مقاومت فلسطین: هرگز در برابر جنایت رژیم اشغالگر ساکت نخواهیم بود

عضو کمیته مرکزی جبهه مردمی برای آزادی فلسطین اعلام کرد که مقاومت با ادامه تجاوزات رژیم صهیونیستی به قدس و مسجد الاقصی تمام سرزمین‌های اشغالی را به آتش می‌کشد.

به گزارش مشرق، ماهر مزهر یکی از اعضای کمیته مرکزی جبهه مردمی آزادی فلسطین تاکید کرد که قصد نهادهای موسوم به العبد صهیونیستی برای هجوم به مسجد مبارک الاقصی اعلان جنگ و انفجار کل اوضاع است.

به گزارش فلسطین الیوم، مزهر در بیانیه‌ای  تاکید کرد: بیت المقدس و اماکن مقدس همواره عنوان نبردی بوده است که ملت فلسطین ما علیه رژیم اشغالگر به راه انداخته‌اند و آنچه اکنون در شهر بیت‌المقدس رخ می‌دهد بشکه‌ای باروت است که اگر رژیم اشغالگر گامی تحریک آمیز بردارد، منفجر شده و هرگز نمی‌تواند آن را خاموش کند.

عضو کمیته مرکزی جبهه مردمی برای آزادی فلسطین اعلام کرد: مقاومت فلسطین هرگز اجازه نخواهد داد که مردم ما در قدس اشغالی منزوی شوند و با آتش و باروت به هرگونه اقدام شهرک نشینان جنایتکار برای هجوم به مسجد مبارک الاقصی پاسخ خواهند داد. تهدید دشمن صهیونیستی به تشدید حملات خود بخصوص در بیت المقدس نشانه سردرگمی آشکار و بزرگ آن در سایه عملیات‌های دلیرانه و منحصر به فردی است که طی هفته‌های اخیر ارکان رژیم اشغالگر را به لرزه درآورد.

وی خاطرنشان کرد: اشغالگری اسرائیل با آتش بازی می کند و با یورش به مسجد مبارک الاقصی، خشم مقاومت را نه تنها در بیت المقدس، بلکه در سرتاسر سرزمین‌های اشغالی فلسطین از شمال تا جنوب برمی‌انگیزد.

نهادهای افراطی العبد امروز چهارشنبه اعلام کردند که در سالروز عید فصح یهودی که از ۱۵ تا ۲۲ آوریل مصادف با هفته سوم از ماه مبارک رمضان است، وارد مسجد الاقصی می‌شوند.

صهیونیست‌ها که از آغاز ماه مبارک رمضان نیروهای نظامی بیشتری را به قدس اشغالی گسیل دادند، طی روزهای گذشته به فلسطینیان در منطقه «باب العامود» در مرکز قدس اشغالی حمله کردند.

نظامیان صهیونیست طی روزهای گذشته به روزه‌داران در منطقه «باب العمود» نزدیک مسجدالاقصی حمله و تعدادی از جوانان فلسطینی را بازداشت یا مجروح کردند.

رسانه‌های صهیونیستی پیش تر گزارش داده بودند، مقامات نظامی این رژیم از بیم عملیات استشهادی فلسطینیان، ۲۰۰ سرباز از نیروهای ویژه را به قدس اشغالی اعزام کرده‌اند.

منبع: تسنیم

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس