image-20221228201225-1.png

هم‌زمان با فروکشیدن شعله‌های اغتشاشات جنسی در چند محله، برای زنده نگه‌داشتن جریان آشوب و افزایش عمق و هم‌افزایی اجتماعی آن بازهم بحث دروغین تجاوز در زندان با هدایت از داخل موردتوجه قرارگرفته است.

سرویس سیاست مشرق - اواخر مرداد سال ۸۸ روزنامه اصلاح‌طلب اعتماد ملی یک نامه محرمانه به هاشمی رفسنجانی را منتشر کرد، در این نامه از خبرها و شنیده‌های کروبی درباره تجاوز جنسی، آزار و شکنجه‌های شدید به زندانیان سخن به میان آمده بود. کروبی در این نامه از هاشمی رفسنجانی رئیس مجلس خبرگان خواست با تشکیل یک هیئت به برخی شایعات و نحوه برخوردها با بازداشت‌شدگان رسیدگی شود.

در آن زمان حسین کروبی فرزند وی در این‌باره گفت: پدرم این نامه را حدود ۱۰ روز پیش خطاب به آقای هاشمی نگاشت و آن را برای ایشان به‌طور خصوصی ارسال کرد. ایشان تأکید داشت آقای هاشمی حتماً به این نامه پاسخ دهد و اقدام لازم را انجام دهد. متأسفانه آقای هاشمی پاسخی به نامه ایشان نداد. پدرم تأکید کرده بود اگر تا ۱۰ روز پاسخی به نامه داده نشود یا اقدامی صورت نگیرد، نامه را منتشر می‌کند.

نامه کروبی با استقبال گسترده از سوی محافل ضدانقلاب و کشورهای متخاصم مواجه شد، کروبی هم در ادامه بارها اعلام کرد که برای حرف‌های خود مستنداتی دارد که آن‌ها را ارائه خواهد کرد! پس از انعکاس گسترده این نامه، کمیته ویژه‌ای از سوی مجلس تشکیل و مأموریت یافت تا ادعاهای مهدی کروبی را بررسی و نتیجه آن را اعلام کند. علیرغم درخواست‌های مکرر از کروبی برای ارائه مستندات، وی از ارائه مستندات متقن و محکم که ادعاهای مطروحه در نامه‌اش را تائید کند، طفره رفت.

پشت پرده ادعای تجاوز به برخی زندانیان در اغتشاشات اخیر چیست؟ / رونمایی از منبع اطلاعاتی عبدالحمید برای آشوب سازی در مسجد مکی! + تصاویر و اسناد

اجتماعی کردن آشوب‌ها با رمز تجاوز در زندان!

علیرضا زاکانی نماینده سابق مجلس درباره برخی ادعاهای کروبی می‌گوید: یکی از مواردی که کروبی به آن استناد می‌کرد خانمی بود که ادعا می‌کرد به پسرش تجاوز شده است. گروه تحقیق مجلس، آن خانم را به مجلس دعوت کردند و وی در مجلس هم به ادعاهای خود تأکید داشت اما بعد از وی پسرش به نزد گروه آمد و اعلام کرد که مادرش مشکل روانی دارد. نمونه دیگر یک خانم رزمی‌کار بود که می‌گفت به من تعرض شده است و بعد گفت منظور من این است که دست من را گرفته‌اند و من را به درون ماشین برده‌اند؛ جالب اینکه این اتفاق زمانی رخ‌داده بود که وی در حال درگیری و زدوخورد با مأموران نیروی انتظامی بود!

پس از روشن شدن ماجرا علی لاریجانی رئیس وقت مجلس در جلسه علنی با اشاره به نامه مهدی کروبی خطاب به رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت: کمیته تحقیق مجلس موضوع آزار جنسی بازداشت‌شدگان را رد کرده است. لاریجانی در این نطق قابل‌توجه گفته بود که محتوای این نامه تکان‌دهنده بود و فوراً در رسانه‌های خارجی نیز موردتوجه قرار گرفت. به دلیل حساسیت است موضوع مطرح‌شده، از کمیته حقیقت‌یاب مجلس خواستم که درباره این موضوع تحقیق کند. در بررسی‌های دقیق و جامع انجام‌شده درباره بازداشت‌شدگان در کهریزک و اوین، هیچ‌گونه موردی که مبتنی بر آزار و تجاوز جنسی باشد، مشاهده نشده است. در گزارش کمیته مجلس بیان‌شده است درصورتی‌که جناب آقای کروبی شواهد و مستنداتی مبنی بر آزار و تجاوز جنسی در اختیاردارند به رئیس مجلس شورای اسلامی اطلاع دهند تا به‌طورجدی پیگیری شود.

لاریجانی در ادامه گفته بود که خودش نیز از طریق دیگری موضوع را پیگیری کرده؛ نتیجه همان است که در گزارش کمیته ویژه مجلس آمده است و ملاحظه می‌کنید که موضوع آزار جنسی بازداشت‌شدگان کذب است و امری که مبنای واقعی نداشت چه سروصدایی به راه انداخت.

دو روز پس از انتشار این گزارش از سوی مجلس مهدی کروبی برگ خود را رو کرده و اعلام می‌کند که فردی بانام سپیده پورآقایی پس از دستگیری به او تجاوز شده و سپس جسدش با اسید سوزانده شده است. این موضوع آن‌چنان بزرگ و عجیب بود که حتی بسیاری از رسانه‌ها در انتشار خبر اولیه آن تردید داشتند؛ اما داستان آن‌چنان با آب‌وتاب از سوی رسانه‌های ضدانقلاب روایت می‌شد که موجب شد میرحسین موسوی از سران فتنه با چند تن از نزدیکانش در مراسم ختم وی شرکت کند!

پشت پرده ادعای تجاوز به برخی زندانیان در اغتشاشات اخیر چیست؟ / رونمایی از منبع اطلاعاتی عبدالحمید برای آشوب سازی در مسجد مکی! + تصاویر و اسناد

اعلامیه مرگ دروغین سپیده پورآقایی با تیراژ بالا در شبکه‌های اجتماعی پخش شد!

اما درحالی‌که روایت‌های سوزناک از مرگ و تجاوز سپیده پورآقایی در صدر اخبار قرار داشت به ناگهان سایت نوروز (ارگان حزب منحله مشارکت) طی مطلبی نوشت که این وب‌سایت به اطلاعات تازه‌ای در خصوص خانم سعیده پورآقایی که مراسم ختم وی چند روز قبل برگزار شد به دست آورده است. ازآنجاکه نقاط مجهولی در خصوص نامبرده مشخص و مبرهن شده است که نوروز از اظهارنظر درباره آن هنوز معذور هست، در حال حاضر برای جلوگیری از هرگونه پیش‌داوری و قضاوت عجولانه از انتشار این اطلاعات جلوگیری می‌کند و به همین دلیل تمام اخبار درج‌شده در خصوص این شخص را از سایت خود حذف کرده تا تمامی جوانب و حاشیه‌های این مسئله برای متصدیان این سایت روشن گردد.

انتشار این خبر نشان می‌داد که بازهم در پشت داستان جنایی سپیده پورآقایی، یک پنهان‌کاری خاص وجود دارد اما باوجود پا پس کشیدن موسوی از ادعای اولیه کروبی روی حرف خود پافشاری می‌کرد؛ او درباره پورآقایی گفت این خانم فرزند شهید است و چند نفر از اعضای خانواده او شهید شده‌اند و از طرفداران آقای موسوی بودند که با مادرش شبانه تکبیر می‌گفتند. آمده‌اند او را در منزل دستگیر کرده‌اند و سپس او را مورد ضرب و شتم قرار داده‌اند و پس از چند روز جنازه او را که بخشی از قسمت پایین بدن او با اسید سوخته بوده مخفیانه به خاک سپرده‌اند. افراد آقای میرحسین به منزل او رفته‌اند و شنیده‌ام آقای میرحسین موسوی در جلسه ختم او شرکت کرده است و من هم قرار بود به منزل آن‌ها بروم که فرصت نشد و فرزندم به سراغ آن‌ها رفت.

ادعای تجاوز در زندان‌ها باعث شد تا هیئت ویژه و سه نفره قضایی برای روشن‌سازی مسئله در مجلس تشکیل شود؛ این کمیته برای سنجش این ادعا به سراغ کروبی رفت، در گزارش این کمیته آمده است:

از آقای کروبی پرسیده شد آیا آنچه در مورد این چند نفر شنیده‌اید برای شما اطمینان حاصل‌شده که این افراد را در درگیری‌ها و آشوب‌های بعد از انتخابات دستگیر و مورد ضرب و شتم و احیاناً تجاوز جنسی قرار داده‌اند؟ آقای کروبی پاسخ داد: نه. من اطمینان ندارم و این‌ها شنیده‌های من است ولی چون در انتخابات معترض بودم و ذهنیتی داشتم لذا هرکسی ادعایی داشت به سراغ او می‌رفتیم و یا آن‌ها را دعوت می‌کردیم و با آن‌ها صحبت می‌کردیم...

پشت پرده ادعای تجاوز به برخی زندانیان در اغتشاشات اخیر چیست؟ / رونمایی از منبع اطلاعاتی عبدالحمید برای آشوب سازی در مسجد مکی! + تصاویر و اسناد

عکس/ کروبی وعده داد که اسناد تجاوز را منتشر کند؛ ما اسنادی در کار نبود!

هیئت ویژه قضایی پس از دیدار با کروبی و بررسی تمامی شواهد موجود در بازداشتگاه‌های موردادعا در گزارش خود نوشت که در خصوص سعیده پورآقایی باید گفت که ۱- پدر وی شهید نبوده و چند سال پیش فوت کرده و اصولاً (س – پ) تنها فرزند خانواده نیست و دختر شهید هم نیست. ۲- مشارالیها با مادرش اختلاف داشته و از سال ۸۶ تاکنون ۶ مورد از منزل فراری شده و هر بار مادرش برای پیدا کردن او به مراکز انتظامی مراجعه داشته است و در مواردی پس از روزهایی به منزل برگشته و در چند مورد هم توسط مأمورین انتظامی با پسر و دختر دیگر دستگیر و زندانی و یا تحویل مادرش شده است. [۱]

چندی پس از انتشار این گزارش بالاخره سعیده پورآقایی پیدا شد. او ماجرای خود را این‌گونه روایت کرد: روز ۱۳ تیر از خانه بیرون رفتم. چون در قفل بود و مادرم ممانعت می‌کرد، از تراس پریدم و پایم شکست، وقتی رفتم بیرون درراه با فردی آشنا شدم، خیلی حالم بد بود و بدنم زخمی شده بود. من را به بیمارستان بردند و حدود دو ماه در خانه ایشان بستری بودم و از من پرستاری کردند. در این مدت یک‌بار یکی از افراد آن خانه به من گفت که عکس من را به‌عنوان کسی که در تظاهرات کشته‌شده در سایت‌ها زده‌اند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا در این مدت هیچ‌وقت نخواستند او را به خانه برگردانند؟ گفت: بله سؤال می‌کردند اما من چیزی نمی‌گفتم و چون حالم بد بود، می‌ترسیدم مادرم مرا این‌طور ببیند حالش بد شود، چون بیمار هم هستند؛ اما وقتی‌که در سایت‌ها آن‌طور خبر دادند خیلی تعجب کردم و اصلاً باورم نمی‌شد.

پشت پرده ادعای تجاوز به برخی زندانیان در اغتشاشات اخیر چیست؟ / رونمایی از منبع اطلاعاتی عبدالحمید برای آشوب سازی در مسجد مکی! + تصاویر و اسناد

۲۰ شهریور ۸۸ و درحالی‌که همچنان افکار عمومی منتظر ارائه اسناد مهدی کروبی پیرامون ادعای تجاوز جنسی در زندان‌ها بود، کروبی در نامه سرگشاده‌ای خطاب به رئیس قوه قضاییه نوشت: من در مسیر تحقیق خود به نتیجه‌ای خلاف نتیجه سابق در خصوص صحت‌وسقم ادعای یکی از شاکیان رسیدم. ازجمله در مورد سعیده پورآقایی که برخی تحقیقات تکمیلی من ناقض گفته‌های پیشین بود. کروبی همچنین در این نامه از آیت‌الله لاریجانی رئیس قوه قضائیه خواست ماجرای سند آوردن و سند بردن را در همین‌جا خاتمه دهیم!

علیرغم عدم اثبات موضوع تجاوز در زندان کهریزک، شبکه صدای آمریکا چندی بعد در گفتگویی با دو نفر که به‌عنوان شاهد ادعاهای کروبی معرفی شدند، سعی کرد این مصالح را همچنان در افکار عمومی زنده نگه دارد؛ اما مدتی بعدازاین مصاحبه‌ها، فیلمی در رسانه‌ها منتشر گردید که در آن، تهیه‌کننده این گفتگو در صدای آمریکا پشت پرده دروغین آن مصاحبه را برملا کرد.

علی جوانمردی، خبرنگار صدای آمریکا، صراحتاً به «دروغ بودن ادعاهای دو شاهد کروبی» اعتراف کرد و با تائید عدم تجاوز به این افراد، گفت: UN (کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل) ادعاهای این دو نفر را تائید نکرده است!

من ترانه هستم، قربانی یک خبرسازی دروغین!

در آن روزها هم‌زمان با ماجرای تجاوز و مرگ سپیده پورآقایی، داستانی دیگر با عنوان تجاوز و مرگ ترانه موسوی نیز از سوی عناصر فتنه منتشر شد. در خبر منتشرشده درباره ترانه موسوی آمده بود که او مورد تجاوز گروهی قرارگرفته است، این داستان‌سرایی بزرگ یک سال پس از انتشار آن در رسانه‌های ضدانقلاب توسط عامل انتشار آن تکذیب شده و این فرد اعلام کرد که این خبر ساخته خودش بوده است.

امید حبیبی نیا روزنامه‌نگار ضدانقلاب به‌عنوان خبرنگاری که برای اولین بار خبر دروغ کشته شدن ترانه موسوی و تجاوز به او را منتشر کرده بود دراین‌باره نوشت:

من به‌عنوان روزنامه‌نگاری که این خبر را برای نخستین بار منتشر کردم وظیفه داشتم اعلام کنم اشتباه کردم، فریب منابعم را خوردم اما برای دستیابی به حقیقت راههای بسیاری را پیمودم و ماههاست که مطمئنم ترانه موسوی وجود خارجی ندارد اما منتظر بودم تا این دو روزنامه‌نگار به کشور دیگری منتقل شوند تا هیچ مشکلی برایشان پیش نیاید حالا با خیال راحت می‌توانم درباره جزئیات این شایعه سخن بگویم. [۲]

پشت پرده ادعای تجاوز به برخی زندانیان در اغتشاشات اخیر چیست؟ / رونمایی از منبع اطلاعاتی عبدالحمید برای آشوب سازی در مسجد مکی! + تصاویر و اسناد

انتشار روایت جعلی از مرگ ترانه موسوی توسط خبرنگار ضد انقلاب!

البته بعدها گفته شد که ماجرای ترانه و تشابه نام خانوادگی او با یکی از سران فتنه توسط یک اتاق فکر در لندن هدایت‌شده است، نعمت احمدی وکیل دادگستری در شرح داستان‌سرایی‌های آن روزها می‌گوید:

من همان اول ماجرا در سال ۸۸ نزد آقای کروبی رفتم و به او گفتم که حاج‌آقا شما سادگی کردید. امکان ندارد چنین اتفاقی در بازداشتگاه روی دهد. کروبی گفت فردی که این ماجرا را تعریف کرد صمیمانه حرف زد، به او گفتم مگر می‌شود موضوع به این مهمی صمیمانه گفته شود و شما باور کنید!

احمدی پشت پرده درباره طرح این دست پرونده‌ها در رسانه‌ها توسط برخی چهره‌های سیاسی می‌گوید:

یادم هست خانمی در سنندج ادعا کرد در زندان مورد تجاوز قرارگرفته است (نام این فرد نزد مشرق محفوظ است) پرونده او را نزد من آوردند؛ من متوجه شدم تمام این پرونده دروغ است. جالب است بدانید که من همین خانم را آمریکا دیدم و باز ماجرا را پرسیدم او گفت همه این داستان دروغ بود. او به من گفت یکی از وکلای حقوق بشری به من گفت پرونده تو سنگین است؛ این دروغ‌ها را بگو تا فشار برداشته شود! من به او گفتم اگر جای تو بودم حتماً اعلام می‌کردم که دروغ گفته‌ام. سخنان این شاهد دادگاه در لندن از همین دست ادعاها برای گرفتن کیس پناهندگی است. بیشتر این دست پرونده‌های حقوق بشری برای گرفتن پناهندگی ساخته می‌شود. همه وکلا به‌خوبی می‌دانند که چنین دست ادعاهایی غیرممکن و دروغین است. برخی سیاست مداران با ساده‌لوحی این موارد را باور کرده و با قصد سیاسی آن را بیان می‌کنند. [۳]

در فتنه ۸۸ هدف آن بود که با تونلید روایت‌های دروغین موج آشوب‌ها اجتماعی شده تا عملیات مهندسی روانی از میان خاکستری‌ها یارگیری کرده و به‌مرور بر دامنه خشونت‌ها اضافه گردد، در آن زمان دستورات قاطعانه رهبر انقلاب، اقدامات دقیق اطلاعاتی و تشریح جزئیات ماجرا از سوی دستگاه قضایی باعث شد تیر ضدانقلاب و عوامل فتنه در داخل به سنگ بخورد.

احیای دوباره یک پروژه سوخته در مسجد مکی

ماجرای تجاوز و شکنجه در زندان یک پروژه سوخته از سوی ضدانقلاب است، اما عوارض روانی و رسانه‌ای آن به حدی بالاست که بازهم موردپسند سرویس‌های اطلاعاتی غربی باشد، هم‌زمان با فروکشیدن شعله‌های اغتشاشات جنسی در چند محله، برای زنده نگه‌داشتن جریان آشوب و افزایش عمق و هم‌افزایی اجتماعی آن بازهم بحث دروغین تجاوز در زندان با هدایت از داخل موردتوجه قرارگرفته است.

جالب آنکه برای ایجاد دامنه سیاسی روی این ماجرا، شبکه‌سازی و پمپاژ آن بازهم روی افرادی کم‌اطلاع و ساده‌لوح دست گذاشته‌شده است؛ ازجمله این افراد عبدالحمید اسماعیل زهی مدیر مسجد مکی در زاهدان است که در چند سخنرانی در نماز جمعه مسئله تجاوز و شکنجه در زندان را مطرح کرده است، این فرد به دلیل اثرگذاری خارجی و نیز انگیزه‌های شخصی منبع خبرسازی در این مورد است و با القاء بیرونی سوژه سازی شده است. روایت تجاوز در زندان‌ها اولین بار توسط ایران وایر رسانه فرقه ضاله بهاییت مطرح‌شده و توسط عبدالحمید پروموت گردیده است، این سطح از همکاری میان طرفین در جنگ هیبریدی علیه مردم ایران جالب‌توجه است!

ایران وایر دراین‌باره نوشته است:

تنها یکی از زنان معترض دستگیرشده، به مدت ۱۰ دقیقه یا حتی کمتر، در فاصله گرفتن چای از آشپزخانه زندان توانسته به سایر زندانیان خبر دهد که حداقل ۸ نفر از زنانی که در اعتراضات دستگیرشده‌اند، تحت شکنجه و بدترین تجاوزهای جنسی در خلال بازجویی‌ها قرارگرفته‌اند. سن این زنان بین ۱۷ تا ۲۳ سال عنوان‌شده است.

قابل‌توجه آنکه گزارش رسانه فرقه ضاله بهایت بر مبنای خبری تهیه‌شده است که از سوی یکی از عوامل گروهک تروریستی کومله به این وب‌سایت داده است، این عامل گروهکی به ایران وایر گفته است که. یک نفر نماینده از میان زنان معترض بازداشتی به یکی از زندانیان قدیمی، در یک‌تکه کاغذ بسیار کوچک لوله شده پیامی رسانده که حاوی این درخواست بوده است: برای زنان بازداشتی جدید یک بسته قرص آل دی، قرص ضدبارداری، تهیه کنید!

پشت پرده ادعای تجاوز به برخی زندانیان در اغتشاشات اخیر چیست؟ / رونمایی از منبع اطلاعاتی عبدالحمید برای آشوب سازی در مسجد مکی! + تصاویر و اسناد

پشت پرده ادعای تجاوز به برخی زندانیان در اغتشاشات اخیر چیست؟ / رونمایی از منبع اطلاعاتی عبدالحمید برای آشوب سازی در مسجد مکی! + تصاویر و اسناد

نمایی از جنگ هیبریدی: گروهک تروریستی کومله خبرسازی کرده و سایت فرقه بهائیت آن را داغ می‌کند!

این خبرسازی جعلی خیلی زود سر از رسانه‌های آمریکایی درآورده و CNN با تولید یک گزارش ادعا می‌کند که در زندان‌های ایران به متهمان تجاوز شده است. جالب آنکه عبدالحمید مدیر مسجد مکی نیز باواسطه سایت العربیه (متعلق به خاندان آل سعود) آن را در نماز جمعه شهر زاهدان مطرح می‌کند.

این پاس‌کاری خبری میان یک گروهک تروریستی، عناصر شبکه‌ای دریک فرقه و نیز رسانه آمریکایی و بازپخش آن در نماز جمعه زاهدان به‌خوبی ارکان و ابعاد جنگ هیبریدی را نشان می‌دهد، قوه قضائیه و مجلس پس از انتشار این خبر جعلی برای روشن کردن زوایای دروغین ماجرا با ارسال یک هیئت ویژه به بند نسوان چند زندان موارد ادعایی را مورد بررسی قراردادند. [۴]

پشت پرده ادعای تجاوز به برخی زندانیان در اغتشاشات اخیر چیست؟ / رونمایی از منبع اطلاعاتی عبدالحمید برای آشوب سازی در مسجد مکی! + تصاویر و اسناد

پشت پرده ادعای تجاوز به برخی زندانیان در اغتشاشات اخیر چیست؟ / رونمایی از منبع اطلاعاتی عبدالحمید برای آشوب سازی در مسجد مکی! + تصاویر و اسناد

منابع خبری عبدالحمید: آمریکایی‌ها با پوشش خبری رزیم آل سعود!

انسیه خزعلی معاون رئیس‌جمهور در امور زنان در رابطه با ادعای مطرح‌شده مبنی بر تجاوز به زنان در زندان گفته است: به همراه هیئتی بازدید کاملی از زندان داشتیم، مدتی آنجا با تک‌تک زنان به گفت‌وگو پرداختم و همراهانم نیز با تمامی خانم‌ها صحبت کردند و نوشته و نامه‌های آن‌ها را دریافت کردیم و همچنان درحال پیگیری آن‌ها هستیم. ابداً چنین ادعاهایی که در رابطه با تجاوز به زنان مطرح می‌شود، صحت ندارد. مسئولان معاونت زنان به‌طور خصوصی و بدون حضور هیچ فردی با زنان به گفت‌وگو پرداختند.

یکی از کسانی که عبدالحمید ادعای تجاوز به او در زندان را مطرح کرده بود فردی بانام آرمیتا عباسی است، در خبر ادعایی درباره این متهم امنیتی آمده بود که او یک هفته پس از بازداشت با علائم تجاوز به بیمارستانی در کرج منتقل‌شده است؛ این خبر بازتابی در رسانه‌های ضدانقلاب داشت؛ اما خیلی زود کذب بودن آن روشن شد.

رئیس‌کل دادگستری استان البرز با اشاره به اینکه ادعای تجاوز از اساس دروغ است، اعلام کرد که پس از انجام معاینات پزشکی مشخص شد که این خانم از گذشته دارای مشکلات گوارشی مربوط به بیماری هموروئید بوده و در معاینات انجام‌شده مشخص شد که در حال حاضر مشکلی خاصی ندارد.

بر اساس اسناد و مدارک پزشکی خانم آرمیتا عباسی، این فرد در تاریخ ۲۵ مهرماه سال جاری به بیمارستان امام علی (ع) دانشگاه علوم پزشکی استان البرز شهر کرج منتقل‌شده است و در ساعت ۲۱: ۱۳ پذیرش و در بخش اورژانس بستری‌شده است. پزشک معالج در خصوص مشکل بیمار در برگه شرح‌حال وی عنوان اسهال خونی ذکر کرده است که از ۳ روز پیش اسهال خونی آغاز و در هرروز ۵ نوبت این حالت تکرار شده است، لذا بیمار در اتاق ایزوله بستری‌شده است. گزارش بیمارستان نشان می‌دهد که بیمار از ضعف، بی‌حالی و خستگی در هنگام معاینه شکایت داشته است. همچنین وی آب‌ریزش بینی، خشکی دهان، تپش قلب، درد در ناحیه زیر شکم و کمردرد از چند روز قبل از مراجعه به بیمارستان داشته است. بیمار در هنگام بستری در بیمارستان امام علی (ع) در مورد سوابق بیماری خود قبل از بازداشت به سابقه هموروئید اشاره‌ کرده است.

پشت پرده ادعای تجاوز به برخی زندانیان در اغتشاشات اخیر چیست؟ / رونمایی از منبع اطلاعاتی عبدالحمید برای آشوب سازی در مسجد مکی! + تصاویر و اسناد

پشت پرده ادعای تجاوز به برخی زندانیان در اغتشاشات اخیر چیست؟ / رونمایی از منبع اطلاعاتی عبدالحمید برای آشوب سازی در مسجد مکی! + تصاویر و اسناد

سخنان مغرضانه عبدالحمید علاوه بر منابع تروریستی یک راوی دیگر نیز دارد، نرگس محمدی معاون شیرین عبادی در گروهک منحله کانون مدافعان حقوق بشر ازجمله افرادی است که مورد استناد قرارگرفته است؛ این برای دومین بار است که این مجرم امنیتی شایعه تجاوز در زندان را پخش کرده است، او نزدیک به یک سال قبل نیز در یک جلسه اینترنتی شبانه در کلاب هاوس نیز مدعی این ماجرا شده اما در برابر حاضران در جلسه نتوانسته بود از خود سندی ارائه دهد. برخی منابع خبری اطلاع داده‌اند با همکاری عبدالحمید با نرگس محمدی با وجود اطلاع رئیس مسجد مکی از دروغ‌پردازی‌های وی بی دلیل نیست! مدتی قبل شیرین عبادی به دلیل حمایت بدون قید و شرط عبدالحمید از طالبان جایزه آمریکایی صبح حقوق بشر را از وی پس گرفت، از این رو همکاری در پروژه تجاوز در زندان بخشی از تحرکات مسجد مکی برای عادی سازی رابطه با لابی ضد ایرانی عبادی در آمریکا است!

پشت پرده ادعای تجاوز به برخی زندانیان در اغتشاشات اخیر چیست؟ / رونمایی از منبع اطلاعاتی عبدالحمید برای آشوب سازی در مسجد مکی! + تصاویر و اسناد

پشت پرده ادعای تجاوز به برخی زندانیان در اغتشاشات اخیر چیست؟ / رونمایی از منبع اطلاعاتی عبدالحمید برای آشوب سازی در مسجد مکی! + تصاویر و اسناد

خط‌دهی اروپایی‌ها و معاون شیرین عبادی در جهت تحریم حقوق بشری

البته معاون عبادی درگیر بیماری سندروم دروغ‌گویی است؛ او یک‌بار در دوران محکومیت ادعای بیماری و اعتصاب غذا کرده بود؛ اما عکس‌های منتشرشده از وی پی از آزادی از زندان هم راه با بالا رفتن وزن و وضعیت جسمی قابل‌توجه باعث شد از سوی بسیاری متهم به ساختن روایت‌های کذب شود.ماجرای تجاوز به برخی زندانیان با کد یک نماینده پارلمان اروپا آغازشده و اتصالات آن در داخل و خارج برای آن سندسازی کرده‌اند، پرچم‌داران شعار زن، زندگی و آزادی در لندن در حالی طرح ساختگی تجاوز را پیش می‌برند که تجاوز پلیس انگلیس به سارا اورارد را بسیاری در یاد دارند؛ اما در وب‌سایت بی‌بی‌سی فارسی خبر تجاوز و قتل به این شهروند انگلیسی بازتابی نداشته درحالی‌که در طی دو ماه نزدیک به ۱۷ هزار خبر درباره شبکه فحشا و اغتشاشات منتشرشده است.

پشت پرده ادعای تجاوز به برخی زندانیان در اغتشاشات اخیر چیست؟ / رونمایی از منبع اطلاعاتی عبدالحمید برای آشوب سازی در مسجد مکی! + تصاویر و اسناد

روایت عکس: مدتی قبل شیرین عبادی جایزه حقوق بشری را به دلیل حمایت عبدالحمید از طالبان از وی پی گرفت، ماجرای تجاوز بخشی از خط همکاری مشترک میان این افراد است!

عبدالحمید با خیال خام رهبری اغتشاشات جنسی درست مسیری را می‌رود که پیش از این افرادی چون کروبی آن را تا انتها رفته و بازگشته‌اند، رئیس مسجد مکی احتمالا هنوز در یاد دارد که سال ۸۴ کنار کروبی ایستاده و با گرفتن یک عکس یادگاری گرفته به او وعده حمایتدر انتخابات را داد، البته مدتی بعدعبدالحمید زیر قول و قرار قبلی خودبا کروبی زده و با رقیب او در جبهه اصلاحات بیعت کرد، آن زمان عبدالحمید به کروبی پیغام داده بود که تحت فشار مشاورانش بوده و بهتر است که شیخ از او دلخور نباشد، عبدالحمید به کروبی گفته بودکه در آینده احتمال همکاری مشترک باز هم وجود دارد! این وعده پس از سال‌ها حالا تحقق یافته است؛ البته این قمار سیاسی از سوی عبدالحمید با آمریکایی‌ها برای تحریم حقوق بشری مردم ایران عقوبتی مشابه با شیخ فتنه نخواهد داشت!


[۱] https://www.jahannews.com/analysis/۶۵۵۹۳

[۲] https://www.tabnak.ir/fa/news/۱۱۶۲۷۰

[۳] https://www.mashreghnews.ir/news/۱۲۹۹۹۱۹

[۴] https://www.mashreghnews.ir/news/۱۴۴۹۸۲۱

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 122
 • در انتظار بررسی: 4
 • غیر قابل انتشار: 38
 • IR ۲۰:۲۶ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۷
  87 57
  از این چرندیات خجالت نمی کشید؟
  • IR ۰۰:۵۶ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
   56 40
   چرند تویی تیرانایی خودفروش
  • AT ۰۲:۳۱ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
   33 60
   رییس دفتر و همه کاره کروبی اون مجتبی واحدی از ایران گریخت و در امریکا به جاسوسی و خبرچینی و سیاه نمایی علیه ایران و انقلاب و اسلام ناب محمدی ص مشغول است و در همه ادارات بیسیمچی و‌جاسوس و رابط دارد‌ یعنی به اصلاحات وصل است .اصلاح طلبان همان منافقین جدید هستند که تفاوتشان با منافقین مریم قجرقوجور کمپانی فسق و فجور در این استکه اینها ترور شخصیتی و ترور و استحاله انقلاب واستحاله دین و استقلال و تمامیت ارزی ایران....را برگزیدند و اون گرازهای منافق خونخوار ترور و حذف فیزیکی را . منتظر گروه ترور اصلاح طلبان این نوکران امریکا و تحت الامر جورج سوسیس باشید.
  • IR ۰۶:۳۸ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
   16 4
   ببخشید که طرف زنده بوده و گفته من نه دستگیر شدم ته تجاوز شده بهم و نه مردم، شما کشته شده و تجاوز شده در نظر بگیر
  • IR ۰۹:۰۹ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
   5 31
   تو از تهمت زدن به بهترین بندگان خدا خجالت نمیکشی؟
  • IR ۰۹:۰۹ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
   6 5
   به جز خدا کسی از همه جا خبر نداره
  • IR ۰۹:۴۶ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
   29 73
   این مردک عبدالحمید تا کی اجازه دارد به جفنگیات هفتگی خود از تریبون نماز جمعه ادامه دهد. این شخص سخنگوی داعش در ایران است و هدفش ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی است.
  • IR ۰۹:۴۷ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
   26 23
   عبدالحمید از خوارج است و باید برخورد سخت با او انجام شود.
  • AT ۱۱:۲۸ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
   11 7
   عبدالحمید مواضعش هنوز تفاوت داره با اون دوتا توپ لگد کن میلیاردر طرفدار فقرا 🤣😂🤣🤣 و اون آفتابه مسی قمقمه کلاه و مهنازافشاری و مریم قجرقوجور کمپانی فسق و فجور و دیگر سه نیملیتریهای بیسواد متوهم و اغتشاش کن ها و غربگدایان و وطنفروشان و برهنگان وطرفدار عریانی و آنها که از تریبون ... خود را به نمایش میگذارند ... عبدالحمید زن را برای جوجه کشی و مطبخ و کلفت خانگی میخواهد حالا هرچه تونستی بگیر دوتا ۴تا ۴تا ۴تا ...والا قاطی نکنید
  • IR ۰۸:۰۸ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۹
   5 5
   بجا خلاصه نویسی و توهین مرد هستی مدرکی بیار که خلاف نوشته ها رو ثابت کنه کیه که ندونه حرف کروبی در مورد تجاوز دروغ بود امروز توی همه زندان ها و نهاد امنیتی دوربین هست دوم کیه که ندونه عبدالحمید عروسکه دست عربستان و اسراییل
  • IR ۱۰:۳۴ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۹
   2 2
   چرا هر مدرک ودلیلی از جانب شما شیطان پرستان چرند وبیخود است انا دروغ های بی سند ومدرک شما را باید آدم وعالم باورکنند؟؟؟ بعد هم شعار مرگ بردیکتاتور میدهید؟؟؟ خفه نمیشوید از این همه تناقض و دورویی؟؟
  • IR ۱۳:۰۵ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۹
   1 1
   اگه چرنده چرا همشو خوندی...؟!!؟؟؟؟خخخخخخخ درضمن با سند بیا رد کن، چرند تحویل نده...
  • IR ۰۸:۱۰ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۰
   0 2
   این نماینده زشت اروپا اسنادش ؟ مکاتبه کنین زودتر
 • IR ۲۰:۵۷ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۷
  24 79
  آقای عبدالحمید بالا بری پایین بیای دیگه نمیتونی کاری کنی چون امپراطوری باستانی ایران زنده شده
  • IR ۰۴:۰۸ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
   51 12
   ساندیس سنتی و صنعتی و مخلوط کردی معجونی دراومده ها
  • IR ۱۳:۴۶ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
   4 4
   دقیقا
  • IR ۱۶:۵۹ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
   0 2
   زنده باد
 • فرزاد IR ۲۱:۰۰ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۷
  45 30
  این عبدالحمید اگر قدرت در دستش بود نه به شیعه و نه به سایر مذاهب سنی و نه به شافعیها کوچکترین رحمی نمیکرد و همان کاری را میکرد که داعشیان با غیر داعشیان
  • IR ۰۵:۵۹ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
   22 45
   همین امروز هم دختران بلوچ را به خاک سیاه نشانده و به اطرافیان خودش هم رحم نکرده
  • IR ۰۷:۴۰ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
   ۲۱:۰۰ حالا که شما فعلا روی داعشیان را سفید کردید اونکه طرفدار مردمه چرا بهت فشار میاد؟!!!!!!
  • IR ۰۸:۳۴ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
   23 55
   گربه گر پرداشتی تخم گنجشک از هوا برداشتی!.
 • IR ۲۱:۱۰ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۷
  57 80
  قرآن در سوره نور می گوید کسانی که تهمت زنا می زنند و مدرک ارائه نمی کنند را شلاق بزنید و هیچ حرفی را از آن ها قبول نکنید.
  • IR ۰۵:۲۶ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
   17 4
   احسنت
  • IR ۰۵:۳۴ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
   8 3
   بله
  • IR ۰۹:۳۶ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۹
   2 2
   احسنت
 • IR ۲۱:۱۰ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۷
  37 25
  این ها اگر زمان نبی اکرم هم بودند نسبت ناروا می دادند
  • IR ۰۵:۲۶ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
   3 5
   دیگه باید جواب دنیا رو داد .
 • IR ۲۱:۱۱ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۷
  40 43
  تا نباشد چیزکی ...
  • IR ۰۰:۱۹ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
   8 5
   با این منطق سنگ روی سنگ بند نمی شود. در مورد همین آقا هم شایعاتی وجود دارد ولی تا اثبات نشوند کسی از تریبون های رسمی مطرح نمی کند.
  • IR ۰۰:۲۴ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
   3 4
   اگر زمان رسول اکرم بودید چه می گفتید
  • IR ۰۰:۵۷ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
   8 13
   آره جیگر تا نباشد خ.ر.ی مثل تو دشمنان نمی توانند کاری بکنند
  • سیروان مهابادی IR ۰۸:۵۱ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
   26 67
   اگر نگران چیزکی هستی برو لااقل سونوگرافی بده جنسیت مشخص بشه، البته امثال شماها بیشتر بهتون میاد از کومله و دمکرات باردار باشید تا سپاه ایران، چون این گروهکهای تروریست دارن به شما خط فکری میدن و ذهنیات شما رو از این شایعات پر میکنن !
  • مطلع IR ۰۸:۵۴ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
   7 179
   این ضرب المثلی که میخوای بگی مخصوص آدم های بیسواد با هوش بسیار پایین مثل خودته ، چون تعداد ابلهان مثل خودت زیاده و یه دروغ رو باور میکنن و تکرارش میکنن نشون دهنده ی وجود "چیزکی" نیست، فقط نشون میده که تعداد بی مغزان مثل خودت زیاده، تهمت دروغ تجاوز خیلی تهمت کثیفیه به نظرم با امثال تو خیلی شدید باید برخورد کنن
  • رضا IR ۰۹:۵۵ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
   7 83
   من هم دو مورد شما خیلی چیزها شنیدم، نکنه شما هم چیزکی دارید.
  • IR ۱۱:۴۴ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
   2 1
   تو برو مراقب باش چیزکهای خودت برملا نشه که مجبور نشی خودکشی کنی
  • IR ۱۱:۴۴ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
   2 2
   تو برو مراقب باش چیزکهای خودت برملا نشه که مجبور نشی خودکشی کنی
  • IR ۱۲:۰۳ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
   4 0
   ۰۹:۵۵ رضا چون خیلی بی ربط میگی مثلا میخوای ضرب المثل بسازی یا ضرب المثل اصلی را به فنا بدی؟!!!!!!!!!!
  • IR ۱۲:۵۱ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
   6 125
   این ضرب المثل اشتباه و جاهلانه ست. و مخالف قرآن کریم است. سوره حجرات آیه 6 يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنُوا إِنْ جاءَکُمْ فاسِقٌ بِنَبَإٍ فَتَبَيَّنُوا أَنْ تُصيبُوا قَوْماً بِجَهالَةٍ فَتُصْبِحُوا علی ما فَعَلْتُمْ نادِمينَ ای کسانی که ایمان آورده اید ، اگر فاسقی برای شما خبری آورد بررسی و تحقیق کنید تا مبادا گروهی را به نادانی آسیب رسانید ، آن گاه از کرده خود پشیمان گردید.
 • FR ۲۱:۲۸ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۷
  42 30
  کروبی و موسوی همان سال ۸۸ باید دستگیر و محکوم میشدند
 • علی افصحی IR ۲۱:۳۳ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۷
  14 54
  امام خامنه ای در دیدار صمیمی با سربازان گمنام امام زمان بااشاره ابلغ از تصریح فرموده بودند بایدبرای زن و بچه هایتان وقت کافی بگذارید. این فرموده آقا در این هنگامه خبر سازی تجاوز به بازداشتی ها بسیار به کار می آید چرا که کافر همه را به کیش خود پندارد! در بازداشتگاه های آمریکا، غرب وحشی ، سعودی ها ، کومله و اقلیم فساد کرد ها تجاوز امر عادی است این ماجرا به گونه ای عام و رسوا بوده که در فیلم هایی چون « رستگاری در شاوشنگ»«فهرسن شیندلر » یا«ساعت بیست پنج » یا مینی سریال «wen they see us» و...و رمان های غربی روایت می شود.به گونه ای که حتی خلافکاران غرب وحشی نیز از زندان هراس دارند به خاطر همین موضوع تجاوز!.در زندان های سعودی که پدران و حامیان عبدالحمیدند نیز در زندان هایشان، تجاوز امری طبیعی است و خود عبدالحمید هم به این رذیلت سعودی هاآگاهی دارد! در زندان های اقلیم فساد هم تجاوز چنان رواج دارد که هر از گاهی خودکشی دختران کرد گزارش می شود! در میان گروهک ها و خانه های تیمی هم که دیگر افتضاح تجاوز صدای همه هواردارن را در آورده بود در گروهک های کمونیستی هم به ویژه گروهک فدائیان اقلیت تجاوز و حتی فضا سازی برای آن به عنوان یکی از راه های جذب افراد هوسران به گروهک برای گسترش عدد هوادار به شمار رفته ، اضافه کنید تجاوز در بهائیت، شبکه های مزدور فارسی زبان که خود افشا کرده اند حالا این اصحاب تجاوز این عمل غیرانسانی را با یک استقراء! به ضابطان قوه قضائیه تسری داده و تصور می کنند این پاکان روزگار نیز به پلشتی های ضد اخلاقی آن ها آلوده بوده و همان اعمال شنیع را با زندانیان می کنند. این که رسانه ها و خوداصلاح طلبان فاسد چون نرگس محمدی، غرب وحشی، عبدالحمید بدون سند به نشر تجاوز در زندان یا بازدانشگاه می پردازند برای این است که از دیدگاه این فاسدان، عدم تجاوز غیر طبیعی است!پس چون تجاوز در دنیای این جماعت فاسد امری طبیعی دانسته و فساد خود را به پاکان حافط امنیت ولایی نسبت می دهند! این است که گفته شده «کار پاکان را (ای اصلاح طلبان فاسد عبدالحمید، نرگس محمدی و..»قیاس از خود مگیرید!حالا که.کمیته سه نفره دادستانی پس از تحقیق کذب بودن این ادعا ها رسیده اند باید مجازات نشر دهندگان این تهمت شنیع را در دستور کار خود قرار دهد. سلامتی حافظان امنیت و فرمانده پاک و زلالش امام خامنه‌ای صلوات.
 • SE ۲۱:۳۵ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۷
  18 44
  وقتی کروبی و مولوی فتنه گر این قدر خائن و پست سفسطه گر باشند از برندازهای لندنی و غیره چه انتظاری میشه داشت
  • IR ۰۵:۲۷ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
   17 6
   کوری ، فیلمهاش هست
 • IR ۲۱:۳۷ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۷
  10 23
  سوال من این است: اشخاصی نظیر آقای کروبی که در لایه های قدرت هم اکنون وجود دارند کم نیستند، چرا اینقدر اینها جایگاه دارند یا داشتند؟! چرا به نخبگان بها نمیدهید تا این ها مدیریت امور کشور را به دست گیرند؟ چرا کسانی که سابقه مسوولیت در جنگ تحمیلی را ندارند ناخودی میشمرید؟ چرا فقط از روی ظاهر و صحبت و... اشخاص، مسوولیت به آنها میدهید؟
  • IR ۰۱:۰۱ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
   7 8
   ۲۱:۳۷ جان لطفاً کمی وقت بگذار و بیا ایران یا عکسهای مسئولان ریز و درشت کشور را ببین تا این مزخرفات را نبافی، واقعا فکر می‌کنی خیلی دانا هستی؟ این همه جوان که در کارهای حکومتی تا شهرداری ها و اساتید دانشگاهها تا استانداریها و.... هستند که حتی زمان دفاع مقدس به دنیا نیامده بودند اما تو داری از فضا اورد میدی!!!!
 • ح IR ۲۱:۴۹ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۷
  حرف هر حرفی می‌تواند از زبان یک فرد خارج شود اما راست و دروغش نه فرد بستگی دارد نه به سخن بلکه به اسنادی که ارائه می‌کنند بستگی دارد در آمریکا تعدادی از صاحب منسبان مرتکب تجاوز شدند اما فقط زمانی که مدارک ارئه شد پذیرفتند!! مدرک مدرک و مدرک نه برای کشته هایشان مدرک دارند نه برای ادعاهایشان فقط حرف و حرف و حرف
  • IR ۰۵:۳۰ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
   این شایعات دروغی که به نظام اسلامی نسبت میدن و همه ش دروغ است، به طور واقعی در زندانهای آمریکا و غرب وجود داره بطور واقعی.
  • IR ۱۲:۵۴ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
   2 1
   ح// خیر ،کسی که ازش شکایت شده هم باید مدرک بیاورد که متهم نیست .
 • IR ۲۲:۰۶ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۷
  12 35
  خوبی این اغتشاشات این است که دشمنان خدا و منافقان همه دور هم جمع شدن و برای قیامتشان حسابی هیزم جمع می کنند به هر حال اینا باید یک حرام درست و حسابی مرتکب بشن تا مجازات بشن دیگه
 • IR ۲۲:۴۲ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۷
  14 29
  اگر موقع فتنه ۸۸کروبی را بصورت علنی محاکمه می شد و برای مردم روشنگری می شد و کروبی این شمر زمانه به سزای عملش می رسید حالا عبدالحمید هم چرندیات اورا تکرار نمی کرد قوه قضاییه دوباره همان اشتباه و محافظه کاری را ادامه می دهد و این مشکلات را برای نظام پدید می آورد
  • IR ۰۱:۰۳ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
   9 3
   عزیزم روشنگری شده حتما شما ندیدی، در ضمن نمیشه همه خائنین را اعدام کرد
 • IR ۲۲:۴۸ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۷
  6 63
  فرستادن نماینده ویژه رهبری نزد این ملعون وهابی کار بسیار اشتباهی بود، این مردک فقط زبان زور حالیش هست و تا دیر نشده از سمتش برکنارش کنید و از عواقب احتمالی ان نترسید،
 • IR ۲۲:۴۹ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۷
  11 27
  عبدالحمید را حصر خانگی کنید
 • IR ۲۲:۵۱ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۷
  همه آشوب‌های سیستان و بلوچستان نتیجه خودخواهی عبدالپلید بود
 • IR ۲۲:۵۱ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۷
  8 53
  عبدالحمید هم کیشان خودش را به راه راست و خدا هدایت کند
 • IR ۲۳:۲۲ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۷
  این عبدالکثیف اعدام کنید مسئله تموم می‌شه. به دشمن میدان دادن کار درستی نیست. عده‌ای با دروغ‌های این اشخاص فریب می‌خورن.
  • IR ۰۱:۰۵ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
   2 30
   همان عده فریب خورده با اعدام این ارازل که خانمها را به جمع خود راه نمی‌دهند افسار پاره کرده و باعث کارهایی میشوند که همین شما اون موقع میای و میگی چرا اعدامش کردید!!! بعضی کاره زمان بره عزیز جان
  • IR ۰۵:۳۲ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
   14 11
   دو تا آدم معمولی اعدام کردید ، دنیا داره لگد مالمون میکنه ، عبدالحمید رو خواستید اعدام کتید قبلش بمب اتم رو رونمایی کنید که لازمتون میشه .
 • فرهاد IR ۲۳:۴۴ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۷
  12 26
  ممنون از مشرق روشنگر
 • IR ۰۰:۱۰ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
  1 4
  توی انگلیس فردی را به اتهام تجاوز دستگیر کرده بودند و بی بی سی تصویر دستگیر شدن او را پخش کرده بود. دستگاه های قضایی بی بی سی را محکوم و جریمه سنگین مالی کردند که حق نداشته قبل از حکم دادگاه و روشن شدن همه ماجرا با آبروی کسی بازی کند. اون وقت در کشور ما بدون هیچ مدرکی هم به زندانی و هم زندان بان و هم مردم همه تهمت زده می شود.
 • IR ۰۰:۱۱ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
  9 3
  عقاید عبدالحمید شبیه به حسن آقامیری است. می گوید از طریق مبارزه با نظام اسلامی میخواهد جوانان دین گریز را به اسلام جذب کند!
 • IR ۰۰:۲۱ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
  8 23
  تمام عمرش را صرف مبارزه با جمهوری اسلامی کرد و ادعای دینداری هم دارد
 • IR ۰۰:۲۷ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
  2 52
  فردی که به نظام اسلامی تهمت تجاوز می زند همان فردی است که جوانان را تشویق به جهاد! در سوریه می کرد که سبک زندگیشان را همه می دانند
 • IR ۰۰:۳۰ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
  7 19
  به قول امام راحل آخوند آمریکایی از ساواکی بدتر است
  • IR ۱۰:۴۶ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
   10 6
   آخوند انگلیسی چطور؟
 • IR ۰۰:۳۱ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
  5 104
  شیخی که مورد توجه رسانه های طاغوتی قرار گرفته مشخص است که در مسیر همان ها را حرکت می کند
 • IR ۰۰:۳۵ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
  8 96
  نسبت هایی که این آقا به حاکمیت می دهد بیشتر بر بعضی پیروانش مطابقت دارد. خون بسیاری از بی گناهان توسط اطرافیان این آقا ریخته شده و در افغانستان به نوامیس توسط هم مسلکان این آقا تعدی شده و می شود
 • IR ۰۰:۳۵ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
  12 3
  نسبت هایی که این آقا به حاکمیت می دهد بیشتر بر بعضی پیروانش مطابقت دارد. خون بسیاری از بی گناهان توسط اطرافیان این آقا ریخته شده و در افغانستان به نوامیس توسط هم مسلکان این آقا تعدی شده و می شود
 • IR ۰۰:۳۶ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
  3 5
  نیم قرن هست با عقاید پوچ خود مردم استان را از نعمت امنیت محروم کرده
 • IR ۰۰:۳۶ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
  7 59
  برادر زن این آقا به نام ملازاده می گوید ما اشتباه کردیم به او دختر دادیم و می گوید از ترس او مجبور شده از ایران فرار کند!
 • IR ۰۰:۳۹ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
  7 127
  عاقبت هرزه گویان هم در این دنیا وهم در قیامت جناب عبالحمید اسرائیل زهی عاقبتی بد برای تودر راه است همان عاقبتی که خداوند در مورد امثال تودر قرآن وعده داده است به کقار و هرزه گویان شایعه پراکنان ِبسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ به نام خداوند رحمتگر مهربان وَيْلٌ لِكُلِّ هُمَزَةٍ لُمَزَةٍ ﴿۱﴾ واى بر هر بدگوى عيبجويى (۱) الَّذِي جَمَعَ مَالًا وَعَدَّدَهُ ﴿۲﴾ كه مالى گرد آورد و برشمردش (۲) يَحْسَبُ أَنَّ مَالَهُ أَخْلَدَهُ ﴿۳﴾ پندارد كه مالش او را جاويد كرده (۳) كَلَّا لَيُنْبَذَنَّ فِي الْحُطَمَةِ ﴿۴﴾ ولى نه قطعا در آتش خردكننده فرو افكنده خواهد شد (۴) وَمَا أَدْرَاكَ مَا الْحُطَمَةُ ﴿۵﴾ و تو چه دانى كه آن آتش خردكننده چيست (۵) نَارُ اللَّهِ الْمُوقَدَةُ ﴿۶﴾ آتش افروخته خدا[يى] است (۶) الَّتِي تَطَّلِعُ عَلَى الْأَفْئِدَةِ ﴿۷﴾ [آتشى] كه به دلها مى ‏رسد (۷) إِنَّهَا عَلَيْهِمْ مُؤْصَدَةٌ ﴿۸﴾ و [آتشى كه] در ستونهايى دراز آنان را در ميان فرامى‏ گيرد (۸) فِي عَمَدٍ مُمَدَّدَةٍ ﴿۹﴾ در ستونهاي كشيده و طولاني! ( و لم کلام خداوند در قران این است سوره الانفال آیه 13 : ذَٰلِكَ بِأَنَّهُمْ شَاقُّوا اللَّهَ وَرَسُولَهُ ۚ وَمَنْ يُشَاقِقِ اللَّهَ وَرَسُولَهُ فَإِنَّ اللَّهَ شَدِيدُ الْعِقَابِ
  • IR ۱۲:۵۸ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
   4 2
   سوره حجرات آیه 6 يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنُوا إِنْ جاءَکُمْ فاسِقٌ بِنَبَإٍ فَتَبَيَّنُوا أَنْ تُصيبُوا قَوْماً بِجَهالَةٍ فَتُصْبِحُوا علی ما فَعَلْتُمْ نادِمينَ ای کسانی که ایمان آورده اید ، اگر فاسقی برای شما خبری آورد بررسی و تحقیق کنید تا مبادا گروهی را به نادانی آسیب رسانید ، آن گاه از کرده خود پشیمان گردید.
 • IR ۰۰:۴۰ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
  9 4
  اتهامات عبدالحمید تنها منحصر به وقایع گذشته نمی شود بلکه او قصاص قبل از جنایت هم می کند و اخیرا پیش گویی کرده اگر جانش را از دست بدهد مردم حاکمیت را مسئول می دانند!
  • IR ۱۲:۵۹ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
   1 10
   پس کی مسئوله ؟
 • IR ۰۰:۵۰ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
  5 5
  تنها کاری که نظام می تونه بکنه که اتفاقا درست ترین کار هم هست صبوری کردنه و این که اجازه می دهد زمان بگذرد حتی اگر این وسط خسارت هایی هم ایجاد شود ارزشش را دارد چون رسانه دست ما نیست و متاسفانه بعضی از مردم ما از هرگونه مطالعه و تحقیقی فراری هستند یعنی روزی 15 ساعت تو اینستا و پای ماهواره بشینن 5 دقیقه برای یک جست و جوی ساده داخل گوگل وقت نمی گذارن درعوض خیلی پرمدعا اهل سخنرانی هم هستند هر جا هم می شینن هر جا هم می رن کل تحلیل می دن از داده هایی که اساسا غلط است !!! پس بهترین کار همینه که رفتارها تا می شود پلیسی و امنیتی نباشد اگر سال 88 با موسوی و کروبی شدید برخورد می شد از این ها بت درست می شد اما نظام صبوری کرد و الان کی دوزار برای موسوی و کروبی ارزش قائله ؟ امروز هم نظام با امثال عبدالحمید کاری نخواهد داشت و این انتهای عقل و هوشه چون این آدم را بازداشت کنن باهاش محکم برخورد کنن ازش بت ساخته می شه اونقدری براش تبلیغ می کنن که بشه بت بزرگ ! و توده مردم ساده لوحی که از هر گونه مطالعه و تحقیقی وحشت دارند و بالا بهش اشاره شد هم پشت این ها حرکت می کنند پس وضعیت بهتر نخواهد شد که بدتر می شود اما همین آدم را ول کنی خودش انقدر چرت و دروغ می گه و دست به تحرکات احمقانه می زنه که مرگ سیاسی خودشو , خودش رقم بزنه نظام خوب می دونه مردم باهوش هم خیلی خوب می دونن که دست ضدانقلاب هیچی نیست شما بگید 1 برگ سند از این همه ادعا و 100 درصد پوچن
 • IR ۰۱:۳۵ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
  3 1
  کافر همه را به کیش خویش پندارد
 • سامیار IR ۰۲:۴۰ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
  39 12
  همه دروغ میگن فقط شماها راست میگید
  • IR ۱۲:۱۷ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
   9 4
   الان یک نفر بیاد به تو و خانواده ات بدون مدرک نسبت ناروا بده اونوقت برخورد شما چیه؟!اگه واقعا مدرکی هست ارائه بده اگه نه که انقدر زر نزنن
 • IR ۰۴:۱۲ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
  7 52
  هرچی که توی زندانهای آمریکا میگذره رو به زندانهای ایران به دروغ نسبت میدن
  • IR ۱۳:۰۴ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
   19 2
   دقییییییییییییییییقاااااااااااااااااااااااا
 • IR ۰۵:۲۲ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
  1 9
  لعنت
 • IR ۰۵:۲۳ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
  5 9
  کار شماها از این حرف ها گذشته روزی رو می بینم که کارشناسان در تلویزیون نشسته اند و دارند اسنادی که شماها بعد از فرار جا گذاشته اید رو بررسی میکنند و برای مردم افشا میکنند که چه کرده اید
 • IR ۰۵:۳۵ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
  6 9
  بازار دروغ نمیگه ، اگر این ادعاها اشتباه بود ، دلار بالا نمیرفت .
 • IR ۰۵:۵۱ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
  3 6
  دشمن سعی می کند چهره زشتش را بازسازی کند و جنایات خودش را به اهل ایمان نسبت دهد
 • IR ۰۵:۵۵ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
  6 2
  جالب این جاست که جنایات داعش از جهاد نکاح گرفته تا کنیزی گرفتن مسلمانان شهره آفاق هست و ایشون کسی بود که به فتوایش بسیاری به سوریه و عراق رفتند تا در صف گروهک های تروریستی با دولت های سوریه و عراق بجنگند. این آقا به دنبال تطهیر چهره داعش هست.
 • IR ۰۵:۵۷ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
  6 3
  یه مدت خواستند با ناموس ستیزی و برهنگی به جنگ اسلام بروند حالا قصدشان ناموس پرستی و اتهام تجاوز جنسی است. او از هر دو گروه پیروانی دارد. هم از پدرسالاران افراطی و هم از دختران سرلخت
 • IR ۰۷:۰۲ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
  6 40
  دشمنان اسلام همه با هم متحد شدند
 • IR ۰۷:۰۹ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
  7 2
  اگر برپایی تهمت وادعا هزینه میداشت کسی به ان چنگ نمیزد باید انکه ادعای تجاوز کرده وانکه بهاوتجاوز شده را حاضر ورسیدگی کنند وخلافکار یاخلاف گو بی ابرو ومجازات شود وقتی مصلحت سنجی مارااز تکلیف دور میکند مفسدین تهمت زده واسلام هزینه میدهد
 • IR ۰۷:۱۱ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
  2 3
  هدف او راه انداختن جنگ مذهبی هست. میخواهد مردم را به پای بقای رژیم اشعالگر قدس قربانی کند. از حراج کردن ناموس رسیدند به حراج کردن خون و خاک
 • IR ۰۷:۵۷ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
  60 4
  زاهدان و شیخ الاسلام ، نماز جمعه هاشون نمونه هست . آدم یاد نماز جمعه های صدر اسلام‌میوفته که در فیلمهای دینی میبینیم .‌ حس اون رو داره .
  • IR ۱۰:۳۵ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
   3 3
   یاد مسجد سبز اموی دمشق میفته. قطار ماشین های شاسی بلند، مبل های سلطنتی طلایی، غذاهای رنگارنگ، بادیگاردهای کلاش به دست، شکوه سنگ و آجر در کنار انبوه جمعیتی فقیر
  • IR ۱۶:۱۴ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
   0 1
   ؟!
 • IR ۰۷:۵۹ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
  3 5
  از شیخ یاد بگیرید چیکار میکنه
 • IR ۰۸:۰۷ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
  6 47
  آزار جنسی و تجاوز و شکنجه کردن فقط توسط بی دینان انجام میشود نه دینداران
  • IR ۱۳:۱۰ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
   1 1
   ینی فول ۱۰۰ درصد ایرانیها دیندارن ؟
 • IR ۰۸:۲۲ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
  9 57
  درود بر مشرق
 • IR ۰۸:۳۹ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
  7 121
  پشت پرده آن تطهیر چهره غرب هست. برای این کسی نتواند به غرب اعتراض کند. روشنفکران دچار خودسانسوری شوند و بگویند ما از همه دنیا بدتریم
 • IR ۰۹:۴۴ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
  16 72
  چرا کسانی که خبر دروغ رو پخش می کنن محاکمه نمی کنن
 • IR ۰۹:۴۵ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
  8 39
  عبدالحمید یک خطا کار است
 • IR ۰۹:۵۲ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
  8 28
  شما از پیروان سقیفه ای که حضرت فاطمه را مورد ضرب و شتم قرار دادند و به شهادت رساند و فاجعه کربلا را رقم زدند، چه انتظاری جز این دارین؟
 • IR ۱۰:۲۳ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
  2 54
  فکر کرده اینجا مدینه است و مردمش مردم زمان سقیفه ان.
 • سیاوش IR ۱۱:۰۸ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
  3 40
  عدالحمید تو گونی
  • IR ۱۳:۱۲ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
   2 208
   😂😂😂 کاش زودتر انجام بدید راحت شیم . تکلیف همه یکسره میشه .
 • حسن IR ۱۱:۵۳ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
  2 16
  راهش تقاضای دلیل است توسط قوه قضائیه اگر نتوانست حد براو جاری شود
 • IR ۱۲:۰۷ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
  1 41
  انسان در ذات خود از شفافیت و قاطعیت لذت میبرد
 • IR ۱۳:۳۳ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
  6 57
  از این واضح تر جرمی وجود دارد که کسی به عدلیه یک کشور تهمت بزند و کسی کاری به کارش نداشته باشد . تعجب إإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإ
  • IR ۱۴:۵۷ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
   3 6
   عدلیه و بقیه دم و دستگاههای دولت ، نوکر مردم هستند . ، هر سوالی میشه ازشون پرسید . این دولته که باید دلیل بیاره که اشتباهی نکرده .
 • IR ۲۲:۳۹ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۸
  2 1
  عبدالحمید باید در مورد تهمتهایش جوابگو باشد
 • IR ۰۲:۲۱ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۹
  0 1
  دشمن از اغتشاشات جواب نگرفته افتادن به هذیان گویی
 • IR ۰۹:۰۸ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۹
  0 1
  ادعاهای شیاطین ونوکرانشان از جنس عمل وباور خودشان است
 • IR ۰۹:۲۴ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۹
  1 1
  اللهم عجل لولیک الفرج
 • IR ۰۹:۲۵ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۹
  1 3
  مشرق چرت ننویس
 • IR ۰۹:۳۰ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۹
  1 1
  اللهم عجل لولیک الفرج
 • IR ۰۹:۳۵ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۹
  0 1
  سوره حجرات را بخوانید
 • IR ۲۱:۳۱ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۹
  1 1
  اللهم عجل لولیک الفرج الهی به امید تو ما پشتیبان ولایت خواهیم ماند
 • IR ۲۲:۲۶ - ۱۴۰۱/۱۰/۰۹
  0 1
  عبدالفساد سریعا محاکمه و سپس اعدام کنید. چنین اشخاصی با نشر اکاذیب و شستشو دادن مغز عده ای امنیت کشور به هم میزنن و اقدام علیه امنیت ملی انجام میدن. دشمنان نظام هیچ غلطی نمیتونن بکنن.
 • مصلح IR ۰۰:۲۸ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۰
  0 1
  خطاب بع عبدالحمید! شاخ گاو نر، اگر خر داشتی ، نسل انسان در زمین نگذاشتی
 • ایثارگر IR ۰۰:۳۹ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۰
  0 1
  قال الله حکیم:ان المکذبین کانواخوان الشیاطین باعبدال خمارمثل قبله آمالش(عرب استا یهودی) رفتار کنید خاندان آل یهود شیخ کاظم امری رابه چه گناهی به زندان محکوم کرده
 • سلام IR ۰۰:۵۶ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۰
  1 1
  راستی آیا کسانی که این چنین دروغ پراکنی می کنند ،شرعا صلاحیت امامت جمعه وجماعت را دارند؟
 • IR ۱۹:۱۸ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۰
  0 1
  عجب روزگاری است این. اغتشاش گرها. که خود شعار اغوش. رایگان میدهند این همه پیگیری توسط افراد معلوم ااحال چون شیرین عبادی و بهایی ها شیخ پر ماجرا چیست شاید دنبال شناسا ئی چنین. افراد ی برای اعزام بانو راب هستند. پیوندشان. مبارک
 • ققنوس IR ۲۰:۰۹ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۲
  0 0
  عبدالحمید اسماعیل زهی از عدالت ساقط شده و برابر فقه اسلامی نماز خواندن پشت سرش دیگه جایز نیست و باطله.
 • IR ۱۰:۱۹ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
  0 1
  عبدالحمید انسان بسیار احمق و بیسواد و نادانی است که آلت دست دشمنان اسلام شده است
 • سید IR ۱۲:۳۳ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
  0 1
  مصداق واقعی احمق یعنی اینکه فرد نادانی با آن یال و کوپال آن را نشخوار کندوبه خورد مردم دهد

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس