌کند.

منبع: مهر

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس