کد خبر 1417282
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۴
سلبریتی هایی که در روز 11 سپتامبر از مرگ گریختند

والبرگ قرار بود سوار هواپیمای امریکن ایرلاینز ۱۱ که به برج شمالی شد ولی در لحظات آخر، این بازیگر سینما و دوستانش تصمیم گرفتند برنامه‌شان را تغییر دهند.

به گزارش مشرق، در ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ ربودند و با فروریختن برج‌های دوقلو چند سلبریتی امکان داشت جانشان را از دست بدهند.مایکل جکسون دیر از خواب بلند شد و به جلسه‌اش نرسید.مایکل جکسون به جلسه‌اش در مرکز تجارت جهانی نرسید. این خواننده مشهور در روز یازده سپتامبر جلسه داشت اما به خاطر این که شب قبل، تا دیروقت با مادرش، کاترین و خواهرش رِبی گپ زده بود، صبح روز بعد خواب ماند و به جلسه‌اش نرسید.

گوئینت پالترو جان یک نفر را نجات داد

سلبریتی هایی که در روز 11 سپتامبر از مرگ گریختند

در روز ۱۱ سپتامبر، پالترو داشت از کلاس یوگا به خانه برمی‌گشت که یک زن با بی‌احتیاطی جلوی ماشین او دوید. ۱۰ سال بعد از این اتفاق، این بازیگر سینما در گفتگو با رویترز گفت: «داشتم برمی‌گشتم خانه. صبحِ ۱۱ سپتامبر بود. یک دختر داشت با بی‌دقتی از یک طرف خیابان به طرف دیگر می‌رفت و هر دو همزمان توقف کردیم و مدتی طولانی در همان حالت ماندیم.»

آن دختر لارا لندستروم کلارک بود که داشت با عجله به محل کارش واقع در طبقه‌ی ۷۷اُم برج جنوبیِ مرکز تجارت جهانی می‌رفت. اما زمانی که لارا این ستاره سینما را دید، جلوی ماشین خشکش زد.

طبق گفته‌ی لارا، این برخورد باعث نرسیدن به مترویی شد که به طرف مرکز تجارت جهانی می‌رفت و این تاخیر جان او را نجات داد. گوئینت تعریف می‌کند: «۱۰ سال بعد یک نامه از طرف او دریافت کردم که می‌گفت آن روز دیرش شده بوده و بعد از برخوردی که با هم داشتیم به ایستگاه خیابان کریستوفر می‌رود و می‌بیند که قطار همان لحظه حرکت کرده است. به همین خاطر اگر آن روز، آن اتفاق نمی‌افتاد، زندگی‌اش مسیر متفاوتی می‌داشت.»

مارک والبرگ در لحظات آخر پروازش را عوض کرد

سلبریتی هایی که در روز 11 سپتامبر از مرگ گریختند

والبرگ قرار بود سوار هواپیمای امریکن ایرلاینز ۱۱ که به برج شمالی شد ولی در لحظات آخر، این بازیگر سینما و دوستانش تصمیم گرفتند برنامه‌شان را تغییر دهند و برای حضور در جشنواره‌ای در کانادا، پروازی را به تورنتو چارتر کردند.

این بازیگر مشهور به خاطر گفتن این که اگر او سوار آن هواپیما بود، جلوی این اتفاق را می‌گرفت، مورد انتقاد شدیدی قرار گرفت. او در گفتگو با Men’s Journal گفت: «اگر من همراه با بچه‌هایم سوار آن هواپیما بودم، آن اتفاق نمی‌افتاد. در کابین فِرست کلاس، خون راه می‌افتاد و بعد من می‌گفتم: “خب، حالا یک جای امن هواپیما را می‌نشانیم. نگران نباشید.”»

البته بعدها والبرگ به خاطر ادعایی که مطرح کرده بود، عذرخواهی کرد. او گفت: «حدس و گمان درباره‌ی موقعیت این چنینی مضحک است و مطرح کردن این که من کاری متفاوت با مسافران آن پرواز می‌کردم، عمل غیر مسئولانه‌ای بود. من از خانواده‌های قربانیان به خاطر این حرفم عمیقاً معذرت می‌خواهم.»

منبع: روزیاتو

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس