ابراز ناراحتی معاون سابق ترامپ از برکناری رئیس مجلس نمایندگان آمریکا

معاون دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا، در اظهاراتی نسبت به برکناری رئیس مجلس نمایندگان آمریکا عمیقا ابراز ناراحتی و ناامیدی کرد.

به گزارش مشرق، «مایک پنس» معاون سابق دونالد ترامپ در دوران ریاست جمهوری‌ وی با مورد انتقاد قرار دادن اقدام جمهوری‌خواهان راست گرای افراطی مجلس نمایندگان جهت اقدام برای برکناری «کوین مک کارتی» رئیس مجلس نمایندگان آمریکا از سمت ریاست این مجلس، عنوان کرد: هرج و مرج هرگز به نفع آمریکا نیست.

پنس که یکی از نامزدهای حزب جمهوری‌خواه برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ آمریکا هم هست، روز سه‌شنبه، زمانی متوجه برکناری مک کارتی شد که در دانشگاه جورج تاون واشنگتن در یک رویداد امنیت ملی و سیاست خارجی از سوی آسوشیتدپرس جهت سخنرانی شرکت کرده بود.

زمانی که پنس از این رای تاریخی جمهوری‌خواهان در مجلس نمایندگان آمریکا علیه مک کارتی با خبر شد، عنوان کرد این اقدام در راستای به حاشیه راندن حواس‌ها از مسائل دیگری است که برای مردم آمریکا بسیار مهم هستند.
این نامزد سیاسی جمهوری‌خواه در رابطه با این ماجرا عنوان کرد: باید بگویم که هرج و مرج هرگز به نفع آمریکا و خانواده‌های آمریکایی که در حال مبارزه هستند، نیست و من عمیقا از این موضوع که تعداد انگشت‌شماری از جمهوری‌خواهان با همه نمایندگان دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا جهت حذف رئیس مجلس همدستی کردند، ناامید می‌شوم.

به گفته مایک پنس، هیچ مسیر مشخصی برای پس از برکناری مک کارتی به عنوان رئیس مجلس نمایندگان آمریکا که برای اولین بار در تاریخ سیاسی این کشور اتفاق افتاد،وجود نداشت و به اعتقاد وی، مک کارتی در نهایت، مجددا برای این پست انتخاب می‌شود.

پنس همچنین عنوان کرد، اتفاق اخیر نشان داد که واشنگتن به رهبر جدیدی نیاز دارد. به گفته وی هیچ یک از نمایش‌های سیاسی که در واشینگتن دی‌سی اتفاق می‌افتد، کمک چندانی به رفع مسائل و مشکلاتی که مردم آمریکا اکنون با آن مواجه هستند، نخواهد کرد.

او در پایان خودش را متعهد کرد در صورت انتخاب شدن به عنوان رئیس‌جمهور آینده آمریکا روی نیازها و چالش‌ها و فرصت‌های پیش روی این کشور و همچنین آینده مردم آمریکا تمرکز کند.
مایک پنس، از زمان اعلام نامزدی ریاست‌جمهوری در حزب جمهوری‌خواه آمریکا با دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق این کشور وارد رقابت و مبارزات انتخاباتی سختی شده است.

منبع: فارس

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس