کد خبر 1273649
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۷
حزب الله لبنان: تحریم غذا و دارو را هم خواهیم شکست

عضو شورای سیاسی حزب الله لبنان تاکید کرد، شکست محاصره لبنان صرفا به سوخت ختم نخواهد شد و ما در بخش غذا و دارو نیز این محاصره را در هم خواهیم شکست.

به گزارش مشرق، پایگاه اطلاع رسانی شبکه المنار به نقل از محمود قماطی عضو شورای سیاسی حزب الله لبنان خبر داد، مقاومت موفق شد لبنان را از محاصره و مشکلات اقتصادی خارج کند.

وی افزود: اقدام مقاومت یک رخنه یا دور زدن نبود بلکه محاصره را در هم شکست و توطئه‌ای که از طریق آن به دنبال گرسنه ساختن و فقیر کردن مردم بود را نقش بر آب کرد.

به گفته قماطی: شکست تحریم‌ها صرفا به مشتقات نفتی و سوخت ختم نمی‌شود بلکه از آن فراتر رفته و مسایلی همچون دارو، غذا و غیره را هم در بر خواهد گرفت تا از رنج و مشکلات ملت لبنان کاسته شود.

این عضو شورای سیاسی حزب الله افزود: معادله‌ای که قصد بسط آن در افکار عمومی لبنان داشتند آن بود که  عامل گرسنگی، مشقت ها، قطعی برق و نبود نفت، مقاومت و سلاح مقاومت است، اما این توطئه در هم شکسته شد، چون مقاومت در بزنگاه آن حضور داشت و ثابت کرد طرفی که مانع از دسترسی به آب، دارو و نفت می‌شود و مردم لبنان را گرسنه و تشنه می‌کند، آمریکا و سیاست‌های آن در منطقه است.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس