هنیه

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در سخنرانی امروز خود به صهیونیست‌ها هشدار داد: هر گونه عملیات ترور علیه مبارزان و رهبران ما با بمباران تل آویو تلافی خواهد شد.

به گزارش مشرق، زیاد النخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در سخنرانی امروز خود به صهیونیست‌ها هشدار داد: هر گونه عملیات ترور علیه مبارزان و رهبران ما با بمباران تل آویو تلافی خواهد شد.

دبیر کل جنبش جهاد اسلامی تاکید کرد که امروز درمحلی گرد هم آمده ایم که پیش از این بازداشت گاه مبارزان مقاومت و بر شکنجه هزاران نفر از مردم ملت ما گواه بوده است. اما امروز به محلی برای برگزاری جشن و مراسم در پیروزی های مقاومت تبدیل شده است.

به گزارش العالم، النخاله گفت: ما تا آخر به جهاد و مقاومت وفادار خواهیم ماند، این راه ماست تا پیروزی. ما بر یک دشمن وحشی پیروز شدیم. ما با عزم و اراده و ایستادگی خود، بسیار قوی تر از آنچه که برخی تصور می کنند، هستیم. مقاومت ما اثبات کرد که با اراده قوی می توان بزرگترین جالش ها را به رغم محاصره از میان برداشت.

وی افزود: آنها تلاش خواهند کرد تا برای ما مشکل تراشی کنند و توافق اسلو را احیا سازند و ما را خلع سلاح کنند تا رژیم اشغالگر برای ما تعیین تکلیف کند و مطابق میل و خواسته صهیونیست ها زندگی کنیم.

دبیر کل جنبش جهاد اسلامی افزود: نبرد سیف القدس یک برون رفت ملی برای ملت فلسطین و نیز برای طرح ملی است که به سبب سازش های بی ثمر برای بیش از ربع قرن متوقف شده بود.

النخاله گفت: مقاومت پس از نبرد سیف القدس ثابت کرد که مقاومت بهترین راه برای بازپس گیری حقوق و حمایت از ملت ما از قتل و عبودیت است.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس