بیانیه خانواده مرحوم « بالی لاشک» در رد ادعای رسانه های معاند

فرزند مرحوم محمدرضا بالی لاشک با انتشار بیانیه ای ادعای رسانه های معاند را مبنی بر کشته شدن پدرش در اغتشاشات اخیر تکذیب کرد.

به گزارش مشرق، مأموریت این روزهای رسانه‌های معاند از جمله اینترنشنال به مزدورانش قبرستان گردی برای پیدا کردن و شناسایی قبور افراد تازه فوت شده است تا به سریال کشته سازی خود ادامه دهند.

در تازه‌ترین اقدام در استان مازندران، ردپایشان به یکی از روستاهای محروم و دورافتاده کجور نوشهر رسید و تلاش کردند تا شخصی به نام محمدرضا بالی لاشک را که یک ماه پیش به دلیل سکته قلبی جان باخته است، به عنوان کشته شده اغتشاشات معرفی کنند.

خانواده آن مرحوم در بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن اقدام خلاق اخلاق رسانه‌های معاند با صدور بیانیه‌ای اعلام کردند که مرحوم بالی لاشک نه تنها در هیچیک از اغتشاشات اخیر حضور نداشته بلکه از علاقه‌مندان و دوستداران جمهوری اسلامی و ولایت فقیه بوده است، فوتش به دلیل عارضه سکته قلبی بوده و ارتباطی به وقایع اخیر نداشته است.

علی اکبر فرزند مرحوم بالی لاشک در بیانیه‌ خود با بیان اینکه رسانه‌های بیگانه و بنگاه‌های وابسته به نظام سلطه با انتشار اخبار کذب و نادرست سعی در تشویش اذهان عمومی و جریحه دار کردن عواطف و احساست مردم دارند، نوشت: اینجانب ضمن رد هرگونه ارتباط خود و خانواده ام با شبکه‌های معاند اعلام می‌کنم پدرم براثر بیماری زمینه‌ای و سکته قلبی دار فانی را وداع گفته است.

در ادامه این بیانیه آمده است: فوت پدرم هیچ ارتباطی به اغتشاشات اخیر و هر آنچه در رسانه‌های بیگانه مبنی بر جرح و ضرب ایشان توسط نیروهای نظامی و امنیتی اعلام شده، ندارد و کذب است زیرا پدرم یک شهروند عادی و علاقه‌مند به کشور و نظام بوده و هیچ نقشی در اغتشاشات اخیر نداشته است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس