سردار سلیمانی+رهبر معظم انقلاب

عبدالناصر درخشان گفت: نگاه حاج قاسم دقیقا همان نگاهی است که رهبر معظم انقلاب دارد، این شهید بزرگوار سرباز نظام و پیرو ولایت فقیه بود و همان مسیری را می رفت که مقام معظم رهبری توصیه کرده بود.

به گزارش مشرق، عبدالناصر درخشان عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بیان کرد: دشمنان قسم خورده کشور ما همیشه در حال رایزنی و توطئه برای ضربه زدن به کشورمان بودند.
 
وی ادامه داد: حاج قاسم سلیمانی نعمت بزرگی برای کشورمان بود و همیشه این موضوع را ثابت کرد که به عنوان یک سرباز برای حفظ تمامیت ارضی کشورمان تا پای جان ایستاده است و مشتقانه به دنبال شهادت بود و این موضوع را در صحبت های خود بارها اعلام کرده بود.
 
این نماینده تصریح کرد: امروز اگر چه قاسم سلیمانی را نداریم اما راه، ایده و تفکر او زنده است و از همان روزی که به شهادت رسید تا امروز در مجلس شورای اسلامی همه نام او را یک صدا فریاد می زنند.
 
درخشان بیان کرد: امروز قاسم سلیمانی هایی وجود دارند که این خلا نبود سردار دل ها را تا حدودی پر کردند، اگرچه حاج قاسم تنها یک فرد بود و نظیری نداشت.
 
حمله به پایگاه آمریکا برای اولین بار بعد از جنگ جهانی دوم
 
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: برای اولین بار در تاریخ آمریکا بعد از جنگ جهانی دوم هیچ کشوری به خود این اجازه را نداده بود که به پایگاه های نظامی آمریکا حمله کند که این موضوع به برکت خون سردار دل ها بود و اولین ضربه را از این طریق به آمریکا زدیم.
 
درخشان با اشاره به تشییع پیکر مطهر شهید سلیمانی با حضور میلیونی مردم ایران اسلامی اظهار کرد: در کل دنیا اگر بررسی کنیم نظیر تشییع پیکر حاج قاسم سلیمانی به ندرت دیده می شود آن هم برای یک شخصیت نظامی که البته سردار دل ها فقط شخصیت نظامی نبود بلکه شخصیت کاریزماتیک در حوزه اجتماعی، سیاست و نظامی است که چشم جهانیان را خیره کرد.
 
وی عنوان کرد: شاید بسیاری از صاحبنظران بعد از شهادت او به ابعاد بزرگ شخصیت وی پی برده بودند، ممکن است ترامپ هم با این نگاه دقت نکرده بود که حاج قاسم چه هستی و سرمایه ای برای ایران اسلامی است و با شهادت ایشان این هستی و سرمایه برای ما بزرگتر شود.
 
نگاه حاج قاسم همان نگاه مقام معظم رهبری است
 
نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نگاه حاج قاسم دقیقا همان نگاهی است که رهبر معظم انقلاب دارد، این شهید بزرگوار سرباز نظام و پیرو ولایت فقیه بود و همان مسیری را می رفت که مقام معظم رهبری توصیه کرده بود.
 
وی ادامه داد: مقام معظم رهبری سال ها پیش فرموده بود ما باید به داشته های خود توجه کنیم، به ثروت و منابع انسانی، خدادادی و توانمندی هایی که داریم استفاده کنیم، کشور ما قوی و ثروتمند است و با اتکا به نیروهای خودمان می توانیم بر بسیاری از مشکلات فایق شویم.
 
مذاکره در شرایط برابر و با احترام متقابل
 
این نماینده اظهار کرد: در خصوص مذاکره باید گفت جمهوری اسلامی ایران کشوری ایزوله نیست که در یک حصار باشد، مذاکره را قبول داریم اما در شرایطی برابر و با احترام برابر و اینگونه نیست که مذاکره را قبول نداشته باشیم، زیرا گفتمان نیاز ضروری هر ملت و کشوری است آن هم در شرایط کاملا برابر با رعایت تمامی پروتکل های سیاسی.
 
درخشان عنوان کرد: هنگامی که سرباز وطن به شهادت می رسد سربازهای دیگر و ملت آرزو دارند انتقام او را بگیرند، اگرچه شهادت آرزوی او است اما دیگران می خواهند این آسیبی را که دشمنان به مردم ما زدند تاوان آن را پس دهند، انتقام هم تنها بعد نظامی آن نیست، بلکه لازم است سیاسیون و نظامیون در مسیر خود به گونه ای گام بردارند که انتقام خود را بگیریم.

منبع: دانا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha